Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amit és ahogy leírtál, az a Te önarcképed.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úristen, ennyire nem lehetsz gyenge elméjű... Neked nagyon komoly problémáid vannak szövegértéssel, az tuti. de még sok mással is...

- Butler karrierje hogyne számítana, ő döntött a maradás mellett, méghozzá természetesen nyilván saját karrierjének céljainak megfelelően. Elévégre minden ember saját karrierje érdekeit szem előtt tartva dönt a saját karrierjéről. Kit érdekel hogy ha a jövőben nem hívja a másik 31 klub, ha ő a Steelers Def-jét szeretné irányítani és ezért marad itt? De mint írtam, ez azért nem is lényeges, mert nem igaz a Te kis bugyuta teóriád, hogy majd más nem hívja, hisz minden évben hívják. Nem torzítok, háromszor hívták, kétszer mehetett volna és nem ment. De ettől még igaz, kétszer hívták, egyszer se ment, mégis hívták harmadszor is. Szövegértelmezés egyes.

-Nézd meg Te mit írtál:
Ha viszont pusztán szervezet vezetésként tekintünk az egészre, akkor vezetés utánpótlás menedzselésből egyetlen vezetéstudományi tanszéken sem fogják iskolapéldaként oktatni. Esettanulmány lehet belőle, de Hogyan ne csináljuk címmel.
tomi-tomi
Ezt cáfoltam meg, ugyanis ennél jobban nem lehet szervezetet építeni és szervezetvezetés utánpótlását biztosítani. Szövegértelmezés egyes. Mellesleg olvass sokat, hogy éppen emiatt tartja a legtöbb NFL-szakember iskolapéldának a Steelers szervezetépítését. 😂 (Ja, hogy ehhez kéne tudni egy kis NFL- és franchise-történetet, nemcsak maszlagokkal dobálózni a vakvilágba, amelyeknek semmi köze a játékhoz, az NFL-hez és egy franchise működéséhez, vagy azoktól elvonatkoztatva mondod, majd visszahelyed abba a környezetbe, ahogy a számokkal szoktál játszani.

Akkor mi alapján maradt ha nem a szabad akarat? Nincs szerződése a következő szezonra? Mi alapján? Megfenyegették Rooneyék? Vagy mi? Ekkora ostobaságot írni, bár ugye ez nem meglepő, minden nap ezt csinálod. 😊 Ezt tudtuk eddig is. Dönthet úgy, ahogy akar, ő dönt, Te meg erre azt mondod, hogy nem szabad akarat. Ennél nagyobb ökörséget nem lehet olvasni... Kidobott idő? Honnan a csudából veszed, hogy ő ezt így gondolja? Csupa feltételezést írsz, aminek nyilvánvalóan semmi köze a realitáshoz, mert ha így érezné, most alig várta volna, hogy mehessen DC-nek, de ő mégis a kidobott időt választaná újra? Teljesen irracionális az egész irományod, elvi koholmányod.

De sztem itt fejezzük be. Olvass sokat, légy nyitott a tudásra és akkor talán nem írsz ekkora baromságokat olyanra, amiről nyilvánvalóan fogalmad sincs.

Azt senki nem írta, hogy LeBeau mit mondott. Azt írtuk, hogy talán/lehet/valószínű ez az uccsó éve, mert a Def kulcsjátékosai elmennek. Utóbbi meg is fog történni. De azt soha senki nem próbálta kitalálni, hogy LeBeau mondta-e hogy utolsó éve. Te azt próbálod kitalálni, hogy ki mit érez, mit mondott és gondol, ami lehetetlen. Mi egészen más aspektusból (racionális érvek mentén) fejtegettük, hogy mi lehet a jövő.

