NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Van valakinek arra értelmes magyarázata, hogy kvázi ugyanaz az edző felfogás hogyan tud így megváltozni pár év alatt???




ZERO_L
Leginkább úgy, hogy nem ugyanaz. A route spacing és a motion hiánya volt a két leghangosabb kritika a preseason és a az első heti meccseken.

A távolság javult, a motion emelkedett. A play action is visszakerül, ahogy a motion is érkezhet kevésbé agresszív védelmek ellen. Felesleges JMD játékrendszerét elvárni egy arculatváltás közben. Mivel védelmi oldalról közelítik meg a kérdést, így valszeg látják, hogy ők az adott D helyében mire nem ugranának.

És bár nagyon statikusnak hatott a játék, és várnánk a több motiont, play actiont, ha megnézed az all22-t, akkor majd minden playben megvan a játék, csak Jones nem választ jól.

Tavaly a hosszabb passzokért sirtunk, és hogy ne dobja meg a tutit, várja meg amíg kialakul a play. Most meg inkább a kevésbé rizikós dobásokra kellene támaszkodni, ez a mantra, mert nem sikerül a deep játék.

Blitz ellen kicsit vaksi a srác, így pánik indul üzemmódban van ha érkezik a nyomás és kapkodni kezd, majd rossz döntést hoz.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 460 — situational football
Van valakinek arra értelmes magyarázata, hogy kvázi ugyanaz az edző felfogás hogyan tud így megváltozni pár év alatt???






"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
JMD ugye tavozott, igy viszont Mac egy dolog, hogy kapott az arcaba egy valoszinuleg eleg ratyi systemet, de emellett azert erezhetoen a nyakaba kapta a jo nagy nyomast is.

Stez
Azért nem olyan ratyi az a system, ha az ember veszi a fáradtságot és megnézi a játékhívást, meg a játéktervezést. Értem, hogy trendi Patriciát szidni, de a két meccs alapján sok oka nincs erre senkinek. Az üres célpontok adottak az esetek nagy részében, amikor Jones rosszat választ, akkor is. Egy-két fura hívás akad ugyan, de melyik csapatnál nem?

A mindössze két play action a Miami ellen is azért volt, mert blitz ellen elég gyengécske a fiú és a play action BB elmondása alapján, az ilyen védelmeket nem nagyon fogja megváltoztatni. Ezért inkább a shotgun lett a nyerő, ahol látta végig az ellenfeleket, nem kell hátat fordítani nekik.

Ha ebben javul Jones, akkor hamar túl lesz az offense a nehezén, es nem lesznek pánik dobások ezekből a szitukból. A ball placement a másik faktor amiben fejlődni kell. Tavaly azért szidtuk, mert nem várta meg a nagyobb játék kialakulását és a rövid célpontot dobta meg. Most meg a túlsó ló másik felén van, és a nagy játékot keresi, miközben a többi útvonalon már üres emberek várják a lasztit.

Majd beáll ez, aztán kicsit komfortosabb lesz a haladás.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt gondolom,hogy nem vagyunk abban a helyzetben,hogy bármilyen W után is húzzuk a szánkat,de nem volt egy szép meccs. Meki formája különösen aggasztó,borzasztó hullámzó a játéka az elejtett pick is egy abszolút WTF dobás volt és azon elmehetett volna a meccs.
Az Off. továbbra is nagyon szenvedos,de az O line nagyot jatszott,ez nagy pozitívum. Ez a támadó ill. Qb teljesítmény ha nem javul ,akkor még a közepes csapatok ellen is kevés lehet.
A Def.et továbbra sem tudom hova tenni,nekem őszintén szólva nem meggyőző, de nem a Steelers Off. a megfelelő fokmérő ezt lássuk be,az a Traubi vezette O. nagyon gyenge,ami a baj,hogy néha ok is simán átmentek rajtunk és gyakran a mi Off.ünk sem nézett ki egy centivel sem jobban.
Összeségében az elejtett pick és a muffed punt erősen befolyásolta a meccs végeredményét, így azért meg nagyon sok a javulnivalo a labda mind2 oldalán,jelenleg szerintem a csoportban is csak a harmadik helyen vagyunk játékerőt tekintve.
kolok1972
A egy tehetséges alakulat de egy közepes O szét fogja kapni ezt a sec-et. A front 7 az fasza de a cb állomány hát jajj. Az O nak az alfája és omegája a futás mostantòl mondhatni végérvényesen mert a passzjátékunk az vmi nagyon botrány. MacJ nagyon befosi lett, vki azért szòlhatna neki hogy tegyen erőt a dobásaiba mert annyira lassúak hogy nézni is rossz. Szurkolok neki hogy szedje össze magát de az utóbbi meccsei inkább egy csere Qb szintet ütöttek meg nem egy kezdő Qb-ét
ParadSEC
Azert ezekben a mostani dobasokban benne lehet a hatserulese is.
Bradynek is voltak otvar meccsei ilyen-olyan serulesekkel.

