NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Az tényleg örömteli, hogy végre belátták, ez a sufnituning TE-ezés, nevetséges és tarthatatlan. Az igazi megdöbbentő, hogy ezért a két srácért képesek voltak odaadni az összes negyedik körös pickünket, ahol BB kifejezetten szeret/jókat tud húzni. Meg hosszú évekig magasról leszartuk a TE classokat, oké egy ideig lehetett magyarázni, hogy Gronk mellé felesleges 4. körnél előrébb húzni, de mikor látszott, közeleg a karrierje vége akkor se erőltettük meg magunkat. És akkor egy ilyen gyenge classban cserélünk fel, ráadásul kétszer. Furcsa na.

ZERO_L
Ezért nem gondolom, hogy most annyira mellémennénk velük. Kifejezetten ezt a 2 srácot akartuk. Az hogy mennyire lesz jó vagy rossz a class az tök mindegy, ha ez a 2 srác megdobja az offense játékot. Márpedig úgy gondolták, hogy ezek ketten megdobják.

WR meg ezek szerint csak nekünk szurkolóknak volt ennyire fontos. Ott a Harry, JE, Sanu, Meyers, Byrd vonulatot elégnek ítélik. Mondjuk egy Mooney azért még beeshetne ma az ízlésem szerint 😊

De jöhet veterán is keretszűkítéskor a sor végére.

Én a bizalmat megtudom előlegezni szájhúzás nélkül arra, hogy nem aki maradt abból főzünk, hanem akit akartunk azokkal dolgozunk.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Az tényleg örömteli, hogy végre belátták, ez a sufnituning TE-ezés, nevetséges és tarthatatlan. Az igazi megdöbbentő, hogy ezért a két srácért képesek voltak odaadni az összes negyedik körös pickünket, ahol BB kifejezetten szeret/jókat tud húzni. Meg hosszú évekig magasról leszartuk a TE classokat, oké egy ideig lehetett magyarázni, hogy Gronk mellé felesleges 4. körnél előrébb húzni, de mikor látszott, közeleg a karrierje vége akkor se erőltettük meg magunkat. És akkor egy ilyen gyenge classban cserélünk fel, ráadásul kétszer. Furcsa na.

Persze, 4. körbe még mindig felmozoghatunk, van elég tőkénk hozzá, csak számomra érdekes, hogy ennyire háttérbe szorul a többi poszt, WR-ek között is van jó pár csúszó, egy jó kis futás elleni DL sem lenne rossz(Fotu), kifejezetten DE posztra is jöhetne plusz ember a csúszó CB-kről már ne is beszélünk.


Aztán arról is lehetne beszélgetni, hogy ezzel a move-val is mennyire beárazta Belichick az idei QB class-t, pont leszarja ki csúszik tovább neki elég a 4 passzos Stidham meg a vén róka Hoyer, örülök neki és egyben mulatságos 😀
(biztos megint a hatodik körre izmozik 😀 😀 😀)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
[

Talán egyedül Keene-re lehet talán-talán rámondani, hogy felesleges volt de ott is lehet magyarázni, hogy 25 helyes felmozgásra azért volt szükség mert bármikor beindulhatott egy TE rush... inkább itt az az érthetetlen, így a fotelból okoskodva, hogy mégis miért kapott ez a srác ilyen"must have" kiemelést nem csak a többi TE-dhez viszonyítva hanem a needes prospectekhez képest is
ZERO_L
Nekem pont emiatt a kiemelés miatt nem szájhúzós a pick. Nem tudom rámondani, hogy rossz vagy reach. Nyilván érteni én sem értem, és ugyanúgy, ahogy mindenki más, én is azt gondoltam draft előtt, hogy bent lehetett volna később. Most viszont látva a felmozgás mértékét, egyértelműen arra következtetek, hogy ő nem csak nálunk volt magasan. És ha valakit nagyon akarsz, mert olyat látsz benne, ami neked kell, akkor megszerzed. Nem mondom, hogy bármi áron, és hiába tűnik ez most soknak, engem meggyőzött a szándék a pickkel kapcsolatban, hogy vele akarnak dolgozni. Innentől nem tudom ezt lehúzni. Akkor sem, ha 2-3 év múlva kiderül szart se ért a srác. Mert ettől maga az a tény amit beleláttak, akár jól is elsülhetett volna. Van Noyból se ott jött ki ahol draftolták. Csomó másikból meg ki sem jön, vagy mikor kijön, akkor csodálkozunk hogy csúszhattak a saját draftjukon annak idején addig. (TB,JE,Ninkovich,Welker sorolható a listánk)

