Meccsnézés az interneten

42 feliratkozó

9 hónapja
NB2 New England Patriots 8 672 — nabege2@yahoo.com
NFL csevegőből kikerestem:
 sport-video.org.ua/americanfootball.html
 nflreplays.net/
 www.nflfullhd.com/

Ez meg a TT  tenyardtracker.com/members.php?action=login&returnto=%2F, de szerintem nincs regisztráció most.

De shoppy-s rész ha még megy érdemes előfizetni, ennyi pénzért GP nem tétel!

Szerkesztette: NB2

több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 9 210
Valaki tud esetleg olyan helyet, ahol nezheto a sport 1? Darts miatt kerdezem foleg.. Ha fizetos es nem horribilisen draga, az se baj.
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 5 159 — HERE COMES THE MONEY $
Vége a Pasta YouTube streameknek 😕 Eltűnt a csávó a Twitterről és egy Facebook csoportban azt az üzenetet hagyta rá valakire hogy "nyugdíjba vonul".
mmdan
több mint 1 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 175
Vége a Pasta YouTube streameknek 😕 Eltűnt a csávó a Twitterről és egy Facebook csoportban azt az üzenetet hagyta rá valakire hogy "nyugdíjba vonul".
több mint 1 éve
Aki nem látta volna, ma indították vissza a pénzeket, hét munkanap még megjön max. (szerintem hamarább is)
NB2
Megjött a pénz... gazdag vagyooook 😊
több mint 1 éve
r.baggio Kansas City Chiefs UAB Blazers 46 874 — No es importante
NFL Streaming In Europe Hits A Snag With Game Pass Difficulties
 www.sporttechie.com/nfl-streaming-europe-hits-snag-game-pass-difficulties/

