NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
tudom, de mikor a sleepereimről kérdeznek, mintha a fogamat húznák 😀Höri
a big board nekem is megvan, szal ha valaki nem lesz itt a drafton, az alapján lesz az autodraft
ha valakinek kell, vegyen fel msn-reHurka
nem azért adtam, hogy osztogassadHöri
még te írtad valamikor, hogy majd beteszed ide, szal nem is értelek 😛 aki az a bigboard alapján húz úgy, hogy ki mennyit ér, az már rég rossz
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Big Board is volt ígérve. 😉Schleck
tudom, de mikor a sleepereimről kérdeznek, mintha a fogamat húznák 😀Höri
a big board nekem is megvan, szal ha valaki nem lesz itt a drafton, az alapján lesz az autodraft
ha valakinek kell, vegyen fel msn-reHurka
nem azért adtam, hogy osztogassad

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
majd írok várható kezdőcsapatokat ha valaki nagyon nem vágja, hogy ki az a Guzmics Richárd meg Graszl Karcsi.Höri
Big Board is volt ígérve. 😉Schleck
tudom, de mikor a sleepereimről kérdeznek, mintha a fogamat húznák 😀Höri
a big board nekem is megvan, szal ha valaki nem lesz itt a drafton, az alapján lesz az autodraft
ha valakinek kell, vegyen fel msn-re
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
majd írok várható kezdőcsapatokat ha valaki nagyon nem vágja, hogy ki az a Guzmics Richárd meg Graszl Karcsi.Höri
Big Board is volt ígérve. 😉Schleck
tudom, de mikor a sleepereimről kérdeznek, mintha a fogamat húznák 😀
Kellenének valahonnan teljes keretek,hogy be lehessen tenni pár új meglepi embert.
Nekem vannak titkos favoritjaim.Bazzani
http://www.transfermarkt.de/en/nemzeti-bajnoksag/startseite/wettbewerb_UNG1.html

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
majd írok várható kezdőcsapatokat ha valaki nagyon nem vágja, hogy ki az a Guzmics Richárd meg Graszl Karcsi.Höri
Big Board is volt ígérve. 😉

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
majd írok várható kezdőcsapatokat ha valaki nagyon nem vágja, hogy ki az a Guzmics Richárd meg Graszl Karcsi.Höri
Kellenének valahonnan teljes keretek,hogy be lehessen tenni pár új meglepi embert.
Nekem vannak titkos favoritjaim.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
majd írok várható kezdőcsapatokat ha valaki nagyon nem vágja, hogy ki az a Guzmics Richárd meg Graszl Karcsi.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
jó, akkor kedd 8 óra, ez tuti, nekünk nehezebb lesz, mert ugye a másik csoport majd tud a mi draftunkhoz viszonyítani 😛
a másik csoportból, akinek a szerdai időpont nem jó, ez viszont igen, akkor kérjen meg egy olyat, aki az én csoportomban van, hogy cseréljenek helyet, és vica versa
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 170 — Eagles fan
Nekem is jó a kedd...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hurka nekem fasza a keddi időpont, és ebben a csoportban is vagyok 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 170 — Eagles fan
a vacsora meg lekváros gombóc lesz.Höri
Lájk. Abban nincs mag mint a szilvásban 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ne szervezzél keresztbe 😛 ki van sorsolva a csoport, aki nálam van, annak szerdán draft. punktum.
ha dolgod van, akkor 1-1 emberrel elcserélheted a helyed, és annyi.Höri
na akkor legalább annyi, h ha szerda akkor 8kor legyenkristof
alap.
a vacsora meg lekváros gombóc lesz.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ne szervezzél keresztbe 😛 ki van sorsolva a csoport, aki nálam van, annak szerdán draft. punktum.
ha dolgod van, akkor 1-1 emberrel elcserélheted a helyed, és annyi.Höri
na akkor legalább annyi, h ha szerda akkor 8kor legyen
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ne szervezzél keresztbe 😛 ki van sorsolva a csoport, aki nálam van, annak szerdán draft. punktum.
ha dolgod van, akkor 1-1 emberrel elcserélheted a helyed, és annyi.Höri
+1

