NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megvan benne (Asiasi) a lehetőség, hogy olyan TE legyen, amilyen Gronk volt: egyedül jelentsen passzjátékban matchup nightmare-t és futás támogatásban komoly segítséget a védelmek számára. Kittle is ilyen, ezért is olyan baromi fontos eleme a Niners támadójátékának. Asiasi ráadásul ugyanaz a stílusú YAC-ban, egy "dömper" aki 4 yardon megkapja a labdát és átmegy 3 védőn és hoz még 10-et. Biztos mindenki emlékszik Kittle emlékezetes utolsó drive-os elkapási jelenetésre ahogy abból még csinált vagy 40 yardot tavalyról. Na, Asiasi ilyen lehet. Hogy lesz-is ilyen, azt majd meglátjuk, de a határ tényleg ez nála. A legizgalmasabb TE projekt szerintem idén.
peterk2005
Legyen igazad. Csak akkor nem értem, hogy miért csúszott ennyire hátra. (Gronkról minden tudta, hogy istenadta tehetség, a sérülékenysége miatt csúszott.) Valami oka csak van, hogy nem álltak sorba érte.
Burkus
Kittle az ötödik körben ment ki, aztán látod mire vitte. 😊 Az még furább, hogy még csak nem is valami ok miatt (sérülés, karakter, balhé) csúszott, hanem eleve csak a 2./3. körösre projektálták, és ahhoz képest is később ment ki. Előfordul. Szerintem Asiasi itt a 3. kör végén a helyén volt, ennyit bőven megér az upside-ja, a több már túl nagy rizikózás lett volna, később meg lutri, hogy bent lesz-e még.

Számomra inkább az a kérdőjel, hogy Belichick vajon miért tradelt fel Asiasi kihúzása után pár hellyel - két 4. kört is ráköltve, azaz az Asiasi picknél jóval drágábban - egy másik TE-ért? Ha ennyire tetszett neki Keene, akkor miért nem elsőre is őt húzta? Ha nem erről van szó, Keene is projekt, akkor minek adott érte ennyit? És mit kezd két ilyen projekt játékossal most? PS-ba nem rakhatók, mert túl sokba kerültek, túl nagy a rizikó, hogy azonnal ellopják ha bármelyiket is oda próbálná eldugni. A rosteren meg elviszik a TE spotok legalább felét - ha mondjuk fullback miatt kell a hely, lehet, hogy 2/3-át. Ha ennyire kell a TE, akkor ilyen helyzetben miért nem egy darab projektet húz, és másodikra meg mondjuk Trautmant - a Saints vitte ki őt pár pickkel később - akinek ugyan nincs akkora upside-ja mint Asiasinak, de jóval érettebb, készebb játékos, és úgy foglalná a roster spotot, hogy első héttől lehet kezdeni vele valamit?

(Nekem egyébként az az összbenyomásom, hogy Belichick az utóbbi időben úgy húz, amit úgy tudok leginkább leírni, mintha nem draftolna, hanem recruitolna. Mintha mondjuk a Bamát - egy elit college csapatot - irányítana, akik a jövő sztárjait recruitolják aztán redshirtelik, mert annyian akarnak náluk játszani, hogy megtehetik, hogy 1-2 évvel előre néznek. De ezt inkább nem is mondtam, csak neked, zárójelben. Ha érdekel privátban leírom részletesebben is, itt nem akarok ebből is egy újabb értelmetlen vitát generálni.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megvan benne (Asiasi) a lehetőség, hogy olyan TE legyen, amilyen Gronk volt: egyedül jelentsen passzjátékban matchup nightmare-t és futás támogatásban komoly segítséget a védelmek számára. Kittle is ilyen, ezért is olyan baromi fontos eleme a Niners támadójátékának. Asiasi ráadásul ugyanaz a stílusú YAC-ban, egy "dömper" aki 4 yardon megkapja a labdát és átmegy 3 védőn és hoz még 10-et. Biztos mindenki emlékszik Kittle emlékezetes utolsó drive-os elkapási jelenetésre ahogy abból még csinált vagy 40 yardot tavalyról. Na, Asiasi ilyen lehet. Hogy lesz-is ilyen, azt majd meglátjuk, de a határ tényleg ez nála. A legizgalmasabb TE projekt szerintem idén.
peterk2005
Legyen igazad. Csak akkor nem értem, hogy miért csúszott ennyire hátra. (Gronkról minden tudta, hogy istenadta tehetség, a sérülékenysége miatt csúszott.) Valami oka csak van, hogy nem álltak sorba érte.
Burkus
Most el lehetne kezdeni sorolni az olyan játékosokat akikben szinte senki nem látott fantáziát. A posztján elég csak Kittle-t mondani.
De egy konkrétabb ok.
Csupán egy olyan éve volt ami alapján bele lehet látni a sztárt és TE poszton amúgy sem könnyű beletanulni a dolgokba (lásd az 1/8-on kiválasztott Hockenson). Plussz nem minden csapat van abban az építkezési állapotban, hogy 2-3 évig nevelgesse tanítgassa Asiasi-t.
Nálatok pont egy olyan újjáépülés van amibe pontosan beleillik az ő tanulási görbéje.
Szerintem.

