NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
ki lesz a qb?
Amadeus
Nike mehet aludni, most jön a draft lényegi része, az UDFA, úgyhogy BB ül már a gépek előtt.
Gondolom onnan hozunk csiszolatlan gyémántot.
Esteleg egy ex-Navy svájci bicskát.

DT és WR sem jött a draftról, majd most!
Bár lehet Owenu a titkos DT pick-ünk. 🤓

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
ki lesz a qb?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
egy elég meredek véleményre jött egy egyszerű visszakérdezés... ezt sem szabad már? ZERO_L
Nem volt abban semmi meredek, ez a konszenzusos vélemény. Kérdezd meg a pff gárdáját, vagy a pft draftot közvetítő csapatát, vagy Matt Millert, hasonlót fogalmaztak meg. Ahogy a Packers és a Hawks eddigi draftjával kapcsolatban is nagyjából konszenzus van.

És (ezt a többieknek is írom, akik hozzászóltak) nem bontogattam le egyenként a draft pickeket. Azzal KEZDTEM, hogy egy-egy (vagy akár egy-két) játékos esetén egy classból természetes, hogy akár nagyon is eltér az értékelés a "konszenzus" boardokhoz képest. Az viszont szokatlan, ha gyakorlatilag minden (eddig) kihúzott játékos ilyen. Belichicknél se megszokott. Ennyi. De akadjunk végre le a témáról, marha unalmas, és nem is ez volt az ok amiért hozzászóltam, hanem a játékos.

beindulhatott egy TE rush... inkább itt az az érthetetlen, így a fotelból okoskodva, hogy mégis miért kapott ez a srác ilyen"must have" kiemelést nem csak a többi TE-dhez viszonyítva hanem a needes prospectekhez képest isZERO_L
Mennyit megspóroltunk volna, ha ezzel kezded. 😊 Most megy a draft, azt figyelem, röviden: az ok előbb a véletlen (éppen ezt a srácot néztem meg és feltűnt a hasonlóság), majd Chris Simms és Brett Kollmann. A többinek nézz utána (a két név alapján nem nehéz), vagy később ha lesz idő leírom.
peterk2005
nekem a pff is meredek, de ha Matt Miller mint érv előkerül akkor ezt itt el is engedném
több mint 4 éve
April Wine New England Patriots 256
Közben felcseréltünk egy Guardért
több mint 4 éve
April Wine New England Patriots 256
Az új kickerünk
ZERO_L
Ez is ő 16 évesen:
 www.youtube.com/watch?v=qBictNjgEI0
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
egy elég meredek véleményre jött egy egyszerű visszakérdezés... ezt sem szabad már? ZERO_L
Nem volt abban semmi meredek, ez a konszenzusos vélemény. Kérdezd meg a pff gárdáját, vagy a pft draftot közvetítő csapatát, vagy Matt Millert, hasonlót fogalmaztak meg. Ahogy a Packers és a Hawks eddigi draftjával kapcsolatban is nagyjából konszenzus van.

És (ezt a többieknek is írom, akik hozzászóltak) nem bontogattam le egyenként a draft pickeket. Azzal KEZDTEM, hogy egy-egy (vagy akár egy-két) játékos esetén egy classból természetes, hogy akár nagyon is eltér az értékelés a "konszenzus" boardokhoz képest. Az viszont szokatlan, ha gyakorlatilag minden (eddig) kihúzott játékos ilyen. Belichicknél se megszokott. Ennyi. De akadjunk végre le a témáról, marha unalmas, és nem is ez volt az ok amiért hozzászóltam, hanem a játékos.

beindulhatott egy TE rush... inkább itt az az érthetetlen, így a fotelból okoskodva, hogy mégis miért kapott ez a srác ilyen"must have" kiemelést nem csak a többi TE-dhez viszonyítva hanem a needes prospectekhez képest isZERO_L
Mennyit megspóroltunk volna, ha ezzel kezded. 😊 Most megy a draft, azt figyelem, röviden: az ok előbb a véletlen (éppen ezt a srácot néztem meg és feltűnt a hasonlóság), majd Chris Simms és Brett Kollmann. A többinek nézz utána (a két név alapján nem nehéz), vagy később ha lesz idő leírom.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új kickerünk

 twitter.com/leeschechter/status/1254119724318932996?s=21


 twitter.com/ezlazar/status/1254123121147293696?s=21

ZERO_L
Akinek a karján egy csodás szélsőjobbos milicista tetkó virít.
 twitter.com/E_Dilla/status/1254122281183387648
Biztos nem fog senkit zavarni....
LOL
 twitter.com/edsbs/status/1254121694903570432
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
 twitter.com/zanerhood/status/1254124564524777473