És a flame kezdetét is rosszul írod:
Írsz egy ekkora baromságot: "A Steelers már most kibaszott Butlerrel" Innen jön a flame, ugyanis egyedül Butler döntött, tehát a Steelers senkivel nem baszott ki, hiszen nem is volt döntési helyzetben. Ezután értelmetlen zagyvaságokat hordasz össze védeni a légváradat, pl érvelésedben "szamárpadba ülteted" a Steelers szervezetvezetés utánpótlás-biztosítását, ami azért különösen röhejes, mert éppen ebben emelkedik ki ez a franchise, de Te megmondod a tutit, hogy szar. 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
utálom a popkornt mozizás közben, idegesítő a zajkishaszi
fake már megírta. De azért én is: ne csámcsogj! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
- Ha 31 klub úgy gondolja, az csak jobb. Semmi nem változik, Butler megkapja majd a Steelers Def-et. Tehát mindenki vágya és ígérete teljesül. Ráadásul a Te ökörséged, már kétszer cáfolódott, mert Butler első és második visszautasítása után is hívták harmadszor is. 😊 De mint írtam, kit érdekel, ha ezután nem hívják? Butler megkapja a SteelersDef-et, ahogy szeretné, a Steelers betartja ígéretét.Soldados
Lám-lám. Butler egyéni karrierje nem számít, lényeg a Steelers. Nincs ezzel semmi baj, csak annyit kéne belátni, hogy ami jó a Steelers-nek, az nem feltétlen jó az egyik alkalmazottjának. Ha elfogadja a Phins ajánlatát és három évig jól dolgozik DC-ként (miért ne tenné, szerinted is kiváló DC lesz belőle), idén járhatott volna például HC interjúkra. Négy év DC fizetése helyett kap négy év LB coach fizetést. Ráadásul egy olyan DC-ért várhatóan kisebb lesz a verseny, az érdeklődés, aki már kétszer visszamondott ilyen lehetőséget. Tehát várhatóan kisebb pénzért is le tudja szerződtetni a Steelers. De akkor kívánom Neked, hogy négy évig ígérgessék az előléptetésedet, mert akkor ezalatt a négy év alatt Veled nem kibasztak, hanem tök jól jártál.

Ne torzíts! Butler idén utasított vissza másodszor ajánlatot.
- A Steelers szervezetvezetésére azt mondani, hogy nem iskolapélda, a legnagyobb LOL. (Hát igen, ismerni kéne a franchise-t, a működési elveit, ahogy az NFL-ét is, de ezen tudás hiányában alkotsz véleményt, amely épp ezért nem ér semmit, csak üres beszéd és teóriagyártás) Miért? Nézzük csak, a Steelers-nél nemcsak a játékosok, hanem az edzők is szeretnek dolgozni és több esetben visszautasítanak más ajánlatokat, hogy a Steelers-nél maradhassanak. Ez az igazi iskolapélda szervezetépítésre: a saját értékek megtartása, mindezt erőszak nélkül, az edzők saját döntése alapján. Ők döntenek a maradás mellett, s nem vágynak máshova. Nagyon ritka az olyan, hogy a DC 8 éve, a DL Coach 18 éve, az LB Coach 9 éve van a stábban. Mi ez, ha nem iskolapélda? És közben építik az új generációt Lake-kel és Olsavskyval, vagy Offense-nél Fichtnerrel.Soldados
Ezt a bekezdést megint felesleges volt megírnod. A konkrét ügyet (Butler mikor lesz a Steelers DC-a) értékeltem. Megint egy szóval nem írtam olyat, ami ellen hevesen érvelsz.
- LeBeau: évek óta - korára való tekintettel - előrelátóan csak 1 éves szerződéseket köt. Nyilvánosan soha nem mondta, hogy ez az utolsó. De nem tudhatjuk, hogy esetleg most a háttérben jelezte-e ezt. Ezért felesleges legyártani a rajta lévő nyomásról és átbaszásról legyártani a teóriáidat, mert nem tudhatod, hogy mi hangzott el, vagy hogy korábban valaha elhangzott-e ez.Soldados
Nem tudom. Összegyűjtsem, hogy hányszor írtad/írtátok le ezt ebben a topic-ban? Melyikőtök volt ott, hogy tudta mi hangzott el? (Csak olyan "teóriákat" (nem mellesleg véleményeket) lehet leírni, amelyik elnyeri a tetszésedet?)
- Mi a kockázat? LeBeau marad. Ez jó neki és a klubnak is, mindkettő ezt akarja. Butler marad önszántából. Ez jó neki és a klubnak is, hisz mindkettő ezt akarja.
- Mi más lehet az oka Butler maradásának, ha nem az, hogy maga maradni akar? Kétszer megtehette volna, hogy elmegy, de nem tette.Soldados
Sajnos, ez a nagy tévedésed szerintem. Butler már nem önszántából marad. Mindannyian azt láthatjuk, hogy marad. Én leírtam, hogy miért és mi alapján gondolom, hogy ez már nem a saját akarata. Te pedig csak mantrázod, hogy maradni akart, pusztán azért mert itt maradt.
Ezt nevezik futok a pénzem/időm/befektetett energiám után helyzetnek. Nagyon sok olyan házaspár van, akik így élik le egész életüket. Nem jó, el kéne válni, de a gyerek még nagyon kicsi. Most már tényleg váljunk el, de kibírjuk, mert a gyereknek fontos az általános iskola befejezése. És így tovább és így tovább. A külvilág meg azt hiszi, hogy együtt akarnak maradni. Összekeverik a külső körülményeket a belső akarattal.
Butler azért maradt idén is, mert 2009-ben a Steelers ajánlatát választotta. Te az idei döntését egy független eseménynek látod. Én azt mondom, hogy idén azért döntött így, mert már három évet feláldozott ezért az állásért, és kidobott időnek élné meg ezt a három évet, ha elment volna. (Hogy ezt tényleg teljesen kidobott időnek élje meg, ezért ültek le vele tárgyalni, mielőtt aláírt volna a Colts-hoz.)

