NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
/a zöldöblös nálam ujjkereszt, ha Haley nem jön/kishaszi
Oszt melyik,a két mutatóujj egymáson,vagy a csuri?.. 😀 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, itt a 2007-es

Hines Ward 71 732 10.3 25 7
Santonio Holmes 52 942 18.1 83 8
Heath Miller 47 566 12.0 29 7
Nate Washington 29 450 15.5 40 5
Willie Parker 23 164 7.1 22 0
Cedrick Wilson 18 207 11.5 18 1
Najeh Davenport 18 184 10.2 32 2
Carey Davis 12 49 4.1 10 0
Matt Spaeth 5 34 6.8 13 3
Willie Reid 4 54 13.5 25 0
Dan Kreider 1 15 15.0 15 0
Verron Haynes 1 12 12.0 12 0
Jerame Tuman 1 9 9.0 9 1

Elég kiegyenlített és az eredményesség is nagy differenciát mutat. Megoldható a történet, csak a kártyát jól kell keverni.kishaszi
Itt 3 elkapónk volt, ebből Washington már csak 29 labdát kapott, ami a felér sem éri el az 1. helyezett Wardnak. Most volt 5 (Wallace, Brown, Sanders, Ward, Cotchery) + Miller TE-nek. Egyébként Millet, ezen a 2007-es statlapon is csak 3 labdát kapott meccsenként. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyetért. Hélire baszott kíváncsi lennék. Főleg arra, hogy mi van ha nincs csakúgy ráhagyva Benre.sutianap
Mondjuk Haleyre az interjú után azt írták, hogy nem valószínű. 😕Soldados
hát erre jött a letyó, hogy kivárunk a GB OC kinevezésig, mer Clemetz lenne a NO1.sutianap
Aki amúgy jegyezzük meg, hogy szintén volt már nálunk 2001 és 2003 között, mint QB coach. Pro Bowlert csinált Slash-ből és Maddoxból is. 😀 QB coachnak biztos, hogy elsőrangú, azt már bizonyította, de OC-ként ki tudja...? :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi, itt a 2007-es

Hines Ward 71 732 10.3 25 7
Santonio Holmes 52 942 18.1 83 8
Heath Miller 47 566 12.0 29 7
Nate Washington 29 450 15.5 40 5
Willie Parker 23 164 7.1 22 0
Cedrick Wilson 18 207 11.5 18 1
Najeh Davenport 18 184 10.2 32 2
Carey Davis 12 49 4.1 10 0
Matt Spaeth 5 34 6.8 13 3
Willie Reid 4 54 13.5 25 0
Dan Kreider 1 15 15.0 15 0
Verron Haynes 1 12 12.0 12 0
Jerame Tuman 1 9 9.0 9 1

Elég kiegyenlített és az eredményesség is nagy differenciát mutat. Megoldható a történet, csak a kártyát jól kell keverni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyetért. Hélire baszott kíváncsi lennék. Főleg arra, hogy mi van ha nincs csakúgy ráhagyva Benre.sutianap
Mondjuk Haleyre az interjú után azt írták, hogy nem valószínű. 😕Soldados
hát erre jött a letyó, hogy kivárunk a GB OC kinevezésig, mer Clemetz lenne a NO1.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyetért. Hélire baszott kíváncsi lennék. Főleg arra, hogy mi van ha nincs csakúgy ráhagyva Benre.sutianap
Mondjuk Haleyre az interjú után azt írták, hogy nem valószínű. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyetért. Hélire baszott kíváncsi lennék. Főleg arra, hogy mi van ha nincs csakúgy ráhagyva Benre.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem vagy elfogult. De volt, amikor mással indult be, pl Brownnal. Igazából RZ-ben kéne többet használni.

