NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi, én kicsit magasabb szintű dologra mondtam, de a fizikai síkra lebontva jól értelmezed 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Haley: Halleluja, ha igaz.Soldados
Korábban fejtegették, hogy talán azért húzódik el az egész ügy, mert Wilsonra várnak, és ha Haley valóban akkora favorit lenne, akkor már rég aláírták volna a szerződést, de úgy tűnik, tényleg ő lesz a befutó. Rossz alternatívák már nincsenek, de én is neki örülnék a legjobban (ulpi írása elég meggyőző volt 😊 ).
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Giants tisztára, mint a kedvenc kanadai hokiválogatottam: a jó ló a derbi napján fut nagyot 😉

Van egy rossz hírem mázlifaktorozóknak. nincs olyan, hogy mázli....... (aki akar, rágódhat rajta)kishaszi
Nincs hát. Hiba van, illetve koncentráltság vagy annak hiánya. A jobb nyert. Ezt a sportot azért szeretem, mert itt minden meccsen a jobb nyer - legalábbis az adott meccsen. Jó példa erre a 2. Ravens-meccsünk. Lehetne márlizni, bírózni és talán igaz is, de valójában, ha elég jók lettünk volna, akkor nyerünk. Ez történt most az SB-n is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk ezek a rumor dumák teccenek, hogy semmisebiztosdeaztmondjákhogyhallottamhogymondtavalakinekazismerőseakiközelvanahhozhogydeazérnevegyétekkészpénznek

:S😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
zsírosdeszska, lilahagyma, pirospapejka

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Haley: Halleluja, ha igaz.

cap: teljesen egyetértek vassadival (meg az egész off-season előzetesével), Hampton a meredek, a többi megoldható, Colbert és Khan (asszem ő a capszakemberünk) nagy mágusok és nagyon sok toleráns, megértő, áldozatkész játékosunk van.

Woodley: a fizuból ne vonjunk le messzemenő következtetéseket, kivéve, ha vki ismeri a teljes számsort, simán lehetnek olyan trükkök, hogy 2 év múlva meg alig 5 millióval szerepel a capben. Ennek ellenére amúgy egy sima passrusherért qrva sok, amit fizettünk neki. Csak összehasonlítás végett, de Harrison ezerszer összetettebb (passrush, cover, run support) és nagyobb playmaker (sack, FF), és ugye ők azonos poszton játszanak, csak hát Woodley a legjobb korban van, Harrisonnál pedig előbb-utóbb nőni fog a kiöregedés esélye.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egyes források szerint hamarosan hivatalosan is bejelentik, hogy Haley lesz az új OC.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A legjobban Woodley fizuja....jó a gyerek jó, de nem annyira, hogy a csapat 2. legjobban keresője legyen.
Nála sokkal fontosabb játékosaink is vannak (Polamalu, Timmons, Taylor, Harrison, Pouncey, Miller elfogultság nélkül). . Szerintem ő nem kicsit túl lett fizetve.Darth
Nem csak hogy a jelenlegi keret, de a franchise történetének második legjobban fizetett játékosa. Sok az érte kiadott pénz, tény, és az is, hogy a teljesítménye nem igazán nőtt fel ehhez, bár hozzá kell tenni, hogy a fél szezont kihagyta, és a sérülése előtt (Harrison kidőlése után) azért kezdte elkapni a fonalat. A paycut nála kizárt, de úgy tűnik, legalább az idei cap hitjét enélkül is jelentősen csökkenteni lehet.