Szóval, ha nálunk valakit szeretne nagyon a stáb, akkor hozza ide, dolgozzon vele, aztán majd siratunk egy 3.körös picket ha az lesz a legnagyobb bajunk pár év múlva, hogy nem jött be amit beleláttak. Ettől, amit beleláttak még lehet teljesen megérte ezt a kockázatot.

Ha húztunk volna a helyünkön és kimegy előlünk mindenki a posztról, majd hátramenni se tudunk, és csak azért is húzunk egy kiürült posztról embert, akkor megérteném a reachezést. De így, hogy mi ŐT akartuk, így nálam ez teljesen elfogadható, hogy fel kellett menni érte ennyit. A döntésben közrejátszó indokokat meg úgyis elmondják ímmel-ámmal a hetek, hónapok, évek során majd.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
A többi pick viszont ölég Belichickes. Az egy dolog, hogy ha ezek tetszenek neki, akkor húzza őket, de mindegyik szinte bitosan kihúzható lett volna egy körrel később. Minek reachel ennyit az öreg, nem értem
peterk2005
Na most ezt honnan tudod?
topin
Azért írta,hogy szinte. Ez a véleménye. Pont. Amúgy ilyen alapon a draft alatt IS be lehetne csukni a fórumot,mert úgysem rendelkezik egyik szurkolótábor se azokkal az infókkal mint a FO-ok.Továbbra se értem miért baj,ha vki véleményt mond a saját információi alapján. Mellesleg ez alapján a reach fogalma általában is teljesen értelmetlen lenne.
kolok1972
egy elég meredek véleményre jött egy egyszerű visszakérdezés... ezt sem szabad már?

mindenki mondhat amit akar, semmiféle indoklás nélkül, szólásszabadság van, ha valakinek az a véleménye, hogy Grossman top10-es alltime irányító, akkor megvonjuk a vállunkat, hogy "hát istenem ez a véleménye, mit lehet tenni"
(nem mintha ekkora blődség lett volna a vélemény, csak az érzékeltetésként hoztam a példát)

szerintem is elég meredek kijelenteni, hogy "szinte biztosan kihúzható lett volna bármelyik egy körrel később is"...
Uche inkább pont, hogy biztosan nem lett volna, ha figyelembe vesszük a bigboardokat, vagy azt hogy talán nem véletlenül mentünk fel pont a Titans elé (ha már korábban szó volt az ex Pats fejesekről, akiknek nyitott könyv a Pats Big Boardja...)
Duggerrel együtt(?) hány értelmes safety volt bent? Delpit-Winfield-Chinn(?), úgy hogy összesen egy darab(+Simmons) ment ki a drafton, itt megint semmi értelme nem volt kockáztatni, ahogy Chinnre rámentek Duggerre is bárki rápróbálkozhatott, érte is fel kellett volna tradelni, ha mást húzunk elsőként

Talán egyedül Keene-re lehet talán-talán rámondani, hogy felesleges volt de ott is lehet magyarázni, hogy 25 helyes felmozgásra azért volt szükség mert bármikor beindulhatott egy TE rush... inkább itt az az érthetetlen, így a fotelból okoskodva, hogy mégis miért kapott ez a srác ilyen"must have" kiemelést nem csak a többi TE-dhez viszonyítva hanem a needes prospectekhez képest is



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Mert annak baromi sok értelme van kioktatni másokat ,hogy miről írjanak,vagy miről ne... Ráadásul ötvenedjére... Az aztán az igazán produktív és hasznos....
kolok1972
Igazad van túltoltam 😉

