New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 7 éve
Tyrell Williamsről nagyon nincs hír úgy senki részéről. Nem lennék meglepve, ha őt behúznánk mélyen áron alul.Ezekkel a paraméterekkel nagyon adnám!
ervinator
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Tate-ert a trade deadline-kor ajanlatot tett a Pats, csak az Eaglese erosebb volt, ugyhogy en azert nem zarnek ki itt egy Tate-signt. Csak o penzt akar, teszteli a piacot, futni fog nehany kort, viszont ha nem lesz tulsagosan korberajongva, akkor szerintem siman alair ide. Igazabol szerintem Darth BB mar tett is neki ajanlatot, csak az nem tul acelos, aztan Tet most Hightower mintajara korbejar, hogy kap-e valahol tobbet, es ha igen, mennyivel.Tate minket nem hiszem, hogy érdekel, de Williams jobban jöhetne Hogan helyett.Tyrell Williamsről nagyon nincs hír úgy senki részéről. Nem lennék meglepve, ha őt behúznánk mélyen áron alul.Még Tate sem kelt el, de mindkettő évi 10-12 millát akar .. ami engem meglep, hogy mennyire áll a belső védőfalember piac..
ervinator
gordon
ervinator
több mint 7 éve
Tate minket nem hiszem, hogy érdekel, de Williams jobban jöhetne Hogan helyett.Tyrell Williamsről nagyon nincs hír úgy senki részéről. Nem lennék meglepve, ha őt behúznánk mélyen áron alul.Még Tate sem kelt el, de mindkettő évi 10-12 millát akar .. ami engem meglep, hogy mennyire áll a belső védőfalember piac..
ervinator
gordon
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Tyrell Williamsről nagyon nincs hír úgy senki részéről. Nem lennék meglepve, ha őt behúznánk mélyen áron alul.Még Tate sem kelt el, de mindkettő évi 10-12 millát akar .. ami engem meglep, hogy mennyire áll a belső védőfalember piac..
ervinator
több mint 7 éve
Tyrell Williamsről nagyon nincs hír úgy senki részéről. Nem lennék meglepve, ha őt behúznánk mélyen áron alul.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Az utóbbi években minden egyes alkalommal úgy mentünk a draftra, hogy elrejtettük a need-eket, vagy minőséggel vagy mennyiséggel. Draft után az udfa játékosok közül szemezgetünk.Alapvetően igen, de azért azok nem a jövő hetiek lesznek. Ezeket a mostani ordas contractokat azért olyan csapatok osztogatják, ahol van is rá cap space. Egy-két kivétel van csak (Philly, Jax esetleg). A mazsolázós kivágások majd inkább a draft után jönnek, amikor betankolt mindenki fiatalból is.A draftra már nyilvánvaló need nélkül szoktunk menni, addig feltöltjük a keretet fiatalokkal és veteránokkal. Ezeknek a nagy igazolásoknak lesznek áldozatai is, ők majd jövő héten kikerülnek a piacra.Nem véletlen hogy BB pancsikol 1000-rel. Nincs értelme ezeknek a szerődéseknek amik most születnek mert sanszos aki most dobálja a pénzt az a csapatot rúgja tökön közép és hosszútávon. BB majd mazsolázik a draft után addig hagyja hogy szopassa magát a fél liga 😀CP => BearsMaga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
Sinisa
kolok1972
ParadSEC
gordon
peterk2005
több mint 7 éve
Alapvetően igen, de azért azok nem a jövő hetiek lesznek. Ezeket a mostani ordas contractokat azért olyan csapatok osztogatják, ahol van is rá cap space. Egy-két kivétel van csak (Philly, Jax esetleg). A mazsolázós kivágások majd inkább a draft után jönnek, amikor betankolt mindenki fiatalból is.A draftra már nyilvánvaló need nélkül szoktunk menni, addig feltöltjük a keretet fiatalokkal és veteránokkal. Ezeknek a nagy igazolásoknak lesznek áldozatai is, ők majd jövő héten kikerülnek a piacra.Nem véletlen hogy BB pancsikol 1000-rel. Nincs értelme ezeknek a szerődéseknek amik most születnek mert sanszos aki most dobálja a pénzt az a csapatot rúgja tökön közép és hosszútávon. BB majd mazsolázik a draft után addig hagyja hogy szopassa magát a fél liga 😀CP => BearsMaga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
Sinisa
kolok1972
ParadSEC
gordon