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 516 — Pats fan
Jó ezt most megint nem értem
Fromm még bent volt, egy 5. kört megért volna
jamaicababa
De ha nem kell Bb-nek?
zinedine5
Fogjuk fel bíztató jelként Stidhamet illetően.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Az új kickerünk

 twitter.com/leeschechter/status/1254119724318932996?s=21


 twitter.com/ezlazar/status/1254123121147293696?s=21

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 398 — Ajmo Vatreni
Jó ezt most megint nem értem
Fromm még bent volt, egy 5. kört megért volna
jamaicababa
De ha nem kell Bb-nek?
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Jó ezt most megint nem értem
Fromm még bent volt, egy 5. kört megért volna

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Megjött, ez nagyon megdöbbentet, hogy többre értékelik mint Trautmant. Lehet a potenciált nagyobbra értékelik benne, az elején azért sokat nem várok Asiasitól, de később kinőhet.
ZERO_L
Nekem amióta láttam a srácot, a kedvenc projekt TE-m. Tényleg messze van a kész játékostól, de nekem - nem viccelek - azonnal Kittle ugrott be róla. Nagy benne a rizikó, de ha bejön, az NFL egyik elit TE-e lehet.

A többi pick viszont ölég Belichickes. Az egy dolog, hogy ha ezek tetszenek neki, akkor húzza őket, de mindegyik szinte bitosan kihúzható lett volna egy körrel később. Minek reachel ennyit az öreg, nem értem. (A safety ettől függetlenül be fog jönni szerintem, az a gyerek nagyon ebbe a csapatba való. Nem feltétlenül lesz elit, de hasznos hogy is mondtátok? - "jómunkásembereig" szerintem biztosan elviszi. 😊 )
peterk2005
Nekem személy szerint bejön az idei Patriots draft, de szerintem az hogy Uche egy körrel később is bent lett volna hatalmas baromság. Nagy kedvencem a michigani srác nagyon remélem hogy be fog válni!
Duggernek kifejezetten örülök nagyon féltem hogy Delpitet visszük aki kifejezetten nem tetszett már a draft előtt se bármennyire nagy volt a hype körülötte.
Jenningsszel kicsit bajban vagyok mert nem különösebben lelkesedem az Alabama játékosokért, de nem ugrok ki az ablakon ettől a picktől sem /lehet csúszott volna még valamennyit, de ha BB őt akarta felesleges kockáztatni/.
Asiasi és Keene kapcsán meg az a véleményem hogy ebben a TE classban ember meg nem mondja hogy mikor ki fog kimenni /erre jó példa Deguara, szerintem senki nem gondolta volna hogy a 3. körben kiviszi valaki, pláne hogy 3nak kiválasztott TE lesz/, ha a FOnak ők kellettek akkor annyira vészesen drága egyik sem volt, egyikük sem kész játékos meglátjuk mit tudnak az edzők kihozni belőlük, persze ha egyik sem jön be és két-három szezon után elkergettük őket a csapattól akkor az gáz de ezt előre senki meg nem mondja.
Cuchulain82
Majd kb. 3 év múlva érdemes szerintem a teljes rebuild sikeressége tükrében értékelni ezt a draftot is. Mert most biztos nem egy kiforratlan safety lett volna az én legmagasabb idei pickem egy ilyen gyenge roster mellett. Bona fide úgy tekintem mint egy hosszabb, számomra nem ismert folyamat apró lépését, ami a teljes egész tükrében elnyeri majd értelmét.

