Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ma lett meg az első collection, Lions. mondjuk ha nem kb 2 hónapja használnám Reidet, jobban állnék, de így jártam

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
PL 3.1-hez mik a kritériák?JoeyPorter
 forum.playfish.com/showthread.php?t=2785315

3.1-től 3.5-ig le van írva itt minden.

PL3.1 requirements are complex and fans
(All complex and 150.000 fans. Also needed 28 wins to get mastery achievement)kaszo
Köszi.Hát nyilván lesz ez is vagy 300k coin,aztán lassan frissítik is gondolom 13-ra JoeyPorter
nem akarlak elkeseríteni, de "Total cost of 730,000 coins or 542 football cash." 😕kaszo
A létesítmények már teljesen készen vannak,szóval már csak szurkolókat kell vennem az 3.1-hez 😊JoeyPorter
ja ok 😊
amúgy szerintem már túl sok játékos van a collectionben (némelyik csapatnál ugye 60+), tavaly ilyenkor ezerszer jobban álltam, most még mindig az ezüst csomagokat veszem...
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
PL 3.1-hez mik a kritériák?JoeyPorter
 forum.playfish.com/showthread.php?t=2785315

3.1-től 3.5-ig le van írva itt minden.

PL3.1 requirements are complex and fans
(All complex and 150.000 fans. Also needed 28 wins to get mastery achievement)kaszo
Köszi.Hát nyilván lesz ez is vagy 300k coin,aztán lassan frissítik is gondolom 13-ra JoeyPorter
nem akarlak elkeseríteni, de "Total cost of 730,000 coins or 542 football cash." 😕kaszo
A létesítmények már teljesen készen vannak,szóval már csak szurkolókat kell vennem az 3.1-hez 😊

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
PL 3.1-hez mik a kritériák?JoeyPorter
 forum.playfish.com/showthread.php?t=2785315

3.1-től 3.5-ig le van írva itt minden.

PL3.1 requirements are complex and fans
(All complex and 150.000 fans. Also needed 28 wins to get mastery achievement)kaszo
Köszi.Hát nyilván lesz ez is vagy 300k coin,aztán lassan frissítik is gondolom 13-ra JoeyPorter
nem akarlak elkeseríteni, de "Total cost of 730,000 coins or 542 football cash." 😕
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
PL 3.1-hez mik a kritériák?JoeyPorter
 forum.playfish.com/showthread.php?t=2785315

3.1-től 3.5-ig le van írva itt minden.

PL3.1 requirements are complex and fans
(All complex and 150.000 fans. Also needed 28 wins to get mastery achievement)kaszo
Köszi.Hát nyilván lesz ez is vagy 300k coin,aztán lassan frissítik is gondolom 13-ra

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
PL 3.1-hez mik a kritériák?JoeyPorter
 forum.playfish.com/showthread.php?t=2785315

3.1-től 3.5-ig le van írva itt minden.

PL3.1 requirements are complex and fans
(All complex and 150.000 fans. Also needed 28 wins to get mastery achievement)
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
PL 3.1-hez mik a kritériák?

több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Aham.És a barátok által küldött jegyeket meddig leeht halmozni??köszi 😊Dzseno
Sokáig... 😀 Nekem olyan 131-2 volt a legtöbb,amit összegyűjtöttem még az elején[/quo
köszönöm😊)JoeyPorter
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Aham.És a barátok által küldött jegyeket meddig leeht halmozni??köszi 😊Dzseno
Sokáig... 😀 Nekem olyan 131-2 volt a legtöbb,amit összegyűjtöttem még az elején

több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Aham.És a barátok által küldött jegyeket meddig leeht halmozni??köszi 😊
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
srácok!hogy lehet sok ticketet összegyűjteni miután a számláló már nem pereg???kösziDzseno
Ha nyered a szezonokat akkor mindig kapsz 1-et+ha a napi ajándékból a két tickettet választod,esetleg még a friends gameből begyűjtöd a napi 3-at

több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
srácok!hogy lehet sok ticketet összegyűjteni miután a számláló már nem pereg???köszi
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
nagyon lassan gyűlnek ezek a kártyák, így meg egyre unalmasabb a játék :/Farky
hát igen, mióta volt a hosszú leállás, azóta én is baromira unom, nagyon elment tőle a kedvem sajna.
3.5 hiányzik még, csak hát ahhoz meg kéne a full collection, mivel máshogy nem jön össze 25 potw soha, de még csak ilyen 1000 kártya körül tartok...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudtok valami korrekt, nem kamu linket, ahonnan facebook creditet lehet ingyen szedni/kapni?

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
nagyon lassan gyűlnek ezek a kártyák, így meg egyre unalmasabb a játék :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most vettem észre,ahogy gyűjtögetem a játékosokat,hogy jó pár embernek (PL:Trufant) a madden játékból van betéve kép 😀JoeyPorter
és tényleg 😊
én 1445-nél járok, kb 18 milla coin, és megvagyok, nagyrészt gold packos kártyák hiányoznak

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Most vettem észre,ahogy gyűjtögetem a játékosokat,hogy jó pár embernek (PL:Trufant) a madden játékból van betéve kép 😀

több mint 11 éve
Ary 30
1465 playa van eddig , de sosem lesz vége 😛 feldobhatták volna valamivel...
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Rohadjanak meg a köcsögök :mad: :mad: :mad: A rohadt szervizük miatt buktam a Vikes elleni meccset 2.5-ben,persze a 4-ik negyedben hal be és pont ki is kaptam,de persze vagy 6-7 db kickoff return-t elbasztam rá :mad: :mad: :mad: :mad:
szerk:Na csak sikerült befejezni és szerencsére a megmaradt kettőből 99 Hutch és a 99 returner közül Hutch-t választottam :cool: + ugye Briggs +1 is jött Woodley helyére.Ezután vettem egy ulti packot ahol még kaptam egy 97-es OL-t 😊 Kezdődhet a gyűjtögetés :rolleyes:

több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
köszi😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
pl 2.2 a 2.1 hez képest mennyivel nehezebb? milyen elvárások vannak az egyes csoportokban? fanok, épületek stb..?? köszönöm 😉Dzseno
itt van minden info: http://forum.playfish.com/showthread.php?t=2785315

több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
pl 2.2 a 2.1 hez képest mennyivel nehezebb? milyen elvárások vannak az egyes csoportokban? fanok, épületek stb..?? köszönöm 😉
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
sziasztok.pl 3.1 hez az épületek közül csak a stadionok kellenek vagy a többi is? köszönöm 😊Dzseno
természetesen minden

több mint 11 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
sziasztok.pl 3.1 hez az épületek közül csak a stadionok kellenek vagy a többi is? köszönöm 😊
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Szépen beszoptam 😕 😕 Azt hittem 150ezer+49 7 pontos elég lesz a 2.4-re,de maradt hátra két meccs az SB-vel együtt és van 4 hétpontosom+12ezrem 😕 😕 Pedig még Tomlin úr is aktiválva volt :rolleyes: