NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Technikai képességek, ezért írtam fizikait, bár nyilván túl nagydarab ahhoz, de ez előny is lehet RZ-ben, mert nem nyomják el!kishaszi
Fizikai alatt inkább a súlyt és a magasságot értik. Meg szerintem Megatront se nagyon nyomják el red zone-ban. 😊

Amire te gondolsz, hogy Saunders sokkal inkább elkapó tight end, és szerintem ezért lehet sikeresebb Haley alatt, mint Arians offense-ében.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én Plaxicót szívesen látnám, ha már nagy, fizikális WR kell. 😊 Kár, hogy nem lesz rá pénz. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Technikai képességek, ezért írtam fizikait, bár nyilván túl nagydarab ahhoz, de ez előny is lehet RZ-ben, mert nem nyomják el!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Fizikai adottságai alapján eljátszhatná a mi kis kelvinjánosunkatkishaszi
Attól azért elég messze van, de ha már a méreteknél tartunk: WR draft esetén mindenképpen olyan elkapót kell hozni, aki - felépítésénél fogva - red zone-ban veszélyes célpont lehet (ez kimaradt az offseason előzetesből is).
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Fizikai adottságai alapján eljátszhatná a mi kis kelvinjánosunkat

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ezzel sztem neki annyi is, mielőtt szerephez jutott volna😛kishaszi
Nem biztos. Annyira nem vagyunk tele TE-kel. A TC-ben sztem mindenképpen ott lesz, csak így kitette magát annak a veszélynek, hogy FA-ről, vagy draftról kapjon egy vetélytársat.Soldados
Én sem mondanék még le róla. Csak a karakterproblémái miatt lett undrafted, egyébként a TE class legjobbjai közé tartozott. Tavaly nem sok momentuma volt, talán csak a Chiefs elleni TD-je marad emlékezetes, viszont Haley alatt szerintem idén jöhetne Saunders-től a breakout.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyre-másra találni, Haley-bébi érkezni. HppHipp, a gondolat teremtő ereje. akkor adjunk neki sok rajzlapot és színes cekákat, Hadd játszon a bábokkal, kedvire, minimum elvárás: Kemény Henrik szinten! Tudom, tudom, de teher alatt nő a pálma.-kishaszi
Annyi már szinte biztosra vehető, hogy a Steelers felajánlotta neki az OC posztot, tehát a labda az ő térfelén pattog és kétlem, hogy visszautasítaná.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyre-másra találni, Haley-bébi érkezni. HppHipp, a gondolat teremtő ereje. akkor adjunk neki sok rajzlapot és színes cekákat, Hadd játszon a bábokkal, kedvire, minimum elvárás: Kemény Henrik szinten! Tudom, tudom, de teher alatt nő a pálma.-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
HÉLI HIRE HERE! - és Bent vártuk meg, mint mondottam vót, így illik, még ha nem is nagyon akaródzott nagyhirtelen hazajönnie. És milló teksz Ulpi! Az is írják fültisztításra nem nagyon kő menni se a Lőcsnek se a BugattiBoysnak ( Valasz und TonioBraun ) 😂 😂 😂 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Persze nem biztosra mondtam, csak nem jó előjel neki. Pláne, hogy twitteren elég gyakran írogatja, hogy most jön majd el az ő ideje, erre ilyen hülyeséget csinál.kishaszi
Egyelőre nem tudni, hogy mivel bukott le. Ha fű, az gázabb a vezetés szemében, mintha vmi dopping cucc okozta a problémát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Persze nem biztosra mondtam, csak nem jó előjel neki. Pláne, hogy twitteren elég gyakran írogatja, hogy most jön majd el az ő ideje, erre ilyen hülyeséget csinál.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezzel sztem neki annyi is, mielőtt szerephez jutott volna😛kishaszi
Nem biztos. Annyira nem vagyunk tele TE-kel. A TC-ben sztem mindenképpen ott lesz, csak így kitette magát annak a veszélynek, hogy FA-ről, vagy draftról kapjon egy vetélytársat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezzel sztem neki annyi is, mielőtt szerephez jutott volna😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 685 — !SuPeR6BoWL!
A hírek szerint Saunders-t el fogják tiltani az alapszakasz első négy meccséről, állítólag a drug policy-t sértette meg.vassadi
marihónalja?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A hírek szerint Saunders-t el fogják tiltani az alapszakasz első négy meccséről, állítólag a drug policy-t sértette meg.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Reménykedhetünk tehát, hogy a konzervatív Offense hívások egy kicsit kreatívabbak lesznek és a WR corpsunkat ténylegesen kihasználva passzolunk majd? A TE játékot mennyire támogatta anno Haley, Miller szerepe miatt kérdezem. Látjuk, hogy ez az új szél, és ha van egy ilyen képességű emberünk akkor erre a hullámra csak rá kellene ülni gyorsan.polamalu
Addig támogatta, amíg volt kit. Moeaki amikor rookie évében elkezdett játszani, akkor dobáltatott neki. Mert látta, az jó lészen. Amint nem volt, mert Pope nem a labda pápája, inkább blokkoló negyedisten, akkor kevésbé. Felhőkarcoló Pope is maradt 3rd down+End Zone target.

