Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

2 feliratkozó

több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 7 117 — The sharif don't like it
itt 109 kártya hiányzott elvileg, így egy csapat sem lett teljes :/

na mindegy.

@RobokacsaGB
több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 2 826 — Falcons fan

~90 kártyával a vége előtt 😕
több mint 6 éve
Kereken 100 kártyám hiányzik még (legendeket lefosom, úgyis lehetetlen), mindegyik ulti, vagyis összesen 15 millióba kerülnének. Ha összeadok minden rewardot, ami a hátralévő collectionökért és acsikért járna még, az 15,7 millió... Vagyis ha mákosan beindulna a dominó, pont be tudnám fejezni 😕 De mivel a 100 hiányzóból 40 PoTW, 22 AP és 10 LE, így nyilván azokat fogom húzgálni még ebben az 1-2 packban amit még lesz időm megvenni a hátralévő egy hét alatt, és minden hiába. 😕 Sajnálom, mert olyan közel volt már a vége.
több mint 6 éve
kurvaélet, végeztem a platinumokkal, már csak az ultik hiányoznak (118 kártya összesen POTW-vel mindennel), 10 csapatcollection is kész, de pont nem tudom befejezni emiatt a rohadt határidő miatt a játékot...
több mint 6 éve
Madden 12 NFL Superstars will be shutting down on May 14th, 2013.

De köcsögök, pedig én még abból nyüstölöm a platinum packokat, mert az új változat (számomra) túl időigényes 😕kaszo
szintén, ~126 kártya hiányzik, ebből 70 platina szóval hagyom a francba,..

@RobokacsaGB
több mint 6 éve
Madden 12 NFL Superstars will be shutting down on May 14th, 2013.

De köcsögök, pedig én még abból nyüstölöm a platinum packokat, mert az új változat (számomra) túl időigényes 😕
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 464 — 1/1
ma reggel unatkoztam egy kicsit, gondoltam benézek, de sem a simát, sem a socialt nem hozza be, így nehéz lesz visszaszerezniük egy játékost 😀JSanyo
ja hát a sima 2012 már pár hónapja folyamatosan fos 😀 6-8-10 frissítés simán kell, hogy le tudd játszani a napi adagot.kaszo
a jó öreg 'vegyük ki az előző év alól az ersforrást' móka?JSanyo
esélyes, főleg hogy az új játék már nem is playfish, hanem EA, valószínűleg szarnak az egészre. kaszo
10-10 refresh után sem jöttek be, ennyi volt 😀

több mint 6 éve
ma reggel unatkoztam egy kicsit, gondoltam benézek, de sem a simát, sem a socialt nem hozza be, így nehéz lesz visszaszerezniük egy játékost 😀JSanyo
ja hát a sima 2012 már pár hónapja folyamatosan fos 😀 6-8-10 frissítés simán kell, hogy le tudd játszani a napi adagot.kaszo
a jó öreg 'vegyük ki az előző év alól az ersforrást' móka?JSanyo
esélyes, főleg hogy az új játék már nem is playfish, hanem EA, valószínűleg szarnak az egészre.
több mint 6 éve
a jó öreg 'vegyük ki az előző év alól az ersforrást' móka?

több mint 6 éve
ja hát a sima 2012 már pár hónapja folyamatosan fos 😀 6-8-10 frissítés simán kell, hogy le tudd játszani a napi adagot.
több mint 6 éve
ma reggel unatkoztam egy kicsit, gondoltam benézek, de sem a simát, sem a socialt nem hozza be, így nehéz lesz visszaszerezniük egy játékost 😀

több mint 6 éve
nálam működik, de ahogy megvettem a packot kifagyott a játék. Buktam a pénzt és a packot isFarky
ja ilyen nekem is volt már..........
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 7 893 — ॐ & ℧
nálam működik, de ahogy megvettem a packot kifagyott a játék. Buktam a pénzt és a packot is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning
több mint 6 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 990 — Go Seahawks!
 apps.facebook.com/maddennflsocial/?pf_ref=x1031_serviceemail-171212

100k social coin elvileg, bár nem tudom hogy működik-e így.kaszo
nekem nem működik sajnos 😕

Go Seattle Seahawks !
több mint 6 éve
 apps.facebook.com/maddennflsocial/?pf_ref=x1031_serviceemail-171212

100k social coin elvileg, bár nem tudom hogy működik-e így.
több mint 6 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 86 — Pittsburgh Bonegrinders
Srácok!vannak olyan acsik amelyikekben az a cél hogy 1nap alatt csináld meg ezt-meg azt.Node mettől meddig tart a maddenbe egy nap??😀
több mint 6 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 4 724 — E/1
Újukt a játék!Már vannak célok... 😊

több mint 6 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az acsik érkezésének pontos idejéről nem tud senki semmit??Dzseno
elvileg kedd.

A 2012-es másnál is szarakszik?gamerkr
Ja.
Az újat viszont már baromira unom 😕kaszo
én már abba is hagytam. jó volt, szép volt, de az előző befejezésével én végeztem a játékkal

több mint 6 éve
elvileg kedd.

A 2012-es másnál is szarakszik?gamerkr
Ja.
Az újat viszont már baromira unom 😕
több mint 6 éve
elvileg kedd.

A 2012-es másnál is szarakszik?

@RobokacsaGB
több mint 6 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 86 — Pittsburgh Bonegrinders
Az acsik érkezésének pontos idejéről nem tud senki semmit??
több mint 6 éve
Első 100k-s pakkom...76-os Rare Ponder...huhh de jó.... 😕😕😕

amúgy 85-ös a csapatom....a legmagasabb egy 84-es KR volt....de ő már megvolt.Logan!
Többi is kuka...ZoliZoltán
nekem már silver rare is volt benne 😊
több mint 6 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 4 724 — E/1
Első 100k-s pakkom...76-os Rare Ponder...huhh de jó.... 😕😕😕

amúgy 85-ös a csapatom....a legmagasabb egy 84-es KR volt....de ő már megvolt.Logan!
Többi is kuka...

több mint 6 éve
na csak rinyálni kellett, egyből behúztam egy 96-os Evans-et 😊
több mint 6 éve
Madden Social-ban sztem egy idö után már nem nagyon éri meg az Auction. Nekem 86-os csapatom van. 40k-s csomagban volt már egy Gore 93 Superior, 100k-s pakk-ban pedig egy 97-es Long OT Rare... Most mindig veszek egy 100k-s pakkot és az 5 játékost eladom, úgy hogy legalább 90k-t kapjak...Toto21
én is 86-os vagyok, de csomagból még egy ultim se lett... aukcióból már csak azt veszem, ami irreálisan olcsó a többihez képest, hogy aztán eladjam haszonnal, de már olyat is nehéz találni.