NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Alap cut meg volt. Nem kár értük, úgy mondom ezt, hogy Gay-t nagyon nem csípem, de B-mac se volt szinte semmivel jobb szóval ok.Darth
Gay jó volt tavaly, reméljük nem lesznek más kérői, és olcsón újra tudjuk igazolni.

Bakker, BB szerződése hányadik átstruktúrálásán esik át....kishaszi
Ebben a helyzetben vicces lenne, ha hagynánk a 17 milliós cap hitet...
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bakker, BB szerződése hányadik átstruktúrálásán esik át....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Egyenlőre akkor szépen alakul minden.
Alap cut meg volt. Nem kár értük, úgy mondom ezt, hogy Gay-t nagyon nem csípem, de B-mac se volt szinte semmivel jobb szóval ok.

Szerződés átdolgozások pedig szépen mennek, ennek lehet örülni! 😊

Khan-os hírre annyit, hogy én nem ismerem, de azért sajnálnám, mert nagyon jó működik a vezető szint nálunk amit nem kellene megbontani!!!

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Folytatódik a captisztogatás.

- Timmons szerződését is átstruktúrálták, de a pontos számok még nem ismertek. Azt is tudni lehet, hogy Woodley és Timmons után Big Ben és Troy szerződése következik.

- Ami viszont rossz hír, hogy a 2001 óta capért felelős Omar Khant interjúra hívta a Rams a megüresedett GM posztra. Azt egyelőre nem tudni, hogy Rooneyék engedélyt adtak-e rá. Két éve Khan már döntős volt a Seahawks ugyanezen posztjáért, de akkor megúsztuk a távozását.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor a könnyű döntéseket meghoztuk, bár még abból is akad Scott és Kemo személyében, bár lehet hogy náluk a depth normális szinten tartása végett megpróbálják előbb a jelentős paycutot, de Battle-re és B-Macre aztán tényleg semmi szükség nem volt, még depth szintjén sem.Soldados
Scottból még paycuttal se kérek, elég volt az, amit az első négy fordulóban láttam.

Kemo annyira azért nem volt borzalmas, hogy depth-nek ne maradhatna, de szerintem csak akkor látjuk őt viszont, ha a cutolása után másnak sem kell, és minimumért visszajön TC-be.

B-Mac és Battle elküldése egyébként 3.54 millió $-os cap space-t jelent.vassadi
Scottból én se kérek, Kemo se hiszem, hogy megússza a cutot, de egyelőre felesleges lett volna. Ezt még Starksnál mondtam, hogy nem jó úgy nekimenni az of-seasonnak, hogy kényszerpályán vagy a megrendült depth miatt. Tehát ha annyira sikerül a cap alá menni, még olyat is el tudok képzelni, hogy Scottot csak FA vagy draft után basszuk ki, amikor már van helyette más.

De persze valószínűbb, hogy nem éri meg az új szezon kezdetét sem, csak hát ilyenkor még megy a matek Khanéknál, egyelőre csak a legtutibb cutot lépték meg, ami semilyen szinten nem rengette meg a csapatot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Akkor a könnyű döntéseket meghoztuk, bár még abból is akad Scott és Kemo személyében, bár lehet hogy náluk a depth normális szinten tartása végett megpróbálják előbb a jelentős paycutot, de Battle-re és B-Macre aztán tényleg semmi szükség nem volt, még depth szintjén sem.Soldados
Scottból még paycuttal se kérek, elég volt az, amit az első négy fordulóban láttam.

Kemo annyira azért nem volt borzalmas, hogy depth-nek ne maradhatna, de szerintem csak akkor látjuk őt viszont, ha a cutolása után másnak sem kell, és minimumért visszajön TC-be.

B-Mac és Battle elküldése egyébként 3.54 millió $-os cap space-t jelent.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az első cutok is megvannak: B-Mac és Battle elküldve. Megváltunk továbbá Miguel Chavis-tól és Erik Clantontól, illetve future contractot kapott Myron Rolle (CB), Juamorris Stewart (WR), valamint Brandon Hicks (LB).vassadi
Akkor a könnyű döntéseket meghoztuk, bár még abból is akad Scott és Kemo személyében, bár lehet hogy náluk a depth normális szinten tartása végett megpróbálják előbb a jelentős paycutot, de Battle-re és B-Macre aztán tényleg semmi szükség nem volt, még depth szintjén sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az első cutok is megvannak: B-Mac és Battle elküldve. Megváltunk továbbá Miguel Chavis-tól és Erik Clantontól, illetve future contractot kapott Myron Rolle (CB), Juamorris Stewart (WR), valamint Brandon Hicks (LB).
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Wallace: elengedni semmiképpen nem fogjuk. Megkapja a legnagyobb RFA-tendert és utána vagy aláír egy hosszútávút, vagy 1 évre marad az RFA-tender összegéért.Soldados
A terv nyilván ez, de megeshet, hogy - első körös kompenzáció ide vagy oda - valamelyik csapat ajánlatot tesz érte, és korántsem biztos, hogy a jelenlegi helyzetben versenyezni tudnánk azzal a szerződéssel, ebben az esetben pedig elbúcsúzhatunk Wallace-tól. Tudom, hogy ott a draft, és vannak UFA WR-ek is, de nem kizárt, hogy valaki megpróbálja elvinni (pl. a Bengals vagy a Patriots, akiknek két első körös pickjük is van, bár mindkét csapatnál vannak jóval nagyobb needek).

