NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megjött, ez nagyon megdöbbentet, hogy többre értékelik mint Trautmant. Lehet a potenciált nagyobbra értékelik benne, az elején azért sokat nem várok Asiasitól, de később kinőhet.
ZERO_L
Megjött, ez nagyon megdöbbentet, hogy többre értékelik mint Trautmant. Lehet a potenciált nagyobbra értékelik benne, az elején azért sokat nem várok Asiasitól, de később kinőhet.
ZERO_L
Kicsit jobban nézz utána.
Imádni fogjátok.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Megjött, ez nagyon megdöbbentet, hogy többre értékelik mint Trautmant. Lehet a potenciált nagyobbra értékelik benne, az elején azért sokat nem várok Asiasitól, de később kinőhet.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 090 — Patriots fan
na megjött a TE pick, Devin Asiasi, hiába nem annyira combos az idei class de erre a posztra kellett húzni 😊

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Azért egy célpontot húzzunk.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 438
Úgy látszik a fontos döntéseket DOGGGO hozza 🤔😀

 www.instagram.com/p/B_YhaK0Hfiq/?igshid=z0peeivdcmfp

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
mielőtt a Dunának mennétek, már februárban arról cikkeztek, hogy akár első körös is lehet

 www.profootballnetwork.com/lenoir-rhyne-safety-kyle-dugger-becoming-an-elite-draft-prospect/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Baromira csalódott vagyok.. Remélem rámcáfol a srác, adjunk neki esélyt.
De viszonylag magas helyen húztúnk és áhh..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Tipikus BB pick...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Ezt nagyon nem láttam jönni, hogy kis suliból reachelünk

Itt van a srácról egy kis info

 twitter.com/ezlazar/status/1248032744443203585?s=21



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Hát ennél a második körnél lehetett volna jobbat is húzni :/ még csak a secondary terén is

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
A mai napi 5 pickből összesen 3-t fogunk felhasználni.
Egyik 3. körös pickünket beváltjuk egy 2021-es 2. körre, az egyik komp picket pedig egy 4. + 6. körre 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Day2
ZERO_L
Én el tudom azt képzelni, hogy valami hátsókörös picket meg egy harmadikat odaadunk csomagban egy másodikért, vagy akár több ilyet is, hogy ott húzzunk TE-t, WR-t, stb.

BB-nek amúgy is volt nem egy steal vagy reach húzása, szóval nem lepődnék meg, ha nem kockáztatna.

Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e most 3. körös csere jövő évi 2. körösért...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Xavier McKinney valamiért nagyon szeretném ha ma kihúznánk, pipa lenne a safty poszt.
ParadSEC
Safty?
Ammeg milyen poszt? Szaftos? 😂🤣😂🤣😂🤣

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Day2

37 - Itt inkább védőkben van érték, Safety és DE között. Még bent van pár jó CB is, de nem hiszem hogy most arra kéne "pazarolnunk" az első pickünket. Ötödiként választunk szóval, ha védőkben gondolkodunk akkor ezek közül egy tuti a miénk, ami akár egy újabb letradet is eredményezhetne 😊

Amondó vagyok, ha nem corner a választás, akkor a Delpit, McKinney, Winfield és az Epenesa, Gross-Matos, Baun trióból kerül ki a választásunk. DT itt számomra csalódás lenne.

Támadók közül, ha Josh Jones-t vagy Cleveland (OT) nem értékeljük hatalmas stealnek (akár ki is mehet vmelyik az első négy húzáson) és nem reachelünk egy TE-dért, akkor nálam csak elkapó jöhet szóba. Itt pedig bőven van kiből választani még. Én egy játékost nagyon nem szeretnék az Laviska Shenault. Lehet ő egy hihetetlen playmaker lesz az NFL-ben, de Sanu-Harry-Edelman mellé nem egy ilyen "offensive weapon" kell, hanem igazi szélső elkapó. Ráadásul a sérülései még plusz redflag.

Nem mondanám neednek az S posztot, bár ahogy korábban írtam bőven lehetne ide is upgradelni. Én valamiért Winfieldet érzem, egy hatalmas potenciálú, jó karakterű, futball családból származó, okos játékos, aki szintén sérülésekkel küszködött, minden adott egy újabb második körös DB busthoz 😀

Ha mindenképp safetyben gondolkodunk akkor a legkisebb rizikó egyértelműen McKinney-ben van és jobb prospectnek is tartom, de szerintem ő ki fog menni első 4 húzással.

71 - Azért veszélyes elsőre védőt húzni, mert simán benne van, hogy a második körben még több WR megy ki mint az elsőben. Egy ilyen mély draftclassban mindenki meg akarja találni magának a saját Michael Thomasát.

Ezért is nehéz megmondani, kikből válogathatunk majd és sorozatos kedvezőtlen pickek miatt azt a kimondott X elkapót itt már nehéz lenne megtalálni, így reachelni projektekért felesleges lenne, annyira nem need a poszt. Mimsék közül (Shenault,Higgins,Mims,Pittman,Hamler,Claypool? ) valaki lecsúszna ide az hatalmas szerencse lenne.

Ha DE-ben gondolkodunk akkor talán Uche a Michiganről jó választásnak tűnik, de mock simulátorban nagyon ritkán sikerült behúznom.

És itt már lassan el kell kezdeni nézni a TE felhozatalt is, van-e még bent valaki a top3-ból(Hunter Bryant-Kmet-Trautman)
Bryant abszolút nem klasszikus TE, inkább elkapásban erős nem a blokkolásban, Kmet még kiforratlan semmi sem extra mindenhez hozzá tud szagolni, Trautman-t mondják a legközelebb a klasszikus TE-nek. Én bármelyiknek örülnék viszont félek, hogy ha egyet kiválasztanak akkor a másik kettő is ki fog menni 10-15 picken belül.


87 - Ha itt még bent van valamelyik TE akkor én biztos választanék egyet, nyilván a klasszikusabb fajtát preferálva, de Bryant-nek is tudnék örülni. Mögöttük nagyon gyenge a felhozatal, pár körrel később talán az LSU párosát be lehetne próbálni, de tartok tőle a Moss a neve miatt reachelni fogják (tippre a Vikings 😀 ). A többiek között meg szinte csak redflag harcosok vannak. (Okwuegbunam-ra még kíváncsi vagyok, mert korai mockokba rengeteget írták hozzánk harmadik körben, most már ilyen 5-6. körös prospect)

Ha még WR-t nem húztunk itt egy KJ Hill-nek nagyon tudnék örülni.

Akár szóba jöhetne OG is, ha Thuneyt jövőévi pickért elpasszoljuk. Robert Hunt egy erős TC után akár kezdhetne is (ha tavalyi dán srác teljesen kuka)

Safetyként talán Kenny Robinson nem lenne rossz.

98 - Ha eddig nem húztuk a védőfalba akkor itt lenne az ideje, egy Lynch ilyen mindenes szerepkörben vagy Gibson projektnek talán értékén lenne.

LB-t itt nem húznék, ha csak nem csúszott valaki (pl Davis-Gaither), túl sok a projekt vagy egy dimenziós játékos, az ilyeneket inkább 5. körnél nézegetném.

Safetyk közül nekem Chinn nem tetszik (nem szeretem az atléta>futballista prospecteket), esetleg Gilman-ben lehet potenciál, ha értéken nincs más.