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál
több mint 1 éve
Aki nem látta volna, ma indították vissza a pénzeket, hét munkanap még megjön max. (szerintem hamarább is)
több mint 1 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 062
Sziasztok! Egy érdekes problémám van a game passel az utóbbi 2 hétben. Az itthoni wifi hálózatról nem játsza le a meccseket ("The video is temporarly not available, please try again shortly). Ez jelentkezik több laptopon, böngészőben és az iphone-os app-ben is. Amikor lelépek a wifi hálózatról, a mobil app simán játsza a videót. Az itthoni routerben és szolgáltatóban semmi változás nem történt, nem tudok rájönni mi lehet a baj. Valakinek nincs tippje erre? (Írtam már nekik is, de természetesen basznak válaszolni....) Nagyon köszi!
Cooltiszo
Nekem ugyanez a hibám van, próbáltam mindent amit lehet. Flash reset, router reset, router szoftverfrissítés, DNSflush, direkt megadtam másik DNS szervert is hogy ne onnan menjen, router tűzfalán átengedtem minden GamePass-el kapcsolatos dolgot, próbáltam Smart Tv-n, PS4-en, asszony gépén, céges laptopon, mindenhol. Ahogy átlépek mobilnetre, ragyogóan megy. Lövésem sincs mi lehet, ebből adódik, hogy valószínűleg valami nagyon triviális lesz és túlgondolom. Jeleztem már a GamePass-nek, dehát a support náluk nem igazán működik, vagy csak nagyon nagyon lassan.
Gabesz92
Akkor jo hirem van 😊 nekem digi netem van es tegnap kb 1 orat teloztam az ugyfelszolgalattal es vegul rajottek a problemara: tavaly osz ota NAT-oljak az IP-ket ( nem ertek hozza, csak ezutan olvastam utana), ami eddig nem volt baj, de 2 hete vmit frissitettek a GP-sek es azota ez a baja. Ma reggelre a Digi kiszedte az IP cimem a NAT-bol es mukodik is mint a kisangyal! Remelem segit meg idoben neked is!
Cooltiszo
Vendégem vagy egy sörre vagy 5-re. Egy hónapja baszakszom a GP Europe-pal...
Spigo
Yep, nálam is megoldotta. Mostmár várom az IPv6-os címeket. 😀
több mint 1 éve
Spigo New England Patriots 621
Sziasztok! Egy érdekes problémám van a game passel az utóbbi 2 hétben. Az itthoni wifi hálózatról nem játsza le a meccseket ("The video is temporarly not available, please try again shortly). Ez jelentkezik több laptopon, böngészőben és az iphone-os app-ben is. Amikor lelépek a wifi hálózatról, a mobil app simán játsza a videót. Az itthoni routerben és szolgáltatóban semmi változás nem történt, nem tudok rájönni mi lehet a baj. Valakinek nincs tippje erre? (Írtam már nekik is, de természetesen basznak válaszolni....) Nagyon köszi!
Cooltiszo
Nekem ugyanez a hibám van, próbáltam mindent amit lehet. Flash reset, router reset, router szoftverfrissítés, DNSflush, direkt megadtam másik DNS szervert is hogy ne onnan menjen, router tűzfalán átengedtem minden GamePass-el kapcsolatos dolgot, próbáltam Smart Tv-n, PS4-en, asszony gépén, céges laptopon, mindenhol. Ahogy átlépek mobilnetre, ragyogóan megy. Lövésem sincs mi lehet, ebből adódik, hogy valószínűleg valami nagyon triviális lesz és túlgondolom. Jeleztem már a GamePass-nek, dehát a support náluk nem igazán működik, vagy csak nagyon nagyon lassan.
Gabesz92
Akkor jo hirem van 😊 nekem digi netem van es tegnap kb 1 orat teloztam az ugyfelszolgalattal es vegul rajottek a problemara: tavaly osz ota NAT-oljak az IP-ket ( nem ertek hozza, csak ezutan olvastam utana), ami eddig nem volt baj, de 2 hete vmit frissitettek a GP-sek es azota ez a baja. Ma reggelre a Digi kiszedte az IP cimem a NAT-bol es mukodik is mint a kisangyal! Remelem segit meg idoben neked is!
Cooltiszo
Vendégem vagy egy sörre vagy 5-re. Egy hónapja baszakszom a GP Europe-pal...
több mint 1 éve
Amúgy a CBS oldalán mióta lehet ingyenesen nézni a SEC meccseket? A TENN-BAMA meccset nézem, a streamek akadtak mondom megnézem már hogy hátha megy Hola VP-vel a CBS hivatalos streamje és mit ad isten? Még Hola sem kell hozzá...
mmdan
évek óta 😉 minden héten a CBS által közvetített SEC rangadót + az Army vs Navy-t az alapszakasz végén és a Sun Bowlt

Szerkesztette: r.baggio

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál
több mint 1 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 175
Amúgy a CBS oldalán mióta lehet ingyenesen nézni a SEC meccseket? A TENN-BAMA meccset nézem, a streamek akadtak mondom megnézem már hogy hátha megy Hola VP-vel a CBS hivatalos streamje és mit ad isten? Még Hola sem kell hozzá...
több mint 1 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 177
Cooltiszo
Gabesz92

Szerkesztette: Cooltiszo
több mint 1 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 062
Cooltiszo
több mint 1 éve
Cooltiszo
sokaknak volt a GP-vel problémája, az nfl csevegőben megosztott infó szerint 20%-ot ezért vissza is térítenek majd az előfizetés árából

több mint 1 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 177
több mint 1 éve
nagir New York Giants 2 124 — BlaBlaBla
Korrekt a -20%, amennyiben nem lesz több gond... de ha továbbra is xarakodik, akkor a végén ingyen lesz!?

A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., Vale 46, Senna fanatic!!!
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 20 852 — Three-time EL-champ^^
Engem nagyon felidegesített vasárnap, de igazából annyira túl sok időm amúgy sem lett volna nézni, és csütörtökön játszottunk, úgyhogy lehetett volna rosszabb is. Viszont azért nem lehet mondani, hogy ne lennének korrektek

Hi G,

It is our goal to deliver to the NFL and its fans an outstanding experience with Game Pass Europe. Fans have experienced difficulties with the service and we apologise for that.