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 664 — !SuPeR6BoWL!
Stidham
Hoyer
Lewerke
J'mar Smith

Az a szóbeszéd járja, hogy 3 QB-val vágunk neki a szezonnak....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött a kezdő QB idénre.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1254469845057515520
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 907 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Megvan benne (Asiasi) a lehetőség, hogy olyan TE legyen, amilyen Gronk volt: egyedül jelentsen passzjátékban matchup nightmare-t és futás támogatásban komoly segítséget a védelmek számára. Kittle is ilyen, ezért is olyan baromi fontos eleme a Niners támadójátékának. Asiasi ráadásul ugyanaz a stílusú YAC-ban, egy "dömper" aki 4 yardon megkapja a labdát és átmegy 3 védőn és hoz még 10-et. Biztos mindenki emlékszik Kittle emlékezetes utolsó drive-os elkapási jelenetésre ahogy abból még csinált vagy 40 yardot tavalyról. Na, Asiasi ilyen lehet. Hogy lesz-is ilyen, azt majd meglátjuk, de a határ tényleg ez nála. A legizgalmasabb TE projekt szerintem idén.
peterk2005
Legyen igazad. Csak akkor nem értem, hogy miért csúszott ennyire hátra. (Gronkról minden tudta, hogy istenadta tehetség, a sérülékenysége miatt csúszott.) Valami oka csak van, hogy nem álltak sorba érte.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
ki lesz a qb?
Amadeus
This guy!!!



És ha beszólsz neki, akkor lecsap a buzogányával...
ZERO_L
Russel W és Brady szerelem gyereke😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
ki lesz a qb?
Amadeus
This guy!!!



És ha beszólsz neki, akkor lecsap a buzogányával...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megvan benne (Asiasi) a lehetőség, hogy olyan TE legyen, amilyen Gronk volt: egyedül jelentsen passzjátékban matchup nightmare-t és futás támogatásban komoly segítséget a védelmek számára. Kittle is ilyen, ezért is olyan baromi fontos eleme a Niners támadójátékának. Asiasi ráadásul ugyanaz a stílusú YAC-ban, egy "dömper" aki 4 yardon megkapja a labdát és átmegy 3 védőn és hoz még 10-et. Biztos mindenki emlékszik Kittle emlékezetes utolsó drive-os elkapási jelenetésre ahogy abból még csinált vagy 40 yardot tavalyról. Na, Asiasi ilyen lehet. Hogy lesz-is ilyen, azt majd meglátjuk, de a határ tényleg ez nála. A legizgalmasabb TE projekt szerintem idén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Asiasiról:
"And how about this? The kid can block! He’s huge and aggressive and he doesn’t quit. His PFF run-blocking grade of 68.0 was among the top-5 of this class last season. This phase of Asiasi’s game will absolutely translate. In fact, it’s likely to get better. Because of circumstance, Asiasi saw fewer reps than he otherwise may have and remains unseasoned in some technical aspects of his craft. Blocking is one of those areas, but he’s already good with the potential to be really really good."

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Szerintem Bill azért nagyon jó edző, mert nem egy elképzeléshez akar játékosokat, hanem mindig a csapat potenciájához igazítja a taktikát, amit lehet valamelyest változtatni az ellenfél gyengeségeit kihasználva. Érdekes szezon lesz az biztos! 😀
Egon bá
Úgy pontosítanám, hogy próbálkozik az elképzeléseivel, aztán mindig visszatalál a keretre szabott megoldásokhoz 😊

Lásd a Gilmore zónázik, DMC box Safetyként közlekedik katyvaszhoz, ami 2 szezon elején is nem csak döcögött, de csikorgott is rendesen. Aztán mindkettőt visszarakta a helyére és hagyta had érvényesüljön amiben jók.
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
Szerintem Bill azért nagyon jó edző, mert nem egy elképzeléshez akar játékosokat, hanem mindig a csapat potenciájához igazítja a taktikát, amit lehet valamelyest változtatni az ellenfél gyengeségeit kihasználva. Érdekes szezon lesz az biztos! 😀

