NFL Draft 2026
1 feliratkozó
2 hónapja
Halihó! Tavaly elmaradt esküvői kötelezettségek miatt, de idén újult erővel érkezem a talán már megszokott live tracker + big board kombómmal:
docs.google.com/spreadsheets/d/1dMHuxCv3FdxdmwpFHIF4tXAahoPIPCr79lqdbzJabjo/edit?gid=620810832#gid=620810832
Leírás, aki nem ismerné: www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/1stsamf/2026_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/
Enjoy!
Szerkesztette: Hulkeinstein
2 hónapja
Most komolyan, húztatok még1 TE-t? 😀 De viszont Koziol az szerintem jó. Strange így lehet nem lesz meghosszabbítva?Mostmár csak keresni kell valakit akinél Koziol volt a második TE a boardon és rendben van.
shagi0206
2 hónapja
Most komolyan, húztatok még1 TE-t? 😀 De viszont Koziol az szerintem jó. Strange így lehet nem lesz meghosszabbítva?
2 hónapja
Ott az FCS CB7-ből 3 GM Game pickem draftolva! 😀
zacknorb
2 hónapja
na akkor valami LB vagy DL plsRed Murdock még bent van, az igazi LB sleeper
Toto21
built for this shit
2 hónapja
Ott a Stephen F. Austin pick

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
most mutattak egy szendvicset, amiben 2 kenyér között volt 30 centi töltelék. Azt mégis hogy a búbánatos f.szba lehet megenni? 😀
2 hónapja
na akkor valami LB vagy DL pls
2 hónapja
Ott az FCS CB
2 hónapja
Hörinél ő volt az utolsó draftolható EDGE. 😀 😀 😀4. körös picketek sem semmiMi már a 2.körben olyat vittük. 😀 😀 😀 Jut eszembe mndjárt jön megint Gladstone konszenszus board 300+-os playat húzni 164-en.elég ergya a RB felhozatal, ha az 5.körben vagyunk és csak 5 RB ment ki. Elég gyenge a classaz egész draft elég ergya. 4-5. körben olyan kaliberű játékosok mennek ki, mint máskor 6-7. körben.
Toto21
deyell
iktriad
deyell
2 hónapja
4. körös picketek sem semmiMi már a 2.körben olyat vittük. 😀 😀 😀 Jut eszembe mndjárt jön megint Gladstone konszenszus board 300+-os playat húzni 164-en.elég ergya a RB felhozatal, ha az 5.körben vagyunk és csak 5 RB ment ki. Elég gyenge a classaz egész draft elég ergya. 4-5. körben olyan kaliberű játékosok mennek ki, mint máskor 6-7. körben.
Toto21
deyell
iktriad
built for this shit
2 hónapja
Mi már a 2.körben olyat vittük. 😀 😀 😀 Jut eszembe mndjárt jön megint Gladstone konszenszus board 300+-os playat húzni 164-en.elég ergya a RB felhozatal, ha az 5.körben vagyunk és csak 5 RB ment ki. Elég gyenge a classaz egész draft elég ergya. 4-5. körben olyan kaliberű játékosok mennek ki, mint máskor 6-7. körben.
Toto21
deyell
2 hónapja
De ezen a drafton ezeknek 2. nap kellett volna mennie xdd.. Ezért teljes nonsenseelég ergya a RB felhozatal, ha az 5.körben vagyunk és csak 5 RB ment ki. Elég gyenge a classaz egész draft elég ergya. 4-5. körben olyan kaliberű játékosok mennek ki, mint máskor 6-7. körben.
Toto21
deyell
2 hónapja
elég ergya a RB felhozatal, ha az 5.körben vagyunk és csak 5 RB ment ki. Elég gyenge a classaz egész draft elég ergya. 4-5. körben olyan kaliberű játékosok mennek ki, mint máskor 6-7. körben.
Toto21
built for this shit
2 hónapja
olvasgattam egyébként jövő évi felhozatalt a játékosokról és elvileg nagyon sok elit player jöhet a draft-ra
2 hónapja
elég ergya a RB felhozatal, ha az 5.körben vagyunk és csak 5 RB ment ki. Elég gyenge a classJa
Toto21
És abból is random reachek
2 hónapja
elég ergya a RB felhozatal, ha az 5.körben vagyunk és csak 5 RB ment ki. Elég gyenge a class
2 hónapja
Megindult a DB rush...túl korán előttünk...
2 hónapja
Végre Miami secondary pick
2 hónapja
Mennyi C kiment, de a legjobb még bent van...bizony
eaglesmcnabb
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
Harris-el mi a gond egyébként, hogy ennyit csúszik?biztos túl magas 😀
Toto21
2 hónapja
Lions draft teljesen jó.Szerintem de
Holmes idén nem akart mindenkinél okosabb lenni.
Bazzani
Ezért nem húzott baromságot