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Minden gondolatomat leírtatok... 😊Igy van es ez az ami szerintem igazan fekszik az Öregnek,itt lehet ar-ertek aranyban óriásiakat húzni.A draftra már nyilvánvaló need nélkül szoktunk menni, addig feltöltjük a keretet fiatalokkal és veteránokkal. Ezeknek a nagy igazolásoknak lesznek áldozatai is, ők majd jövő héten kikerülnek a piacra.Nem véletlen hogy BB pancsikol 1000-rel. Nincs értelme ezeknek a szerődéseknek amik most születnek mert sanszos aki most dobálja a pénzt az a csapatot rúgja tökön közép és hosszútávon. BB majd mazsolázik a draft után addig hagyja hogy szopassa magát a fél liga 😀CP => BearsMaga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
Sinisa
kolok1972
ParadSEC
gordon
kolok1972
Én egy dolgot vártam erre a hétre: szerződés átalakításokat.
Egyelőre azok a hírek sem jönnek.
Brady, DMC, HT: + x év a fizu egy részének aláírási bónusszá alakítása.
Illetve Gronk sem tudja még mit akar.
Azt gondolom az idei FA a szokásosnál is csendesebb lesz:
- IR-ről: 3-5 “53-ba esélyes” játékos jön vissza
- 6db top 101 pick
Ez 8-10 esélyes játékos a roster-re, ami ~20%
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Igy van es ez az ami szerintem igazan fekszik az Öregnek,itt lehet ar-ertek aranyban óriásiakat húzni.A draftra már nyilvánvaló need nélkül szoktunk menni, addig feltöltjük a keretet fiatalokkal és veteránokkal. Ezeknek a nagy igazolásoknak lesznek áldozatai is, ők majd jövő héten kikerülnek a piacra.Nem véletlen hogy BB pancsikol 1000-rel. Nincs értelme ezeknek a szerődéseknek amik most születnek mert sanszos aki most dobálja a pénzt az a csapatot rúgja tökön közép és hosszútávon. BB majd mazsolázik a draft után addig hagyja hogy szopassa magát a fél liga 😀CP => BearsMaga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
Sinisa
kolok1972
ParadSEC
gordon
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
A draftra már nyilvánvaló need nélkül szoktunk menni, addig feltöltjük a keretet fiatalokkal és veteránokkal. Ezeknek a nagy igazolásoknak lesznek áldozatai is, ők majd jövő héten kikerülnek a piacra.Nem véletlen hogy BB pancsikol 1000-rel. Nincs értelme ezeknek a szerődéseknek amik most születnek mert sanszos aki most dobálja a pénzt az a csapatot rúgja tökön közép és hosszútávon. BB majd mazsolázik a draft után addig hagyja hogy szopassa magát a fél liga 😀CP => BearsMaga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
Sinisa
kolok1972
ParadSEC
több mint 7 éve
Nem véletlen hogy BB pancsikol 1000-rel. Nincs értelme ezeknek a szerődéseknek amik most születnek mert sanszos aki most dobálja a pénzt az a csapatot rúgja tökön közép és hosszútávon. BB majd mazsolázik a draft után addig hagyja hogy szopassa magát a fél liga 😀CP => BearsMaga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
Sinisa
kolok1972
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
CP => BearsMaga a hir nem jo,de ennyiert (10m/2ev) varhato volt hogy nem tartjuk meg. Szemmel lathatoan nem szallunk be ebbe az oruletes licithaboruba ami minden poszton elindult,de ez nem baj szerintem.
Sinisa
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
CP => Bears
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
mobile.twitter.com/DonteStallworth/status/1105502143207874560Na ki a király? 😀
vpi
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Évi 18 millió. 56 millió garantált. Ennyit az életben nem adtunk volna neki
több mint 7 éve
több mint 7 éve
Patricianal szerintem pont olyan jo lesz Detroitban is. Elkepeszto, hogy a ligan kivul mennyire nincs respektje, amikor elit szintet hoz evek ota. Csak vannak, akik a sackek szamaig jutnak...No, akkornem biztos, hogy Flowers a Patsen kívül is akkora király lesz. Majd meglátjuk, hogy alul- vagy felülértékelt játékos....
Flowers 😕 de sajnos ez várható volt. A liga egyik legjobb defensive endje, és az egyik leginkább alulértékelt játékosa. Ha 16 misiért elvitte a Lions, akkor az év üzletét kötötte 😕
Wyatt
Kókusz8

több mint 7 éve
No, akkornem biztos, hogy Flowers a Patsen kívül is akkora király lesz. Majd meglátjuk, hogy alul- vagy felülértékelt játékos....
Flowers 😕 de sajnos ez várható volt. A liga egyik legjobb defensive endje, és az egyik leginkább alulértékelt játékosa. Ha 16 misiért elvitte a Lions, akkor az év üzletét kötötte 😕
Wyatt
több mint 7 éve
Kis aktivitás a részünkről:Gordon és JonJon RFA tender
Maradt meg kb. 12M
A saját szerződés atalakitasonknak is kene jönnie lassan.
Vagy BB egyáltalán nem akar licitálni idén?
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Is-Is. Gyakorlatilag adja magát, mert Wynnt LT-nek hoztuk Solder elengedése után.Brownért nem fáj a szívem, nagyon jó volt, de ott van Wynn a tavalyi 1. körből, kapja csak meg a lehetőséget. És még kapunk is megint két harmadik kört. Úgyhogy egyelőre nem bánkódom az első nap miatt, csak egy picit 😊Erre vonatkozólag van bármi infó vagy csak találgatás egyenlőre a részedről?
Wyatt
Köszi
Rolni
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Semmi, csak nekem úgy tűnne logikusnak, ha tavaly az 1. körben húztuk, OG-posztokon van két elit játékosunk, és elengedjük egymást követő két évben a két LT-nket a piacon, akkor én az 1. körös játékost próbálnám ki ott 😊Brownért nem fáj a szívem, nagyon jó volt, de ott van Wynn a tavalyi 1. körből, kapja csak meg a lehetőséget. És még kapunk is megint két harmadik kört. Úgyhogy egyelőre nem bánkódom az első nap miatt, csak egy picit 😊Erre vonatkozólag van bármi infó vagy csak találgatás egyenlőre a részedről?
Wyatt
Köszi
Rolni

több mint 7 éve
Brownért nem fáj a szívem, nagyon jó volt, de ott van Wynn a tavalyi 1. körből, kapja csak meg a lehetőséget. És még kapunk is megint két harmadik kört. Úgyhogy egyelőre nem bánkódom az első nap miatt, csak egy picit 😊Erre vonatkozólag van bármi infó vagy csak találgatás egyenlőre a részedről?
Wyatt
Köszi
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 7 éve
Allitolag ti is uldoztetek Humphriest (nagyon meglepo), de a Titans licithaboruba kezdett, aztan nyert is.Ha nem jön a piacon akkor majd trade útján (JJ)
Nyomokban fellelheto a rasszizmus. 8-(
Stez