Én már évek óta nem foglalkozom a mock draftokkal, nem emlékszem olyan esetre, amikor Belichicknél bejött volna. Más kérdés, hogy 2013 óta sajnos az ő draftjai sem jöttek be nagyon. 😕 (Thx to Peterk2005 erre vonatkozó alapos elemzéséért.) Ezért aztán érdeklődve olvasom, hogy Ti mit tudtok meglátni bennük. (Pld. hogy miért jobb egy kiforratlan safety egy második körös pickért, mint Duron Harmon, akiért egy értékes hetedik körös picket kaptunk.)
Burkus
Nyilván lehet csak én gondolom így, de az idei évben nem az SBért megyünk, valószínűleg úgy ítélték meg hogy Harmon sokkal jobb már nem lesz ezért elcserélték a Detroitba egy 5. körért, a drafton pedig húztak egy olyan safetyt aki most gyengébb mint Harmon /szerintem más típus is/ de 1-2 év múlva ha megfelelően fejlődik akkor a megújult Patriots egyik alapja lehet.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez a draft még annyira se a következő szezonról szól, mint a korábbiak. Plusz gondolom nem kevés interjú maradt el, vagy tartották csak videokonferenciában. Így az információ is kevesebb lehetett mindenhol a játékosokról.

Szóval annyira nem meglepő, ha biztosra akart menni az Öreg azokkal, akik kellettek neki.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Az tényleg örömteli, hogy végre belátták, ez a sufnituning TE-ezés, nevetséges és tarthatatlan. Az igazi megdöbbentő, hogy ezért a két srácért képesek voltak odaadni az összes negyedik körös pickünket, ahol BB kifejezetten szeret/jókat tud húzni. Meg hosszú évekig magasról leszartuk a TE classokat, oké egy ideig lehetett magyarázni, hogy Gronk mellé felesleges 4. körnél előrébb húzni, de mikor látszott, közeleg a karrierje vége akkor se erőltettük meg magunkat. És akkor egy ilyen gyenge classban cserélünk fel, ráadásul kétszer. Furcsa na.

Persze, 4. körbe még mindig felmozoghatunk, van elég tőkénk hozzá, csak számomra érdekes, hogy ennyire háttérbe szorul a többi poszt, WR-ek között is van jó pár csúszó, egy jó kis futás elleni DL sem lenne rossz(Fotu), kifejezetten DE posztra is jöhetne plusz ember a csúszó CB-kről már ne is beszélünk.


Aztán arról is lehetne beszélgetni, hogy ezzel a move-val is mennyire beárazta Belichick az idei QB class-t, pont leszarja ki csúszik tovább neki elég a 4 passzos Stidham meg a vén róka Hoyer, örülök neki és egyben mulatságos 😀
(biztos megint a hatodik körre izmozik 😀 😀 😀)
ZERO_L
Lehet úgy ítélték meg tavaly, hogy Izzo és Lacosse meg a többi hozott Te elegendő, aztán csak kellett Watson is.
Valami nagyon félrecsúszott, mert vagy nem akartak vagy nem tudtak megfelelő TE-t hozni.
Ahogy utánanéztem Dwayne Allent meg azért nem tudták visszahozni, mert előbb a Miami rosterén volt, aztán ők meg kivágták sérülés miatt.

Szvsz nem tudjuk eldönteni mit akartak a tavalyi szezon elején, de hogy elkúródott minden szinten az is tuti, legkésőbb amikor AB-t el kellett küldeni majd Sanu is lesérült...
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 907 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Megjött, ez nagyon megdöbbentet, hogy többre értékelik mint Trautmant. Lehet a potenciált nagyobbra értékelik benne, az elején azért sokat nem várok Asiasitól, de később kinőhet.
ZERO_L
Nekem amióta láttam a srácot, a kedvenc projekt TE-m. Tényleg messze van a kész játékostól, de nekem - nem viccelek - azonnal Kittle ugrott be róla. Nagy benne a rizikó, de ha bejön, az NFL egyik elit TE-e lehet.

