A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Én nagyon bíztam bennetek, hogy hozzátok otthon ezt a meccset.
Az O úgy ahogy van csődöt mondott. A Ravens ellen nem nagyon lehet futni, a passzok pedig nagyon nem működtek.

Nagyon sajnálom több szemszögből is.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
végre itt az alapszakasz, örültem h rögtön egy MNF meccsel kezdünk ráadásul a Ravens ellen. győzelemre számítottam, ha nem is sok pontal de sajnos csalódnom kellett. az első negyedben nagyon jól játszottunk leszedtük a Ravens Offense-t. viszont a meccs hátralevő részében az O munka szinte 0-volt. Igazolások, Ravens ide vagy oda egy TD-t azért hoznunk kellett volna...
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
végre elkészült, pont időben
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1220

több mint 14 éve
richvar Detroit Lions UConn Huskies 38
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/11/another-revis-holdout-could-be-coming-in-two-years/
Két év múlva jöhet az új Revis holdout 😀tenorx
Kicsi off: Azért ez tényleg egy agymenés, hogy egy rookie 50M-s szerződést kapjon. Valami tényleg nem frankó ezzel a rendszerrel.
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/11/another-revis-holdout-could-be-coming-in-two-years/
Két év múlva jöhet az új Revis holdout 😀
több mint 14 éve
richvar Detroit Lions UConn Huskies 38
Kiváncsi leszek Revis-re. Nyilvánvaló, hogy nem lesz olyan formában, és egy korábbi Sportscenter inetrjúban ő is tisztában volt vele, hogy Flacco fog is erre játszani. Meglátjuk majd.
Végre a Greene-s pólómban feszíthetek majd kedden 😊
több mint 14 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Green vagy L.T a kezdő RB?ThundersNFL
mondd, te szoktad olvasni a bowl.hu cikkeit?
vagy néha visszaolvasol a csapattopikokban?
ha nem, ideje elkezdenibriareos
Olvasom a cikkeket amennyit csak tudok.
Már megtaláltam a választ is magamtól 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Green vagy L.T a kezdő RB?ThundersNFL
mondd, te szoktad olvasni a bowl.hu cikkeit?
vagy néha visszaolvasol a csapattopikokban?
ha nem, ideje elkezdeni

több mint 14 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Green vagy L.T a kezdő RB?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Coles is marad, ő már csak levezetni akar, tudja jól, hogy elég neki a 3-4. WR poszt. Richardsonnak meg nem kell annyira a lóvé, rengeteg befektetése van, pl. T.O. tavaly tőle bérelte a házát 😊
A Hard Knocks-ban is emlegettek számára valami "mentor" pozíciót.

Go Jets!
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
richardsont valószínűleg visszahozzátokbriareos
Akkor jól tippeltem a training camp alatt hogy maradni fog még segíteni az újakat 😊Jet95
ez az egész "kivágjuk a veterán játékosokat idény előtt" dolog lényegében arról szól, hogy a csapatok spórolni akarnak. mert ha valaki idénykezdetkor az 53-as rosteren van garantált pénzt is kell adni neki. Ha viszont csak első hét után szerződik le akkor nicns garantált pénz.
Ha jó a kommunikáció a csapat és a játékos között, akkor türelmesen megvárja h újra felszedjék. ha nem, akkor megy máshova, lásd David Martin TE és a Bills esetét

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
richardsont valószínűleg visszahozzátokbriareos
Akkor jól tippeltem a training camp alatt hogy maradni fog még segíteni az újakat 😊
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
richardsont valószínűleg visszahozzátok

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Richardsonnak nagyon nem örülök hogy elküldtük. Bár a Terminátor szó ami szó odatette magát. Meggyőzőtt engem a preseasonben. Richardson viszont maradhatott volna még egy évet szerintem. Revisnek viszont rettentően örülök, kérdés hogy milyen formában lesz jövőre. Bele kell rázódnia a munkába az biztos... De legalább már aláírt. Nagyon kiváncsi leszek a Baltimore elleni meccsre 😊
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
profootballtalk szerint 4 év, 46 millió, amiből 32 garantált, bár ez utóbbi részletei még nem ismertek...

