NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ha ezzel a csapattal is behúznánk az AFC Eastet az komoly lenne 💪
ThundersNFL
Bőven elég ha ránézünk kik is vannak még a csoportban 😀
Bills lehet erősnek tűnik, bár ott qb poszton vannak gondok
kapitnono
Jelenleg a Bills kerete talán a legerősebb a csoportban, de náluk nagyon kellene egy normális QB, a Dolphins még nagyon formálódik oda még kell idő, a Jets szintén még alakulgat + Gase nálam akkora mínusz hogy azt meg sem tudom fogalmazni.
Nem mondom hogy PO esélyes a csapat vagy hogy favorit a csoportban, mert Stidhamból kb semmit nem látunk és a védelem is nagyon átalakul, de nem lepne meg egy újabb AFC East címvédés.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
ki lesz a qb?
Amadeus
Nike mehet aludni, most jön a draft lényegi része, az UDFA, úgyhogy BB ül már a gépek előtt.
Gondolom onnan hozunk csiszolatlan gyémántot.
Esteleg egy ex-Navy svájci bicskát.

DT és WR sem jött a draftról, majd most!
Bár lehet Owenu a titkos DT pick-ünk. 🤓
Sinisa
ex navy svájci bicska hozzánk jött ha egyre gondolunk
briareos
Nem gondoltam konkrét játékosra, inkább csak egy “jelenségre”.

Itt egy korai Lazar értékelés a draftról.
 www.clnsmedia.com/lazar-grading-the-patriots-ten-selections-in-the-2020-nfl-draft/
Sinisa
Két A osztályú pick, mindkettő a 6. körben? Bár amúgy is ez tradicionálisan a Pats sikerzóna,

Hogy ebből az idei mély WR classból még projectre sem húztunk senkit, azt nem értem. Ez a bust Harry - még semmit nem mutató Meyers - öreg Edelman - már semmit nem mutató Sanu (tudom, sérült volt) négyesfogat elbírt volna némi erősítést.

Lehet, hogy Stidhammel csak futni fogunk idén, oldschool foci következik.
Burkus
Azert en meg nem zarnam ki azt sem, amivel titkon szamoltam, hogy BB visszaviszo Brissettet a Coltstol. Ismeri ot, ha nem akar tankolno Lawrence-ert, akkor egy evig teljesen korrekt opcio lehet, a seruleseig nalunk sem volt szar. JMD ugy is sok utempasszt, rovid jatekot meg futo jatekot nyomat, neki az idealis lehetne.

Mivel hozzank jott Eason, Ballard nem hinnem, hogy ragaszkodik a padon egy kurva draga Jacobyhoz, meg ugy sem, hogyha elcserelnenk, a penze javat a Colts fizetne, szoval szamunkra igazabol kb mindegy, hogy rosteren van e, mert marciusban eleg nagy tetel garantaltta valt az idei penzebol.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 054 — WHO DAT!!!!
Ha ezzel a csapattal is behúznánk az AFC Eastet az komoly lenne 💪
ThundersNFL
Bőven elég ha ránézünk kik is vannak még a csoportban 😀
Bills lehet erősnek tűnik, bár ott qb poszton vannak gondok


több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Lehet, hogy Stidhammel csak futni fogunk idén, oldschool foci következik.
Burkus
Elmúlt 2 évben 2 korai RB pick.
Elmúlt 2 évben 3 viszonylag korai OL pick.

Szerintem ez nem csak egy idősödő QB karrierjét tudja meghosszabbítani, hanem egy újonc életet is könnyíteni. 🤓

Lehet Nike ezt már előre kiszagolta?
Lehet jövőre már az is benne lesz a szabály változásokban, hogy a GM-eknek nem lehet kutyája? 😂😂
Sinisa
Én már Sony Michel draftjánál is azt éreztem, hogy Belichick vissza akar térni a 2001-2005-ös útra, keresi az új Corey Dillont és sok futással, Brady tehermentesítésével, kevés ponttal, jó védelemmel akarja lehozni a meccseket. Ami azt illeti, az offense a tavalyi szezon második felében követte a stratégiát, ami a kevés pontot illeti. (Michel és fal futásblokkolása Gronk és Develin hiányában pedig nem működött.)
Burkus
Benne van, hisz most mindenki könnyebb és gyorsabb DEF sort épít fel, ezért is tudnak Derrick Henryk meg az erőfutók érvényesülni. Persze kell az is, hogy tudjanak elkapni, de hosszútávon velük lehet kontrollálni az órát meg fárasztani az ellent.

