Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 11 éve
Toto21 Chicago Bears 5 190
Madden Social-ban sztem egy idö után már nem nagyon éri meg az Auction. Nekem 86-os csapatom van. 40k-s csomagban volt már egy Gore 93 Superior, 100k-s pakk-ban pedig egy 97-es Long OT Rare... Most mindig veszek egy 100k-s pakkot és az 5 játékost eladom, úgy hogy legalább 90k-t kapjak...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Nekem egy nagy hiányom van vele kapcsolatban;
miért nincs gyűrű?

most mi a lényege a játéknak?
legalább 31 ismerősömet kiválaszthatnék egy szezonra.PO-val,SB-vel.
vagy vmi hasonló.
na akkor durva lenne...
de így...

unalom!ZoliZoltán
"még béta"
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nekem egy nagy hiányom van vele kapcsolatban;
miért nincs gyűrű?

most mi a lényege a játéknak?
legalább 31 ismerősömet kiválaszthatnék egy szezonra.PO-val,SB-vel.
vagy vmi hasonló.
na akkor durva lenne...
de így...

unalom!
több mint 11 éve
Ary 30
11-12 fullon van
2013 social egy szenny , sajnos nem is tolom már , hiányzik is elvonási tünetek nincsenek de sajnálom hogy így mellélőttek ...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Én inkább auctionből próbálom fejleszteni a csapatot, eddig ahányszor beruháztam egy "pakkra" mindig megbántam....Jack Zoltán
Nálam ugyan ez.
Van egy kisebb taktikám,azt csinálom.
(titok)😊)
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
igen, eddig én is auction house-ból fejlesztettem, mert a 89-es játékosok ott vannak 30-40 ezerért, ami simán megéri, de a 90-esek meg már 100 ezer felett kezdődnek alsó hangon.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én inkább auctionből próbálom fejleszteni a csapatot, eddig ahányszor beruháztam egy "pakkra" mindig megbántam....Jack Zoltán
én most vettem egy 40k-sat próbából, és bár mind gold volt, de jött 3 playa, aki upgrade, ha nem is nagy.(80as a csapatom) összesen így 11 pontnyit fejlesztettem, szóval az 40-ből nem rossz bolt.
de valószínűleg maradok az auctionnél

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Én inkább auctionből próbálom fejleszteni a csapatot, eddig ahányszor beruháztam egy "pakkra" mindig megbántam....
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
De ez a kurva játék.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Social függőség kezd kialakulni...
több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
sziasztok.aki játszik a 13-mal az jelöljön nyugodtan ismerősnek minden nap tolom.csööö!!
 www.facebook.com/janos.gorzas?ref=tn_tnmn
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
beruházok majd egy 100 ezres packra, max megbánom. ha meg véletlen bemákolok egy 95 felettit, lehet hogy jobb eladni többszázezerért, és venni még belőle packokat 😀kaszo
hát megvettem, egy 88-as volt benne, többi 85 alatti. 1 gold és 4 platinum.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
úgy látom megvan a határérték, 89-es értékig vásárolhatóak aukción a játékosok korrekt árral... 40-50 ezres Buy now áron még vannak 89-esek, 90-es járékost viszont 85 ezerért sem adott ki most egyet sem. szerintem beruházok majd egy 100 ezres packra, max megbánom. ha meg véletlen bemákolok egy 95 felettit, lehet hogy jobb eladni többszázezerért, és venni még belőle packokat 😀
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
aki még játszik vele: ti hogyan építitek a csapatot? packok, vagy auction?Szobi22
egyelőre pack, aztán majd meglátom.
amúgy collection lesz később, de még csak béta az egész.kaszo
átvizsgálva a korábbi kijelentésemet, aukción elég jókat lehet találni olcsón kis szerencsével, érdemes nézelődni mindenképp, főleg ha adott posztra keres embert valaki 😊 15 ezerért fogtam épp egy 82-es QB-t a 69-esem helyett.kaszo
én csak az aukciót tolom, jó kis playákat lehet összeszedniSzobi22
igen, én is átálltam arra. főleg mert 100k-s packokban is lehet Base player, ulti meg nem garantált.

Zoli: a "barátlista" alatt van egy Random opponent gomb.kaszo
Ohhh, thx ez eddig elkerülte a figyelmemet.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
aki még játszik vele: ti hogyan építitek a csapatot? packok, vagy auction?Szobi22
egyelőre pack, aztán majd meglátom.
amúgy collection lesz később, de még csak béta az egész.kaszo
átvizsgálva a korábbi kijelentésemet, aukción elég jókat lehet találni olcsón kis szerencsével, érdemes nézelődni mindenképp, főleg ha adott posztra keres embert valaki 😊 15 ezerért fogtam épp egy 82-es QB-t a 69-esem helyett.kaszo
én csak az aukciót tolom, jó kis playákat lehet összeszedniSzobi22
igen, én is átálltam arra. főleg mert 100k-s packokban is lehet Base player, ulti meg nem garantált.

Zoli: a "barátlista" alatt van egy Random opponent gomb.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Ebben a socialban csak FB barátok ellen+"Calvin" ellen lehet játszani? Csak mert egyik ismerősöm sem játszik vele 😀😀
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
aki még játszik vele: ti hogyan építitek a csapatot? packok, vagy auction?Szobi22
egyelőre pack, aztán majd meglátom.
amúgy collection lesz később, de még csak béta az egész.kaszo
átvizsgálva a korábbi kijelentésemet, aukción elég jókat lehet találni olcsón kis szerencsével, érdemes nézelődni mindenképp, főleg ha adott posztra keres embert valaki 😊 15 ezerért fogtam épp egy 82-es QB-t a 69-esem helyett.kaszo
én csak az aukciót tolom, jó kis playákat lehet összeszedni

több mint 11 éve
Ary 30
Továbbra sem tetszik , és el is ment a kedvem tőle.
Nagy örömöm viszont hogy kész a collection 2012-ben , de így azt a játékot is elveszítem mert nem marad benne semmi 😛

/148-as a csapatom 😊 /
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
most gyűjtök egy 100k-s packra, a 40 ezresből jött egy-egy platinum. Az aukció tényleg jó dolog!

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
pack...egyelőre.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
aki még játszik vele: ti hogyan építitek a csapatot? packok, vagy auction?Szobi22
egyelőre pack, aztán majd meglátom.
amúgy collection lesz később, de még csak béta az egész.kaszo
átvizsgálva a korábbi kijelentésemet, aukción elég jókat lehet találni olcsón kis szerencsével, érdemes nézelődni mindenképp, főleg ha adott posztra keres embert valaki 😊 15 ezerért fogtam épp egy 82-es QB-t a 69-esem helyett.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
aki még játszik vele: ti hogyan építitek a csapatot? packok, vagy auction?Szobi22
egyelőre pack, aztán majd meglátom.
amúgy collection lesz később, de még csak béta az egész.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
aki még játszik vele: ti hogyan építitek a csapatot? packok, vagy auction?Szobi22
én auctionről szereztem 2 közepes játékost 5k körül

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
aki még játszik vele: ti hogyan építitek a csapatot? packok, vagy auction?

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Hát én meguntam egy fél óra alatt az egészet 😀