De továbbra sem oktattam ki senkit és nem szabtam meg miről írjon..konkrétan leírtam a véleményem az okoskodásról, ami mögött nincs információ.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 516 — Pats fan
Mellesleg ez alapján a reach fogalma általában is teljesen értelmetlen lenne.
kolok1972
Hogy került bele a reach fogalma az értékelésbe? Úgy, hogy szakma lett szakérteni ehhez. Innentől a szurkoló is átvette a szakértést, és minden joga megvan hogy feltételezze a saját infói alapján, hogy ez szerinte reach vagy sem. De attól még, se igaz, se tény nem lesz. Ráadásul informálisan beállítani szimpla nevetséges okoskodás, hiszen semmi információja nincs a döntésről. De elhiszem, hogy van aki akkora ász, hogy elhiszi magáról ezt 😊

Miért reachel BB? Mi igazolja, hogy ilyet tett? Ha nem tett ilyet, mit nem ért azon, amit nem is tett? Nem jobb akkor ha arra keressük a választ, miért ott lettek behúzva és miért ők? És kapunk előremutató érdemleges opciókat, vagy valami támpontot.

Nem, helyette hangulatot keltő teljesen valótlan infókon alapuló véleményt írunk. Az tényleg jobb, csak értelme nincs 😊 Vagyis zanzásítva annyi a tartalma, hogy én nem tudom miért ott húzta őket, ezért nem is értem. De ebben nincs megoldás, csak a tartalmat elrejtő okoskodás "szagértés"..
topin
Mert annak baromi sok értelme van kioktatni másokat ,hogy miről írjanak,vagy miről ne... Ráadásul ötvenedjére... Az aztán az igazán produktív és hasznos.... Btw ezzel csak a fórumozók 95 %-át degradáltad le cizellált véleményeddel 😊

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Mellesleg ez alapján a reach fogalma általában is teljesen értelmetlen lenne.
kolok1972
Hogy került bele a reach fogalma az értékelésbe? Úgy, hogy szakma lett szakérteni ehhez. Innentől a szurkoló is átvette a szakértést, és minden joga megvan hogy feltételezze a saját infói alapján, hogy ez szerinte reach vagy sem. De attól még, se igaz, se tény nem lesz. Ráadásul informálisan beállítani szimpla nevetséges okoskodás, hiszen semmi információja nincs a döntésről. De elhiszem, hogy van aki akkora ász, hogy elhiszi magáról ezt 😊

Miért reachel BB? Mi igazolja, hogy ilyet tett? Ha nem tett ilyet, mit nem ért azon, amit nem is tett? Nem jobb akkor ha arra keressük a választ, miért ott lettek behúzva és miért ők? És kapunk előremutató érdemleges opciókat, vagy valami támpontot.

Nem, helyette hangulatot keltő teljesen valótlan infókon alapuló véleményt írunk. Az tényleg jobb, csak értelme nincs 😊 Vagyis zanzásítva annyi a tartalma, hogy én nem tudom miért ott húzta őket, ezért nem is értem. De ebben nincs megoldás, csak a tartalmat elrejtő okoskodás "szagértés"..
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Azért írta,hogy szinte. Ez a véleménye. Pont. Amúgy ilyen alapon a draft alatt IS be lehetne csukni a fórumot,mert úgysem rendelkezik egyik szurkolótábor se azokkal az infókkal mint a FO-ok.Továbbra se értem miért baj,ha vki véleményt mond a saját információi alapján. Mellesleg ez alapján a reach fogalma általában is teljesen értelmetlen lenne.
kolok1972
Tényt állapított meg. Amire nincs semmi infója, mindössze szubjektív rálátása. BB-nek meg más volt az információ halmaza, ami alapján döntött. Majd ha összeszedik az emberek a döntési infókat és belelátnak, akkor optimálisan tudnak véleményezni és könnyen lehet úgy fogják látni, ahogy BB.

Én annak nem látom értelmét, amit már többször leírtam. Épül egy csapat évekre előre (lásd Dugger), egy meghatározott racionális döntési mechanizmus mellett, ami elhozta az NFL leghatékonyabb organizációját. Senki nem lát bele jövő évi vagy 2 év múlva beillesztésre kerülő puzzle használati tényezőibe. Ugyanis ők a saját szubjektív (könnyen lehet hogy a mechanizmusba egyáltalán nem beilleszthető) döntésüket várják el, vagy amellett kritizálnak valamit.