Szerintem a szakadás TB és BB között abban is volt, hogy TB meg akarta mutatni, hogy tud ő dobálni és nagy számokat felpakolni. Szívesebben belement volna egy adok-kapokba Mahomes-szal, BB meg nem és nem akart ehhez annyi célpontot adni, mert akkor mondjuk a védelemből kell elvenni.
Vagy a fene tudja, mindenesetre Tampában dobálhat kedvére 😊

Eagles elleni SB megmutatta, hogy ez is csak akkor működik, ha van mellette védelem meg szerencse (nem esik ki Cooks a hülyesége miatt).

Aztán ott volt a Chiefs elleni AFC döntő ahol a 4. negyedig 17-7 volt az állás, majd aztán a Pats felpakolt 14 pontot, a Chiefs meg 24-et.

Kb. ugyanez volt a Chiefs-49ers SB ahol szintén a 4. negyedig 20-10 volt az állás majd a Chiefs felrakott 21 pontot válasz nélkül.

Azért a hasonlóság szerintem nem véletlen, Reid úgy látszik a 4. negyedben nyitja ki a playbookot.

Szal ja, sztem BB visszatérne oda, hogy futással égesse az órát, az irányító meg csak hozza azt amit kell, ezért is akarta annyira Jimmy G-t. Kérdés, hogy ő lesz-e majd vmennyire clutch mint Brady 2001-2005 között vagy sem, hozzáteszem, akkor nem néztem NFL-t, csak az SB-ket néztem vissza és kb. csak annyit várnék tőle mint amit Brady nyújtott az első SB-n.

Viszont Stidhamtől nem tudom mit várjak...nem gondolnám rossznak, inkább csak kíváncsi vagyok arra, hogy milyen koncepciót építenek köré.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Insta HOF a srác

 twitter.com/tompelissero/status/1254199663051386888?s=21



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 907 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lehet, hogy Stidhammel csak futni fogunk idén, oldschool foci következik.
Burkus
Elmúlt 2 évben 2 korai RB pick.
Elmúlt 2 évben 3 viszonylag korai OL pick.

Szerintem ez nem csak egy idősödő QB karrierjét tudja meghosszabbítani, hanem egy újonc életet is könnyíteni. 🤓

Lehet Nike ezt már előre kiszagolta?
Lehet jövőre már az is benne lesz a szabály változásokban, hogy a GM-eknek nem lehet kutyája? 😂😂
Sinisa
Én már Sony Michel draftjánál is azt éreztem, hogy Belichick vissza akar térni a 2001-2005-ös útra, keresi az új Corey Dillont és sok futással, Brady tehermentesítésével, kevés ponttal, jó védelemmel akarja lehozni a meccseket. Ami azt illeti, az offense a tavalyi szezon második felében követte a stratégiát, ami a kevés pontot illeti. (Michel és fal futásblokkolása Gronk és Develin hiányában pedig nem működött.)
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 907 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
ki lesz a qb?
Amadeus
Nike mehet aludni, most jön a draft lényegi része, az UDFA, úgyhogy BB ül már a gépek előtt.
Gondolom onnan hozunk csiszolatlan gyémántot.
Esteleg egy ex-Navy svájci bicskát.

DT és WR sem jött a draftról, majd most!
Bár lehet Owenu a titkos DT pick-ünk. 🤓
Sinisa
ex navy svájci bicska hozzánk jött ha egyre gondolunk
briareos
Nem gondoltam konkrét játékosra, inkább csak egy “jelenségre”.

Itt egy korai Lazar értékelés a draftról.
 www.clnsmedia.com/lazar-grading-the-patriots-ten-selections-in-the-2020-nfl-draft/
Sinisa
Két A osztályú pick, mindkettő a 6. körben? Bár amúgy is ez tradicionálisan a Pats sikerzóna,

Hogy ebből az idei mély WR classból még projectre sem húztunk senkit, azt nem értem. Ez a bust Harry - még semmit nem mutató Meyers - öreg Edelman - már semmit nem mutató Sanu (tudom, sérült volt) négyesfogat elbírt volna némi erősítést.