A többi pick viszont ölég Belichickes. Az egy dolog, hogy ha ezek tetszenek neki, akkor húzza őket, de mindegyik szinte bitosan kihúzható lett volna egy körrel később. Minek reachel ennyit az öreg, nem értem. (A safety ettől függetlenül be fog jönni szerintem, az a gyerek nagyon ebbe a csapatba való. Nem feltétlenül lesz elit, de hasznos hogy is mondtátok? - "jómunkásembereig" szerintem biztosan elviszi. 😊 )
peterk2005
Nekem személy szerint bejön az idei Patriots draft, de szerintem az hogy Uche egy körrel később is bent lett volna hatalmas baromság. Nagy kedvencem a michigani srác nagyon remélem hogy be fog válni!
Duggernek kifejezetten örülök nagyon féltem hogy Delpitet visszük aki kifejezetten nem tetszett már a draft előtt se bármennyire nagy volt a hype körülötte.
Jenningsszel kicsit bajban vagyok mert nem különösebben lelkesedem az Alabama játékosokért, de nem ugrok ki az ablakon ettől a picktől sem /lehet csúszott volna még valamennyit, de ha BB őt akarta felesleges kockáztatni/.
Asiasi és Keene kapcsán meg az a véleményem hogy ebben a TE classban ember meg nem mondja hogy mikor ki fog kimenni /erre jó példa Deguara, szerintem senki nem gondolta volna hogy a 3. körben kiviszi valaki, pláne hogy 3nak kiválasztott TE lesz/, ha a FOnak ők kellettek akkor annyira vészesen drága egyik sem volt, egyikük sem kész játékos meglátjuk mit tudnak az edzők kihozni belőlük, persze ha egyik sem jön be és két-három szezon után elkergettük őket a csapattól akkor az gáz de ezt előre senki meg nem mondja.
Cuchulain82
Majd kb. 3 év múlva érdemes szerintem a teljes rebuild sikeressége tükrében értékelni ezt a draftot is. Mert most biztos nem egy kiforratlan safety lett volna az én legmagasabb idei pickem egy ilyen gyenge roster mellett. Bona fide úgy tekintem mint egy hosszabb, számomra nem ismert folyamat apró lépését, ami a teljes egész tükrében elnyeri majd értelmét.

Én már évek óta nem foglalkozom a mock draftokkal, nem emlékszem olyan esetre, amikor Belichicknél bejött volna. Más kérdés, hogy 2013 óta sajnos az ő draftjai sem jöttek be nagyon. 😕 (Thx to Peterk2005 erre vonatkozó alapos elemzéséért.) Ezért aztán érdeklődve olvasom, hogy Ti mit tudtok meglátni bennük. (Pld. hogy miért jobb egy kiforratlan safety egy második körös pickért, mint Duron Harmon, akiért egy értékes hetedik körös picket kaptunk.)
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Megjött, ez nagyon megdöbbentet, hogy többre értékelik mint Trautmant. Lehet a potenciált nagyobbra értékelik benne, az elején azért sokat nem várok Asiasitól, de később kinőhet.
ZERO_L
Nekem amióta láttam a srácot, a kedvenc projekt TE-m. Tényleg messze van a kész játékostól, de nekem - nem viccelek - azonnal Kittle ugrott be róla. Nagy benne a rizikó, de ha bejön, az NFL egyik elit TE-e lehet.

A többi pick viszont ölég Belichickes. Az egy dolog, hogy ha ezek tetszenek neki, akkor húzza őket, de mindegyik szinte bitosan kihúzható lett volna egy körrel később. Minek reachel ennyit az öreg, nem értem. (A safety ettől függetlenül be fog jönni szerintem, az a gyerek nagyon ebbe a csapatba való. Nem feltétlenül lesz elit, de hasznos hogy is mondtátok? - "jómunkásembereig" szerintem biztosan elviszi. 😊 )
peterk2005
Nekem személy szerint bejön az idei Patriots draft, de szerintem az hogy Uche egy körrel később is bent lett volna hatalmas baromság. Nagy kedvencem a michigani srác nagyon remélem hogy be fog válni!
Duggernek kifejezetten örülök nagyon féltem hogy Delpitet visszük aki kifejezetten nem tetszett már a draft előtt se bármennyire nagy volt a hype körülötte.
Jenningsszel kicsit bajban vagyok mert nem különösebben lelkesedem az Alabama játékosokért, de nem ugrok ki az ablakon ettől a picktől sem /lehet csúszott volna még valamennyit, de ha BB őt akarta felesleges kockáztatni/.
Asiasi és Keene kapcsán meg az a véleményem hogy ebben a TE classban ember meg nem mondja hogy mikor ki fog kimenni /erre jó példa Deguara, szerintem senki nem gondolta volna hogy a 3. körben kiviszi valaki, pláne hogy 3nak kiválasztott TE lesz/, ha a FOnak ők kellettek akkor annyira vészesen drága egyik sem volt, egyikük sem kész játékos meglátjuk mit tudnak az edzők kihozni belőlük, persze ha egyik sem jön be és két-három szezon után elkergettük őket a csapattól akkor az gáz de ezt előre senki meg nem mondja.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 516 — Pats fan
Eszem megáll, hogy ahelyett, hogy Asiasiról beszélgetnénk, hogy miért tetszik annyira, mi lehet belőle, mit láttam ami Kittle-re emlékeztet, egy k***va jelzőmön vitázik a topic, amit egyébként _kivétel_ nélkül mindannyian használtok ti is, ha éppen nem a Patstől van szó. 😀