Te nekiállsz csinálni valamit a saját terved szerint és meghozod a döntési pontoknál az előre lefektetett és átgondolt terveid alapján a döntésedet, majd jön valaki kivülről akinek halvány lila fogalma sincs erről és leírja, ez reach vagy elérhető lett volna később és nem érti miért reachel az öreg..de mi a fene bizonyítja hogy ez reach volt? Az hogy a fotelből a tapen nem látott bele jobban, vagy az hogy fogalma nincs mik voltak a döntési kritériumok, vagy hogy valami általános board alapján hátul van?

Ez nem jelenti, hogy ne húzhatnának szart, vagy évek múlva kiderülve bustot, reachet. De a jelenlegi infójuk birtokában ott volt jó ötlet kihúzni. Ha azt írja le valaki, miért reach ott húzni és nem a felsorolt semmitérő dolgokra hivatkozik, az konstruktív vélemény. Ameddig csak a saját valósággal nem létező elképzeléseihez igazítja, addig meg felesleges okoskodás.

És ha nálunk bármelyik nem válik be, máshol még beválhat évek múlva is. Ezért felesleges ez a szakértés, amikor semmi fogalma senkinek arról amit véleményez.

És nem azt mondom, ne írja le bárki, hogy tetszik neki a pick, vagy el se tudja képzelni hogy húzhatták ezt..Azt mondom, hogy az visz előre a megértésben, ha arra keresed a választ miért ott és miért ő? Nem pedig az a reakció, hogy na ez baromság, mert én hátrébb vártam..várhatta hátrébb, de attól nem lesz se rossz pcik, se reach. Akkor sem ha ez a véleménye. Márpedig a kijelentő mód, hogy szinte biztosan elérhető lett volna az tény megállapítás, amire semmi igazolás nincs.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
A többi pick viszont ölég Belichickes. Az egy dolog, hogy ha ezek tetszenek neki, akkor húzza őket, de mindegyik szinte bitosan kihúzható lett volna egy körrel később. Minek reachel ennyit az öreg, nem értem. (A safety ettől függetlenül be fog jönni szerintem, az a gyerek nagyon ebbe a csapatba való. Nem feltétlenül lesz elit, de hasznos hogy is mondtátok? - "jómunkásembereig" szerintem biztosan elviszi. 😊 )
peterk2005
Azt olvastam, hogy 3szor beszélt vele BB a draft előtt és az év elején több mockban is első körbe várták.
Ha az első körben húzzuk azt mondom korai lett volna de így hátracserélve már jöhetett a szokásos db húzás. Majd két év múlva elválik mi lett belőle.
Ket eve mikor Michelt húztuk állítólag Penny t akartuk de a seahawks megtudta és elvitte. Szóval majd itt is derülnek ki utólag infók sztem.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Ráadásul a mi lett volna, ha azt meg azt húzzuk mihez tesz hozzá? Nem az visz előrébb a megértésben, elfogadásban, ha megoldásokban gondolkozunk és a választ keressük? A negatív siránkozós attitűd mire lesz megoldás? Ugyanez a csalódás előkészítése a köv.döntéshelyzetre/draftra is, hiszen nem megoldásban gondolkozik az értetlenkedő.

Én se vártam Keene-t itt. Azt gondolom elérhető lett volna később? Igen. Értem, miért őt húzták? Nem. Tudtam volna jobb nevet mondani, aki általános boardokon előrébb van? Igen. Ez összhangban van bármennyire a Pats boardjával? Nem. Akkor mi alapon akarom ahhoz hasonlítani az én infóhiányos szubjektív vágyaimat, ha fogalmam sincs kit és miért kerestünk? De ha megpróbálom megérteni, akkor közelebb kerülök ahhoz, hogy megértsem miért ő és nem Trautman. Akiben egyáltalán nem gondolkoztunk. Így minek siránkozzak utána?