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ne szervezzél keresztbe 😛 ki van sorsolva a csoport, aki nálam van, annak szerdán draft. punktum.
ha dolgod van, akkor 1-1 emberrel elcserélheted a helyed, és annyi.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mivel nekem is csak kedd jó, sztem a 2 csoportból szedjünk össze 10 embert mi megcsináljuk akkor, Höri meg a maradékkal lerendezi szerdán, v csütörtökön. tehát kedd, 20.00-ás draftra jelentkezők:

Hurka, Joci, kristof,

folytassátok a listát amíg meg nem vagyunk 10en.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
az én csoportom mit szólna egy kedd 20 órás kezdetű drafthoz? minél előbb kéne dönten
az 1. hsz-ben kristóf pontszámítási terve van
nekem tetszik ez a HC-s is, ezt alkalmazhatjukHurka
Nekem jó, bármelyik napon, ha később nem akarod kezdeni akkor telefonról megoldom. OK akkor a mi csoportunknak meg kedd 20 óra a végleges ezek szerint.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
a draft itt lesz: http://01.chat.mibbit.com/ nem kell regisztrálni

a pontszámítás meg benne van az 1. hsz-ben. még a head coach számait találjuk ki.Höri
Akkor este csak belépek erra az oldalra, és ott minden tudnivaló megtalálható lesz, fenn lesz? Mobilról fel lehet lépni az oldalra?
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
az én csoportom mit szólna egy kedd 20 órás kezdetű drafthoz? minél előbb kéne dönten
az 1. hsz-ben kristóf pontszámítási terve van
nekem tetszik ez a HC-s is, ezt alkalmazhatjuk
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
HC-nál lehetne az, hogy ha nyer 3 pont, döntetlen 1 pont, kikap -2 pont pl. Meg minden 2 gólós különbségnél +-1 pont (tehát 1-0: 3 pont, 2-0: 4 pont, 4-0: 5 pont, 6-0: 6 pont, 0-1: -2 pont, 0-2: -3 pont, 0-4: -4 pont...)
Esetleg még lehetne olyat, hogy ha akit becserél gólt lő, az is pl. +1 pont, ha kiállítják -1 pont.

És akkor Hurka/Kristóf/akárki pontszámítási ötletét elvetettük?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a draft itt lesz: http://01.chat.mibbit.com/ nem kell regisztrálni

a pontszámítás meg benne van az 1. hsz-ben. még a head coach számait találjuk ki.

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 627
Én majd hétfőn este tudok nyilatkozni,mert akkor hirdetik ki a többi edzés/edzőmeccs napot

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
az én csoportomnak mennyire lenne jó a kedd este? szerdán lesz a Vidi meccs, azt nyugodtan akarom nézni, megmondom őszintén 😊Hurka
Szerintem a csoportokat meg lehet még variálni,nem ezen fog múlni.
Jó hogy mondod a Vidi meccset azt én is nézni szeretném.
Ha van rá lehetőség akkor nekem is jó a kedd,de ha nincs akkor a szerda is.Bazzani
Nekem jó bármelyik este, csak inkább 9től kéne, addigra érhetek haza inkább. Nem hiszem hogy annyira lassan menne hogy 3 óra kéne rá. Annyi spíler nincsen. 😊 Illetve akkor most új helyen lesz vagy marad a magic11es végül? A draft milyen helyen lesy milyen belépő kell hozzá?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 302 — ℧
nekem mind2 időpont jó

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vidi meccset nyilván szeretném nézni, pontosabban meg fogom nézni, tehát örülnék ha nem aznap lenne. Amúgy tök mindegy mikor van, ez az egyetlen amikor nem annyira jó. De elméletileg a Joci-Hurka vonulatban vagyok én is, úgyhogy támogatom a keddet vagy mit 😀

Mondjuk a vidis téma is csak úgy lényeges, ha neten lehet nézni valahol, mert BuziTV-m nincsen...