Meki meg azert mar megmutatta tavaly h tud o pontosan dobalni ha kell.

Vagy felt h sackelik megint es nem mert beleallni rendesen a dobasokba h szabaduljon a labdatol vagy serules van a hatterben.

Lehet ezert is volt eroltetve a hosszu dobas h aztan tudjak pihentetni.
Lúdas Solymi
Szerintem meg ez mentalis. De valahol ertheto is. Tavaly minden a popsija ala volt tolva, egy kidolgozott rendszerben mindenki tudta, hol a helye, mikor van az o ideje, meg volt szervezve minden. JMD ugye tavozott, igy viszont Mac egy dolog, hogy kapott az arcaba egy valoszinuleg eleg ratyi systemet, de emellett azert erezhetoen a nyakaba kapta a jo nagy nyomast is.

Hisz JMD bucsujaval mar most at kellett vennie a stafetat, mindenki tole varja a megvaltast, a csodat. Csak szerintem ez igy neki meg sok. Hiaba okos Mac, azert egy olyan csavorol beszelunk, aki az Alabaman is egy brutal szisztemaban, elit tarsakkal dolgozott, ahol ugyszinten mindig mindenki tudta, hol a helye, mikor van az o ideje.

Ez a jelenlegi Patsnel nincs igy, nincs is egyaltalan olyan karaktere a tamadosornak, aki kepes lenne elcipelni a hatan a dolgokat, emiatt viszont Jonesra sokkal tobb dolog harul, mint amit igy egy szezon utan o elbirna. Meg amit egyaltalan ra kellene haritani.

De ez csak az en velemenyem.

több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
Meki > Gót

FACT‼️‼️


ZERO_L
És ebből három csapat nyert.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 460 — situational football
Meki > Gót

FACT‼️‼️




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Azt gondolom,hogy nem vagyunk abban a helyzetben,hogy bármilyen W után is húzzuk a szánkat,de nem volt egy szép meccs. Meki formája különösen aggasztó,borzasztó hullámzó a játéka az elejtett pick is egy abszolút WTF dobás volt és azon elmehetett volna a meccs.
Az Off. továbbra is nagyon szenvedos,de az O line nagyot jatszott,ez nagy pozitívum. Ez a támadó ill. Qb teljesítmény ha nem javul ,akkor még a közepes csapatok ellen is kevés lehet.
A Def.et továbbra sem tudom hova tenni,nekem őszintén szólva nem meggyőző, de nem a Steelers Off. a megfelelő fokmérő ezt lássuk be,az a Traubi vezette O. nagyon gyenge,ami a baj,hogy néha ok is simán átmentek rajtunk és gyakran a mi Off.ünk sem nézett ki egy centivel sem jobban.
Összeségében az elejtett pick és a muffed punt erősen befolyásolta a meccs végeredményét, így azért meg nagyon sok a javulnivalo a labda mind2 oldalán,jelenleg szerintem a csoportban is csak a harmadik helyen vagyunk játékerőt tekintve.
kolok1972
A egy tehetséges alakulat de egy közepes O szét fogja kapni ezt a sec-et. A front 7 az fasza de a cb állomány hát jajj. Az O nak az alfája és omegája a futás mostantòl mondhatni végérvényesen mert a passzjátékunk az vmi nagyon botrány. MacJ nagyon befosi lett, vki azért szòlhatna neki hogy tegyen erőt a dobásaiba mert annyira lassúak hogy nézni is rossz. Szurkolok neki hogy szedje össze magát de az utóbbi meccsei inkább egy csere Qb szintet ütöttek meg nem egy kezdő Qb-ét
ParadSEC
Azert ezekben a mostani dobasokban benne lehet a hatserulese is.
Bradynek is voltak otvar meccsei ilyen-olyan serulesekkel.