szerk. Még valami, most vettem észre. Ha idézőjelbe téve veszel át tőlem gondolatot, akkor légy oly kedves, ne a saját szavaidat írd oda! Köszönöm!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
utálom a popkornt mozizás közben, idegesítő a zajkishaszi
ne ragd csak ontsd 😀

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
utálom a popkornt mozizás közben, idegesítő a zaj

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Ha 31 klub úgy gondolja, az csak jobb. Semmi nem változik, Butler megkapja majd a Steelers Def-et. Tehát mindenki vágya és ígérete teljesül. Ráadásul a Te ökörséged, már kétszer cáfolódott, mert Butler első és második visszautasítása után is hívták harmadszor is. 😊 De mint írtam, kit érdekel, ha ezután nem hívják? Butler megkapja a SteelersDef-et, ahogy szeretné, a Steelers betartja ígéretét.

- A Steelers szervezetvezetésére azt mondani, hogy nem iskolapélda, a legnagyobb LOL. (Hát igen, ismerni kéne a franchise-t, a működési elveit, ahogy az NFL-ét is, de ezen tudás hiányában alkotsz véleményt, amely épp ezért nem ér semmit, csak üres beszéd és teóriagyártás) Miért? Nézzük csak, a Steelers-nél nemcsak a játékosok, hanem az edzők is szeretnek dolgozni és több esetben visszautasítanak más ajánlatokat, hogy a Steelers-nél maradhassanak. Ez az igazi iskolapélda szervezetépítésre: a saját értékek megtartása, mindezt erőszak nélkül, az edzők saját döntése alapján. Ők döntenek a maradás mellett, s nem vágynak máshova. Nagyon ritka az olyan, hogy a DC 8 éve, a DL Coach 18 éve, az LB Coach 9 éve van a stábban. Mi ez, ha nem iskolapélda? És közben építik az új generációt Lake-kel és Olsavskyval, vagy Offense-nél Fichtnerrel.

- LeBeau: évek óta - korára való tekintettel - előrelátóan csak 1 éves szerződéseket köt. Nyilvánosan soha nem mondta, hogy ez az utolsó. De nem tudhatjuk, hogy esetleg most a háttérben jelezte-e ezt. Ezért felesleges legyártani a rajta lévő nyomásról és átbaszásról legyártani a teóriáidat, mert nem tudhatod, hogy mi hangzott el, vagy hogy korábban valaha elhangzott-e ez.

De válaszolj pár kérdésre:
- Mi a kockázat? LeBeau marad. Ez jó neki és a klubnak is, mindkettő ezt akarja. Butler marad önszántából. Ez jó neki és a klubnak is, hisz mindkettő ezt akarja.
- Mi más lehet az oka Butler maradásának, ha nem az, hogy maga maradni akar? Kétszer megtehette volna, hogy elmegy, de nem tette.

Tudás hiányában okoskodni szánalmasabb, mint aki tudatlan, de csendben figyel.