Látsz egy kurva jó nőt, vágyad hogy jó alaposan megdugjad. De ő észre sem vesz, akkor tele sírod a haverokat, hogy bassza meg, nem engem választott? Vagy elfogadod, hogy radaron se voltál nála és felesleges ezen keseregni és jobb megérteni miért nem volt radaron vagy miért mást választott? Mik voltak a kritériumok, ami miatt kiestél? Aztán, akkor legközelebb jobban kezelsz egy döntést, ha tudod mik a döntési mechanizmusok..
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Oké, igazad lehet, azt viszont nem értem, miért nem írhatná ezt ő vagy más le ide, egy szurkolói topicba? Szerinted csak akadémiai székfoglaló vagy doktori disszertáció szintű, több éves kutatással alátámasztott mondtokat lehet ide bevésni? Lóf@szt! Ez egy műkedvelő fórum, még a szakértők is azok (Buday Zoli kivételével talán).
Engedtessék már meg, hogy néha vágyvezérelt, hiányos infókra (sem nagyon) támaszkodó véleményeket jelenítsenek meg! Ezeket aztán lehet ignorálni, vitatni, az illetőt (bizonyos kereteken belül) elküldeni a búsba, sőt némítani is .....
csi77
Miért ne lehetne leírni, hol írtam ilyet?

Az általános kijelentő mód azonban nem szubjektív. Arról írtam, hogy sokan átesnek a ló másik felére az "értékelésnél". Annak ellenére, hogy jelentős információ hiányban vannak és a legtöbbször mainstream nevekben gondolkoznak, amikor saját csapatuk teljesen más úton jár nagyjából 2 évtizede.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 693 — Bears & Illinois fan
de másodikra inkább behúztam volna Trautmant, és úgy okés lenne, így a 2. TE pick nagyon projekt szagú, ennél azért több kellene
manuszka86
Mármint kinek kellene több? Szerencsére nem közvélemény szavazás alapján szerződünk, draftolunk, hanem BB elvei mentén épül a csapat. Biztosan nem lett volna 9SB..

Elérhető volt Trautman, ha akartuk volna kihúzzuk. Nem akartuk. Innentől kezdve azt kellene elfogadni, megérteni hogy BB és bandája nem látta benne azt, amit a szurkolók a highlisghts videókban. Ők ennél többet tudtak róla és az alapján volt aki jobban illet a rendszerbe vagy többet tud hozzátenni.

Nem értem a kritizálást, mert a saját infóhiányos, max tapekre és általános boardora alapozott vágyaknak nem felel meg. lehet szimpatizálni vagy nem szimpatizálni a választással. De előre leírni az fura. Főleg hogy nem azt húztuk aki maradt, hanem felmentünk érte. Ez is jelzi nagyon akartuk őt!

Én inkább abban a táborban vagyok, aki elfogadja vagy megpróbálja a választ megtalálni rá miért ő illik jobban BB elképzeléseibe. Ami biztosan több és összetettebb mint videókon szép elkapások..ő ugyanis az eltervezett rendszerbe keres embert, aki azt azzal a tartalommal tölti meg, amit ő elvár.
topin
Oké, igazad lehet, azt viszont nem értem, miért nem írhatná ezt ő vagy más le ide, egy szurkolói topicba? Szerinted csak akadémiai székfoglaló vagy doktori disszertáció szintű, több éves kutatással alátámasztott mondtokat lehet ide bevésni? Lóf@szt! Ez egy műkedvelő fórum, még a szakértők is azok (Buday Zoli kivételével talán).
Engedtessék már meg, hogy néha vágyvezérelt, hiányos infókra (sem nagyon) támaszkodó véleményeket jelenítsenek meg! Ezeket aztán lehet ignorálni, vitatni, az illetőt (bizonyos kereteken belül) elküldeni a búsba, sőt némítani is .....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Megjött, ez nagyon megdöbbentet, hogy többre értékelik mint Trautmant. Lehet a potenciált nagyobbra értékelik benne, az elején azért sokat nem várok Asiasitól, de később kinőhet.
ZERO_L
Nekem amióta láttam a srácot, a kedvenc projekt TE-m. Tényleg messze van a kész játékostól, de nekem - nem viccelek - azonnal Kittle ugrott be róla. Nagy benne a rizikó, de ha bejön, az NFL egyik elit TE-e lehet.