Mégis mit kéne megérvelnem azon, hogy a) a draft értékelés ilyenkor ad-hoc, prompt vélemény, döntően a számunkra elérhetővée tett infók alapján, aminek semmi köze ahhoz, hogy mi lesz a ledraftolt játékosokból pár év múlva, hiszen azt még az őket ledraftoló csapatok se tudják, nemhogy mi. Ne is beszélgessünk akkor, ha ezt kell magyarázgatni.

Másrészt meg a draft nem egy holdba költözök, kilépek a világegyetemből egyszemélyes játék, hanem egy 32 résztvevős társasjáték, ahol egy nagy svédasztalról próbálja mindenki begyűjteni a számára legideálisabb menüt. És egy ilyen játékban nem csak az fontos, hogy a svédasztalról melyik alapanyagok vannak a cetlimre felírva, amik a főzési stílusomhoz passzolnak, hanem az is legalább olyan fontos, hogy az alapanyagokat úgy vegyem le az asztalról amikor rám kerül a sor, hogy figyeljek arra, hogy a másiknak mi mennyire lehet fontos, mikor számíthatok arra, hogy esetleg elveszi valaki pont előttem valamelyik alapanyagot. És ha így van, akkor egyszerűen nem tudok mit kezdeni azzal a bullshittel - bocsánat, de kezd az idegeimre menni már ez a folytonos kicsinyes túlérzékenység -, hogy "Belichicknek megvan a maga elképzelése, aszerint húz, azért jönnek akkor és úgy a játékosok. Mégis mi alapon gondolom, hogy az nem pont jókor van"? Hátb****eg jóreggelt. A maradék 31 csapat mégis mit csinál? Ül és néz? 😀 😀

Azért ez a véleményem, mert ez a véleményem. Ahogy Asiata-ról meg az, hogy remek pick. Miért nem utóbbiról beszélünk? A Seahawks draftjáról is az a véleményem, hogy ember nem érti mit miért csinálnak, mert ők is körökkel korábban visznek ki játékosokat _sorozatban_ akikhez toolsetben, séma/csapatfitségben hasonló játékosok sora elérhető, akiknek jóval magasabban van a floorja, így a bust faktora is, és akiket korábban kihúzhatnának, ráérve a "liblinget" jóval később is kihúzni. Érdekes módon ha a Hawks draftjáról ez a véleményem, senki nem ugrik nekem, hogy mégis honnan tudom, hogy körökkel később is elérhető lenne. Pedig azt se tudom, az is csak ugyanúgy egy vélemény. De azt viszont tudom, hogy ti, akik számonkértek a véleményemért, olyan tükörsimán véleményezitek ugyanígy a Hawks draftját, mint a huzat. 😀 Hát én se csinálok mást, csak pont ugyanezt. A Belichicki pickekről nyilván nem _tudom_ - eszem megáll, hogy ezt meg kell magyarázni -, hogy elérhetőek lettek volna később vagy sem. De ez a véleményem. És nem csak az enyém, hanem a draftot követő profi és amatőr analystek többségének is. Tudniillik nem vagyok futballedző, így a véleményemet gyakran az ő véleményeikre alapozom. És rohadtul unom, hogy magyarázkodni kell ilyen trivialitásokat, ahelyett, hogy a kihúzott játékosokról beszélgetnénk. / Rant off.

Érdekel valakit, hogy mi tetszik Asiasi-ban, vagy úgyse számít? Belichick majd megoldja, hogy Gronk legyen belőle, a mi dolgunk meg annyi, hogy csendben végignézzük?
peterk2005
Érdekel!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Szerintem BB azért ment fel mert belefáradt abba, hogy a BB tree gm+hc i ismerik a boardját.
Ezért is gyűjtött be sok hátsó kört, hogy lavírozni tudjunk. Cesario le is nyilatkozta.