Már megint abból indul a flame, hogy irdatlan ostobaságot írsz be: "A Steelers máris kibaszott Butlerrel". Minderre egyetlen érved nincs, hogy alátámaszd, de nem is lehet, ugyanis logikailag lehetetlen, mivel Butler saját maga döntött úgy, hogy marad, a Steelers semmivel nem kötelezhette erre. Tehát a három félből kettő saját maga hozott egy döntést (LeBeau és Butler), ami a harmadik fél kívánalmainak megfelelő. Akkor hol itt a gond? Hol itt a kibaszés? Egész egyszerűen butaságokat írogatsz, mint mindig.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
TOmi, ezúttal másik hajóra szállok. Kicsit ezt most nagyon 2 pólusúra vetted, de amerika nem csak északból és délből áll😉kishaszi
😊 Jogos, USA nem egyenlő Amerika.

Soldi,
ki kreál teóriát? Nézzük meg.
Szerinted ideális a helyzet, ideális döntés született, mindhárom fél jól járt. Ez egy vélemény.
Az egyik érved, hogy Butler maradni akart. (Gyönyörű, érzelemgazdag történetet kerítettél köréje.) Ennek érdekében az elmúlt négy évben elment kétszer DC interjúra, harmadszor csak azért nem, mert nem engedte neki a cége. Ha annyira maradni akart, akkor miről beszélgettek édesnégyesben, a fizetéscsökkentéséről? Szerintem az a teória, hogy Butler maradni akart.
(Én nem írtam olyat, hogy alkalmatlan. Azt írtam, hogy "a másik 31 klub innentől könnyen gondolhatja úgy, hogy Butler magát sem tartja alkalmasnak DC-nak". Ha a kettő között nem tudsz különbséget tenni, akkor vitára alkalmatlan vagy. Ha nem akarsz, akkor vitára képtelen vagy.)
LeBau-n nincs nyomás. Ez a Te véleményed.
Immáron harmadszor ígérik meg a LB edzőjének (beosztottjának), hogy megkapja az ő állását, amint visszavonul. Ez bizony nyomás. Most már aztán tényleg menj már nyugdíjba, mert alig tudjuk megtartani a potenciális utódodat. Ha viszont nincs nyomás rajta (maradj ameddig akarsz), akkor Butler-t baszták át. Felmerült bennem, hogy LeBau maga mondta, hogy ez az utolsó év, de az is, hogy hanyadszor mondhatta ezt. Nem Ti mondtátok, hogy már tavaly is ez történt??! Szerintem ez a harmadik ilyen hosszabbítása. Úgy hogy inkább elvetettem ezt a lehetőséget, többre tartom LeBau-t annál, hogy kétszer segget csináljon a szájából. A Steelers FO-t is, hogy harmadszor is bevegye ugyanazt a dumát. Az a teória, hogy LeBau ezek után szabadon dönthet a visszavonulásának időpontjáról.
Az egész abból indult ki, hogy tenorx szerint nagy kibaszás lenne Butler-rel, ha jövőre nem kapná meg a DC állást. Én arra próbáltam utalni, hogy miért csak a harmadik esetben gondolja kibaszásnak. Pont ugyanez történt vele kétszer. Megígérték neki, de még mindig nem ő a Steelers DC. Ellenben most már biztos, hogy négy év DC tapasztalatot elvesztegetett. Még ha az első esetre azt is mondom, hogy megállapodtak, hogy 2010 után átveheti LeBau helyét, akkor sem tudom az azóta bekövetkezett eseményekre azt mondani, hogy ideális helyzetet teremtettek.
A Te véleményed alapján a helyzet a következő: Butler nagyon jól tudja, hogy LeBau akkor vonul vissza, amikor csak akar. Ő is itt akar DC lenni, mindegy neki, hogy mikor. Csak azért jár interjúkra, mert jólesik neki az érdeklődés, megnézi mi a helyzet a piacon. Utána meg azért szokott beszélgetni a klub vezetésével, hogy beszámoljon erről, átnézzék a jövő évi LB helyzetet és közösen megállapodnak, hogy idén megint nem ő lesz a DC. Nos, ezt én nem veszem meg.
Egyébként ez a döntés nagyon jól illeszthető a tulaj törekvésébe, hogy a Steelers térjen vissza a saját focijához. Jobban megbízik LeBau-ban, hogy az ehhez szükséges Def-t képes szállítani. Ennek érdekében nem érdekli különösebben Butler személyes karrierje, előmenetele. Rá LB coach-ként van szükség ebben a pillanatban.
Ha viszont pusztán szervezet vezetésként tekintünk az egészre, akkor vezetés utánpótlás menedzselésből egyetlen vezetéstudományi tanszéken sem fogják iskolapéldaként oktatni. Esettanulmány lehet belőle, de Hogyan ne csináljuk címmel.
Semmi olyat nem írtál, amely alapján biztosan kijelenthető lenne, hogy hosszú távon jól járt a Steelers. Én pedig csak annyit írtam, hogy rövid távú biztonságért cserébe magasabb kockázatot, veszélyesebb jövőt vállaltak. S igen, nem először a világtörténelemben, egy (két?) alkalmazott emiatt rosszabbul járhat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
TOmi, ezúttal másik hajóra szállok. Kicsit ezt most nagyon 2 pólusúra vetted, de amerika nem csak északból és délből áll😉kishaszi
hátnemis, nekik ottvan a Iiiiiisztkósz-Veszkóc
http://www.youtube.com/watch?v=uvs38s84S3w&feature=related