Szerkesztette: Egon bá

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nah..
A Draftról nekem mindig az a véleményem, hogy hiába nézzük meg pozíciónként a legjobbnak hitt, gondolt játékosokat és "szeretünk" beléjük, BB mindig is a csapatfit, a mi játékunkhoz legjobban alkalmazható prospecteket húzza be..Mindig is így volt, mindig is így lesz. Lehet ezzel vitatkozni, nem egyetérteni, de az öreg és a mögötte lévő scouting team 4000x jobban ért hozzá, hogy ki nekik a systemfit mint mi..Ha megtörténik a játékosért végre a kiválasztás, az azért történik mert a csapat akarta. Ekkor már ugyanakkora lehetősége van nálunk a rosterre kerülnie egy 6., 7. körös, vagy UDFA játékosnak, mint egy 2-3. körösnek..Láttunk már erre egy csomó példát nálunk. Az, hogy egy draftolt játékos nálunk, vagy bárkinél is beválljon az mindig 50-50% lesz..
Ez alapján nem mondanám sem kiemelkedőnek, sem rossznak az idei draftunkat..Az tetszik, hogy bármennyire is volt lehetőségünk többször is QB-t húzni, az nem kellett az öregnek..Feltehetően meggyőzte az elmúlt egy évben Stidham..Az is tetszik, hogy viszonylag hiányhelyekre húztunk minőségi játékosoknak tűnő emberkéket. A két TE húzás nekem nagyon tetszik, főleg azért mert látszott, hogy őket akarjuk igazán..Utánuk olvasva, nézve, most már meg is értem miért. Tetszik mindkét játékos!!
Ezek után néztem meg a tavalyi preseason meccseket és hogy hogyan is produkált Stidham.
Fura volt visszanézni, de ami legelsőre beugrott, hogy a zsebben ugyanolyan a lábmunkája mint Bradynek..Ha levennéd a mezszámot és csak a lábmunkáját néznéd az eldobás pillanatáig addig egy az egyben klón!!!
A második észrevétel, hogy nagyon jól dobja a kis ablakokat a pálya közepén, így főleg a slot és slant játékokban kifejezetten erős lehet, ami nálunk prioritás is!
A harmadik észrevétel, hogy jól érti meg magát az elkapókkal és kifejezetten szereti a TE játékokat!
Kedvenc elkapója szerintem Meyers lesz, mert nagyon nagy az összhang közöttük, de nagyon jó passzokat dobott Edelmannak, Gunneernak, Dorsettnek és a TE-nek is!! Nem ragad le egy embernél!!
Negyedik észrevétel: Nem ilyed meg ha neki kell megoldani 5-10yardot lábon..Nem a legfürgébb, leggyorsabb QB, de lényegesen mobilisabb mint Brady volt..
Stidham 90 passzából 61-et sikerült megszelidíteni az előszezonban. 4 TD-t és 1 InT-et produkált úgy, hogy egy laza 102,6-os passer ratinget hozott össze..Úgy, hogy 3,5 hónapot edzett a csapattal!
Szerintem BB nem véletlenül nem akart QB-t húzni az idén!
Sinisával és Burkussal értek egyet abban, hogy nem véletlen ez a rengeteg falember pick..Szerintem egy picit előtérbe fog kerülni a futás, amit egy közepesnél jobb QB simán lemenedzsel ilyen elkapó gárdával is. Azért Edelman, Harry, Sanu, Meyers+ a két harmadik körös tehetségesnek tűnő TE, White, Michael, Burkhead féle O# nekem nem tűnik kutyaütőnek, akiknek köze sem lehet a PO-hoz! Ráadásul mindig lesz 1-2 UDFA játékos aki meggyőzi BB-t! Nekem most nagyon tetszik Riley és Taylor is az UDFA játékosok közül!
Szerintem ez az O# minimum annyi pontot fog termelni, mint a tavalyi! Még akkor is, ha idén lényegesen keményebb a sorsolásunk!
Nekem nagyobb kérdőjelek vannak a D#-el kapcsolatban. Sikerül-e beépítenünk azokat a játékosokat a D-line-ba, LB sorba nagyobb hullámok nélkül akiket elképzelt BB..Mert szerintem innen meghatározó játékosok mentek el.
kyobalu
Azért ez akkor igaz, ha a futásblokkolás összeszedi magát - értsd Shaq Mason visszatalál 2018-as önmagához, Thuney marad - bár nem tudom, hogy a Froholdt milyen - és megtalálják az embert Gronk, illetve Develin helyére. (Félek, hogy az ő nyaksérülésével már reszeltek a pályafutásának, azért keressük ennyire a FB-et.) A két TE egyikénél sem olvastam a blokkolást erőssségként. Hogy Andrews jön vissza, az nyilván sokat fog lendíteni a falon.