Haleynek a WR az elkapó, de neki mindegy. Aki van ,ő azt használja. Ha TE ,ha FB, ha HB. Chiefsben azért nem ő volt az OC! De Weis távozása után is ,előtte is látható a keze nyoma. Viszont Arizonában is látható volt, hogy a TE nem egyenlő blocker Todd szótárában. Ami nem jelenti, hogy meglovagolná amiről minap írtam egy cikket. Gyorsan reklámozom is a blogot:
http://bowlhu.blog.hu/2012/02/01/tamadnak_a_tight_endek


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Reménykedhetünk tehát, hogy a konzervatív Offense hívások egy kicsit kreatívabbak lesznek és a WR corpsunkat ténylegesen kihasználva passzolunk majd? A TE játékot mennyire támogatta anno Haley, Miller szerepe miatt kérdezem. Látjuk, hogy ez az új szél, és ha van egy ilyen képességű emberünk akkor erre a hullámra csak rá kellene ülni gyorsan.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nah ennek nagyon örülök, jó OCnak tartom Haleyt, kíváncsi vagyok, hogy mit fog kihozni a csapatból.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
(ulpi írása elég meggyőző volt 😊 ).vassadi
Kösz!

Haley fizetéséről meg posztjáról annyit, hogy amikor ő HC volt, a DC egy ex HC: Crennel volt, A QB edző is egy ex HC Zorn (jelenleg is). A DB edző egy ex DC stb. Ami munka van, azt kell csinálni, nem tudnak elmenni kenyeret sütni. Egy liga van, és az NCAA, de ott nem minden csapat tud fizetni keményen. Aki kiesik pár évre hátrányba kerülhet. OC munka nem akkora visszalépés.

Haley szereti a Steelerst. Az apja 20 évig ('71-'90) volt itt "Director of Player Personnel" beosztásban. (Ex Steeler playa). Vagyis a kis Todd itt nőtt fel. Azért ez biztos számít.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És tudunk bármiféle arányokat?

Tomlin keres 5 millát/év.
Akkor LeBeau arányosan kevesebbet,vagy teszem azt minima ugyanannyit mert a saját posztján jelenleg 5x akkora klasszis mint Tomlin/persze remélem majd Noll szintjén emlegetjük 10 év múlva/ :cool: :cool:Blitzburgh
Nincs erre adatom vagy információm, de sztem tuti kevesebbet keres bármelyik coordinator, mint a HC-ja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
És tudunk bármiféle arányokat?

Tomlin keres 5 millát/év.
Akkor LeBeau arányosan kevesebbet,vagy teszem azt minima ugyanannyit mert a saját posztján jelenleg 5x akkora klasszis mint Tomlin/persze remélem majd Noll szintjén emlegetjük 10 év múlva/ :cool: :cool:
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na most légyszi homályosítsátok fel a tudatlant.
Edzőfizuk.
gsn blogját szoktam olvasgatni,tudom,hogy nem nagyon van hivatalos adat ezügyben.
De pl egy Haley,HC volt,most eljön OC-nek,valszeg kevesebbért. Van szabályzás edzőfizura,bármiféle? Vagy ez csak a két félre tartozik?Blitzburgh
Nincs rá szabály, a 2 félre tartozik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Na most légyszi homályosítsátok fel a tudatlant.
Edzőfizuk.
gsn blogját szoktam olvasgatni,tudom,hogy nem nagyon van hivatalos adat ezügyben.
De pl egy Haley,HC volt,most eljön OC-nek,valszeg kevesebbért. Van szabályzás edzőfizura,bármiféle? Vagy ez csak a két félre tartozik?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Haley: Halleluja, ha igaz.Soldados
Korábban fejtegették, hogy talán azért húzódik el az egész ügy, mert Wilsonra várnak, és ha Haley valóban akkora favorit lenne, akkor már rég aláírták volna a szerződést, de úgy tűnik, tényleg ő lesz a befutó. Rossz alternatívák már nincsenek, de én is neki örülnék a legjobban (ulpi írása elég meggyőző volt 😊 ).vassadi
Szerencsére OC-ként kb pont csak az erényei érvényesülnének. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Haley: Halleluja, ha igaz.Soldados
Korábban fejtegették, hogy talán azért húzódik el az egész ügy, mert Wilsonra várnak, és ha Haley valóban akkora favorit lenne, akkor már rég aláírták volna a szerződést, de úgy tűnik, tényleg ő lesz a befutó. Rossz alternatívák már nincsenek, de én is neki örülnék a legjobban (ulpi írása elég meggyőző volt 😊 ).vassadi
Mondjuk nem értem ezt a cikkezgetést Wilsonnal. Világos volt, hogy prémium kandidáns, de azt is, hogy amikor megtörtént a tragédia, akkor annak lőttek is. Persze elkapkodni nem kell semmit, de lássuk be: sajnos annak is örülni kell majd, ha Wilson rendbe jön annyira, hogy újra munkába állhasson, de az még elég messze van.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."