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
TOmi, ezúttal másik hajóra szállok. Kicsit ezt most nagyon 2 pólusúra vetted, de amerika nem csak északból és délből áll😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Már most kibasztatok vele.
Másodszor nem fogadott el magasabb pozíciót; sokan úgy gondolják, hogy elérte a saját üvegplafonját.
A számára legjobb forgatókönyv is veszélyessé vált. Az első gyengébb időszak után könnyedén mondhatják, hogy LeBau azért vonult vissza, hogy te itt bénázhass. (Btw az sem túl elegáns, hogy folyamatosan egy harmadik személy döntésétől teszik függővé az ő előléptetését.)
Rövidtávon jó megoldás lehet, de hosszabb távon nagyon meg lett terhelve a reménybeli sikeressége.tomi-tomi
Butlernek saját döntése, hogy marad. De biztos rohadtul úgy érzi akkor, hogy kibasztak vele........ Az a harmadik személy pedig minden idők egyik legnagyobb D-guruja, akit épeszű csapat nem küld el.

Butler nyilván nem véletlen marad, egyrészt a legjobbtól tanulhat, másrészt addig is a talán legjobb LB-corpot irányíthatja és garantált előléptetése van.Soldados
Honnan a bánatból tudhatnám, hogy hogyan érzi ő magát??! (Felesleges olyan dolog ellen érvelned, amit le se írtam!) Az én véleményem szerint kreált a Steelers egy hosszútávon kellemetlen helyzetet a rövidtávú haszonért. Elodázta a valódi döntést. Ebből a szempontból lényegtelen, hogy az egyik legjobb védekező szakember "mozdíthatatlansága" az indok. Sőt! Csak még több kellemetlensége lehet ebből. Például Coach Dad mit szól ahhoz, hogy nyomást helyeznek rá, hogy azért vonuljon vissza (akár akarata ellenére), hogy helyet teremtsenek Butler-nek.

Az amerikai szervezeti kultúra nagyon könnyen plafont emel egy olyan ember fölé, aki (bármilyen okból) nem fogad el magasabb beosztást. A másik 31 klub innentől könnyen gondolhatja úgy, hogy Butler magát sem tartja alkalmasnak DC-nak, esetleg csak a Steelers-ben.


A legjobbtól tanulhat. 2003 óta folyamatosan tanul, 56 éves lesz idén. Gyenge a felfogóképessége? Vagy meddig kell még tanulnia?
Garantált előléptetés? 2009 óta és "minden idők egyik legnagyobb D-guruja" nyugdíjba küldése árán?? 😂tomi-tomi
Édes istenem... Teóriagyártásból jeles... Ne törődj vele, hogy valóságalapja nulla.