Az offense pontjai még a tavalyi D-vel sem tudták hozni a sikert a szezon második felének többségében. A D pedig gyengült. (Persze, minden lehetséges, még az is, hogy Derek Rivers idén sérülés nélkül All-Pro szezont fut.)
Burkus
Mason mutatói még a PFF szerint is azért estek vissza, mert nem volt Andrews..Ő most állítólag makk egészséges, pihent egy évet..Ha marad Thuney akkor az a bivalyerős tandem megint összeállhat és tolhatja az utat Misi és sztem Harris előtt aki előre lép!
Develinről is jókat írt az NESN..Állítólag tök jól halad a rehabilitációja. DE különben szerintem biztosítékként neki szólt a 3. körben a Keene csere. Egy igazi svájvi bicska a srác! Tavaly fél év alatt olyan fizikai változáson ment át a gyerek, hogy csak lestem. Lehet használni TE-ként, mert jó a keze és + blokkolóként a falban mert bivalyerős.
Asiasit IS csak azért húztuk előbb, mert jó blokkolásban IS, nem csak azért mert puha a keze. Sokan Gronk pótléknak látják nálunk, aki már rögtön kezdő lehet!
Szerintem emiatt erősödött az O#!!
A D# szerintem is romlott..Kezdő D-line, LB sor ürült ki..
Reménykedjünk Butlerben, Winoban, Bentleyben, Simonban hogy előrébb lép..Sztem HT már nem bír ki egy teljes szezont..
Az O# hozni fog 25-30 pontokat szerintem!
A D# viszont nem biztos, hogy alatta marad még akkor is, ha a secondary viszonylag egyben maradt!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 907 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nah..
A Draftról nekem mindig az a véleményem, hogy hiába nézzük meg pozíciónként a legjobbnak hitt, gondolt játékosokat és "szeretünk" beléjük, BB mindig is a csapatfit, a mi játékunkhoz legjobban alkalmazható prospecteket húzza be..Mindig is így volt, mindig is így lesz. Lehet ezzel vitatkozni, nem egyetérteni, de az öreg és a mögötte lévő scouting team 4000x jobban ért hozzá, hogy ki nekik a systemfit mint mi..Ha megtörténik a játékosért végre a kiválasztás, az azért történik mert a csapat akarta. Ekkor már ugyanakkora lehetősége van nálunk a rosterre kerülnie egy 6., 7. körös, vagy UDFA játékosnak, mint egy 2-3. körösnek..Láttunk már erre egy csomó példát nálunk. Az, hogy egy draftolt játékos nálunk, vagy bárkinél is beválljon az mindig 50-50% lesz..
Ez alapján nem mondanám sem kiemelkedőnek, sem rossznak az idei draftunkat..Az tetszik, hogy bármennyire is volt lehetőségünk többször is QB-t húzni, az nem kellett az öregnek..Feltehetően meggyőzte az elmúlt egy évben Stidham..Az is tetszik, hogy viszonylag hiányhelyekre húztunk minőségi játékosoknak tűnő emberkéket. A két TE húzás nekem nagyon tetszik, főleg azért mert látszott, hogy őket akarjuk igazán..Utánuk olvasva, nézve, most már meg is értem miért. Tetszik mindkét játékos!!
Ezek után néztem meg a tavalyi preseason meccseket és hogy hogyan is produkált Stidham.
Fura volt visszanézni, de ami legelsőre beugrott, hogy a zsebben ugyanolyan a lábmunkája mint Bradynek..Ha levennéd a mezszámot és csak a lábmunkáját néznéd az eldobás pillanatáig addig egy az egyben klón!!!
A második észrevétel, hogy nagyon jól dobja a kis ablakokat a pálya közepén, így főleg a slot és slant játékokban kifejezetten erős lehet, ami nálunk prioritás is!
A harmadik észrevétel, hogy jól érti meg magát az elkapókkal és kifejezetten szereti a TE játékokat!
Kedvenc elkapója szerintem Meyers lesz, mert nagyon nagy az összhang közöttük, de nagyon jó passzokat dobott Edelmannak, Gunneernak, Dorsettnek és a TE-nek is!! Nem ragad le egy embernél!!
Negyedik észrevétel: Nem ilyed meg ha neki kell megoldani 5-10yardot lábon..Nem a legfürgébb, leggyorsabb QB, de lényegesen mobilisabb mint Brady volt..
Stidham 90 passzából 61-et sikerült megszelidíteni az előszezonban. 4 TD-t és 1 InT-et produkált úgy, hogy egy laza 102,6-os passer ratinget hozott össze..Úgy, hogy 3,5 hónapot edzett a csapattal!
Szerintem BB nem véletlenül nem akart QB-t húzni az idén!
Sinisával és Burkussal értek egyet abban, hogy nem véletlen ez a rengeteg falember pick..Szerintem egy picit előtérbe fog kerülni a futás, amit egy közepesnél jobb QB simán lemenedzsel ilyen elkapó gárdával is. Azért Edelman, Harry, Sanu, Meyers+ a két harmadik körös tehetségesnek tűnő TE, White, Michael, Burkhead féle O# nekem nem tűnik kutyaütőnek, akiknek köze sem lehet a PO-hoz! Ráadásul mindig lesz 1-2 UDFA játékos aki meggyőzi BB-t! Nekem most nagyon tetszik Riley és Taylor is az UDFA játékosok közül!
Szerintem ez az O# minimum annyi pontot fog termelni, mint a tavalyi! Még akkor is, ha idén lényegesen keményebb a sorsolásunk!
Nekem nagyobb kérdőjelek vannak a D#-el kapcsolatban. Sikerül-e beépítenünk azokat a játékosokat a D-line-ba, LB sorba nagyobb hullámok nélkül akiket elképzelt BB..Mert szerintem innen meghatározó játékosok mentek el.
kyobalu
Azért ez akkor igaz, ha a futásblokkolás összeszedi magát - értsd Shaq Mason visszatalál 2018-as önmagához, Thuney marad - bár nem tudom, hogy a Froholdt milyen - és megtalálják az embert Gronk, illetve Develin helyére. (Félek, hogy az ő nyaksérülésével már reszeltek a pályafutásának, azért keressük ennyire a FB-et.) A két TE egyikénél sem olvastam a blokkolást erőssségként. Hogy Andrews jön vissza, az nyilván sokat fog lendíteni a falon.