Tudom, hogy szíve szerint senki sem válna meg Wallace-tól, de az sem hülyeség, amit a fentebb linkelt cikkben írnak. Ettől függetlenül ha választani lehetne, én is azt mondanám, maradjon Wallace, meg tudjuk oldani a needjeinket a jelenlegi draft pickekkel is.vassadi
Alapvetően hosszútávút akarunk kötni vele, tehát a matchelés sem kizárt, ha nem vmi nagyon földtől elrugaszkodott ajánlatot kap. De ha olyat kap, bevallom, egy 1. körös pickért egyáltalán nem fogok bánkódni. Annyiért elmehet, még ha persze én is sajnálnám a távozását. de azért a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy RFA-tender és kötünk vele egy hosszútávút.Soldados
alapvetően Wardon kívül nem tudunk megtartani elkapót, túl jó nevelők vagyunk, s elengedjük őket, mert még mindig van a kezünk közt anyag. HA elsőköröst béajánlanak Valaszér akkor vigyék, aztán még jövőre ott lesz TonioBraun aki ugye Rózsaházas, tehát vele abszolúte rettenet nehéz lesz egyezkedni. addig míg kezdő tojáshéjjasok kis lóvéér hasíccsanak, ha gyön a delladebella menjenek, majd gyöjjenek vissza ha tele a hasunk, mert szívesen várjuk őket. Pölö Plax most nem lenne oly drága, pölö 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wallace: elengedni semmiképpen nem fogjuk. Megkapja a legnagyobb RFA-tendert és utána vagy aláír egy hosszútávút, vagy 1 évre marad az RFA-tender összegéért.Soldados
A terv nyilván ez, de megeshet, hogy - első körös kompenzáció ide vagy oda - valamelyik csapat ajánlatot tesz érte, és korántsem biztos, hogy a jelenlegi helyzetben versenyezni tudnánk azzal a szerződéssel, ebben az esetben pedig elbúcsúzhatunk Wallace-tól. Tudom, hogy ott a draft, és vannak UFA WR-ek is, de nem kizárt, hogy valaki megpróbálja elvinni (pl. a Bengals vagy a Patriots, akiknek két első körös pickjük is van, bár mindkét csapatnál vannak jóval nagyobb needek).

Tudom, hogy szíve szerint senki sem válna meg Wallace-tól, de az sem hülyeség, amit a fentebb linkelt cikkben írnak. Ettől függetlenül ha választani lehetne, én is azt mondanám, maradjon Wallace, meg tudjuk oldani a needjeinket a jelenlegi draft pickekkel is.vassadi
Alapvetően hosszútávút akarunk kötni vele, tehát a matchelés sem kizárt, ha nem vmi nagyon földtől elrugaszkodott ajánlatot kap. De ha olyat kap, bevallom, egy 1. körös pickért egyáltalán nem fogok bánkódni. Annyiért elmehet, még ha persze én is sajnálnám a távozását. de azért a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy RFA-tender és kötünk vele egy hosszútávút.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Wallace: elengedni semmiképpen nem fogjuk. Megkapja a legnagyobb RFA-tendert és utána vagy aláír egy hosszútávút, vagy 1 évre marad az RFA-tender összegéért.Soldados
A terv nyilván ez, de megeshet, hogy - első körös kompenzáció ide vagy oda - valamelyik csapat ajánlatot tesz érte, és korántsem biztos, hogy a jelenlegi helyzetben versenyezni tudnánk azzal a szerződéssel, ebben az esetben pedig elbúcsúzhatunk Wallace-tól. Tudom, hogy ott a draft, és vannak UFA WR-ek is, de nem kizárt, hogy valaki megpróbálja elvinni (pl. a Bengals vagy a Patriots, akiknek két első körös pickjük is van, bár mindkét csapatnál vannak jóval nagyobb needek).

Tudom, hogy szíve szerint senki sem válna meg Wallace-tól, de az sem hülyeség, amit a fentebb linkelt cikkben írnak. Ettől függetlenül ha választani lehetne, én is azt mondanám, maradjon Wallace, meg tudjuk oldani a needjeinket a jelenlegi draft pickekkel is.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na milyen jól tippeltem. 😊 10%-on belül voltam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A négy RFA tender várható minimális értékei az idei FA piacon:
1. Kompenzáció nélküli matchelési jog: 1,2 millió $*1,05=1,26 millió $
2. Matchelési jog draftolásfüggő kompenzációval: 1,2 millió $*1,05=1,26 millió $
3. Matchelési jog második körös kompenzációval: 1,85 millió $*1,05=1,9425 millió $
4. Matchelési jog első körös kompenzációval: 2,611 millió $*1,05=2,74155 millió $

http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/02/szabadugynok-piac-becsult-ertekek.html