Eddig ugye van Haley, Hue és Fichtner. Nálam Haley, Fichtner, Hue a sorrend.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Olvastam Ulpianus cikkét a Tight Endekről és elgondolkoztam, hogy ha nekünk van egy Heath Millerünk akkor miért nem játszunk rá többet? Először megnéztem a TE statokat és azt láttam, hogy átlagosan a 15-17. helyen van a különböző rákeresések alapján. Átlagosan 3,1 elkapása van ami szerintem bőven lehetne több, (a 4 elkapás is rengeteg + lenne ha százalékosan nézzük) de amire felkaptam a fejem, hogy idén csak 3 azaz három (!) elkapása volt RZ-ban. Ebből 2 TD. Mondjuk azt már nem találtam meg, hogy ez a 3 elkapás hány kísérletből keletkezett, ez teljesebbé tenné a képet, de ettől függetlenül én ezt marhára keveslem.kittli
Túl sok opciónk van, ezért kap kevesebb labdát. Viszont a RZ-s dologgal nagyon egyetértek, ott mindenképpen többet kellene használni őt.Soldados
Ezt aláírom, csak volt pár meccs mikor én akkor éreztem, hogy megindult valami offense oldalon mikor elkezdtük játszatni. Sokszor olyan nyögvenyelős volt az egész, hívtak pár olyan játékot ahol kellett egy biztos pont, egy drive-ban kapott 2-3 labdát, hozta a first down-okat és a mérkőzés képe is hirtelen megváltozott. De lehet csak túl elfogult vagyok.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
/a zöldöblös nálam ujjkereszt, ha Haley nem jön/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Azt olvastam vhol, h Hue hozzátok mehet OC interjúra...akkor nem lesznek TE passzok 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Olvastam Ulpianus cikkét a Tight Endekről és elgondolkoztam, hogy ha nekünk van egy Heath Millerünk akkor miért nem játszunk rá többet? Először megnéztem a TE statokat és azt láttam, hogy átlagosan a 15-17. helyen van a különböző rákeresések alapján. Átlagosan 3,1 elkapása van ami szerintem bőven lehetne több, (a 4 elkapás is rengeteg + lenne ha százalékosan nézzük) de amire felkaptam a fejem, hogy idén csak 3 azaz három (!) elkapása volt RZ-ban. Ebből 2 TD. Mondjuk azt már nem találtam meg, hogy ez a 3 elkapás hány kísérletből keletkezett, ez teljesebbé tenné a képet, de ettől függetlenül én ezt marhára keveslem.kittli
Túl sok opciónk van, ezért kap kevesebb labdát. Viszont a RZ-s dologgal nagyon egyetértek, ott mindenképpen többet kellene használni őt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Letykálják, hogy a GB OC kinevezést várjuk, hátha mégse Clemetzet fogják, és akkor mi........... 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Olvastam Ulpianus cikkét a Tight Endekről és elgondolkoztam, hogy ha nekünk van egy Heath Millerünk akkor miért nem játszunk rá többet? Először megnéztem a TE statokat és azt láttam, hogy átlagosan a 15-17. helyen van a különböző rákeresések alapján. Átlagosan 3,1 elkapása van ami szerintem bőven lehetne több, (a 4 elkapás is rengeteg + lenne ha százalékosan nézzük) de amire felkaptam a fejem, hogy idén csak 3 azaz három (!) elkapása volt RZ-ban. Ebből 2 TD. Mondjuk azt már nem találtam meg, hogy ez a 3 elkapás hány kísérletből keletkezett, ez teljesebbé tenné a képet, de ettől függetlenül én ezt marhára keveslem.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kirby Wilson állapota még mindig súlyos, de stabil. Várhatóan hamarosan megkezdheti a rehabilitációt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Lehet, hogy Hue Jackson is jön interjúra.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Első 4 meccs Starks nélkül maga volt a katasztrófa és a végén BB és az OL sérülései miatt szintén szar volt az összkép e tekintetben. Tehát ez már mélyebb elemzést kíván, mint egy egész szezon statjai. Akkor, amikor megtaláltuk a helyes felállást és mindenki egészséges volt belőle, na akkor beszéltek úgy a Steelers-ről mint az AFC legjobbjáról, hiába voltunk mindvégig 5. kiemelési helyen. Tehát a kép összetett, mert a szezon közepén bizony jó volt a fal és akkor nem is volt gond az Offense-szel. 20 pontot írtunk a Ravens-re, a Pats 23-mal nyert meccset. Én akkor is mondtam, hogy azt a kulcsmeccset a Defense vesztette el, amikor 92(!) yardos drive-ot engedett az utolsó 2 percben. A Ravens ellen 20 pontnak elégnek kell lennie, ennél több nem várható egy elit Defense ellen, ez még a legkiválóbb O-knak is nehezükre esik. Viszont az jól látszik, hogy nem sok kéne már ebbe a falba. Talán egy ember. Soldados
korrekt

