NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amiben rossz BB/a fal/az O, hogy a nyomásokból nagyon gyakran lett sack, viszont nyomás alatt keveset hibázik TD:int-ben és completions-ben.atapapa
Ez egyértelmű. BB több rizikót vállal be, hogy meghosszabbítja a playeket, ezért nyilván a nyomásszámra több sack jut, mint más irányítóknál. Ez BB sara. Az érem másik oldala pedig, hogy ha nem sack, akkor legtöbbször 1st downt csinál belőle.Soldados
hasonló elmondható a listán lefelé haladva: a jellemzően kevés nyomást kapott irányítók a yard/sikeres passzban inkább alacsonyabb értéket mutatnak fel, mivel közeli célpontokra dobálnak, ez a szám lefelé haladva inkább magasabb

A lista első 10 helyezettjének yard/sikeres passz átlaga 11,5 (a legjobb Brady: 13,1, a legrosszabb Orlovsky: 9,8)
a második tízes csoport átlaga 11,97 (ebből BB 12,6, a legjobb Palmer: 13,8, a legrosszabb Freeman: 10,4),
21-től 30-ig az átlag 12,15 (Schaub 13,9, McCoy: 10,3)
és az utolsó 4 átlaga 13,22 yard (Tebow: 13,7 Skelton 12,7)atapapa
1st down nem jelent feltétlen hosszú (deep) passzt, lehet az egy 8-10 yardos is. Viszont completion %-a qrva jó Bennek, ha jó a lista, és ugye a TD-INT arány is abszolút megfelelő. Ami rossz, az a nyomásra jutó sackszám, de ez a stílusából fakad, ez az ő sara és nem az OL-é. De a cél az lenne, hogy olyan védelmet kapjon, mint Brady, akkor láthatnánk meg igazán, hogy mit is tud valójában, mert igazán jó védelme rookie és sophomore évében volt, de akkor még gamemanager QB szerepkörben volt, s nem franchise QB szerepkörben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Mondjuk ez érdekes tábla. Főleg Eli nagyon durva, s hogy ezzel a nyomással ilyen eredményes tudott lenni.


Most ha eltekintek a számok forrásától, akkor engem annyira nem lep meg BB száma, kb a meccsek felén (nagyjából első 4, utolsó 4) verték agybafőbe, a többin nem volt gond. Akkor volt csúcson a Steelers, összeállt a fal a szezon felénél, megtalálták a megfelelő felállást és működött, aztán jött BB sérülése és a falból is többen kidőltek. Továbbá habár a helyezése átlagos (bár az elit QB-k között említésre méltók közül, csak Eli van mögötte), de az arányokban óriási az eltérés az élmezőnnyel szemben. A 6. TB szintjén (nagyjából 22-23%-kal több nyomást kap BB) lennék kíváncsi BB teljesítményére.Soldados
Amiben rossz BB/a fal/az O, hogy a nyomásokból nagyon gyakran lett sack, viszont nyomás alatt keveset hibázik TD:int-ben és completions-ben.atapapa
Ez egyértelmű. BB több rizikót vállal be, hogy meghosszabbítja a playeket, ezért nyilván a nyomásszámra több sack jut, mint más irányítóknál. Ez BB sara. Az érem másik oldala pedig, hogy ha nem sack, akkor legtöbbször 1st downt csinál belőle.Soldados
hasonló elmondható a listán lefelé haladva: a jellemzően kevés nyomást kapott irányítók a yard/sikeres passzban inkább alacsonyabb értéket mutatnak fel, mivel közeli célpontokra dobálnak, ez a szám lefelé haladva inkább magasabb

A lista első 10 helyezettjének yard/sikeres passz átlaga 11,5 (a legjobb Brady: 13,1, a legrosszabb Orlovsky: 9,8)
a második tízes csoport átlaga 11,97 (ebből BB 12,6, a legjobb Palmer: 13,8, a legrosszabb Freeman: 10,4),
21-től 30-ig az átlag 12,15 (Schaub 13,9, McCoy: 10,3)
és az utolsó 4 átlaga 13,22 yard (Tebow: 13,7 Skelton 12,7)

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
PG szerint Haley nem valószínű, hogy OC lesz nálunk.