A kommenteket olvasva szerintem itt egy páran meg nehez fogadják el, hogy a csapat legjobb esetben is 2-3 évig kb bele sem fog szagolni a rájátszás levegőjébe.
több mint 4 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Semmi bajom nem lenne ezzel a drafttal, ha az FA piacon nem ment volna el a fél csapat. Így mondjuk van némi hiányérzetem.
Ez a Jamie 2.0 elég optimistán hangzik 😬
Boston
ööööööö what???

Pont, azért jöttek ők mert bizonyos csapatrészekben fontos távozók voltak. Lehet optimálisan hangzik a kimenetel, lehet csak egy light verziójuk lesz a veterán FA-knek, de pont azért ők jöttek mert erre a szerepre ők a legjobbak/legalakalamasabbak (BBék szerint). Az egyik nfl networkös arc pl Jenningshez beírta KVN pro-comperisonhoz.

Nem fogják szétdominálni a statokat, lehet Uche játéka nem is lesz olyan domináns és látványos mint anno Collinsé volt, de nagyon jó kis alapanyag a srác.
ZERO_L
Jó hát sem fizikai adottság, sem talent dolgában nem érzem korrektnek egyelőre az összehasonlítást Collins-szal. És az alapanyag részt sem igen értem mert SZERINTEM Uche játéka a főiskolán elége gy dimenziós volt (Jamie pölö egész jó volt coverben is LB létére).
Nem a poszttal van a bajom, hanem azzal hogy 2 átlagos jó prospect jött mondjuk egy elit prospect helyett. Én jobban örültem volna egy Murreynek vagy Queennek, mint mondjuk 2 Uchenak.
És ezzel sem lett volna gondom, ha nem vándorolt volna el az összes veterán az egy szem sérülékeny és inkonzisztens Magastorony mellett.
Ez a roster szvsz sokkal talent hiányosabb, mint a korábbi éveké, csak erre gondoltam.
Nem tudom, hogy így érthetőbb-e.

Do your job
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 664 — !SuPeR6BoWL!
peterk2005 👍

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peterk nem csípnek itt 😃
Gyere inkább át hozzánk és segíts kérlek a mi draftunkat kielemezni 🤣
Rózsa Sándor (betyár)
Ne általánosíts, csak néhánynak vagyok a torkára akadva. 😉 Nekik egyébként a Pats fanok is gyakran a torkukra akadnak, hasonló módon. Tudom, mert _tudom_ 😊 Ettől függetlenül időnként baromi unalmas beleakadni ebbe a rokkába. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Eszem megáll, hogy ahelyett, hogy Asiasiról beszélgetnénk, hogy miért tetszik annyira, mi lehet belőle, mit láttam ami Kittle-re emlékeztet, egy k***va jelzőmön vitázik a topic, amit egyébként _kivétel_ nélkül mindannyian használtok ti is, ha éppen nem a Patstől van szó. 😀

Mégis mit kéne megérvelnem azon, hogy a) a draft értékelés ilyenkor ad-hoc, prompt vélemény, döntően a számunkra elérhetővée tett infók alapján, aminek semmi köze ahhoz, hogy mi lesz a ledraftolt játékosokból pár év múlva, hiszen azt még az őket ledraftoló csapatok se tudják, nemhogy mi. Ne is beszélgessünk akkor, ha ezt kell magyarázgatni.