Lehet, hogy Stidhammel csak futni fogunk idén, oldschool foci következik.
Burkus
Azt a cirkuszt Burkus. bust Harry? semmit mutató Meyers? 1 évből leszűrted a semmit. Esélyt se adtál nekik.. mondjuk Brady sem fölleg Meyersnek. Meyers jó lesz mert végre kap labdát, mert ami felé ment ritkán azokat elkapta és valljuk be Brady nem könnyű passzokkal lepte meg.. Hosszú és keserű szezonnak nézel elébe ha így tekintesz a jövőre, Elég valószinű hogy rámegyünk a futójátékra 60-40 %-ban amíg kiderül milyen Stidham addig bőven jó lesz ez a felhozatal, a rutinés a fiatalság 1:1-ben
ParadSEC
Harryről azt gondolom, hogy sajnos nem fog bejönni. Ne legyen igazam, de a tavalyi teljesítmény egy elsőköröstől nagyon szerény volt. 24/12 - 105 yard 12 meccs alatt (nem egy meccsen, ahogy az kb. elvárható lett volna...) . Nem tud szeparálódni (ezt emelte ki szinte minden elemző) és az az elképzelés, hogy majd erőből megoldja mint Gronk, nem működött. Én nem hiszek benne, azt sem hiszem, hogy ha statisztikák szerint még mindig pontos Brady nem tudta belőle kihozni a potenciált, akkor majd Stidhammel megváltja a világot.

Meyersnél nem véletlen írtam oda, hogy még semmit sem mutató, én is azt gondolom, hogy nem kapta meg Bradytől a lehetőséget. Ezzel együtt is 15 meccsen több mint 3x annyi elkapása mint Harrynek 41/26-os mutatóval, ráadásul úgy, hogy a legtöbbször akkor választotta őt célpontnak Brady, ha a többi célpont már kiesett. Én is bízom benne, hogy benne rejtett kincsre lelt Belichick tavaly.

Sajnállak, ha Te csak a győztes vs. keserű szezonban tudsz gondolkodni. Attól, hogy a csapat várhatóan gyenge lesz - hogy erősebb kifejezést ne használjak - nekem sem hosszú, sem keserű szezonom nem lesz. Abból, hogy szerintem az elkapósor gyenge és hogy nem értem, hogy annak ellenére, hogy az idei draft class a WR-eket illetően volt a legmélyebb, miért nem draftolunk elkapót, nem tudom, hogyan lehetett levonni ezt a következtetést. Hozzáteszem, szurkolok a csapatnak, örülök a sikereinek, de ez csak egy kellemes passzió és nem az életem értelme, nem azon múlik a boldogságom vagy boldogtalanságom, hogy a Pats bejut-e a rájátszásba. (Tavaly bejutott, hát nem lettem vele boldogabb. 😊 )

Hozzáteszem, nekem a "megváltás" Pats ügyben a Butler interceptionnel jött, az Atlanta comeback pedig az a 20 perc, ami akkor is felderít, ha nagyon rossz passzban vagyok. Nekem 6 SB győzelem és 9 SB apperance után nem tud keserű szezonom lenni. (Kilátástalan lehet, de az majd akkor jöhet el, ha Belichick lelép/meghal az oldalvonal mellett. 😊 )
több mint 4 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
ki lesz a qb?
Amadeus
Nike mehet aludni, most jön a draft lényegi része, az UDFA, úgyhogy BB ül már a gépek előtt.
Gondolom onnan hozunk csiszolatlan gyémántot.
Esteleg egy ex-Navy svájci bicskát.

DT és WR sem jött a draftról, majd most!
Bár lehet Owenu a titkos DT pick-ünk. 🤓
Sinisa
ex navy svájci bicska hozzánk jött ha egyre gondolunk
briareos
Nem gondoltam konkrét játékosra, inkább csak egy “jelenségre”.

Itt egy korai Lazar értékelés a draftról.
 www.clnsmedia.com/lazar-grading-the-patriots-ten-selections-in-the-2020-nfl-draft/
Sinisa
Lám-lám,ez az Evan Lazar is tök hülye fotel szurkoló ,honnan veszi ezt Duggert illetően: “ he gets an average grade because he was a slight reach, “
kolok1972
Ugyanakkor ez is szerepel a cikkben:
'According to a league source, Dugger was a top 50 pick on most teams’ boards and would’ve come off the board shortly after New England made him their top choice in the 2020 draft."
Hátha egyszer végre bejön ez a 2. körös DB projekt.

Do your job
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Lehet, hogy Stidhammel csak futni fogunk idén, oldschool foci következik.
Burkus
Elmúlt 2 évben 2 korai RB pick.
Elmúlt 2 évben 3 viszonylag korai OL pick.