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://nicepickcowher.com/2012/02/01/pittsburghs-retaining-butler-illustrates-a-couple-of-important-things/

Butter témába vágó

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ata: ezen kár vitatkozni, Te így látod, én úgy, sztem 2004-5-ben nagyon jó, de legalábbis sokkal jobb fala volt Bennek. Egyébként az a 46% is igen jó, és erre igencsak alkalmas a WR-állomány is. Egyébként nem hagyom figyelmen kívül a stratégiából fakadó előnyöket és hátrányokat az első 2 évét illetően. De kicsit lesarkítva rush, rush, pass taktika, amit akkor csináltunk, nem annyira nehezíti a védelem helyzetét, legfeljebb 1st és 2nd downoknál húzott pass játékok esetén. De legtöbbször ez a rush-rush, pass ment, aminél mindenki tudta, hogy 3-ra jön a passz.Soldados
Nem azt mondtam hogy a 46% rossz, csak azt, hogy Brady, az elkapói, a Pats rendszere (kinek hogy tetszik) ebben kiemelkedően jó. Brady képes akár úgy is lehozni egy 300 yardos meccset hogy egyszer se ér embert az átadása a LOS-t követő 10 yardon túl és így nehéz nyomást tenni rá.
Nem én, hanem Jared Allen mondta 2008-ban, mikor a szezon során 60/40 arányban passzoltunk (a ligaarány meg volt 54/46), hogy nagymértékben megkönnyítette a védekezést számukra az, hogy tudták: legfőképpen csak dobni próbálunk.
De az idei állandó blitzelésünkről is egy saját játékosunk és több ellenfél is azt mondta, hogy megkönnyítette az ellenfél dolgát és előre tudtak rá készülni.
Most hogy nálatok pontosan hányadik downnál mennyi volt a passz meg a futás aránya 2004-ben és hogy ebből milyen arányban lett nyomás... Ezt hagyjuk 😊
A lényeg, hogy amint az idei pressure-számok is mutatták, annyira nem volt gáz ez a fal BB stílusához képest.
És még nem is volt szó arról, hogy az alapszakasz 10 legtöbb zsákolását szerző csapata ellen a Steelers 7 meccset játszott. Ezen a hét meccsen átlag 3,2 sacket engedett a fal (a 7 ellenfél sackátlaga kb. 2,75 volt a szezonban), a maradék kilencen meg 2,1-t (e 9 ellenfél szezonbeli sackátlaga pedig kb. 2 volt)atapapa
Ezek már matchup-beli kérdések. Pl volt, amikor mindenki rettegett a Vikes elleni meccs előtt (2009), hogy majd Allen megeszi Starksot, én meg mondtam, hogy nem így lesz. (Nem is lett) Nekünk a kicsi, fürge DE-kel van gondunk a behemót falunk miatt, nem az erőből dolgozó DE-kel és OLB-kel. Gondolok itt olyanokra, mint Freeney. Továbbá ahogy szintén említettem, nem mindegy, kivel mikor futottunk össze. Első 4 meccs Starks nélkül maga volt a katasztrófa és a végén BB és az OL sérülései miatt szintén szar volt az összkép e tekintetben. Tehát ez már mélyebb elemzést kíván, mint egy egész szezon statjai. Akkor, amikor megtaláltuk a helyes felállást és mindenki egészséges volt belőle, na akkor beszéltek úgy a Steelers-ről mint az AFC legjobbjáról, hiába voltunk mindvégig 5. kiemelési helyen. Tehát