Másrészt meg a draft nem egy holdba költözök, kilépek a világegyetemből egyszemélyes játék, hanem egy 32 résztvevős társasjáték, ahol egy nagy svédasztalról próbálja mindenki begyűjteni a számára legideálisabb menüt. És egy ilyen játékban nem csak az fontos, hogy a svédasztalról melyik alapanyagok vannak a cetlimre felírva, amik a főzési stílusomhoz passzolnak, hanem az is legalább olyan fontos, hogy az alapanyagokat úgy vegyem le az asztalról amikor rám kerül a sor, hogy figyeljek arra, hogy a másiknak mi mennyire lehet fontos, mikor számíthatok arra, hogy esetleg elveszi valaki pont előttem valamelyik alapanyagot. És ha így van, akkor egyszerűen nem tudok mit kezdeni azzal a bullshittel - bocsánat, de kezd az idegeimre menni már ez a folytonos kicsinyes túlérzékenység -, hogy "Belichicknek megvan a maga elképzelése, és aszerint húz, azért jönnek akkor és úgy, mégis hogy merem azt gondolni, hogy reachel"? Hátb****eg úgy, hogy ez a véleményem. Ahogy Asiata-ról meg az, hogy remek pick. Arra miért nem kérdez rá senki? Meg a Seahawks draftjáról is az a véleményem, hogy ember nem érti mit miért csinálnak, mert ők is körökkel korábban visznek ki játékosokat _sorozatban_ akikhez toolsetben, séma/csapatfitségben hasonló játékosok sora elérhető, akiknek jóval magasabban van a floorja, így a bust faktora is, és akiket korábban kihúzhatnának, ráérve a "liblinget" jóval később is kihúzni. Érdekes módon ha a Hawks draftjáról ez a véleményem, senki nem ugrik nekem, hogy mégis honnan tudom, hogy körökkel később is elérhető lenne. Pedig azt se tudom, az is csak ugyanúgy egy vélemény. Nos, a Belichicki pickekről se _tudom_, hogy elérhetőek lettek volna később, de ez a véleményem. És nem csak az enyém, hanem a draftot követő profi és amatőr analystek többségének is. Tudniillik nem vagyok futballedző, így a véleményemet gyakran az ő véleményeikre alapozom. És rohadtul unom, hogy magyarázkodni kell ilyen trivialitásokat, ahelyett, hogy a kihúzott játékosokról beszélgetnénk. / Rant off.

Érdekel valakit, hogy mi tetszik Asiasi-ban, vagy úgyse számít, Belichick majd megoldja, hogy Gronk legyen belőle, a mi dolgunk meg annyi, hogy csendben végignézzük?
peterk2005
Peterk nem csípnek itt 😃
Gyere inkább át hozzánk és segíts kérlek a mi draftunkat kielemezni 🤣
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eszem megáll, hogy ahelyett, hogy Asiasiról beszélgetnénk, hogy miért tetszik annyira, mi lehet belőle, mit láttam ami Kittle-re emlékeztet, egy k***va jelzőmön vitázik a topic, amit egyébként _kivétel_ nélkül mindannyian használtok ti is, ha éppen nem a Patstől van szó. 😀

Mégis mit kéne megérvelnem azon, hogy a) a draft értékelés ilyenkor ad-hoc, prompt vélemény, döntően a számunkra elérhetővée tett infók alapján, aminek semmi köze ahhoz, hogy mi lesz a ledraftolt játékosokból pár év múlva, hiszen azt még az őket ledraftoló csapatok se tudják, nemhogy mi. Ne is beszélgessünk akkor, ha ezt kell magyarázgatni.

Másrészt meg a draft nem egy holdba költözök, kilépek a világegyetemből egyszemélyes játék, hanem egy 32 résztvevős társasjáték, ahol egy nagy svédasztalról próbálja mindenki begyűjteni a számára legideálisabb menüt. És egy ilyen játékban nem csak az fontos, hogy a svédasztalról melyik alapanyagok vannak a cetlimre felírva, amik a főzési stílusomhoz passzolnak, hanem az is legalább olyan fontos, hogy az alapanyagokat úgy vegyem le az asztalról amikor rám kerül a sor, hogy figyeljek arra, hogy a másiknak mi mennyire lehet fontos, mikor számíthatok arra, hogy esetleg elveszi valaki pont előttem valamelyik alapanyagot. És ha így van, akkor egyszerűen nem tudok mit kezdeni azzal a bullshittel - bocsánat, de kezd az idegeimre menni már ez a folytonos kicsinyes túlérzékenység -, hogy "Belichicknek megvan a maga elképzelése, aszerint húz, azért jönnek akkor és úgy a játékosok. Mégis mi alapon gondolom, hogy az nem pont jókor van"? Hátb****eg jóreggelt. A maradék 31 csapat mégis mit csinál? Ül és néz? 😀 😀