Whether you have experienced problems or not we will be giving you a 20% discount on the original subscription price you paid. This is our way of saying thank you for being part of the Game Pass team and will apply whether you signed up for Season Pro or Essential. We will begin processing your refund immediately and plan for you to receive it within 30 days. For further details please click here.

We appreciate all of your fantastic support and will continue to make improvements and add enhancements throughout the year as part of our commitment to deliver this amazing game to NFL fans in Europe.

Sincerely,

NFL Game Pass Europe

több mint 1 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 949 — Falcons Fan
gamepass előfizetők figyelmébe
 www.independent.co.uk/sport/us-sport/national-football-league/nfl-game-pass-developer-deltatre-fake-reviews-employees-users-errors-a7986676.html
baggio
vettem észre..de ez mit is jelent pontosan ?
Keano
új fejlesztőcég kezében van Európában a GamePass, ezért annyi a baj vele (amit még tetéztek is a kamu ötcsillagos értékelésekkel)
baggio
köszi...

több mint 1 éve
 www.independent.co.uk/sport/us-sport/national-football-league/nfl-game-pass-developer-deltatre-fake-reviews-employees-users-errors-a7986676.html
baggio
Keano
új fejlesztőcég kezében van Európában a GamePass, ezért annyi a baj vele (amit még tetéztek is a kamu ötcsillagos értékelésekkel)

több mint 1 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 290 — chrysler.vf@gmail.com
Sikítófrászt kapok, majd minden hétvégn szr a GP - most pl be sem jön az oldal/be se tudok jelentkezni az app-on... röhej ennyi pénzért b+

Believe In Your 'Fins!
több mint 1 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 949 — Falcons Fan
baggio

több mint 1 éve

több mint 1 éve
Valaki használ Chromecast-et? Ráküldtem telón/tableten/laptopon a GP-t és video playback failed the format might not be supported hiba üzenetet kapok 4-5 perc nézés után. Chromecasttal mit tudok csinálni?😊
update: Hát a tudományos megoldást választottam. Kihúztam a Chromecastot és visszadugtam😊 A második félidő már ment rajta simán illetve a Titans-Seattle meccs is.

Szerkesztette: NB2
több mint 1 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 059 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nekem eddig jó véleményem van a mystream-ről, HD minőség és csak ritkán fagy ki, és nekem csak 20 megás netem van wifiről az emeleten családi házban. Az eddig használt ingyenesekhez képest (firsrow, wiz1, stb) óriási előrelépés.
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 3 500
Csak a mystreamshez. Most pl. nézném a Steelers meccset, de kb. 4-5 másodperc hang delay van, ami igencsak zavaró..
Mondom akkor NFL Network, Redzone channel. Ja itt meg a DirecTV logó ugrál.

Szóval azért nem mondanám, hogy teljesen elégedett vagyok.
tenorx
Próbáld meg átállítani amerikai szerverre. Jobb felső sarok, fogaskerék, server. Valamelyi keleti parti szerverre.
Nálam bejött eddig. 😊
xrace77
Köszi a tippet, de sajnos szoktam állítgatni a régiókat.
Egyébként a meccsre megjavult, előtte az összes régión szar volt.
tenorx
DirecTV’s Red Zone Channellel valami központi baj van.
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/09/17/technical-difficulties-plaguing-directvs-nfl-sunday-ticket/
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 9 210
Csak a mystreamshez. Most pl. nézném a Steelers meccset, de kb. 4-5 másodperc hang delay van, ami igencsak zavaró..
Mondom akkor NFL Network, Redzone channel. Ja itt meg a DirecTV logó ugrál.

Szóval azért nem mondanám, hogy teljesen elégedett vagyok.
tenorx
Próbáld meg átállítani amerikai szerverre. Jobb felső sarok, fogaskerék, server. Valamelyi keleti parti szerverre.
Nálam bejött eddig. 😊
xrace77
Köszi a tippet, de sajnos szoktam állítgatni a régiókat.
Egyébként a meccsre megjavult, előtte az összes régión szar volt.