Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
ha megnyitom a pl3 mat akkor egyből kezdődik a timer vagy nyugodtan belekukkanthatok??😀 köszi
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Meg van a 4. :cool: :cool: :cool:
több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
https://www.facebook.com/janos.gorzas
jelöljetek ismerősnek!!!! 😉
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
grat.


tegnap meg lett a 3. :cool: 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
közben meg lett a 2. gyűrűm.. :rolleyes:ZoliZoltán
nekem meg ma reggel lett meg a 4., aztán az összejött pénzből jött 83 ember a collectionbe 😊

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
közben meg lett a 2. gyűrűm.. :rolleyes:
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Inkább jönne már a '13... 😀
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ez a 3.4 szó szerint nem adja olcsón magát. 111-es ratinggel is csak GC-el tudok pontot szerezni a gyengébb csapatok kivételével

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hogyha a giftes ablaknál nem nyomok semmire, akkor a legközelebbi belépésnél is kidobja ugyanazokat a gifteket?Norbi07
ha nem fogadod el, akkor természetesen

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ti hogy csináljátok olcsóbbtól fölfele ?Ary
így van, ez a legköltséghatékonyabb

ma végre meglett az összes coach, úgyhogy lassan nekiállok a 3.3-3.4nek. nem hiszem, hogy nagyon megerőltető lesz, csapatomat 110 körülig tudom felhúzni, van 330+ giftem raktáron, 54 7pontos meg 11 14pontos GC (többiből több száz), még összespórolok pár ticketet meg pénzt, aztán hajrá 😊Szobi22
Hogyha a giftes ablaknál nem nyomok semmire, akkor a legközelebbi belépésnél is kidobja ugyanazokat a gifteket?
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ti hogy csináljátok olcsóbbtól fölfele ?Ary
így van, ez a legköltséghatékonyabb

ma végre meglett az összes coach, úgyhogy lassan nekiállok a 3.3-3.4nek. nem hiszem, hogy nagyon megerőltető lesz, csapatomat 110 körülig tudom felhúzni, van 330+ giftem raktáron, 54 7pontos meg 11 14pontos GC (többiből több száz), még összespórolok pár ticketet meg pénzt, aztán hajrá 😊

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
köszi! 😉

Akkor hajrááá. 😊
több mint 11 éve
Ary 30
mostantól viszont gyűjtögetés mert a 3.5. be hiába van meg a legtöbb azért komolyak hiányoznak amik nem lesznek meg csak nagyon-nagyon sokára , marad a gyűjtögetés addigis, és a kártya gyűjtögetés....
Ti hogy csináljátok olcsóbbtól fölfele ?
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Meg van az első gyűrűm! :cool:
😀
GO VIKES! 😛ZoliZoltán
Grat! Terveim szerint Nekem holnap megvan a 3.4.
és tényleg már meg is van 😉Ary
én is arra gyűjtöm a játékosokat, "vicces", hogy már csak 3-4 csapatból hiányzik a 25-ös acsi, több mint 900 kártyám van, de a Green Bayből még mindig csak 16.....
több mint 11 éve
Ary 30
Meg van az első gyűrűm! :cool:

😀


GO VIKES! 😛ZoliZoltán
Grat! Terveim szerint Nekem holnap megvan a 3.4.

és tényleg már meg is van 😉
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Meg van az első gyűrűm! :cool:

😀


GO VIKES! 😛
több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Egy kérdés:Ha befejezem a pl2.1 et akkor a 2.2 az automatikusan kezdődik vagy én döntöm el?Csak az időzitö miatt kérdezném.....kösziDzseno
A 2012-ben már te döntöd el, akkor indítod, amikor akarod.kaszo
köszönöm! 😊
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Egy kérdés:Ha befejezem a pl2.1 et akkor a 2.2 az automatikusan kezdődik vagy én döntöm el?Csak az időzitö miatt kérdezném.....kösziDzseno
A 2012-ben már te döntöd el, akkor indítod, amikor akarod.
több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Egy kérdés:Ha befejezem a pl2.1 et akkor a 2.2 az automatikusan kezdődik vagy én döntöm el?Csak az időzitö miatt kérdezném.....köszi
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hol hagytad abba? 😛ZoliZoltán
2011 collection 1300 felett, meg gauntlet nagy része megvolt, 2012ben meg valami 600 körül volt, és lasssan indult volna a PL3.. igazából sosem voltam nagyon rápörögve, meg több hónap is kimaradt, de túlságosan nem ráz meg 😊JSanyo
Ezeket hogy csináljátok?Nekem pl a 2012-ben 330 collected kártyám van,meg majd kb még 2 hét mire nekikezdek a PL2-nek és 1 hetet nem játszottam csak,előtte/utána minden nap legalább 1szer, de 2 az átlag kb :rolleyes:JoeyPorter
hát, én netezés mellett egy külön ablakban toltam, szóval külön nem nagyon fordítottam rá időt+energiát, igazából nem tudom hogy tarthattam előrébb 😀 mondjuk a kihagyás az még inkább a 2011re vonatkozott, az új szezon miatt kezdtem el vele újra foglalkozni..

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
nekem ennyi elég volt belőle, nektek azért jó gyűjtögetést 😊JSanyo
Hol hagytad abba? 😛ZoliZoltán
2011 collection 1300 felett, meg gauntlet nagy része megvolt, 2012ben meg valami 600 körül volt, és lasssan indult volna a PL3.. igazából sosem voltam nagyon rápörögve, meg több hónap is kimaradt, de túlságosan nem ráz meg 😊JSanyo
Ezeket hogy csináljátok?Nekem pl a 2012-ben 330 collected kártyám van,meg majd kb még 2 hét mire nekikezdek a PL2-nek és 1 hetet nem játszottam csak,előtte/utána minden nap legalább 1szer, de 2 az átlag kb :rolleyes:

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nekem ennyi elég volt belőle, nektek azért jó gyűjtögetést 😊JSanyo
Hol hagytad abba? 😛ZoliZoltán
2011 collection 1300 felett, meg gauntlet nagy része megvolt, 2012ben meg valami 600 körül volt, és lasssan indult volna a PL3.. igazából sosem voltam nagyon rápörögve, meg több hónap is kimaradt, de túlságosan nem ráz meg 😊

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nálam sem megy már... 😕



nekem ennyi elég volt belőle, nektek azért jó gyűjtögetést 😊JSanyo
Hol hagytad abba? 😛
több mint 11 éve
Ary 30
reggel 6 kor már nem ment akkor ezek szerint azóta semmi, én is remélem hogy lesznek újítások , mi másért maradna ki ennyi idő...
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
nálam sem megy, de igazából nem is bánom, elég unalamas már

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning