NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Ennek kb 1.1 oddsa volt, hogy kijövünk...
Na ma ki(k) nek örülnénk?
Úgyis CB lesz és bust

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
És itt a második

 twitter.com/RapSheet/status/1253517232451334144



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Első jó hír!!!!

 twitter.com/AdamSchefter/status/1253516892867899393



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Mehet a hátra pick Bill bá!!!

 twitter.com/ezlazar/status/1253510825765191681



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
1/16-ra nem mentünk fel CD-ért, akkor nem lesz itt első körös WR pick...

érik nagyon a Love pick 😥
ZERO_L
Nem fog QB jönni az idei draftról 😉

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
1/16-ra nem mentünk fel CD-ért, akkor nem lesz itt első körös WR pick...

érik nagyon a Love pick 😥



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
BB vajon mit főzött ki...
Agyfaszlevest, rántott rókával vagy Szipiszupi pudingot?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marqise Lee - 1 évre jön valszeg
Sinisa
Ha egészséges tud maradni, akkor örülni fogtok neki Bostonban. Csak ez sajna nála elég ritka. Viszont az öltözőnek jót fog tenni. Sok sikert neki.
iktriad
Belso epitesz?
no
Nem tudok róla, de sose hisztizik, csak teszi a dolgát. Amikor épp egészséges. Csak az ritka. Anno, mikor még Greg Olson volt az OC-nk, elnevezte albínó tigrisnek, mert olyan ritkán lehetett akkortájt a pályán játszani látni. 😊 Akkor és az elmúlt 2 évben... De most teljesen egészséges, ezért is várt a cutjával eddig a Jags, hogy úgy engedje el, hogy egyből tudjon új csapatot találni magának, És lőn 48 alatt sikerült is neki.
iktriad
"Viszont az öltözőnek jót fog tenni"

felrakott kezzel elismerem hogy szar poen volt tolem. 😊
no
Been there, done that.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 106
Marqise Lee - 1 évre jön valszeg
Sinisa
Ha egészséges tud maradni, akkor örülni fogtok neki Bostonban. Csak ez sajna nála elég ritka. Viszont az öltözőnek jót fog tenni. Sok sikert neki.
iktriad
Belso epitesz?
no
Nem tudok róla, de sose hisztizik, csak teszi a dolgát. Amikor épp egészséges. Csak az ritka. Anno, mikor még Greg Olson volt az OC-nk, elnevezte albínó tigrisnek, mert olyan ritkán lehetett akkortájt a pályán játszani látni. 😊 Akkor és az elmúlt 2 évben... De most teljesen egészséges, ezért is várt a cutjával eddig a Jags, hogy úgy engedje el, hogy egyből tudjon új csapatot találni magának, És lőn 48 alatt sikerült is neki.
iktriad
"Viszont az öltözőnek jót fog tenni"

felrakott kezzel elismerem hogy szar poen volt tolem. 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marqise Lee - 1 évre jön valszeg
Sinisa
Ha egészséges tud maradni, akkor örülni fogtok neki Bostonban. Csak ez sajna nála elég ritka. Viszont az öltözőnek jót fog tenni. Sok sikert neki.
iktriad
Belso epitesz?
no
Nem tudok róla, de sose hisztizik, csak teszi a dolgát. Amikor épp egészséges. Csak az ritka. Anno, mikor még Greg Olson volt az OC-nk, elnevezte albínó tigrisnek, mert olyan ritkán lehetett akkortájt a pályán játszani látni. 😊 Akkor és az elmúlt 2 évben... De most teljesen egészséges, ezért is várt a cutjával eddig a Jags, hogy úgy engedje el, hogy egyből tudjon új csapatot találni magának, És lőn 48 alatt sikerült is neki.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 106
Marqise Lee - 1 évre jön valszeg
Sinisa
Ha egészséges tud maradni, akkor örülni fogtok neki Bostonban. Csak ez sajna nála elég ritka. Viszont az öltözőnek jót fog tenni. Sok sikert neki.
iktriad
Belso epitesz?
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Szerintem safety-t fog húzni.
Egon bá
Igen
Lehet pontatlan voltam, és RB / DB-t kellett volna írnom.
Bár a safety valós need, főleg jövőre.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 543 — StuG Life
Szerintem safety-t fog húzni.
Egon bá
van most vmi jó sleeper rutgersről?

több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
Szerintem safety-t fog húzni.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Na egy agymenés amit már több helyen láttam
Adjuk 1/23, Thuney, 2 db 3rd pick
Kapjuk 1/3 és Herbertet visszük
ThundersNFL
Ez max a jövő évi első körünkkel együtt működne.
zinedine5
Herbert-et nagyon nem szeretném ha mi húznánk ki (ha lecsúszna akkor se), annyira nem jó prospect mint amennyire odavannak érte több helyen is. Inkább szívesebben megbarátkoznék egy Love húzással ha már QB, de inkább adjuk meg Stidhamnek az esélyt és első körben húzzunk DL/LB sorba.
manuszka86
Mivel BB soha nem az ordító need-re húz, ezért RB vagy CB lesz belőle... 🤪🤪🤪🤪

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Tényleg beszarok ha felmegyünk Herbertért 😂😂😂
ThundersNFL
Felhoztam a garázsból a régi TV-t... én mindenre fel vagyok készülve

 twitter.com/BVagmi/status/1248372569671110656



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Szvsz Herbert és Love is ordas bust lesz, akkor már inkább Rosenét adjatok egy 5. kört...
Általános Doktor
Bust ide vagy Bust oda

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 023 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szvsz Herbert és Love is ordas bust lesz, akkor már inkább Rosenét adjatok egy 5. kört...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Na egy agymenés amit már több helyen láttam
Adjuk 1/23, Thuney, 2 db 3rd pick
Kapjuk 1/3 és Herbertet visszük
ThundersNFL
Ez max a jövő évi első körünkkel együtt működne.
zinedine5
Herbert-et nagyon nem szeretném ha mi húznánk ki (ha lecsúszna akkor se), annyira nem jó prospect mint amennyire odavannak érte több helyen is. Inkább szívesebben megbarátkoznék egy Love húzással ha már QB, de inkább adjuk meg Stidhamnek az esélyt és első körben húzzunk DL/LB sorba.
manuszka86
Lovetól valahogy a hidegráz akkor húzzunk az LB sorba 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 090 — Patriots fan
Na egy agymenés amit már több helyen láttam
Adjuk 1/23, Thuney, 2 db 3rd pick
Kapjuk 1/3 és Herbertet visszük
ThundersNFL
Ez max a jövő évi első körünkkel együtt működne.
zinedine5
Herbert-et nagyon nem szeretném ha mi húznánk ki (ha lecsúszna akkor se), annyira nem jó prospect mint amennyire odavannak érte több helyen is. Inkább szívesebben megbarátkoznék egy Love húzással ha már QB, de inkább adjuk meg Stidhamnek az esélyt és első körben húzzunk DL/LB sorba.

Szerkesztette: manuszka86

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Minden tiszteletem Bradyé és Gronkowskié, de én maradok Patriots szurkoló. Engem egy hím hangya nemi szervényit sem érdekel, hogy mire jutnak Tampában. Remélem jó egészségben, magas kort érnek meg és boldog emberek lesznek. De engem az érdekel, hogy ki lesz a kickerünk a következő szezonban.

Ha miattuk kicsit kevesebb szurkoló lesz a csapat körül, az sem feltétlenül probléma. Remélem ezzel nem bántok meg senkit!
Kollega
nem tudom mennyire olvasod a pats.hu fórumot, ott már megindult a szócsata...
itt ugye könnyebb dolgunk van, mert van Tampa fórum, de ott félek, hogy nagy összeveszések lesznek emiatt 😕
NB2
Nem olvasom azt a fórumot, csak a meccseket szoktam ott követni. A legmélyebb tiszteletem azoknak, akik az oldalt szerkesztik és külön is Annának, akivel több mint 15 éve ismerjük egymást virtuálisan, de még sohasem találkoztunk 😊 Annak idején Sanyival együtt sokat segített, hogy tudjam nézni a meccseket, amiért meg külön hálás vagyok. Még a streaming akkor gyerekcipőben járt.

Viszont azt a1 mondatot a szurkolókról, azt oda értettem.

Amúgy tényleg ne legyen sértődés. Ha valaki inkább Brady szurkolónak érzi magát, mint Pats szurkolónak, az legyen az ő dolga. Attól még lehet rendes ember. Azért a Tampa mégse a NY-i senkik csapata 😉

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 398 — Ajmo Vatreni
Na egy agymenés amit már több helyen láttam
Adjuk 1/23, Thuney, 2 db 3rd pick
Kapjuk 1/3 és Herbertet visszük
ThundersNFL
Ez max a jövő évi első körünkkel együtt működne.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marqise Lee - 1 évre jön valszeg
Sinisa
Ha egészséges tud maradni, akkor örülni fogtok neki Bostonban. Csak ez sajna nála elég ritka. Viszont az öltözőnek jót fog tenni. Sok sikert neki.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Na egy agymenés amit már több helyen láttam
Adjuk 1/23, Thuney, 2 db 3rd pick
Kapjuk 1/3 és Herbertet visszük
ThundersNFL
Az azt jelentené, hogy Thuney top10 idei picket ér. És akkor is csak deal-deal lenne a trade. Ha ezt a Detroit megjátssza, akkor istenbarmai, az az 1/3 kétszer annyit ér. 😀
peterk2005
Bazza kitérne a hitéből az szent

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na egy agymenés amit már több helyen láttam
Adjuk 1/23, Thuney, 2 db 3rd pick
Kapjuk 1/3 és Herbertet visszük
ThundersNFL
Az azt jelentené, hogy Thuney top10 idei picket ér. És akkor is csak draft value deal-deal lenne a trade, amilyent top10-en belül emberemlékezet óta nem kötöttek.

Ha ezt a Detroit megjátssza, akkor akkora istenbarmai, hogy ahhoz képest a Browns elmúlt 20 éve összesen piskóta lenne. 😀 😀 Az az 1/3 kétszer annyit ér...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)