Továbbá Harold Goodwin (eddig assistant offensive line coach volt nálunk) aláírt a Colts-hoz OL coach-nak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudás hiányában okoskodni szánalmasabb, mint aki tudatlan, de csendben figyel.Soldados
Az miért szánalmas, hogyha valaki tudatlan és csendben figyel?

.laby
Az nem szánalmas. Az becsülendő. (A fenti mondat nem erre utal, de természetesen becsülendő, ha vki tudni akar.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Tudás hiányában okoskodni szánalmasabb, mint aki tudatlan, de csendben figyel.Soldados
Az miért szánalmas, hogyha valaki tudatlan és csendben figyel?

Sokszor nagyon jókat írsz, és tény hogy idehaza valószínűleg Te vagy a góré Steelers ügyekben, de mások folyamatos lenézése és sértegetése mellőzésével is kifejezhetnéd az igazad.laby
Ez a kakas és dombja szindróma...
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Tudás hiányában okoskodni szánalmasabb, mint aki tudatlan, de csendben figyel.Soldados
Az miért szánalmas, hogyha valaki tudatlan és csendben figyel?

Sokszor nagyon jókat írsz, és tény hogy idehaza valószínűleg Te vagy a góré Steelers ügyekben, de mások folyamatos lenézése és sértegetése mellőzésével is kifejezhetnéd az igazad.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Haley ma volt interjún Tomlinnál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
LaMarr:
Music 2 my ears... great coach
(Keith Butler changes mind on Colts, will stay with Steelers)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk ez érdekes tábla. Főleg Eli nagyon durva, s hogy ezzel a nyomással ilyen eredményes tudott lenni.


Most ha eltekintek a számok forrásától, akkor engem annyira nem lep meg BB száma, kb a meccsek felén (nagyjából első 4, utolsó 4) verték agybafőbe, a többin nem volt gond. Akkor volt csúcson a Steelers, összeállt a fal a szezon felénél, megtalálták a megfelelő felállást és működött, aztán jött BB sérülése és a falból is többen kidőltek. Továbbá habár a helyezése átlagos (bár az elit QB-k között említésre méltók közül, csak Eli van mögötte), de az arányokban óriási az eltérés az élmezőnnyel szemben. A 6. TB szintjén (nagyjából 22-23%-kal több nyomást kap BB) lennék kíváncsi BB teljesítményére.Soldados
Amiben rossz BB/a fal/az O, hogy a nyomásokból nagyon gyakran lett sack, viszont nyomás alatt keveset hibázik TD:int-ben és completions-ben.atapapa
Ez egyértelmű. BB több rizikót vállal be, hogy meghosszabbítja a playeket, ezért nyilván a nyomásszámra több sack jut, mint más irányítóknál. Ez BB sara. Az érem másik oldala pedig, hogy ha nem sack, akkor legtöbbször 1st downt csinál belőle. Ki így, ki úgy sikeres, ő nem TB, nem PM, nem DB, nem AR. Ő BB, más stílus. De tényleg, igazán az érdekelne, hogy mire lenne képes, ha csak annyi nyomást kapna, mint Brady. Akkor derülne ki igazán, hogy mire képes.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
de assistant LB coach-ból lett Shanny-nál LB coach 😉JJ
várj, akkor félretájékozódtam, de defense quality control volt ami egy elméletibb pozíció, míg Shannynél Lb coach lett, az egyiknél konkrétan edzette az Lb-ket , a másiknál defense gameplan stb-kkel foglalkozott, ezért írtam hogy tulajdonképpen nem léptették elő.sapka
főedző
koordinátor
pozíciós edző
quality control/assistant


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Mondjuk ez érdekes tábla. Főleg Eli nagyon durva, s hogy ezzel a nyomással ilyen eredményes tudott lenni.