A többi pick viszont ölég Belichickes. Az egy dolog, hogy ha ezek tetszenek neki, akkor húzza őket, de mindegyik szinte bitosan kihúzható lett volna egy körrel később. Minek reachel ennyit az öreg, nem értem. (A safety ettől függetlenül be fog jönni szerintem, az a gyerek nagyon ebbe a csapatba való. Nem feltétlenül lesz elit, de hasznos hogy is mondtátok? - "jómunkásembereig" szerintem biztosan elviszi. 😊 )
peterk2005
Miért reachel?
Te is tudod miért.
Van egy általános konszenzus, hogy melyik játékos mennyire NFL ready és ez alapján kategorizálják be és emellett meg van a csapatspecifikus felmérés ahol azt nézik, hogy ő mennyire illik a csapatba.

Mivel a csapat szerint vannak kiemelt fontosságú játékosok akik a felmérés, játékintelligencia miatt jobban illenek az ő elképzelésükbe, gondolom a Perhard-Erkins miatt is, így automatikus, hogy mindenképpen őt akarja kiválasztani a mások által jobbnak ítélt játékosok helyett.

Vagy mert tudta/sejtette, hogy más is ki akarja húzni azt a játékost, ezért lecsapott rá, biztos ami biztos alapon.

Aztán persze ez nem mindig jön be...igaz, ez a lista 2018-as...

 nesn.com/2018/04/when-patriots-reach-in-nfl-draft-how-often-do-their-picks-pay-off/
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 516 — Pats fan
A többi pick viszont ölég Belichickes. Az egy dolog, hogy ha ezek tetszenek neki, akkor húzza őket, de mindegyik szinte bitosan kihúzható lett volna egy körrel később. Minek reachel ennyit az öreg, nem értem
peterk2005
Na most ezt honnan tudod?
topin
Azért írta,hogy szinte. Ez a véleménye. Pont. Amúgy ilyen alapon a draft alatt IS be lehetne csukni a fórumot,mert úgysem rendelkezik egyik szurkolótábor se azokkal az infókkal mint a FO-ok.Továbbra se értem miért baj,ha vki véleményt mond a saját információi alapján. Mellesleg ez alapján a reach fogalma általában is teljesen értelmetlen lenne.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
A többi pick viszont ölég Belichickes. Az egy dolog, hogy ha ezek tetszenek neki, akkor húzza őket, de mindegyik szinte bitosan kihúzható lett volna egy körrel később. Minek reachel ennyit az öreg, nem értem
peterk2005
Na most ezt honnan tudod?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megjött, ez nagyon megdöbbentet, hogy többre értékelik mint Trautmant. Lehet a potenciált nagyobbra értékelik benne, az elején azért sokat nem várok Asiasitól, de később kinőhet.
ZERO_L
Nekem amióta láttam a srácot, a kedvenc projekt TE-m. Tényleg messze van a kész játékostól, de nekem - nem viccelek - azonnal Kittle ugrott be róla. Nagy benne a rizikó, de ha bejön, az NFL egyik elit TE-e lehet.

A többi pick viszont ölég Belichickes. Az egy dolog, hogy ha ezek tetszenek neki, akkor húzza őket, de mindegyik szinte bitosan kihúzható lett volna egy körrel később. Minek reachel ennyit az öreg, nem értem. (A safety ettől függetlenül be fog jönni szerintem, az a gyerek nagyon ebbe a csapatba való. Nem feltétlenül lesz elit, de hasznos hogy is mondtátok? - "jómunkásembereig" szerintem biztosan elviszi. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
de másodikra inkább behúztam volna Trautmant, és úgy okés lenne, így a 2. TE pick nagyon projekt szagú, ennél azért több kellene
manuszka86
Mármint kinek kellene több? Szerencsére nem közvélemény szavazás alapján szerződünk, draftolunk, hanem BB elvei mentén épül a csapat. Biztosan nem lett volna 9SB..

Elérhető volt Trautman, ha akartuk volna kihúzzuk. Nem akartuk. Innentől kezdve azt kellene elfogadni, megérteni hogy BB és bandája nem látta benne azt, amit a szurkolók a highlisghts videókban. Ők ennél többet tudtak róla és az alapján volt aki jobban illet a rendszerbe vagy többet tud hozzátenni.

