Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
itt 109 kártya hiányzott elvileg, így egy csapat sem lett teljes :/

na mindegy.

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan


~90 kártyával a vége előtt 😕
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Kereken 100 kártyám hiányzik még (legendeket lefosom, úgyis lehetetlen), mindegyik ulti, vagyis összesen 15 millióba kerülnének. Ha összeadok minden rewardot, ami a hátralévő collectionökért és acsikért járna még, az 15,7 millió... Vagyis ha mákosan beindulna a dominó, pont be tudnám fejezni 😕 De mivel a 100 hiányzóból 40 PoTW, 22 AP és 10 LE, így nyilván azokat fogom húzgálni még ebben az 1-2 packban amit még lesz időm megvenni a hátralévő egy hét alatt, és minden hiába. 😕 Sajnálom, mert olyan közel volt már a vége.
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
kurvaélet, végeztem a platinumokkal, már csak az ultik hiányoznak (118 kártya összesen POTW-vel mindennel), 10 csapatcollection is kész, de pont nem tudom befejezni emiatt a rohadt határidő miatt a játékot...
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Madden 12 NFL Superstars will be shutting down on May 14th, 2013.

De köcsögök, pedig én még abból nyüstölöm a platinum packokat, mert az új változat (számomra) túl időigényes 😕kaszo
szintén, ~126 kártya hiányzik, ebből 70 platina szóval hagyom a francba,..

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Madden 12 NFL Superstars will be shutting down on May 14th, 2013.

De köcsögök, pedig én még abból nyüstölöm a platinum packokat, mert az új változat (számomra) túl időigényes 😕
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ma reggel unatkoztam egy kicsit, gondoltam benézek, de sem a simát, sem a socialt nem hozza be, így nehéz lesz visszaszerezniük egy játékost 😀JSanyo
ja hát a sima 2012 már pár hónapja folyamatosan fos 😀 6-8-10 frissítés simán kell, hogy le tudd játszani a napi adagot.kaszo
a jó öreg 'vegyük ki az előző év alól az ersforrást' móka?JSanyo
esélyes, főleg hogy az új játék már nem is playfish, hanem EA, valószínűleg szarnak az egészre. kaszo
10-10 refresh után sem jöttek be, ennyi volt 😀

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
ma reggel unatkoztam egy kicsit, gondoltam benézek, de sem a simát, sem a socialt nem hozza be, így nehéz lesz visszaszerezniük egy játékost 😀JSanyo
ja hát a sima 2012 már pár hónapja folyamatosan fos 😀 6-8-10 frissítés simán kell, hogy le tudd játszani a napi adagot.kaszo
a jó öreg 'vegyük ki az előző év alól az ersforrást' móka?JSanyo
esélyes, főleg hogy az új játék már nem is playfish, hanem EA, valószínűleg szarnak az egészre.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ma reggel unatkoztam egy kicsit, gondoltam benézek, de sem a simát, sem a socialt nem hozza be, így nehéz lesz visszaszerezniük egy játékost 😀JSanyo
ja hát a sima 2012 már pár hónapja folyamatosan fos 😀 6-8-10 frissítés simán kell, hogy le tudd játszani a napi adagot.kaszo
a jó öreg 'vegyük ki az előző év alól az ersforrást' móka?

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
ma reggel unatkoztam egy kicsit, gondoltam benézek, de sem a simát, sem a socialt nem hozza be, így nehéz lesz visszaszerezniük egy játékost 😀JSanyo
ja hát a sima 2012 már pár hónapja folyamatosan fos 😀 6-8-10 frissítés simán kell, hogy le tudd játszani a napi adagot.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ma reggel unatkoztam egy kicsit, gondoltam benézek, de sem a simát, sem a socialt nem hozza be, így nehéz lesz visszaszerezniük egy játékost 😀

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
nálam működik, de ahogy megvettem a packot kifagyott a játék. Buktam a pénzt és a packot isFarky
ja ilyen nekem is volt már..........
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
nálam működik, de ahogy megvettem a packot kifagyott a játék. Buktam a pénzt és a packot is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 041
 apps.facebook.com/maddennflsocial/?pf_ref=x1031_serviceemail-171212

100k social coin elvileg, bár nem tudom hogy működik-e így.kaszo
nekem nem működik sajnos 😕
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
 apps.facebook.com/maddennflsocial/?pf_ref=x1031_serviceemail-171212

100k social coin elvileg, bár nem tudom hogy működik-e így.
több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Srácok!vannak olyan acsik amelyikekben az a cél hogy 1nap alatt csináld meg ezt-meg azt.Node mettől meddig tart a maddenbe egy nap??😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Újukt a játék!Már vannak célok... 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az acsik érkezésének pontos idejéről nem tud senki semmit??Dzseno
elvileg kedd.

A 2012-es másnál is szarakszik?gamerkr
Ja.
Az újat viszont már baromira unom 😕kaszo
én már abba is hagytam. jó volt, szép volt, de az előző befejezésével én végeztem a játékkal

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Az acsik érkezésének pontos idejéről nem tud senki semmit??Dzseno
elvileg kedd.

A 2012-es másnál is szarakszik?gamerkr
Ja.
Az újat viszont már baromira unom 😕
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az acsik érkezésének pontos idejéről nem tud senki semmit??Dzseno
elvileg kedd.

A 2012-es másnál is szarakszik?

több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Az acsik érkezésének pontos idejéről nem tud senki semmit??
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Első 100k-s pakkom...76-os Rare Ponder...huhh de jó.... 😕😕😕

amúgy 85-ös a csapatom....a legmagasabb egy 84-es KR volt....de ő már megvolt.Logan!
Többi is kuka...ZoliZoltán
nekem már silver rare is volt benne 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Első 100k-s pakkom...76-os Rare Ponder...huhh de jó.... 😕😕😕

amúgy 85-ös a csapatom....a legmagasabb egy 84-es KR volt....de ő már megvolt.Logan!
Többi is kuka...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
na csak rinyálni kellett, egyből behúztam egy 96-os Evans-et 😊
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Madden Social-ban sztem egy idö után már nem nagyon éri meg az Auction. Nekem 86-os csapatom van. 40k-s csomagban volt már egy Gore 93 Superior, 100k-s pakk-ban pedig egy 97-es Long OT Rare... Most mindig veszek egy 100k-s pakkot és az 5 játékost eladom, úgy hogy legalább 90k-t kapjak...Toto21
én is 86-os vagyok, de csomagból még egy ultim se lett... aukcióból már csak azt veszem, ami irreálisan olcsó a többihez képest, hogy aztán eladjam haszonnal, de már olyat is nehéz találni.