a kép összetett, mert a szezon közepén bizony jó volt a fal és akkor nem is volt gond az Offense-szel. 20 pontot írtunk a Ravens-re, a Pats 23-mal nyert meccset. Én akkor is mondtam, hogy azt a kulcsmeccset a Defense vesztette el, amikor 92(!) yardos drive-ot engedett az utolsó 2 percben. A Ravens ellen 20 pontnak elégnek kell lennie, ennél több nem várható egy elit Defense ellen, ez még a legkiválóbb O-knak is nehezükre esik. Viszont az jól látszik, hogy nem sok kéne már ebbe a falba. Talán egy ember. És ez az egy ember jelenthetne egy 10-15%-os javulást, ami már a táblázat szerinti Rodgers-féle szint. Azzal a kevéssel ez az Offense állítom hogy meccsenként 7 ponttal többet tenne a táblára. Az a pici 10% hiányzik, amivel az elit QB-kat foglalkoztató csapatoktól le vagyunk maradva (except Eli), erre nagy szüksége lenne ennek az O-nak és BB-nek, már ha jó a táblázat, mert ez a pici adhatja meg sztem, hogy végre felnőjön az O egy magasabb szintre hatékonyságban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
ata: ezen kár vitatkozni, Te így látod, én úgy, sztem 2004-5-ben nagyon jó, de legalábbis sokkal jobb fala volt Bennek. Egyébként az a 46% is igen jó, és erre igencsak alkalmas a WR-állomány is. Egyébként nem hagyom figyelmen kívül a stratégiából fakadó előnyöket és hátrányokat az első 2 évét illetően. De kicsit lesarkítva rush, rush, pass taktika, amit akkor csináltunk, nem annyira nehezíti a védelem helyzetét, legfeljebb 1st és 2nd downoknál húzott pass játékok esetén. De legtöbbször ez a rush-rush, pass ment, aminél mindenki tudta, hogy 3-ra jön a passz.Soldados
Nem azt mondtam hogy a 46% rossz, csak azt, hogy Brady, az elkapói, a Pats rendszere (kinek hogy tetszik) ebben kiemelkedően jó. Brady képes akár úgy is lehozni egy 300 yardos meccset hogy egyszer se ér embert az átadása a LOS-t követő 10 yardon túl és így nehéz nyomást tenni rá.
Nem én, hanem Jared Allen mondta 2008-ban, mikor a szezon során 60/40 arányban passzoltunk (a ligaarány meg volt 54/46), hogy nagymértékben megkönnyítette a védekezést számukra az, hogy tudták: legfőképpen csak dobni próbálunk.
De az idei állandó blitzelésünkről is egy saját játékosunk és több ellenfél is azt mondta, hogy megkönnyítette az ellenfél dolgát és előre tudtak rá készülni.
Most hogy nálatok pontosan hányadik downnál mennyi volt a passz meg a futás aránya 2004-ben és hogy ebből milyen arányban lett nyomás... Ezt hagyjuk 😊
A lényeg, hogy amint az idei pressure-számok is mutatták, annyira nem volt gáz ez a fal BB stílusához képest.
És még nem is volt szó arról, hogy az alapszakasz 10 legtöbb zsákolását szerző csapata ellen a Steelers 7 meccset játszott. Ezen a hét meccsen átlag 3,2 sacket engedett a fal (a 7 ellenfél sackátlaga kb. 2,75 volt a szezonban), a maradék kilencen meg 2,1-t (e 9 ellenfél szezonbeli sackátlaga pedig kb. 2 volt)