Az offense pontjai még a tavalyi D-vel sem tudták hozni a sikert a szezon második felének többségében. A D pedig gyengült. (Persze, minden lehetséges, még az is, hogy Derek Rivers idén sérülés nélkül All-Pro szezont fut.)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Én kevésbé aggódom a D miatt, szerintem akinek kell az előlép kezdőként.

Winovich, Bentley, Simon, Allen elsősorban. És jöhet Uche és Jennings szituációs szerepre. Szépen építkezünk. Copeland nálam tuti 53 volt, most kicsit elbizonytalanodtam. DB sor gyengébb nem lett, sőt.. és Chung jövőre mehet is.

Támadóknál a WR sorban M.Lee is befuthat. Ma mikor összedobtam a rostert el is felejtettem, hogy itt van. A PO reálisnak tűnik számomra és úgy látom nagyon hajtós, "szerethető" csapat lesz ez..
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
ki lesz a qb?
Amadeus
Egy igazi nagy kutya.

iktriad
Ááh, nem hiszem, hogy Belichick lement kutyába.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ki lesz a qb?
Amadeus
Egy igazi nagy kutya.
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nah..
A Draftról nekem mindig az a véleményem, hogy hiába nézzük meg pozíciónként a legjobbnak hitt, gondolt játékosokat és "szeretünk" beléjük, BB mindig is a csapatfit, a mi játékunkhoz legjobban alkalmazható prospecteket húzza be..Mindig is így volt, mindig is így lesz. Lehet ezzel vitatkozni, nem egyetérteni, de az öreg és a mögötte lévő scouting team 4000x jobban ért hozzá, hogy ki nekik a systemfit mint mi..Ha megtörténik a játékosért végre a kiválasztás, az azért történik mert a csapat akarta. Ekkor már ugyanakkora lehetősége van nálunk a rosterre kerülnie egy 6., 7. körös, vagy UDFA játékosnak, mint egy 2-3. körösnek..Láttunk már erre egy csomó példát nálunk. Az, hogy egy draftolt játékos nálunk, vagy bárkinél is beválljon az mindig 50-50% lesz..
Ez alapján nem mondanám sem kiemelkedőnek, sem rossznak az idei draftunkat..Az tetszik, hogy bármennyire is volt lehetőségünk többször is QB-t húzni, az nem kellett az öregnek..Feltehetően meggyőzte az elmúlt egy évben Stidham..Az is tetszik, hogy viszonylag hiányhelyekre húztunk minőségi játékosoknak tűnő emberkéket. A két TE húzás nekem nagyon tetszik, főleg azért mert látszott, hogy őket akarjuk igazán..Utánuk olvasva, nézve, most már meg is értem miért. Tetszik mindkét játékos!!
Ezek után néztem meg a tavalyi preseason meccseket és hogy hogyan is produkált Stidham.
Fura volt visszanézni, de ami legelsőre beugrott, hogy a zsebben ugyanolyan a lábmunkája mint Bradynek..Ha levennéd a mezszámot és csak a lábmunkáját néznéd az eldobás pillanatáig addig egy az egyben klón!!!
A második észrevétel, hogy nagyon jól dobja a kis ablakokat a pálya közepén, így főleg a slot és slant játékokban kifejezetten erős lehet, ami nálunk prioritás is!
A harmadik észrevétel, hogy jól érti meg magát az elkapókkal és kifejezetten szereti a TE játékokat!
Kedvenc elkapója szerintem Meyers lesz, mert nagyon nagy az összhang közöttük, de nagyon jó passzokat dobott Edelmannak, Gunneernak, Dorsettnek és a TE-nek is!! Nem ragad le egy embernél!!
