20

Legaktívabb fórum topikok

Utolsó 9 fórum hozzászólás

huto03 Denver Broncos 20
Akkor te jól jártál, én sajnos végignéztem. Már tudtam az eredményt amikor leültem megnézni a meccset és a 3. negyed feléig/végig nem értettem, hogy jön majd ki a 45-21. Stoudt szerintem nem volt annyira rossz, főleg az első félidőben jól mozgott, mind a zsebben mind azon kívül, középső futásokat is felvállalva. Az elkapói azonban többször cserbenhagyták ami biztos nem tett túl jót az önbizalmának és a ritmusának (főleg, hogy 3-ra is volt drop). A hosszú labdákkal viszont (az én meglátásom szerint) nem túl szépen engedi el, elég gyertya jellege volt a dolognak. Watson beállítása szerintem jelzi, hogy Stoudt komolyabb botlás esetén könnyen kijátszhatja magát a kezdőből. A védelem elég pocsék volt, a második félidőben nyújtott teljesítményre nem is találok szavakat, mint ahogy az OL 4. negyedére sem, az egyszerűen gyalázatos volt, hogy legalább minden második támadó játék sackkel végződött. Tavaly megvertük a Georgiát, idén nem. Valószínűleg ennyi lesz a különbség a tavalyi évhez képest. "Kötelező" meccsek behúzása (remélhetőleg) és vereség a nagy meccseken (FSU, Gamecocks)
Sziasztok! Én is szeretnék jelentkezni. Köszönöm!
Végül Cole Stoudt-t nevezte meg Swinney, mint kezdő QB. Vélemény?
Két hete szombaton én is hasonlóan toltam. Tvben ha jól emlékszem Florida-Miami monitoron Clemson- South Carolina State...a végére már kicsit bandzsítottam, annyira próbáltam követni mindkettőt egyszerre 😊 Meggyőző diadalt várok mára, remélem nem kell csalódnom és menetelünk tovább
Csütörtökről péntekre virradóra Tv-s meccs a NC State ellen, szóval valószínűleg pénteken már több hozzászólás és több Tigers szurkolóval lesz dolgunk 😊
Fél szemmel néztem a mai meccset, hang nélkül, ezért nem tudtam elemző szemmel követni teljes egészében. Tajh sérülése gondolom nem súlyos, lecserélése után is ott állt végig az oldalvonal mellett. Nyilván biztonsági okokból vették le a pályáról egy nagyobb ütközés után. Az elején döcögősen indult az összecsapás de aztán jött a papírforma és a kötelező sima győzelem. Pozitívum a jövőre, a Tajh utáni szezonra nézve, hogy Stoudt elég jól játszott (19/20 143 yard 3 TD). Martavis Bryant a múltheti formájához képest határozott javulást mutat, Germone Hopper pedig két TD elkapással vétette észre magát. Offense részről ennyi jut így hirtelen eszembe, ezzel a fél szemmel követett meccsel kapcsolatban.
Védelemben én személy szerint rosszabbra számítottam. A számtalan missed tackle-t leszámítva egész jó volt. Szerintem is fantasztikus meccs volt. Az első negyedre nem is találok szavakat 😊
A hozzászólásom óta körülbelül 10 percet voltam otthon, egészen ma délelőttig. Első dolgom volt megszerezni a meccset és megnézni. Addig amerikai focival kapcsolatos oldalak közelébe se mentem. Vélemények a mérkőzésről?
Köszönjük ezt a remek összeállítást így a kezdés előtt. Már csak pár óra!! Go Tigers!