Most ha eltekintek a számok forrásától, akkor engem annyira nem lep meg BB száma, kb a meccsek felén (nagyjából első 4, utolsó 4) verték agybafőbe, a többin nem volt gond. Akkor volt csúcson a Steelers, összeállt a fal a szezon felénél, megtalálták a megfelelő felállást és működött, aztán jött BB sérülése és a falból is többen kidőltek. Továbbá habár a helyezése átlagos (bár az elit QB-k között említésre méltók közül, csak Eli van mögötte), de az arányokban óriási az eltérés az élmezőnnyel szemben. A 6. TB szintjén (nagyjából 22-23%-kal több nyomást kap BB) lennék kíváncsi BB teljesítményére.Soldados
itt van az egész, más szempontokat is értékel
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/31/pressure-and-the-2011-quarterbacks/

Amiben rossz BB/a fal/az O, hogy a nyomásokból nagyon gyakran lett sack, viszont nyomás alatt keveset hibázik TD:int-ben és completions-ben.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Pajorörök-Ózanagyvarázsló

Vén vénáján a láz, szívó szájában a bláz
Óz, a nagy varázsló a nadrágjába kotorász
Itt hét Hófehérke hever
A WC-be zárkózik mégis egy haver
Elő a metélttel, elő a mákkal
Elő a régi jó dumákkal
Barbárnak tetteted magad
De tudom, hogy nem vagy az
Zord külsőd érző szívet tartalmaz

Örök hely és mindenhol idő
Messzi homlokodon mélyen vájt redő
Zsebedben üveg és ököl
Szemed az Andok csúcsán tündököl
Szexszel kelsz és szexszel fekszel
Így a fiúknak is tetszel
Szexszel kelsz és szexszel fekszel
A fiúknak is, a lányoknak is tetszel
Barbárnak tetteted magad
De tudom, hogy nem vagy
Zord külsőd érző szívet takar

Borotvált kezem vérző szívedre teszem

Vén vénáján a láz, szívó szájában a bláz
Óz, a nagy varázsló a nadrágjába ráz
Itt hét Hófehérke hever
És a WC-be zárkózik mégis egy haver
Elő a metélttel, elő a mákkal
Elő a régi szexújsággal
Oly jó ez a bolygó

mindenkinek aki ojan, vagy arra halad 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
leigazoltátok Myron Rolle-tJJ
Ennek nagyon örülök. Óriási kedvencem volt a srác! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk ez érdekes tábla. Főleg Eli nagyon durva, s hogy ezzel a nyomással ilyen eredményes tudott lenni.


Most ha eltekintek a számok forrásától, akkor engem annyira nem lep meg BB száma, kb a meccsek felén (nagyjából első 4, utolsó 4) verték agybafőbe, a többin nem volt gond. Akkor volt csúcson a Steelers, összeállt a fal a szezon felénél, megtalálták a megfelelő felállást és működött, aztán jött BB sérülése és a falból is többen kidőltek. Továbbá habár a helyezése átlagos (bár az elit QB-k között említésre méltók közül, csak Eli van mögötte), de az arányokban óriási az eltérés az élmezőnnyel szemben. A 6. TB szintjén (nagyjából 22-23%-kal több nyomást kap BB) lennék kíváncsi BB teljesítményére.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
de assistant LB coach-ból lett Shanny-nál LB coach 😉JJ
várj, akkor félretájékozódtam, de defense quality control volt ami egy elméletibb pozíció, míg Shannynél Lb coach lett, az egyiknél konkrétan edzette az Lb-ket , a másiknál defense gameplan stb-kkel foglalkozott, ezért írtam hogy tulajdonképpen nem léptették elő.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
megfogalmazódott bennem egy kérdés, miután olvasgattam ebben a topikban (bár többnyire elvesztegett percek voltak 😊), Lou Spanos miért ment el 14 év után, úgy hogy tulajdonképpen még elő sem léptették.sapka
de assistant LB coach-ból lett Shanny-nál LB coach 😉