Meki meg azert mar megmutatta tavaly h tud o pontosan dobalni ha kell.

Vagy felt h sackelik megint es nem mert beleallni rendesen a dobasokba h szabaduljon a labdatol vagy serules van a hatterben.

Lehet ezert is volt eroltetve a hosszu dobas h aztan tudjak pihentetni.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Azt gondolom,hogy nem vagyunk abban a helyzetben,hogy bármilyen W után is húzzuk a szánkat,de nem volt egy szép meccs. Meki formája különösen aggasztó,borzasztó hullámzó a játéka az elejtett pick is egy abszolút WTF dobás volt és azon elmehetett volna a meccs.
Az Off. továbbra is nagyon szenvedos,de az O line nagyot jatszott,ez nagy pozitívum. Ez a támadó ill. Qb teljesítmény ha nem javul ,akkor még a közepes csapatok ellen is kevés lehet.
A Def.et továbbra sem tudom hova tenni,nekem őszintén szólva nem meggyőző, de nem a Steelers Off. a megfelelő fokmérő ezt lássuk be,az a Traubi vezette O. nagyon gyenge,ami a baj,hogy néha ok is simán átmentek rajtunk és gyakran a mi Off.ünk sem nézett ki egy centivel sem jobban.
Összeségében az elejtett pick és a muffed punt erősen befolyásolta a meccs végeredményét, így azért meg nagyon sok a javulnivalo a labda mind2 oldalán,jelenleg szerintem a csoportban is csak a harmadik helyen vagyunk játékerőt tekintve.
kolok1972
A egy tehetséges alakulat de egy közepes O szét fogja kapni ezt a sec-et. A front 7 az fasza de a cb állomány hát jajj. Az O nak az alfája és omegája a futás mostantòl mondhatni végérvényesen mert a passzjátékunk az vmi nagyon botrány. MacJ nagyon befosi lett, vki azért szòlhatna neki hogy tegyen erőt a dobásaiba mert annyira lassúak hogy nézni is rossz. Szurkolok neki hogy szedje össze magát de az utóbbi meccsei inkább egy csere Qb szintet ütöttek meg nem egy kezdő Qb-ét

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Azt gondolom,hogy nem vagyunk abban a helyzetben,hogy bármilyen W után is húzzuk a szánkat,de nem volt egy szép meccs. Meki formája különösen aggasztó,borzasztó hullámzó a játéka az elejtett pick is egy abszolút WTF dobás volt és azon elmehetett volna a meccs.
Az Off. továbbra is nagyon szenvedos,de az O line nagyot jatszott,ez nagy pozitívum. Ez a támadó ill. Qb teljesítmény ha nem javul ,akkor még a közepes csapatok ellen is kevés lehet.
A Def.et továbbra sem tudom hova tenni,nekem őszintén szólva nem meggyőző, de nem a Steelers Off. a megfelelő fokmérő ezt lássuk be,az a Traubi vezette O. nagyon gyenge,ami a baj,hogy néha ok is simán átmentek rajtunk és gyakran a mi Off.ünk sem nézett ki egy centivel sem jobban.
Összeségében az elejtett pick és a muffed punt erősen befolyásolta a meccs végeredményét, így azért meg nagyon sok a javulnivalo a labda mind2 oldalán,jelenleg szerintem a csoportban is csak a harmadik helyen vagyunk játékerőt tekintve.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Mac Jones meccsről meccsre kezdi bizonyítani nem az a matéria ami hosszútávon nekünk megoldás lenne Qb posztra!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jajj, már majdnem válaszoltam valamit, aztán láttam, hogy ez a Pats-topic, úgyhogy ide azt inkább mégsem