Szerintem ez nem csak egy idősödő QB karrierjét tudja meghosszabbítani, hanem egy újonc életet is könnyíteni. 🤓

Lehet Nike ezt már előre kiszagolta?
Lehet jövőre már az is benne lesz a szabály változásokban, hogy a GM-eknek nem lehet kutyája? 😂😂

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 664 — !SuPeR6BoWL!
Ha ezzel a csapattal is behúznánk az AFC Eastet az komoly lenne 💪

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 664 — !SuPeR6BoWL!
Ezeket az UDFA-kat írják hozzánk pillanatnyilag:

Myles Bryant, CB, Washington
De'Jon Harris, ILB, Arkansas
Will Hastings, WR, Auburn
J'Mar Smith, QB, Louisiana Tech
Jordan Steckler, OT, Northern Illinois
J.J. Taylor, RB, Arizona
Kyahva Tezino, OLB, San Diego State
Isaiah Zuber, WR, Mississippi State
April Wine
Pont most akartam keresni. Aki tud vmi infót róluk ne tartsa magában.
kolok1972
Will Hastings Stidham slot cornere volt az Auburnben ✌️

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 090 — Patriots fan
Harry-re ne húzzunk már rá hogy bust, első szezonját futotta a srác úgy hogy kvázi felét sérülés miatt kihagyta, az új szezonban többet várhatunk tőle,majd kiderül. Meyers nem mozgott rosszul ebben az offenseben, benne is van potenciál. Úú már most várom a szezont (remélem lesz is foci), lehet még jobban várom az ideit mint a tavalyit, érdekesnek ígérkezik 😊

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 516 — Pats fan
ki lesz a qb?
Amadeus
Nike mehet aludni, most jön a draft lényegi része, az UDFA, úgyhogy BB ül már a gépek előtt.
Gondolom onnan hozunk csiszolatlan gyémántot.
Esteleg egy ex-Navy svájci bicskát.

DT és WR sem jött a draftról, majd most!
Bár lehet Owenu a titkos DT pick-ünk. 🤓
Sinisa
ex navy svájci bicska hozzánk jött ha egyre gondolunk
briareos
Nem gondoltam konkrét játékosra, inkább csak egy “jelenségre”.

Itt egy korai Lazar értékelés a draftról.
 www.clnsmedia.com/lazar-grading-the-patriots-ten-selections-in-the-2020-nfl-draft/
Sinisa
Lám-lám,ez az Evan Lazar is tök hülye fotel szurkoló ,honnan veszi ezt Duggert illetően: “ he gets an average grade because he was a slight reach, “

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
ki lesz a qb?
Amadeus
Nike mehet aludni, most jön a draft lényegi része, az UDFA, úgyhogy BB ül már a gépek előtt.
Gondolom onnan hozunk csiszolatlan gyémántot.
Esteleg egy ex-Navy svájci bicskát.

DT és WR sem jött a draftról, majd most!
Bár lehet Owenu a titkos DT pick-ünk. 🤓
Sinisa
ex navy svájci bicska hozzánk jött ha egyre gondolunk
briareos
Nem gondoltam konkrét játékosra, inkább csak egy “jelenségre”.

Itt egy korai Lazar értékelés a draftról.
 www.clnsmedia.com/lazar-grading-the-patriots-ten-selections-in-the-2020-nfl-draft/
Sinisa
Két A osztályú pick, mindkettő a 6. körben? Bár amúgy is ez tradicionálisan a Pats sikerzóna,

Hogy ebből az idei mély WR classból még projectre sem húztunk senkit, azt nem értem. Ez a bust Harry - még semmit nem mutató Meyers - öreg Edelman - már semmit nem mutató Sanu (tudom, sérült volt) négyesfogat elbírt volna némi erősítést.

Lehet, hogy Stidhammel csak futni fogunk idén, oldschool foci következik.
Burkus
Azt a cirkuszt Burkus. bust Harry? semmit mutató Meyers? 1 évből leszűrted a semmit. Esélyt se adtál nekik.. mondjuk Brady sem fölleg Meyersnek. Meyers jó lesz mert végre kap labdát, mert ami felé ment ritkán azokat elkapta és valljuk be Brady nem könnyű passzokkal lepte meg.. Hosszú és keserű szezonnak nézel elébe ha így tekintesz a jövőre, Elég valószinű hogy rámegyünk a futójátékra 60-40 %-ban amíg kiderül milyen Stidham addig bőven jó lesz ez a felhozatal, a rutinés a fiatalság 1:1-ben

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 907 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
ki lesz a qb?
Amadeus
Nike mehet aludni, most jön a draft lényegi része, az UDFA, úgyhogy BB ül már a gépek előtt.
Gondolom onnan hozunk csiszolatlan gyémántot.
Esteleg egy ex-Navy svájci bicskát.