Negyedik észrevétel: Nem ilyed meg ha neki kell megoldani 5-10yardot lábon..Nem a legfürgébb, leggyorsabb QB, de lényegesen mobilisabb mint Brady volt..
Stidham 90 passzából 61-et sikerült megszelidíteni az előszezonban. 4 TD-t és 1 InT-et produkált úgy, hogy egy laza 102,6-os passer ratinget hozott össze..Úgy, hogy 3,5 hónapot edzett a csapattal!
Szerintem BB nem véletlenül nem akart QB-t húzni az idén!
Sinisával és Burkussal értek egyet abban, hogy nem véletlen ez a rengeteg falember pick..Szerintem egy picit előtérbe fog kerülni a futás, amit egy közepesnél jobb QB simán lemenedzsel ilyen elkapó gárdával is. Azért Edelman, Harry, Sanu, Meyers+ a két harmadik körös tehetségesnek tűnő TE, White, Michael, Burkhead féle O# nekem nem tűnik kutyaütőnek, akiknek köze sem lehet a PO-hoz! Ráadásul mindig lesz 1-2 UDFA játékos aki meggyőzi BB-t! Nekem most nagyon tetszik Riley és Taylor is az UDFA játékosok közül!
Szerintem ez az O# minimum annyi pontot fog termelni, mint a tavalyi! Még akkor is, ha idén lényegesen keményebb a sorsolásunk!
Nekem nagyobb kérdőjelek vannak a D#-el kapcsolatban. Sikerül-e beépítenünk azokat a játékosokat a D-line-ba, LB sorba nagyobb hullámok nélkül akiket elképzelt BB..Mert szerintem innen meghatározó játékosok mentek el.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 664 — !SuPeR6BoWL!
Ha ezzel a csapattal is behúznánk az AFC Eastet az komoly lenne 💪
ThundersNFL
A még komolyabb ha Tampával játszanánk SB-t. Na az lenne vmi😁😁😁
ParadSEC
Arra most mennyi a szorzó?
Meg kellene tenni! 😎
Amilyen flúgos a világ még be is jönne mint Hollywoodi Sztori 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nincsenek elvárásaim a következő szezonnal. Nálunk most elég sok az új ember és a fene se tudja, hogy mennyi edzőtábort lehet majd tartani egyáltalán. De a Delfinek dolgát se fogja megkönnyíteni a karantén.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
ki lesz a qb?
Amadeus
Nike mehet aludni, most jön a draft lényegi része, az UDFA, úgyhogy BB ül már a gépek előtt.
Gondolom onnan hozunk csiszolatlan gyémántot.
Esteleg egy ex-Navy svájci bicskát.

DT és WR sem jött a draftról, majd most!
Bár lehet Owenu a titkos DT pick-ünk. 🤓
Sinisa
ex navy svájci bicska hozzánk jött ha egyre gondolunk
briareos
Nem gondoltam konkrét játékosra, inkább csak egy “jelenségre”.

Itt egy korai Lazar értékelés a draftról.
 www.clnsmedia.com/lazar-grading-the-patriots-ten-selections-in-the-2020-nfl-draft/
Sinisa
Két A osztályú pick, mindkettő a 6. körben? Bár amúgy is ez tradicionálisan a Pats sikerzóna,

Hogy ebből az idei mély WR classból még projectre sem húztunk senkit, azt nem értem. Ez a bust Harry - még semmit nem mutató Meyers - öreg Edelman - már semmit nem mutató Sanu (tudom, sérült volt) négyesfogat elbírt volna némi erősítést.

Lehet, hogy Stidhammel csak futni fogunk idén, oldschool foci következik.
Burkus
Azert en meg nem zarnam ki azt sem, amivel titkon szamoltam, hogy BB visszaviszo Brissettet a Coltstol. Ismeri ot, ha nem akar tankolno Lawrence-ert, akkor egy evig teljesen korrekt opcio lehet, a seruleseig nalunk sem volt szar. JMD ugy is sok utempasszt, rovid jatekot meg futo jatekot nyomat, neki az idealis lehetne.