Nem értem a kritizálást, mert a saját infóhiányos, max tapekre és általános boardora alapozott vágyaknak nem felel meg. lehet szimpatizálni vagy nem szimpatizálni a választással. De előre leírni az fura. Főleg hogy nem azt húztuk aki maradt, hanem felmentünk érte. Ez is jelzi nagyon akartuk őt!

Én inkább abban a táborban vagyok, aki elfogadja vagy megpróbálja a választ megtalálni rá miért ő illik jobban BB elképzeléseibe. Ami biztosan több és összetettebb mint videókon szép elkapások..ő ugyanis az eltervezett rendszerbe keres embert, aki azt azzal a tartalommal tölti meg, amit ő elvár.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Semmi bajom nem lenne ezzel a drafttal, ha az FA piacon nem ment volna el a fél csapat. Így mondjuk van némi hiányérzetem.
Ez a Jamie 2.0 elég optimistán hangzik 😬
Boston
ööööööö what???

Pont, azért jöttek ők mert bizonyos csapatrészekben fontos távozók voltak. Lehet optimálisan hangzik a kimenetel, lehet csak egy light verziójuk lesz a veterán FA-knek, de pont azért ők jöttek mert erre a szerepre ők a legjobbak/legalakalamasabbak (BBék szerint). Az egyik nfl networkös arc pl Jenningshez beírta KVN pro-comperisonhoz.

Nem fogják szétdominálni a statokat, lehet Uche játéka nem is lesz olyan domináns és látványos mint anno Collinsé volt, de nagyon jó kis alapanyag a srác.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 090 — Patriots fan
Igazából kicsit azon lepődtem meg, hogy BB mester kivételesen azokra a posztokra húzott játékosokat ahova számított az ember, tehát végül is a posztok rendben vannak. 😀
Dugger helyett, személy szerinte Winfieldet húztam volna, de mondjuk atletikus,fizikális a srác meglátjuk majd....Dupla TE húzással nem lenne nagy bajom, Asiasi tetszetős választás, de másodikra inkább behúztam volna Trautmant, és úgy okés lenne, így a 2. TE pick nagyon projekt szagú, ennél azért több kellene

Szerkesztette: manuszka86

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
remélem azért a Dugger nem csak visszahordó lesz. Nagyon jó a sebessége

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Semmi bajom nem lenne ezzel a drafttal, ha az FA piacon nem ment volna el a fél csapat. Így mondjuk van némi hiányérzetem.
Ez a Jamie 2.0 elég optimistán hangzik 😬

Do your job
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Igaziból azt kaptuk, amit szerettünk volna, á la BB.
A szokásos 2. körös DB, aki reméljük inkább lesz Chung 2.0 mint Cyrus Jones 2.0.
Jött Jamie 2.0 kicsit kisebb verzióban de Michigan-ről, hogy Winovich-csal anno majd könnyebb legyen megegyezni és KvN 2.0.
Valamint újra egy dupla TE draft.

Közben Bill kutyája meg cserélgetett is kedvére pick-eket.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Xavier McKinney valamiért nagyon szeretném ha ma kihúznánk, pipa lenne a safty poszt.
ParadSEC
Safty?
Ammeg milyen poszt? Szaftos? 😂🤣😂🤣😂🤣
ThundersNFL
Ne akadj fent a részletekben, lásd az egészet a safty majdnem ugyan olyan mint a safety csak gyorsabb mert nincs benne E😂😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Újabb TE, nagy érdekes lesz ezt pár év múlva vissza nézni

 twitter.com/ezlazar/status/1235774433467473920?s=21



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Megjött, ez nagyon megdöbbentet, hogy többre értékelik mint Trautmant. Lehet a potenciált nagyobbra értékelik benne, az elején azért sokat nem várok Asiasitól, de később kinőhet.
ZERO_L
Kicsit jobban nézz utána.
Imádni fogjátok.
Bazzani
Meglesz a hétvégén, de egy éves (elkapó) szezonnal, nem kiforrott blockolással, nagyon nem tudok lelkesedni érte. Nekem túlságosan projekt játékos ezért az értékért.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/