DT és WR sem jött a draftról, majd most!
Bár lehet Owenu a titkos DT pick-ünk. 🤓
Sinisa
ex navy svájci bicska hozzánk jött ha egyre gondolunk
briareos
Nem gondoltam konkrét játékosra, inkább csak egy “jelenségre”.

Itt egy korai Lazar értékelés a draftról.
 www.clnsmedia.com/lazar-grading-the-patriots-ten-selections-in-the-2020-nfl-draft/
Sinisa
Két A osztályú pick, mindkettő a 6. körben? Bár amúgy is ez tradicionálisan a Pats sikerzóna,

Hogy ebből az idei mély WR classból még projectre sem húztunk senkit, azt nem értem. Ez a bust Harry - még semmit nem mutató Meyers - öreg Edelman - már semmit nem mutató Sanu (tudom, sérült volt) négyesfogat elbírt volna némi erősítést.

Lehet, hogy Stidhammel csak futni fogunk idén, oldschool foci következik.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 907 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
ki lesz a qb?
Amadeus
Brady. A Bucs eltradeli. 😊
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
ki lesz a qb?
Amadeus
Nike mehet aludni, most jön a draft lényegi része, az UDFA, úgyhogy BB ül már a gépek előtt.
Gondolom onnan hozunk csiszolatlan gyémántot.
Esteleg egy ex-Navy svájci bicskát.

DT és WR sem jött a draftról, majd most!
Bár lehet Owenu a titkos DT pick-ünk. 🤓
Sinisa
ex navy svájci bicska hozzánk jött ha egyre gondolunk
briareos
Nem gondoltam konkrét játékosra, inkább csak egy “jelenségre”.

Itt egy korai Lazar értékelés a draftról.
 www.clnsmedia.com/lazar-grading-the-patriots-ten-selections-in-the-2020-nfl-draft/

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 516 — Pats fan
Ezeket az UDFA-kat írják hozzánk pillanatnyilag:

Myles Bryant, CB, Washington
De'Jon Harris, ILB, Arkansas
Will Hastings, WR, Auburn
J'Mar Smith, QB, Louisiana Tech
Jordan Steckler, OT, Northern Illinois
J.J. Taylor, RB, Arizona
Kyahva Tezino, OLB, San Diego State
Isaiah Zuber, WR, Mississippi State
April Wine
Pont most akartam keresni. Aki tud vmi infót róluk ne tartsa magában.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
April Wine New England Patriots 256
Ezeket az UDFA-kat írják hozzánk pillanatnyilag:

Myles Bryant, CB, Washington
De'Jon Harris, ILB, Arkansas
Will Hastings, WR, Auburn
J'Mar Smith, QB, Louisiana Tech
Jordan Steckler, OT, Northern Illinois
J.J. Taylor, RB, Arizona
Kyahva Tezino, OLB, San Diego State
Isaiah Zuber, WR, Mississippi State

+

Sean Riley. WR, Syracuse

Szerkesztette: April Wine
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 664 — !SuPeR6BoWL!
ki lesz a qb?
Amadeus
With the first pick of the 2021 NFL draft, the New England Patriots select...
Rynald
Trevor Lawrence QB Clemson 😎
ThundersNFL
Továbbra is kizártnak tartom,hogy majd számunkra elérhető legyen
kolok1972
Csak akkor ha valami hihetetlenül peches szezonunk lenne

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 516 — Pats fan
ki lesz a qb?
Amadeus
With the first pick of the 2021 NFL draft, the New England Patriots select...
Rynald
Trevor Lawrence QB Clemson 😎
ThundersNFL
Továbbra is kizártnak tartom,hogy majd számunkra elérhető legyen

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 664 — !SuPeR6BoWL!
ki lesz a qb?
Amadeus
With the first pick of the 2021 NFL draft, the New England Patriots select...
Rynald
Trevor Lawrence QB Clemson 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 245
ki lesz a qb?
Amadeus
With the first pick of the 2021 NFL draft, the New England Patriots select...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
ki lesz a qb?
Amadeus
Majd Lawrence.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 539 — StuG Life
ki lesz a qb?
Amadeus
Nike mehet aludni, most jön a draft lényegi része, az UDFA, úgyhogy BB ül már a gépek előtt.
Gondolom onnan hozunk csiszolatlan gyémántot.
Esteleg egy ex-Navy svájci bicskát.

DT és WR sem jött a draftról, majd most!
Bár lehet Owenu a titkos DT pick-ünk. 🤓
Sinisa
ex navy svájci bicska hozzánk jött ha egyre gondolunk