leigazoltátok Myron Rolle-tJJ
Ő mintha nagy prospect S lett volna annó, csak valamiért lecsúszott a drafton nem?
Nem ő volt akit "túl intelligensnek tartottak" és nem hitték hogy az nfl-re akarta volna fecsérelni az agysejtjeit?
Vagy álmodtam valamit? 😀The terrible towel
de, pontosan ezért írtam be
Rhodes ösztöndíjat nyert három éve, az Oxfordon tanult egy évig agysebészetet a draft előtt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
leigazoltátok Myron Rolle-tJJ
Ő mintha nagy prospect S lett volna annó, csak valamiért lecsúszott a drafton nem?
Nem ő volt akit "túl intelligensnek tartottak" és nem hitték hogy az nfl-re akarta volna fecsérelni az agysejtjeit?
Vagy álmodtam valamit? 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
sapka: jó kérdés. Valszeg ezért is ment el 2009-ben. Ilyenkor a legvalószínűbb, hogy mindig találtak nála alkalmasabbnak tartott, vagy a HC-hoz közelebb álló szakembert.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
ezt még a tegnapihoz, bár nehéz lesz úgy, hogy Soldi semmilyen szinten nem fogadja el a PFF-t, de ahogy hangsúlyoztam tegnap, hitet, nyomást számolni csak tudnak.
szóval most kihoztak egy táblát, amiben számolták többek között az irányítóra érkező nyomás számát, amivel elosztottam a passzkísérleteket

Eszerint BB-re a ligaátlagnál alig rosszabb arányban jött a nyomás playenként.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
megfogalmazódott bennem egy kérdés, miután olvasgattam ebben a topikban (bár többnyire elvesztegett percek voltak 😊), Lou Spanos miért ment el 14 év után, úgy hogy tulajdonképpen még elő sem léptették.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
leigazoltátok Myron Rolle-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
utálom a popkornt mozizás közben, idegesítő a zajkishaszi
ne ragd csak ontsd 😀


http://blogs.ajc.com/atlanta-falcons-blog/files/2009/04/popcorn1.jpgFake
höjj ez nagyon yaóóó😀

Tomi: nem én, én csak szenvedő alanya vagyok az amfiteátrumban az aktuális színdarabnak, amit még a maysbitte üvöltése sem színesít, csak ront.

Meg kapsz egy mínuszt most már tényleg, szerintem most összemosol pár dolgot, viszont nekem bazira nincs kedvem oldalakat vitázni erről. Max PM.ben. Jah, és a PM értelemszerűen nem peytonmani, vagy phillipmorris - bár az jó cigerette - meg nem is pell mell / mondjuk az milyen, hogy van bal mell, jobb mell, de mi az a pell mell? talán pal mell, úgy van értelme... én kérek elnézést😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azáltal, hogy Butler marad, a Tampa engedélyt kapott, hogy Olsavsky-val tárgyaljon. (Ha Butler ment volna, szinte tuti, hogy Olsavsky vette volna át az LB-ket). Olsavsky 2 éve volt a Steelers stábjának a tagja, mint defensive assistant. Rajta kívül a Colts és a Bears engedélyt kapott, hogy tárgyaljon Goodwinnel, aki offensive assistant 5 éve a csapatnál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 153 — Így remélem megfelelek nektek.....
OFF

Azt hiszem most már végképp értem miért jár a Pats meg a Steelers topic a miénk előtt és vhogy nem is irigylem 😉 😛

On
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amit és ahogy leírtál, az a Te önarcképed.tomi-tomi
És büszke vagyok rá. 😉 Tudod miért? Lehet pökhendi, arrogáns és bunkó vagyok, de legalább nem ostoba. Az ostoba ember legnagyobb hibája, hogy bármiféle tudás nélkül próbálja feltalálni a spanyol viaszt, s ezáltal legfeljebb nevetség tárgya lesz. Most épp akkora butaságokat sikerült összehordanod, mint a pass D, rush D eszmecserében.

LOL! Még mindig szakadok a röhögéstől, hogy azt a szervezetépítést fikáztad le, amiben elismerten a liga élén jár ez a franchise, amiről mindig is híres volt. 😀 😀 Elképesztő vagy. 😊 Olvass sokat, hidd el, használ, ha nyitott vagy az új információkra. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!