Honnan tudhatnád? Mondjuk onnan, hogy önszántából marad. Önszántából az ember nem marad, ha mehetne máshova is magasabb pozícióba, kivéve, ha nem vágyik máshová, mert jól érzi magát jelenlegi helyén. Te gondolhatsz bármit, hogy mit gondolnak mások, de az is egy opció, (és ez a legvalószínűbb) hogy ő ezt a Steelers Def-et szeretné irányítani, ami messze nem ugyanazt jelenti, hogy csak ezt tudná. 😉 Miért? Mert a Steelers Def reputációja igen magas, mert a mostani játékosok a "gyermekei", a növendékei, az ő keze munkájának gyümölcsei és mondjuk Coach Dad mellett/alatt imádnak dolgozni az emberek, akár játékosok, akár edzők. És honnan veszed, hogy nyomás alatt van LeBeau? Az gondolom, fel sem merült benned, hogy esetleg ő maga mondta, hogy ez lesz az utolsó év? Meg jössz ilyen szervezeti kultúrával, ami igen érdekes, hiszen már kétszer nem ment, és mégis hívták harmadszor is. És ha ezután nem hívják, akkor mi van!? Semmi. Ugyanúgy megkapja a Steelers def-et LeBeau visszavonulásakor.

A helyzetet Te tarthatod kényesnek, de nem az, ő maradni akart. Ennyi történt. Nem azért, mert alkalmatlan máshol DC-nek, hanem mert ő ezt a Def-et akarja irányítani. De persze gyárthatsz teóriákat, azonban a tények azt mondják, hogy LeBeau maradni akart, Butler maradni akart, a Steelers pedig örül, hogy mindkettő marad. Ezek a tények. Ezt színezheted így-úgy, de mindössze annyi történt szimplán, hogy mindhárom fél vágya teljesült - még ha ezt neked nehéz is elfogadni. 😊 Tehát mindenki jól járt.

Egész egyszerűen érthetetlen - már megint - amit írsz. Már most kibasztunk vele? Ő döntött úgy, hogy marad, az ő kezében volt a döntés, nem a Steelers kezében, így a klub nem isbaszhatott ki senkivel. Ilyen faszságot is rég olvastam mindenesetre...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát ha ezután se vonul vissza Couch Dad akkor Butlerrel jól kibaszunk, gyanúsan tavaly is már csak valami hasonló ígérettel tudták itt tartani.tenorx
Már most kibasztatok vele.
Másodszor nem fogadott el magasabb pozíciót; sokan úgy gondolják, hogy elérte a saját üvegplafonját.
A számára legjobb forgatókönyv is veszélyessé vált. Az első gyengébb időszak után könnyedén mondhatják, hogy LeBau azért vonult vissza, hogy te itt bénázhass. (Btw az sem túl elegáns, hogy folyamatosan egy harmadik személy döntésétől teszik függővé az ő előléptetését.)
Rövidtávon jó megoldás lehet, de hosszabb távon nagyon meg lett terhelve a reménybeli sikeressége.tomi-tomi
Butlernek saját döntése, hogy marad. De biztos rohadtul úgy érzi akkor, hogy kibasztak vele........ Az a harmadik személy pedig minden idők egyik legnagyobb D-guruja, akit épeszű csapat nem küld el.

Butler nyilván nem véletlen marad, egyrészt a legjobbtól tanulhat, másrészt addig is a talán legjobb LB-corpot irányíthatja és garantált előléptetése van.Soldados
Honnan a bánatból tudhatnám, hogy hogyan érzi ő magát??! (Felesleges olyan dolog ellen érvelned, amit le se írtam!) Az én véleményem szerint kreált a Steelers egy hosszútávon kellemetlen helyzetet a rövidtávú haszonért. Elodázta a valódi döntést. Ebből a szempontból lényegtelen, hogy az egyik legjobb védekező szakember "mozdíthatatlansága" az indok. Sőt! Csak még több kellemetlensége lehet ebből. Például Coach Dad mit szól ahhoz, hogy nyomást helyeznek rá, hogy azért vonuljon vissza (akár akarata ellenére), hogy helyet teremtsenek Butler-nek.

Az amerikai szervezeti kultúra nagyon könnyen plafont emel egy olyan ember fölé, aki (bármilyen okból) nem fogad el magasabb beosztást. A másik 31 klub innentől könnyen gondolhatja úgy, hogy Butler magát sem tartja alkalmasnak DC-nak, esetleg csak a Steelers-ben.