Mivel hozzank jott Eason, Ballard nem hinnem, hogy ragaszkodik a padon egy kurva draga Jacobyhoz, meg ugy sem, hogyha elcserelnenk, a penze javat a Colts fizetne, szoval szamunkra igazabol kb mindegy, hogy rosteren van e, mert marciusban eleg nagy tetel garantaltta valt az idei penzebol.
Stez
Brissettről valahogy nem hiszem hogy visszahoznánk. Titkon abban reménykedem hogy a Bengals kivágja Daltont és őt sikerül behúznunk, benne inkább látnám a fantáziát. A Lawrence-ért való tankolást nem tudom elképzelni, annyira nem gyenge a csapat + vannak nálunk sokkal rosszabb csapatok is.
Cuchulain82
En meg nem tudom, mit gondoljak. Nem tudom, mennyire gyenge valojaban. Mivel elment az LB sor peldaul, elmehet Thuney, fogalmad sincs, mit tudhat valojaban Stidham, ezert boven lehet, hogy a tavaly elit egyseg karosodott annyit, hogy visszaesik a teljesen kozepkategoriaba. Egy gyengenn fronthet ehhez pont eleg, marpedig a Patset a piacon elegge kihereltek. Szoval itt az lesz nagy kerdes a vedelmi oldalrol, hogy az ujoncok mennyiben tudjak potolni a tavozokat, akik tobb esetben eleg jok voltak.

Persze a masik oldalrol meg BB meg mindig BB, lehet, hogy mindenki itt rohog es a fejet fogja Stidham miatt, aztan a csavo kimegy, es rohogve hoz olyan teljesitmenyt, mint Gerappa hozott. Altalaban egy kivetelevel minden csapatnal egybol ketelkedem, de BB miatt a Pats kapcsan mindig ott van bennem, hogy ovatosan irjak le barkit is.
Stez
Szerintem Thuney menni fog, tavaly és idén is hoztunk egy rakás játékost az O-falba + nem nagyon van rá pénz. A védelemben az LB sor volt ami az FA piac ott kb nem létezett, most hoztam oda is embereket, kérdés mennyire és milyen gyorsan fognak beválni. Stidham egy bazi nagy kérdőjel egyenlőre, az csak menet közben fog kiderülni mit tud a srác.
Persze beüthet a szar és lehet a top 5 draft pick lesz jövőre, de valamiért én úgy gondolom hogy a csoport második helye legalább meglesz, aztán majd meglátjuk hogy a szezon kezdetére hogy alakul a keret, az még sok mindent befolyásol.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 664 — !SuPeR6BoWL!
Már csak 50%-ban vagyunk SB contenderek Bill miatt 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Ha ezzel a csapattal is behúznánk az AFC Eastet az komoly lenne 💪
ThundersNFL
A még komolyabb ha Tampával játszanánk SB-t. Na az lenne vmi😁😁😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
ki lesz a qb?
Amadeus
Nike mehet aludni, most jön a draft lényegi része, az UDFA, úgyhogy BB ül már a gépek előtt.
Gondolom onnan hozunk csiszolatlan gyémántot.
Esteleg egy ex-Navy svájci bicskát.

DT és WR sem jött a draftról, majd most!
Bár lehet Owenu a titkos DT pick-ünk. 🤓
Sinisa
ex navy svájci bicska hozzánk jött ha egyre gondolunk
briareos
Nem gondoltam konkrét játékosra, inkább csak egy “jelenségre”.

Itt egy korai Lazar értékelés a draftról.
 www.clnsmedia.com/lazar-grading-the-patriots-ten-selections-in-the-2020-nfl-draft/
Sinisa
Két A osztályú pick, mindkettő a 6. körben? Bár amúgy is ez tradicionálisan a Pats sikerzóna,

Hogy ebből az idei mély WR classból még projectre sem húztunk senkit, azt nem értem. Ez a bust Harry - még semmit nem mutató Meyers - öreg Edelman - már semmit nem mutató Sanu (tudom, sérült volt) négyesfogat elbírt volna némi erősítést.

Lehet, hogy Stidhammel csak futni fogunk idén, oldschool foci következik.
Burkus
Azert en meg nem zarnam ki azt sem, amivel titkon szamoltam, hogy BB visszaviszo Brissettet a Coltstol. Ismeri ot, ha nem akar tankolno Lawrence-ert, akkor egy evig teljesen korrekt opcio lehet, a seruleseig nalunk sem volt szar. JMD ugy is sok utempasszt, rovid jatekot meg futo jatekot nyomat, neki az idealis lehetne.