több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Hát Hill szerintem sem ér 30 milliót, de azért azt se mondanám, hogy a legtúlértékeltebb. A nagyobbik gond, hogy van még a Dolphinsnak mellé egy Waddle is meg Cedric Wilson is kimondottan jó mint 3-4. célpont. Plusz Gesicki.
peterk2005 udvari bolond
köszöni szépen.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Voltak biztató jelek, a D mikor nem ultra konzervatív a playhívás egész jó, az O fal kezd összeállni, a futás megy(eget) de Mac egyenlőre nagyon középszerű teljesítményt nyújt...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Nyertüüüünk. Mondjuk én sírtam a hosszú passzokért, de amikor megy a futás, akkor -3-nál miért erőltettük azt nagyon nem értettem. Simán átfutottunk volna rajtuk a 4. negyedben, lepörgetjük az órát és simábban meglett volna a meccs.
Van még mit gyakorolni, nagyon...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó kis meccs lesz. Két egész erős védelem, két nehezen nézhető tamadosor, lesz itt minden, mi szem száj ingere. Remélem, nekünk lesz több labdaszerzesunk
Wyatt
Pats W, 40,5 under. Pedig ma nem akartam inni. De hát ilyen ez a popszakma

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 460 — situational football
Meyersnek toljuk már a pofájába az új szerződését, mert nélküle dupla nulla ez az offense...

Meki meg kurva gyorsan kapja össze magát



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
Elég lesz-e ha háromszor szerzünk pontot és tudunk-e háromszor pontot szerezni?

Sajnos egyikre sem látom egyértelműen az igen választ. ( Az elsőre azért nagyobb esélyt látok.)
zinedine5
Szomorú lenne ha egy Trubi vezette támadósortól kikapnánk...

Ha ez bukó akkor érik a 0-4es rajt
ZERO_L
Remélem nem így lesz, de azért az sem lenne valóságtól elrugaszkodott.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 460 — situational football
Elég lesz-e ha háromszor szerzünk pontot és tudunk-e háromszor pontot szerezni?

Sajnos egyikre sem látom egyértelműen az igen választ. ( Az elsőre azért nagyobb esélyt látok.)
zinedine5
Szomorú lenne ha egy Trubi vezette támadósortól kikapnánk...

Ha ez bukó akkor érik a 0-4es rajt



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
Elég lesz-e ha háromszor szerzünk pontot és tudunk-e háromszor pontot szerezni?

Sajnos egyikre sem látom egyértelműen az igen választ. ( Az elsőre azért nagyobb esélyt látok.)
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Jó kis meccs lesz. Két egész erős védelem, két nehezen nézhető tamadosor, lesz itt minden, mi szem száj ingere. Remélem, nekünk lesz több labdaszerzesunk
Wyatt
Nagyon várom már hogy Barmorenak átszakadjon a sackgát! Remélem Bournet játszatja az öreg mert kell a segítség MacJ-nek de nagyon

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó kis meccs lesz. Két egész erős védelem, két nehezen nézhető tamadosor, lesz itt minden, mi szem száj ingere. Remélem, nekünk lesz több labdaszerzesunk

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jones fiú úgy tűnik játszik 😁
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Vajon mi lesz a megoldása a Bourne rejtélynek?
ParadSEC
Szerzodtetik Matt Damont a Patsbe, Kendricket meg eltuntetik. Amerikaban ugysem fog feltunni senkinek sem, hogy egy kicsit vilagosabb hapek rohangal a palyan.
Stez
😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Vajon mi lesz a megoldása a Bourne rejtélynek?
ParadSEC
miután kraft már szólt h ezt igy ne gondolom több snapet kap

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Vajon mi lesz a megoldása a Bourne rejtélynek?
ParadSEC
Szerzodtetik Matt Damont a Patsbe, Kendricket meg eltuntetik. Amerikaban ugysem fog feltunni senkinek sem, hogy egy kicsit vilagosabb hapek rohangal a palyan.