A legjobbtól tanulhat. 2003 óta folyamatosan tanul, 56 éves lesz idén. Gyenge a felfogóképessége? Vagy meddig kell még tanulnia?
Garantált előléptetés? 2009 óta és "minden idők egyik legnagyobb D-guruja" nyugdíjba küldése árán?? 😂

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát ha ezután se vonul vissza Couch Dad akkor Butlerrel jól kibaszunk, gyanúsan tavaly is már csak valami hasonló ígérettel tudták itt tartani.tenorx
Már most kibasztatok vele.
Másodszor nem fogadott el magasabb pozíciót; sokan úgy gondolják, hogy elérte a saját üvegplafonját.
A számára legjobb forgatókönyv is veszélyessé vált. Az első gyengébb időszak után könnyedén mondhatják, hogy LeBau azért vonult vissza, hogy te itt bénázhass. (Btw az sem túl elegáns, hogy folyamatosan egy harmadik személy döntésétől teszik függővé az ő előléptetését.)
Rövidtávon jó megoldás lehet, de hosszabb távon nagyon meg lett terhelve a reménybeli sikeressége.tomi-tomi
Butlernek saját döntése, hogy marad. De biztos rohadtul úgy érzi akkor, hogy kibasztak vele........ Az a harmadik személy pedig minden idők egyik legnagyobb D-guruja, akit épeszű csapat nem küld el.

Butler nyilván nem véletlen marad, egyrészt a legjobbtól tanulhat, másrészt addig is a talán legjobb LB-corpot irányíthatja és garantált előléptetése van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát ha ezután se vonul vissza Couch Dad akkor Butlerrel jól kibaszunk, gyanúsan tavaly is már csak valami hasonló ígérettel tudták itt tartani.tenorx
Már most kibasztatok vele.
Másodszor nem fogadott el magasabb pozíciót; sokan úgy gondolják, hogy elérte a saját üvegplafonját.
A számára legjobb forgatókönyv is veszélyessé vált. Az első gyengébb időszak után könnyedén mondhatják, hogy LeBau azért vonult vissza, hogy te itt bénázhass. (Btw az sem túl elegáns, hogy folyamatosan egy harmadik személy döntésétől teszik függővé az ő előléptetését.)
Rövidtávon jó megoldás lehet, de hosszabb távon nagyon meg lett terhelve a reménybeli sikeressége.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát ha ezután se vonul vissza Couch Dad akkor Butlerrel jól kibaszunk, gyanúsan tavaly is már csak valami hasonló ígérettel tudták itt tartani.tenorx
2009-ben, amikor a Fins hívta DC-nek, akkor ígértük be neki a DC posztot LeBeau után, akkor ezért visszautasította azt az ajánlatot és 2 éves szerződést írt alá, tavaly a Cards hívta DC-nek, akkor egy szintén Rooneyval tartott egyeztetés után a Steelers el sem engedte az interjúra. Idén nem tudtuk volna ugyanezt megtenni, hisz nem volt érvényes szerződése a köv. szezonra, ezért tűnik szinte egyértelműnek, hogy most nemcsak megerősített ígéretet kapott a DC posztra, hanem ezúttal időpont is elhangzott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ha ezután se vonul vissza Couch Dad akkor Butlerrel jól kibaszunk, gyanúsan tavaly is már csak valami hasonló ígérettel tudták itt tartani.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Clements az már eldőlt, hogy amrad komrád, nem?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
OC kutatás jelenleg, ha megin leirom, holnapra úgyis megoldják 😂
- Fitchner - who?
- Haley - az öreg Dikk fia, már zsenge gyerekkorában is labdaszedő volt nálunk,olyan palikat rakott össze mint Romo és olyanokat rakott újra mint Warner és olyanokkal szivott mint Cassel "Haley has been described as an aggressive coach and can be combative with players.[4][16] During the 2009 NFC Championship Game against the Eagles, he had a first-half argument with quarterback Kurt Warner, then a short blowup in full view of television cameras with wide receiver Anquan Boldin later in the game.[4] He also had a spat with Terrell Owens when he was the wide receivers coach in Dallas.[4] Defending his style, Haley said "It's part of how I coach... It's part of how I motivate, and I like to think I've had some success doing it.""
- Clements exQB kócsunk return ofthe Gbay ( Favre-Gülü-Flynn )


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ebben abszolúta így gondolom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Más állítólag Tomlin megkereste Todd Haley-t (haszi 😉), a Chiefs ex-HC-t (és Cards ex-OC), továbbá Van Pelt-et, aki a Buffalo ex-OC-je.