Mivel hozzank jott Eason, Ballard nem hinnem, hogy ragaszkodik a padon egy kurva draga Jacobyhoz, meg ugy sem, hogyha elcserelnenk, a penze javat a Colts fizetne, szoval szamunkra igazabol kb mindegy, hogy rosteren van e, mert marciusban eleg nagy tetel garantaltta valt az idei penzebol.
Stez
Brissettről valahogy nem hiszem hogy visszahoznánk. Titkon abban reménykedem hogy a Bengals kivágja Daltont és őt sikerül behúznunk, benne inkább látnám a fantáziát. A Lawrence-ért való tankolást nem tudom elképzelni, annyira nem gyenge a csapat + vannak nálunk sokkal rosszabb csapatok is.
Cuchulain82
En meg nem tudom, mit gondoljak. Nem tudom, mennyire gyenge valojaban. Mivel elment az LB sor peldaul, elmehet Thuney, fogalmad sincs, mit tudhat valojaban Stidham, ezert boven lehet, hogy a tavaly elit egyseg karosodott annyit, hogy visszaesik a teljesen kozepkategoriaba. Egy gyengenn fronthet ehhez pont eleg, marpedig a Patset a piacon elegge kihereltek. Szoval itt az lesz nagy kerdes a vedelmi oldalrol, hogy az ujoncok mennyiben tudjak potolni a tavozokat, akik tobb esetben eleg jok voltak.

Persze a masik oldalrol meg BB meg mindig BB, lehet, hogy mindenki itt rohog es a fejet fogja Stidham miatt, aztan a csavo kimegy, es rohogve hoz olyan teljesitmenyt, mint Gerappa hozott. Altalaban egy kivetelevel minden csapatnal egybol ketelkedem, de BB miatt a Pats kapcsan mindig ott van bennem, hogy ovatosan irjak le barkit is.

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Lám-lám,ez az Evan Lazar is tök hülye fotel szurkoló ,honnan veszi ezt Duggert illetően: “ he gets an average grade because he was a slight reach, “
kolok1972
"You guys are killing me with the negativity. The idea that Kyle Dugger was a 5th round pick, or even a 3rd or 4th round pick, is false. We took him at #37

Here's where these draft analysts had him ranked:

Matt Miller, Bleacher Report - #41
Chris Trapasso, CBS Sports - #29
Steve Reynolds, Draftek - #44
Charlie Campbell, Walter Football - #41
Dane Brugler, The Athletic - #45
Mike Dussault, PP - #32
Evan Lazar, CLNS Media - #33

This wasn't some out of the blue pick where no one had him slated to go that high. You guys need to have a Snickers and chill 🤣"

Nem latom mi a problema a Dugger pickkel..teljesen jo nekunk es nem volt reach ahol kihuztuk.
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
ki lesz a qb?
Amadeus
Nike mehet aludni, most jön a draft lényegi része, az UDFA, úgyhogy BB ül már a gépek előtt.
Gondolom onnan hozunk csiszolatlan gyémántot.
Esteleg egy ex-Navy svájci bicskát.

DT és WR sem jött a draftról, majd most!
Bár lehet Owenu a titkos DT pick-ünk. 🤓
Sinisa
ex navy svájci bicska hozzánk jött ha egyre gondolunk
briareos
Nem gondoltam konkrét játékosra, inkább csak egy “jelenségre”.

Itt egy korai Lazar értékelés a draftról.
 www.clnsmedia.com/lazar-grading-the-patriots-ten-selections-in-the-2020-nfl-draft/
Sinisa
Két A osztályú pick, mindkettő a 6. körben? Bár amúgy is ez tradicionálisan a Pats sikerzóna,

Hogy ebből az idei mély WR classból még projectre sem húztunk senkit, azt nem értem. Ez a bust Harry - még semmit nem mutató Meyers - öreg Edelman - már semmit nem mutató Sanu (tudom, sérült volt) négyesfogat elbírt volna némi erősítést.

Lehet, hogy Stidhammel csak futni fogunk idén, oldschool foci következik.
Burkus
Azert en meg nem zarnam ki azt sem, amivel titkon szamoltam, hogy BB visszaviszo Brissettet a Coltstol. Ismeri ot, ha nem akar tankolno Lawrence-ert, akkor egy evig teljesen korrekt opcio lehet, a seruleseig nalunk sem volt szar. JMD ugy is sok utempasszt, rovid jatekot meg futo jatekot nyomat, neki az idealis lehetne.

Mivel hozzank jott Eason, Ballard nem hinnem, hogy ragaszkodik a padon egy kurva draga Jacobyhoz, meg ugy sem, hogyha elcserelnenk, a penze javat a Colts fizetne, szoval szamunkra igazabol kb mindegy, hogy rosteren van e, mert marciusban eleg nagy tetel garantaltta valt az idei penzebol.
Stez
Brissettről valahogy nem hiszem hogy visszahoznánk. Titkon abban reménykedem hogy a Bengals kivágja Daltont és őt sikerül behúznunk, benne inkább látnám a fantáziát. A Lawrence-ért való tankolást nem tudom elképzelni, annyira nem gyenge a csapat + vannak nálunk sokkal rosszabb csapatok is.