Azért ez a véleményem, mert ez a véleményem. Ahogy Asiata-ról meg az, hogy remek pick. Miért nem utóbbiról beszélünk? A Seahawks draftjáról is az a véleményem, hogy ember nem érti mit miért csinálnak, mert ők is körökkel korábban visznek ki játékosokat _sorozatban_ akikhez toolsetben, séma/csapatfitségben hasonló játékosok sora elérhető, akiknek jóval magasabban van a floorja, így a bust faktora is, és akiket korábban kihúzhatnának, ráérve a "liblinget" jóval később is kihúzni. Érdekes módon ha a Hawks draftjáról ez a véleményem, senki nem ugrik nekem, hogy mégis honnan tudom, hogy körökkel később is elérhető lenne. Pedig azt se tudom, az is csak ugyanúgy egy vélemény. De azt viszont tudom, hogy ti, akik számonkértek a véleményemért, olyan tükörsimán véleményezitek ugyanígy a Hawks draftját, mint a huzat. 😀 Hát én se csinálok mást, csak pont ugyanezt. A Belichicki pickekről nyilván nem _tudom_ - eszem megáll, hogy ezt meg kell magyarázni -, hogy elérhetőek lettek volna később vagy sem. De ez a véleményem. És nem csak az enyém, hanem a draftot követő profi és amatőr analystek többségének is. Tudniillik nem vagyok futballedző, így a véleményemet gyakran az ő véleményeikre alapozom. És rohadtul unom, hogy magyarázkodni kell ilyen trivialitásokat, ahelyett, hogy a kihúzott játékosokról beszélgetnénk. / Rant off.

Érdekel valakit, hogy mi tetszik Asiasi-ban, vagy úgyse számít? Belichick majd megoldja, hogy Gronk legyen belőle, a mi dolgunk meg annyi, hogy csendben végignézzük?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Az tényleg örömteli, hogy végre belátták, ez a sufnituning TE-ezés, nevetséges és tarthatatlan. Az igazi megdöbbentő, hogy ezért a két srácért képesek voltak odaadni az összes negyedik körös pickünket, ahol BB kifejezetten szeret/jókat tud húzni. Meg hosszú évekig magasról leszartuk a TE classokat, oké egy ideig lehetett magyarázni, hogy Gronk mellé felesleges 4. körnél előrébb húzni, de mikor látszott, közeleg a karrierje vége akkor se erőltettük meg magunkat. És akkor egy ilyen gyenge classban cserélünk fel, ráadásul kétszer. Furcsa na.

ZERO_L
Ezért nem gondolom, hogy most annyira mellémennénk velük. Kifejezetten ezt a 2 srácot akartuk. Az hogy mennyire lesz jó vagy rossz a class az tök mindegy, ha ez a 2 srác megdobja az offense játékot. Márpedig úgy gondolták, hogy ezek ketten megdobják.

WR meg ezek szerint csak nekünk szurkolóknak volt ennyire fontos. Ott a Harry, JE, Sanu, Meyers, Byrd vonulatot elégnek ítélik. Mondjuk egy Mooney azért még beeshetne ma az ízlésem szerint 😊

De jöhet veterán is keretszűkítéskor a sor végére.

Én a bizalmat megtudom előlegezni szájhúzás nélkül arra, hogy nem aki maradt abból főzünk, hanem akit akartunk azokkal dolgozunk.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Az tényleg örömteli, hogy végre belátták, ez a sufnituning TE-ezés, nevetséges és tarthatatlan. Az igazi megdöbbentő, hogy ezért a két srácért képesek voltak odaadni az összes negyedik körös pickünket, ahol BB kifejezetten szeret/jókat tud húzni. Meg hosszú évekig magasról leszartuk a TE classokat, oké egy ideig lehetett magyarázni, hogy Gronk mellé felesleges 4. körnél előrébb húzni, de mikor látszott, közeleg a karrierje vége akkor se erőltettük meg magunkat. És akkor egy ilyen gyenge classban cserélünk fel, ráadásul kétszer. Furcsa na.

Persze, 4. körbe még mindig felmozoghatunk, van elég tőkénk hozzá, csak számomra érdekes, hogy ennyire háttérbe szorul a többi poszt, WR-ek között is van jó pár csúszó, egy jó kis futás elleni DL sem lenne rossz(Fotu), kifejezetten DE posztra is jöhetne plusz ember a csúszó CB-kről már ne is beszélünk.


Aztán arról is lehetne beszélgetni, hogy ezzel a move-val is mennyire beárazta Belichick az idei QB class-t, pont leszarja ki csúszik tovább neki elég a 4 passzos Stidham meg a vén róka Hoyer, örülök neki és egyben mulatságos 😀
(biztos megint a hatodik körre izmozik 😀 😀 😀)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/