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wallace: elengedni semmiképpen nem fogjuk. Megkapja a legnagyobb RFA-tendert és utána vagy aláír egy hosszútávút, vagy 1 évre marad az RFA-tender összegéért.Soldados
RFA-tender esetén mennyi pénzt kap?Roth
Fejből nem tudom pontosan, de sztem olyan 3 milla körül lehet a legmagasabb tender.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Wallace: elengedni semmiképpen nem fogjuk. Megkapja a legnagyobb RFA-tendert és utána vagy aláír egy hosszútávút, vagy 1 évre marad az RFA-tender összegéért.Soldados
RFA-tender esetén mennyi pénzt kap?

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Steelers extramód megbecsüli a saját értékeit, edzőit játékosait, épp ezért az edzők (pl Butler) és a játékosok is lojálisak a klubhoz. (Pont ezért Hamptonnal lehet gáz, mert rá ez nem jellemző) Ezért tudjuk mindig rendezni a capet, mert minden évben 3-4 játékos átstruktúrálja, hogy beférjünk. (Ike pl majd minden évben megtette ezt) Ez annyit tesz, hogy például egy 5 millás rosterbónuszt nem kell kifizetni, hanem újra aláiratják a játékost, ami így signing bónuszként jelentkezik, azaz a játékos ugyan megkapja a pénzt, de az összeg egyenletesen elosztva jelentkezik a capben a szerződés hátralévő időtartamára. A probléma így az adott évre megoldódik, de úgy tűnhet, hogy csak eltolódik 1-2 évvel. Valójában azonban a köv. évben pedig majd más struktúrálja át a gigamega szerződését. Tehát mindig meg lehet oldani. Most is, ennél gázabb helyzet pedig nem lesz, hogy 25 millával vagyunk a cap felett, ilyen még soha nem volt Rooneyék bevallása szerint, s ennél nagyobb mértékre nem is kell számítani a jövőben sem. Ezt most extranehéz megoldani, de meg fogják.

Wallace: elengedni semmiképpen nem fogjuk. Megkapja a legnagyobb RFA-tendert és utána vagy aláír egy hosszútávút, vagy 1 évre marad az RFA-tender összegéért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tudom, csak nehogy egyesek asziggyék mindent rózsaszínben látunk 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Na most ez nem így van, mert ez csak átmeneti, mert én most nem látom a pontos számokat, de később lehetnek újra cap gondok. Vagyis csak elodázzuk a dolgokat, ami persze most kell, hisz 'túlélés'-hez jó, de később újra és újra meló lesz vele.kishaszi
Csak egy gyenge vicc volt, amellyel az örömömnek akartam hangot adni, hogy megindult valami a cap helyzet normalizálásában. 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
F.A..**S.Á.G. ! ! !

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
http://www.steelersdepot.com/2012/02/let-wallace-walk-not-such-a-crazy-idea/

Wallace elengedéséről ki mit gondol? Én bírom nagyon a srácot, sajnálnám ha elmenne. De nem állunk olyan fényesen cap-el, szóval simán eltudom képzelni, hogy elengedjük.
Amúgy mekkora összegű szerződést lenne reális neki kínálni?

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na most ez nem így van, mert ez csak átmeneti, mert én most nem látom a pontos számokat, de később lehetnek újra cap gondok. Vagyis csak elodázzuk a dolgokat, ami persze most kell, hisz 'túlélés'-hez jó, de később újra és újra meló lesz vele.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Woodley szerződését már át is strukturálták, és ha minden igaz, az idei cap számát egészen 4.94 millió $-ra sikerült levinni.
http://www.steelersdepot.com/2012/02/steelers-restructure-contract-of-lamarr-woodley-to-clear-2012-cap-space/vassadi
Nagy mágusaink vannak szerencsére. Illetve Vugyli is átérezte gondolom a helyzet komolyságát.
Parázunk itt a cap miatt közben meg 2 hét múlva nem tudjuk kire költsük azt a rengeteg felszabaduló pénzt. 😀
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ez szerintem több Woodey-től,mint amire számítottunk.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Legyünk reálisak: kurvára örülünk Vincent, de nagyon sok meló lesz. Ráadásul sztem BB-ből is egy fitneszcicát kéne először faragni. A védelem pedig korszakváltásban van, de remélem Haley összerántja a bandát annyira, hogy kompenzálja a hátsó lyukat. Aminek viszont a PO-ra egyben kell lennie, mert az O becsődölhet bármikor egy meccsen, vagy csak simán megfogják, de ha a D'éfosch is játszik, akkor le jeu est fini

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Woodley szerződését már át is strukturálták, és ha minden igaz, az idei cap számát egészen 4.94 millió $-ra sikerült levinni.
http://www.steelersdepot.com/2012/02/steelers-restructure-contract-of-lamarr-woodley-to-clear-2012-cap-space/