NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
korai ez a josolgatas meg, varjuk meg a free agencyt es a draftot az ilyesmivel... 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezzel a húzással nálam a jövő év egyik nagy favoritja vagytok. Nagyon kemény lesz ellenetek így győzni.Bondi
Azért itt nem tartunk. A védelemben lesznek lyukak, és a bajnokságot pedig a védelem nyeri. De ebben a gyenge AFC-ben persze sok mindenre elég lehet egy jó Offense, ez idén is kiderült.

Ettől függetlenül én továbbra is a Bengals-t tippelném csoportgyőztesnek. Bár persze ez sok mindenen múlik, lesz-e Daltonnál sophomore slump, sérülések és még megannyi dolog.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A faterja nem rossz scout volt ám.ulpianus
Elég annyi, hogy 1974-ben - a liga történetében egyedülálló módon - négy későbbi Hall of Famert draftoltunk.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
LOL, POla😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ezzel a húzással nálam a jövő év egyik nagy favoritja vagytok. Nagyon kemény lesz ellenetek így győzni.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
"My father has so many fond memories both from his playing days and his time in the personnel department with the team, and I look forward to helping bring more championships to Pittsburgh and to being a part of one of the storied franchises in the NFL."

Ahogy vártuk,nem lehet nemet mondani.. 😉 😉

A család,a tradíció,a kihívás...ha tibóista lennék aszondanám,hogy az úr is ide szánta. :cool:Blitzburgh
A faterja nem rossz scout volt ám. Érdekesség, hogy amikor Todd ki lett nevezve és vitték Casselt a Chiefsbe, akkor is mondta "ugye tudod fiam, hogy vele nem nyertek bajnokságot?". Az öreg vágta a pitét.ulpianus
Az öreg Dikk, azért adta a fiút csak labdaszedonek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
"My father has so many fond memories both from his playing days and his time in the personnel department with the team, and I look forward to helping bring more championships to Pittsburgh and to being a part of one of the storied franchises in the NFL."

Ahogy vártuk,nem lehet nemet mondani.. 😉 😉

A család,a tradíció,a kihívás...ha tibóista lennék aszondanám,hogy az úr is ide szánta. :cool:Blitzburgh
A faterja nem rossz scout volt ám. Érdekesség, hogy amikor Todd ki lett nevezve és vitték Casselt a Chiefsbe, akkor is mondta "ugye tudod fiam, hogy vele nem nyertek bajnokságot?". Az öreg vágta a pitét.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát én nem örülök ennek a haley kinevezésnek, de remélhetőleg nem marad sokáig ha jó lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nagyon kíváncsi vagyok a következő szezonra O terén 😊
Meglátjuk, hátha Haley volt a megfelelő benzin a versenymotorba, nem pedig a Béla bácsi -féle sufniban pancsolt, amivel eddig karistoltunk 😀
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Na jó,teoretikus kérdés volt,főleg Neked.. 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
http://instagr.am/p/GtzbGTvWNF/

Na ő ki? 😊Blitzburgh
Troy egy csapatban játszott Carson Palmerrel a USC-n.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
http://instagr.am/p/GtzbGTvWNF/

Na ő ki? 😊
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
"My father has so many fond memories both from his playing days and his time in the personnel department with the team, and I look forward to helping bring more championships to Pittsburgh and to being a part of one of the storied franchises in the NFL."

Ahogy vártuk,nem lehet nemet mondani.. 😉 😉

A család,a tradíció,a kihívás...ha tibóista lennék aszondanám,hogy az úr is ide szánta. :cool:
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Bevallom, Haley kinevezése máris teljesen feltüzelt, s rettenetesen várom az új szezont. Az ő megszerzésével, egyáltalán nem zavar Arians elküldése sem, elképesztően sokat várok tőle. Alig várom, hogy lássam a megújuló Offense-t, amihez sztem alapvetően igazából még egy jó OL-ember kell.Soldados
Odereg adtam plucc egyet, ezredes


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bevallom, Haley kinevezése máris teljesen feltüzelt, s rettenetesen várom az új szezont. Az ő megszerzésével, egyáltalán nem zavar Arians elküldése sem, mert ő valóban szintlépést jelent (sztem a szóbajött és szóba jöhető emberek közül egyedüliként Haley volt ilyen), elképesztően sokat várok tőle. Alig várom, hogy lássam a megújuló Offense-t, amihez sztem alapvetően igazából még egy jó OL-ember kell.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=zomWsSBgxIQ&feature=g-vrec&context=G213535eRVAAAAAAAABQ

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hivatalos, Haley az új offensive coordinator.vassadi
Halleluja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hivatalos, Haley az új offensive coordinator.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nemtom minek neki szteroid a 122 kilóho:p legalább nem drog.

---


"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Scott Brown: Per NFL, Saunders suspended for violating league policy on performance enhancing substances.

Szeptember 1-jétől érvényes az eltiltás, előtte minden edzésen részt vehet, és a preseason-meccseken is játszhat.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Cotchery-t sajnálnám ha nem tudnánk megtartani. Szerintem nem használtuk ki rendesen a képességeit.kittli
Ez egyértelmű, de erre magyarázat lehet a rövid offseason (ráadásul ő nem is a TC elején érkezett), illetve hogy sérülten kezdte az idényt, a 8. fordulóban volt először elkapása. A Bengals elleni első meccsen tudta csak megmutatna igazán, mennyire veszélyes fegyver lehet a red zone-ban, könnyedén zárhatott volna akár 3 TD-vel is. Kérdés, hogy mennyire lesz keresett játékos az FA-piacon, mert egyáltalán nem volt produktív szezonja, de biztosan van olyan csapat, ahova befér, és jobban meg is tudják fizetni, mint mi.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Technikai képességek, ezért írtam fizikait, bár nyilván túl nagydarab ahhoz, de ez előny is lehet RZ-ben, mert nem nyomják el!kishaszi
Fizikai alatt inkább a súlyt és a magasságot értik. Meg szerintem Megatront se nagyon nyomják el red zone-ban. 😊

Amire te gondolsz, hogy Saunders sokkal inkább elkapó tight end, és szerintem ezért lehet sikeresebb Haley alatt, mint Arians offense-ében.vassadi
off: még1x, nyilván technikai tudása nem Megatron szint, de a fizikuma megvan hozzá, mert ugyanolyan magas, de több 40 fonttal. Remélem így már vili😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Én Plaxicót szívesen látnám, ha már nagy, fizikális WR kell. 😊 Kár, hogy nem lesz rá pénz. 😕Soldados
És az sem biztos, hogy Cotchery-t meg tudjuk tartani. Legalább egy ilyen típusú WR-re szükség van, illetve amiről már korábban is esett szó, Millert kell még többet használni RZ-ben.vassadi
Cotchery-t sajnálnám ha nem tudnánk megtartani. Szerintem nem használtuk ki rendesen a képességeit.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én Plaxicót szívesen látnám, ha már nagy, fizikális WR kell. 😊 Kár, hogy nem lesz rá pénz. 😕Soldados
És az sem biztos, hogy Cotchery-t meg tudjuk tartani. Legalább egy ilyen típusú WR-re szükség van, illetve amiről már korábban is esett szó, Millert kell még többet használni RZ-ben.