CB poszt is elég mély, ha csúszna valaki itt már nobrainer lenne, hiába nem need

100 - WR poszton Gandy-Goldennel lehetne próbát tenni, kis suliból jön ahol nyilván dominált mindenkit vagy Duvernay-t slot WR-nek,

Ha még OG poszt prioritás, Stenberg jó választás lehet

QB-t még itt sem vinnék 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Xavier McKinney valamiért nagyon szeretném ha ma kihúznánk, pipa lenne a safty poszt.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Nem fontossági sorrendben, én az alábbiakat látnám szívesen a mai pick-ekből:
DL, LB, TE és ha csúszik valamelyik top safety prospcet vagy Josh Jones.
Sinisa
TE-t kit? Már akit érdemes az idei classból...
Burkus
Kmet?
Esetleg Ő?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 907 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem fontossági sorrendben, én az alábbiakat látnám szívesen a mai pick-ekből:
DL, LB, TE és ha csúszik valamelyik top safety prospcet vagy Josh Jones.
Sinisa
TE-t kit? Már akit érdemes az idei classból...
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Nem fontossági sorrendben, én az alábbiakat látnám szívesen a mai pick-ekből:
DL, LB, TE és ha csúszik valamelyik top safety prospcet vagy Josh Jones.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Rebuild nél a két falat kell felépíteni először nem hozni mégegy wr-t az első körben...
Az o fal kb pipa, ma telerakjuk sztem a d line-t és hozunk 1 safety-t.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ha tavaly ellőttük az első kört egy WR-re, akkor ne írjuk már le egy fél szezon után. Hátha tényleg megoldja az első WR pozíciót. Amúgy én úgy gondolom, hogy a zöldfülű irányító mellé még stabilabb futójáték kell és az tavaly nem működött valami fényesen.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval Belichick tesz rá, hogy rebuld van, ő teszi a dolgát ahogy szokta, letrade. 😊 (Vagy első körben nem tudott picket leadni flipphone-ról és gondolta inkább kitradel 😀 😀 )

A safety picknek lenne elég sok értelme, mert bent van még szinte mindenki, és itt már jó érték is lenne bármelyik. Edge-t én nem húznék, de ez személyes indok, én ordas szakadékot látok az eleje - ami kiment - és a következő szint között. Talán Okwara, de inkább harmadik körig nem bizizgálnám őket. Annyi a picketek, hogy ott is bőven lesz rá ellőhető. Mivel lett új 3. kör eleje pick (vagy valami olyasmi) is a letrade-ből, én berántanám Kmet-et. Úgy kell egy jobb TE mint falat kenyér, és ahol idén kihúzható, az nem nagy rizikó a class (legtöbbek szerint) legjobb TE-jéért, legyen akármilyen szegényes is a class idén. (Utána már nagyon válogatni kéne, mert nincs blokkolásra és elkapásra is használható harmadik napos boom or bustokon kívül, akik meg ugye azok, akik: boom or bust. Közülük egyébként Asiasi-ban látok sok fantáziát.)

Az elkapóval viszont nem spórolnék, tök mindegy ki mit gondol Edelmanról, Harryról, Sanuról. Nem feltétlenül rögtön 37-re, de egy ilyen mély classból, ennyi pickkel nincs értelme nem behúzni egyet (de akár kettőt is). Nem drága, van egy halom pick, és 3./4. körben ritkán lehet olyan elkapók közül még válogatni is, akik azonnal impactok lehetnek.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jo, de ha jovore ufa, akkor nem need most, hanem jovore. Szerintem ez pont az a poszt, ahol nem muszaj elore draftolgatni, mivel minden evben rohadt jol bevalnak ilyen 4-5.koros tehetsegek is. Ez meg vastag class, siman eleg 3-4.korben draftolni szerintem elkapot.

Raadasul azt add hozza, hogy amig kubeja nem lesz, velhetoen itt egyik ujoncrol es fiatalrol sem kapsz majd teljes kepet, hogy valojaban milyen. Ha pedig peldaul nem lesz jobb, mint nalunk Jacoby volt, akkor mar dramai szinten latod majd az elkapok nagyjat, es jo esellyel meg Edelman sem fog nagy kiralynak tunni. Gondolom, szepen vissza is fognak esni a szamai, de attol meg nem lesz rosszabb jatekos.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Ennek kb 1.1 oddsa volt, hogy kijövünk...
Na ma ki(k) nek örülnénk?
Úgyis CB lesz és bust
ThundersNFL
Azért annak is megvolt a realitása, hogy kiviszünk egy bluechip játékost és Thuneyt áruba bocsájtjuk egy második körért.