Szerintem a cap-et meg lehet oldani, vannak itt olyan tökös legények akik sok mindent megtesznek a csapatért....Darth
Szorult helyzetben vagyunk, de Colberték szerintem is meg fogják oldani, igazi vezéráldozat nélkül. Egyedül Hamptont érzem nagyon kérdésesnek, és az ő sorsa a draftunkat is nagyban befolyásolja majd.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Giants tisztára, mint a kedvenc kanadai hokiválogatottam: a jó ló a derbi napján fut nagyot 😉

Van egy rossz hírem mázlifaktorozóknak. nincs olyan, hogy mázli....... (aki akar, rágódhat rajta)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Offseason előzetes:
http://steelers.hu/offseason-elozetes/vassadi
Fasza lett. 😉Soldados
Nekem is nagyon nagyon tetszett a cikk!
A tartalom... elsőre a jobban átnézve a fizukat már szúrja a szemem egy két dolog.
A legjobban Woodley fizuja....jó a gyerek jó, de nem annyira, hogy a csapat 2. legjobban keresője legyen.
Nála sokkal fontosabb játékosaink is vannak (Polamalu, Timmons, Taylor, Harrison, Pouncey, Miller elfogultság nélkül). . Szerintem ő nem kicsit túl lett fizetve.


Szerintem a cap-et meg lehet oldani, vannak itt olyan tökös legények akik sok mindent megtesznek a csapatért....

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Az is lehetne, de annál kicsit több, ezért írtam szándékosan ezt. 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
akkor az műkedvelő akar lenni, Pola 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Rettentően büszkék vagyunk Ádámra. Végre van a műértők közt egy szakértő 😀
Nagyon jó lett. az írás.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Offseason előzetes:
http://steelers.hu/offseason-elozetes/vassadi
Fasza lett. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Offseason előzetes:
http://steelers.hu/offseason-elozetes/
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Jim Zorn faggatózás, milehet ott Kansasba ami annyira érdekel minket - a Bádogember titka?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Érdekes cikk az előző héten felmerül pff vitához:
http://online.wsj.com/article/SB10001424052970203889904577199781897959096.html
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Butler várható volt, Dawsonnak pedig nagyon örülök. Ő posztja olyan kiemelkedő legjobbja volt, hogy a szóba jöhető Steelerek közül neki járt leginkább a HoF.

Bettis biztosan be fog kerülni, csak az a kérdés, hogy mikor.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Bevallom,nem nagyon ismerem a Lamberték előtti időket,de most megnéztem a steelers.comon a Butlerről szóló filmet,és nagy arcnak tűnik.
Az IC mutatója brutál,a klónja kellett volna idén nekünk 😉
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Ádi, legyen igazad.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dermontti Dawsont és Jack Butlert beválasztották a Hall of Fame-be.vassadi
Bill Cowher:
Kudos to Dermontti Dawson on HOF. He played center better than any other during my 22 years of coaching. A true professional & better person

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
És mi az az indok,amiért ne kerülne be?
Nem egy középszerű RB-ről beszélünk.Blitzburgh
Ez igaz, és szerintem is ott a helye, de gondold el, hogy amióta már nem játszik hány olyan játékos akasztotta szögre akik ugyanúgy megérdemlik. Egyre több olyan lesz aki szintén hatalmas eséllyel pályázik. Az idő pedig egyre homályosít. Imádtam Őt mint írtam amint bekerül már varratom is magamra, de az idő előrehaladtával egyre kisebb az esély.polamalu
Jövőre valószínűleg bekerül, akkor nem lesznek ilyen vetélytársai.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
És mi az az indok,amiért ne kerülne be?
Nem egy középszerű RB-ről beszélünk.Blitzburgh
Ez igaz, és szerintem is ott a helye, de gondold el, hogy amióta már nem játszik hány olyan játékos akasztotta szögre akik ugyanúgy megérdemlik. Egyre több olyan lesz aki szintén hatalmas eséllyel pályázik. Az idő pedig egyre homályosít. Imádtam Őt mint írtam amint bekerül már varratom is magamra, de az idő előrehaladtával egyre kisebb az esély.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hihi:

https://p.twimg.com/Ak3mYPNCMAAFvkp.jpg

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
És mi az az indok,amiért ne kerülne be?
Nem egy középszerű RB-ről beszélünk.