Én Fichtner mellett lennék, de ha Haley is képben van, mint jelölt, akkor ő beelőzi Fichtnert nálam.Soldados
Nos, ahogy én látom, svesszőparipám. A szakmai okokon felül lehet pont egy vérfrissítésre van szükség, egy külső hatásra, ami felrázza a csapatot. Mint mondtam tőlegm maradjon BA, de AB után jön a C. Úgy néz ki az nem jött és nálam nem csak a kínai fal miatt. Lehet, hogy ez kell, hogy a következő szintet megugorjuk. UFF.
Sz'al engem nem zavarna ha befognánk a Haley-üstököst, s északon csak a csóvánkat látnák, de azt is csak napközelben, ugyi...kishaszi
Én belső pótlás híve vagyok, kivéve ha olyan tapasztalt és sikeres "külsős" edzőt sikerül megfogni, mint Haley. Ha róla van szó, akkor inkább ő jöjjön kívülről, mint más belülről. De ha nem jön Haley-szintű OC, akkor inkább belülről építkezzünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Más állítólag Tomlin megkereste Todd Haley-t (haszi 😉), a Chiefs ex-HC-t (és Cards ex-OC), továbbá Van Pelt-et, aki a Buffalo ex-OC-je.

Én Fichtner mellett lennék, de ha Haley is képben van, mint jelölt, akkor ő beelőzi Fichtnert nálam.Soldados
Nos, ahogy én látom, svesszőparipám. A szakmai okokon felül lehet pont egy vérfrissítésre van szükség, egy külső hatásra, ami felrázza a csapatot. Mint mondtam tőlegm maradjon BA, de AB után jön a C. Úgy néz ki az nem jött és nálam nem csak a kínai fal miatt. Lehet, hogy ez kell, hogy a következő szintet megugorjuk. UFF.
Sz'al engem nem zavarna ha befognánk a Haley-üstököst, s északon csak a csóvánkat látnák, de azt is csak napközelben, ugyi...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Butler nem megy Colts DC-nek.
http://www.steelersdepot.com/2012/01/steelers-lb-coach-keith-butler-staying-with-steelers/Roth
Nagyszerű. Rooney, Tomlin és Butler leültek, minek következtében Butler úgy döntött el sem utazik Indianapolisba és marad. Ennek úgy érzem, van egy olyan üzenete, hogy LeBeau 2012 után tényleg visszavonul.

Mindenesetre az nem mindennapi, hogy vki már 3. alkalommal (Fins, Cards és most Colts) utasít vissza DC pozíciót LB Coach-ként.Soldados
Pont ez járt a fejecskémben a hírt meglátva, hogy az egészet megelőzheti Lebeau, ha leül velük és elmondja, hogy "figyejjmán Kísz, legyenmá Písz! Mondomatutit: one last shot, then you'll be da boss!, Lenni öreg, te lenni fiatal. Tiéd az ifjúság. Enyém a Zelmúlás. Formáljuk át a dét, s csinálj majd söprést"
Mehehe

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Más:

Állítólag Tomlin megkereste Todd Haley-t (haszi 😉), a Chiefs ex-HC-t (és Cards ex-OC), továbbá Van Pelt-et, aki a Buffalo ex-OC-je.

Én Fichtner mellett lennék, de ha Haley is képben van, mint jelölt, akkor ő beelőzi Fichtnert nálam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Butler nem megy Colts DC-nek.
http://www.steelersdepot.com/2012/01/steelers-lb-coach-keith-butler-staying-with-steelers/Roth
Nagyszerű. Rooney, Tomlin és Butler leültek, minek következtében Butler úgy döntött el sem utazik Indianapolisba és marad. Ennek úgy érzem, van egy olyan üzenete, hogy LeBeau 2012 után tényleg visszavonul.

Mindenesetre az nem mindennapi, hogy vki már 3. alkalommal (Fins, Cards és most Colts) utasít vissza DC pozíciót LB Coach-ként.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Butler nem megy Colts DC-nek.
http://www.steelersdepot.com/2012/01/steelers-lb-coach-keith-butler-staying-with-steelers/Roth
Ez azért jó hír...., bár ki tudja, lehet lesz még kérője...Darth
Szerintem ha Colts-hoz nem ment, akkor nem megy máshova se. Talán inkább kivárja az idejét az öreg mögött. Kellett nekem ennyit görcsölnöm a témán. 😊