Én azért valahol reménykedtem, hogy húzunk egy váratlant és felmegyünk CeeDee-ért, lehet ez azt is mutatja, a WR mégsem akkora need a csapatnak, mint hisszük.

Személy szerint én DE-t húznék a második körben, de nagyon adná magát a Saftey is, mivel ki lehetne választani a top3-ból egyet vagy akár a nr1-t is, csak nem érzem akkor neednek a passrush-sal szemben.

Harmadik kör elején már jönnie kell a WR-nek, a köv végén egy TE,IDL, LB/S-t vizionálok, de ezt bármikor felülírhatja egy QB pick, aminek még mindig nagyon nem örülnék, de egy jó pár fokkal emészthetőbb mint egy első körös (feltrade) Herbert/Love move.
ZERO_L
Amugy miert lenne need az elkapo? Most ne a tavalybol indulj azert ki. Edelmant ismerjuk, oke, nem mai ficko, de kiraly. Sanunak adj idot, o azert tobb csapatnal is bizonyitotta, hogy korrekt. Es van egy tavalyi elso koros elkapod.

Alapnak ez szerintem egyaltalan nem rossz azert, hogy erre kelljen hozni ismet elol valakit. Jelen helyzetben foleg, hisz iranyitod nincs, nem tudod meg, ki fog dobalni (en amugy ilyen Eason- vagy Hurts-fele kozepso koros huzast varok), a vedelmet meg szetkaptak a piacon. Kellene tight end, a tamadofal kerdojeles, ha Thuneyt arulja BB, DL, LB kellene fosasig.

Es azert ez vastag class, amiben meg 3-4.korben is kifejezetten jo fiatal elkapokat talalhatsz amugy bent. Szexi a wr-pick itt a tavalyi blama utan, de szerintem nem indokolt ennyire hamar, a korulmenyeket ismerve.
Stez
Persze, csak nem veszed bele a Belichick féle "egy évre előre draftolok" dolgot. Amíg Sanu nem hosszabbít (most azt sem lehet eldönteni lenne-e értelme, az idei caphitjének csökkentésén kívül) , addig ő jövőre FA-nek számít. Edelmannek 2 év van a szerződéséből.

Jelenleg a Sanu-Harry-Edelman-Meyers (+Lee) elkapó sort én sem tartom olyan marha rossznak, ami feltétlenül igényli a magas draftpicket (ezért is írtam többször, hogy védő picket vizionálok legelső választásnak), viszont ha mellé vesszük az elkapó szerepeket, akkor egyikre sem lehet azt mondani, hogy kifejezetten X elkapó. Mindegyiket be tudod oda mozgatni, de nem az az igazi posztjuk. Ha meg Sanu-t kiveszed a képletből akkor máris need a WR any kind.

Fontos lenne, ha már Stidhamnek adunk lehetőséget (vagy egy második/harmadik körös újoncnak) , akkor olyan társai legyenek, hogy minden stílust ki tudjunk vele próbálni ,mi fekszik neki igazán. Most jelenleg csak edzés videók vannak a srácról. Ki tudja egy fél szezon után (kivideózzák, meg kell újulni stb), hogyan fog reagálni játékstílus finomítások/variálásokra.

A másik, hogy igazából máshol sincs akkora hatalmas need, mindenhova kvázi létszám emberek kellenek (oké a TE posztra azonnal kell a segítség, de annak az értéke meg viszonylag alacsony és Class sem erős), passrushban is elég ha megtaláljuk a "sok helyen bevethető, jó karakterű, fejlődni képes/hajlandó" egyént. Eddig is kvázi top tehetség nélkül megoldottuk a front sevent. Ofalba tavaly 2-t húztunk, Andrewsnak zöld lámpát adtak, így azt se érzem olyan vészesnek, Thuney távozására is felkészültünk, de még nem tudjuk ez a terv bevált-e, ezért max egy harmadik kör végi OG-t esetleg el tudok képzelni.