Lehet fellélegezni. Schefter szerint Reevis ma visszatér; és aláírja az új szerződését. Csapat; de nem NFL rekord lesz a salary-je. 4 újabb évre írt alá.iktriad

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kiraktátok richardsont eljött a terminátor idejebriareos
legnagyobb FAIL becenévadás amiről eddig hallottam.

ha jönne a ligába egy Bruce Wayne az lenne a beceneve, hogy Joker?
Vagy Lex Luthornak, hogy Superman?
Gondolkodjanak már, az ég áldja meg őket. 😛

több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
kiraktátok richardsont eljött a terminátor idejebriareos
jöhet vissza hozzánk
😊
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet fellélegezni. Schefter szerint Reevis ma visszatér; és aláírja az új szerződését. Csapat; de nem NFL rekord lesz a salary-je. 4 újabb évre írt alá.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
kiraktátok richardsont eljött a terminátor ideje

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Srácok! Mi van Gholston-nal? Lehet még belőle valami vagy lassan el lehet könyvelni bust-nak? Emlékszem mennyire szerettem volna ha hozzánk kerül.Proxi
éjfélkor kiderül megéri-e az 53-at 😊 kb a 3. számú csere DE/OLB poszt ami testhezálló neki. Meccsenként 5-10 snapHöri
Ismét köszi! 😊 A munka moráljával van probléma, vagy egyszerűen túlértékelt volt és sok neki az NFL?Proxi
Semmi gond a moráljával, még azzal is megkereste a Jets vezetőséget, hogy bevállal egy paycutot, de maradni szeretne, és dolgozni. Nagyon remélem, hogy összejön neki.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Srácok! Mi van Gholston-nal? Lehet még belőle valami vagy lassan el lehet könyvelni bust-nak? Emlékszem mennyire szerettem volna ha hozzánk kerül.Proxi
éjfélkor kiderül megéri-e az 53-at 😊 kb a 3. számú csere DE/OLB poszt ami testhezálló neki. Meccsenként 5-10 snapHöri
Ismét köszi! 😊 A munka moráljával van probléma, vagy egyszerűen túlértékelt volt és sok neki az NFL?Proxi
nem hiszem, hogy ne dolgozna ő.
csak egyetemen mindenkinél erősebb volt, itt meg nem az.

több mint 14 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Srácok! Mi van Gholston-nal? Lehet még belőle valami vagy lassan el lehet könyvelni bust-nak? Emlékszem mennyire szerettem volna ha hozzánk kerül.Proxi
éjfélkor kiderül megéri-e az 53-at 😊 kb a 3. számú csere DE/OLB poszt ami testhezálló neki. Meccsenként 5-10 snapHöri
Ismét köszi! 😊 A munka moráljával van probléma, vagy egyszerűen túlértékelt volt és sok neki az NFL?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Srácok! Mi van Gholston-nal? Lehet még belőle valami vagy lassan el lehet könyvelni bust-nak? Emlékszem mennyire szerettem volna ha hozzánk kerül.Proxi
éjfélkor kiderül megéri-e az 53-at 😊 kb a 3. számú csere DE/OLB poszt ami testhezálló neki. Meccsenként 5-10 snap

több mint 14 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Srácok! Mi van Gholston-nal? Lehet még belőle valami vagy lassan el lehet könyvelni bust-nak? Emlékszem mennyire szerettem volna ha hozzánk kerül.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
unearth 69 — Sanchez hater
mivel nem is edzett, kitudja milyen formában van, és szerintem ez a védelem Revis nélkül is a liga egyik legjobbja, ha nem akar ne játsszon, pénzt nem kap így remélem, mehet nyaralni egy évig aztán majd kiderül kell e valakinek ekkora nagy pofájú sztár
jó hogy jött Brunell, ha Sanchez nem kapja magát össze erre az évre legalább lesz cseréje 😊