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A Steelers ma 40 éve draftolta Franco Harrist 😀 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, ok ,csak magyarázat nélkül félreérthető volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Te Soldi, ki ne találd már, hogy BB sara a sack kizárólagosan😀😀😀 Ha nincs zseb, menekülnie kell => miért? mert szar a fal, és nem tudják tartani az embereiket; következésképp kimozog, aztán van, hogy ez sem elég. Persze, amikor ki kéne basznia a picsába ucsó pillanatban az oldalvonalra, mint minden rendes elit QB teszi, akkor valóban az ő sara, de ez szerintem elenyésző (értsd 10%-nál sztem nem sokkal több) a sackek számához és az összes playhez viszonyítva, ahol ennek köszönhetően lesz 1st down, sikeres passz ,elkapás...kishaszi
Jaj, ne érts félre, nem ezt mondtam. Van, amikor 2 mp-ig nem tart a zseb és jön a sack, ehhez nyilván semmi köze nincs BB-nek. De arányaiban a nyomásra eső sackszám viszont BB stílusa miatt magasabb a többi QB-hoz képest, mivel minden áron meg akarja hoszabbítani a játékot. Részemről nincs ezzel baj, mert összességében többet nyerünk, mint vesztünk vele. Csak konstatáltam, hogy a nyomásra eső sackszám ezért magasabb, mint a többi elit QB-nál, mert a sackek egy része ebből a stílusból fakad.

ata: ezen kár vitatkozni, Te így látod, én úgy, sztem 2004-5-ben nagyon jó, de legalábbis sokkal jobb fala volt Bennek. Egyébként az a 46% is igen jó, és erre igencsak alkalmas a WR-állomány is. Egyébként nem hagyom figyelmen kívül a stratégiából fakadó előnyöket és hátrányokat az első 2 évét illetően. De kicsit lesarkítva rush, rush, pass taktika, amit akkor csináltunk, nem annyira nehezíti a védelem helyzetét, legfeljebb 1st és 2nd downoknál húzott pass játékok esetén. De legtöbbször ez a rush-rush, pass ment, aminél mindenki tudta, hogy 3-ra jön a passz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Te Soldi, ki ne találd már, hogy BB sara a sack kizárólagosan😀😀😀 Ha nincs zseb, menekülnie kell => miért? mert szar a fal, és nem tudják tartani az embereiket; következésképp kimozog, aztán van, hogy ez sem elég. Persze, amikor ki kéne basznia a picsába ucsó pillanatban az oldalvonalra, mint minden rendes elit QB teszi, akkor valóban az ő sara, de ez szerintem elenyésző (értsd 10%-nál sztem nem sokkal több) a sackek számához és az összes playhez viszonyítva, ahol ennek köszönhetően lesz 1st down, sikeres passz ,elkapás...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Ezzel nem csak a mély passzokra akartam célozni, hanem összességében a hosszabb passzokra.
Azzal továbbra sem értek egyet hogy 2004-05-ben annyival jobb lett volna a pass protection nálatok. Igen, BB újonc volt, de a rutinos (bár amúgy szar) Maddox is szinte tizedre ugyanolyan arányban volt zsákolva abban a szezonban, mint BB. Továbbá hiába hangsúlyozom, figyelmen kívül hagyod, hogy passzorientált játékban nehezebb megvédeni az irányítót, könnyebb úgy az irányítónak menni, hogy nem kell annyira a run D-re figyelni, és a mostani csapat a 2004-eshez képest rengeteget passzol.

Brady számait különben nagyon megnyomja az általuk játszott "stílus" is, elkapás utáni yardban az első 10-ben 3 Pats-elkapó van, Brady termelt yardjainak 51,6%-t elkapás utáni yardok teszik ki (ez a 3. legtöbb a ligában), míg ez BB-nél csak 46%. (Rodgers-nél 46,6, Brees-nél 45,85%, Manningnél 44,09%)