Szóval én úgy látom, hogy a WR-DE-LB/S kvázi egyenértékű need és igazából szerintem az fog dönteni, hogy adott poszton hány prospect van még bent, aki tetszik nekünk. Ezért én azt mondom, hogy DE poszton a harmadik kör elején már nem fogunk olyan jó minőségű játékost kapni, míg WR-ből ott is találni fogunk ilyen X elkapónak valót. Viszont harmadik kör végére továbbtolni meg már lehet ez egy picit kockázatos, hogy az a 2-3 aki bent maradt a boardunkon az 17 hellyel később is bent lesz.
Aztán persze az egészet felrúghatja egy ordas nagy BPA csúszása.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennek kb 1.1 oddsa volt, hogy kijövünk...
Na ma ki(k) nek örülnénk?
Úgyis CB lesz és bust
ThundersNFL
Azért annak is megvolt a realitása, hogy kiviszünk egy bluechip játékost és Thuneyt áruba bocsájtjuk egy második körért.

Én azért valahol reménykedtem, hogy húzunk egy váratlant és felmegyünk CeeDee-ért, lehet ez azt is mutatja, a WR mégsem akkora need a csapatnak, mint hisszük.

Személy szerint én DE-t húznék a második körben, de nagyon adná magát a Saftey is, mivel ki lehetne választani a top3-ból egyet vagy akár a nr1-t is, csak nem érzem akkor neednek a passrush-sal szemben.

Harmadik kör elején már jönnie kell a WR-nek, a köv végén egy TE,IDL, LB/S-t vizionálok, de ezt bármikor felülírhatja egy QB pick, aminek még mindig nagyon nem örülnék, de egy jó pár fokkal emészthetőbb mint egy első körös (feltrade) Herbert/Love move.
ZERO_L
Amugy miert lenne need az elkapo? Most ne a tavalybol indulj azert ki. Edelmant ismerjuk, oke, nem mai ficko, de kiraly. Sanunak adj idot, o azert tobb csapatnal is bizonyitotta, hogy korrekt. Es van egy tavalyi elso koros elkapod.

Alapnak ez szerintem egyaltalan nem rossz azert, hogy erre kelljen hozni ismet elol valakit. Jelen helyzetben foleg, hisz iranyitod nincs, nem tudod meg, ki fog dobalni (en amugy ilyen Eason- vagy Hurts-fele kozepso koros huzast varok), a vedelmet meg szetkaptak a piacon. Kellene tight end, a tamadofal kerdojeles, ha Thuneyt arulja BB, DL, LB kellene fosasig.

Es azert ez vastag class, amiben meg 3-4.korben is kifejezetten jo fiatal elkapokat talalhatsz amugy bent. Szexi a wr-pick itt a tavalyi blama utan, de szerintem nem indokolt ennyire hamar, a korulmenyeket ismerve.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Ennek kb 1.1 oddsa volt, hogy kijövünk...
Na ma ki(k) nek örülnénk?
Úgyis CB lesz és bust
ThundersNFL
Azért annak is megvolt a realitása, hogy kiviszünk egy bluechip játékost és Thuneyt áruba bocsájtjuk egy második körért.

Én azért valahol reménykedtem, hogy húzunk egy váratlant és felmegyünk CeeDee-ért, lehet ez azt is mutatja, a WR mégsem akkora need a csapatnak, mint hisszük.

Személy szerint én DE-t húznék a második körben, de nagyon adná magát a Saftey is, mivel ki lehetne választani a top3-ból egyet vagy akár a nr1-t is, csak nem érzem akkor neednek a passrush-sal szemben.

Harmadik kör elején már jönnie kell a WR-nek, a köv végén egy TE,IDL, LB/S-t vizionálok, de ezt bármikor felülírhatja egy QB pick, aminek még mindig nagyon nem örülnék, de egy jó pár fokkal emészthetőbb mint egy első körös (feltrade) Herbert/Love move.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/