NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
összességében úgy készüljön mindenki, hogy jövő kedd, szerda vagy csütörtökön lesz a draft.

akkor úgy is van nemzetközi kupameccs, azt megnézi mindenki, aztán leül draftolni.

a szerencsés lakberendezésűeknek meg van gép és tv azonos helyiségbenHöri
na nekem ebből kettő kapásból nem jó mert szerdán edzek,csütörtökön meg az Albert stadionban vagyok 😀
avagy,az időpont az már kb megvan hogy hánykor kezdenénk?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
összességében úgy készüljön mindenki, hogy jövő kedd, szerda vagy csütörtökön lesz a draft.

akkor úgy is van nemzetközi kupameccs, azt megnézi mindenki, aztán leül draftolni.

a szerencsés lakberendezésűeknek meg van gép és tv azonos helyiségben

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
de azért mégis csak jobb úgy lebonyolítani a draftot, hogy mindenki itt van, mintha 10-en lennénk 😊Hurka
11 fős ligában a 10 fő király.

2 divizió van mester 😛
Höri
nyílván úgy gondoltam, hogy a 22-ből 10-en 😛
emiatt már csak azért is én sorsolom ki a draftsorrendet 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de azért mégis csak jobb úgy lebonyolítani a draftot, hogy mindenki itt van, mintha 10-en lennénk 😊Hurka
11 fős ligában a 10 fő király.

2 divizió van mester 😛
én nem írtam bele semmit a szavazásos izébe de nem érzem úgy hogy basznék a dologra.amúgy is amilyen az én formám edzésen leszek vagy meccsenJoci
de azt tudod, hogy mikor van edzés 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok!
Semmilyen módon nem lehet már hozzátok csatlakozni?leeon83
sajna nem.

hurka nyugodj meg. majd én sorsolok ha eljön az ideje 😛

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
én nem írtam bele semmit a szavazásos izébe de nem érzem úgy hogy basznék a dologra.amúgy is amilyen az én formám edzésen leszek vagy meccsen


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
de azért mégis csak jobb úgy lebonyolítani a draftot, hogy mindenki itt van, mintha 10-en lennénk 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rendszeresen oldunk meg különféle draftokat az oldalon, személy szerint csak idén részt vettem itt az oldalon vagy 3-ban, és ha lesz fantasy, még nő is a szám. És akkor itt még nem is vagyunk 32-en. Az meg tényleg a másik, hogy ez az egész épp azért van, hogy ilyen legyen, ne olyan. Arra ott van a magic11, az éppen pontosan úgy működik, ahogy leírtátok.fetomy
Egyetértek.
Szerintem a legjobb megoldás: Megnézzük, hogy melyik időpont a legjobb a legtöbb embernek. Ki hozzuk azt draftidőpontnak, és aki tud jönni az jön. Nem akarok senkit megsérteni, de ha valakiknek egy egész hét nem jó, akkor azt szerintem felesleges is figyelembe venni.Schleck
mondjuk addig megint nem tudunk ezzel se kezdeni semmit, amíg van olyan, aki vissza sem jelez...
még 1-szer kérdezem: kisorsoljam a draft sorrendet vagy még várjunk egy plusz jelentkezőre leon mellé?

kicsit lehetnénk aktívabbak is, mert így nem lehet haladni szervezés terén...Hurka
Biztos én leszek az ügyeletes rosszarc, de én azt mondom, hogy aki a szavazásos izébe se jelzett vissza, azzal ne is számoljunk. De ti tudjátok, ha én lennék a szervező, akkor lehet lennénk vagy tízen. 😀

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Nekem gyakorlatilag a hétvégi esték kivételével bármelyik este jó este 8-tól, akkor azért mégis csak sörözik az ember vagy szalonnát süt. 😊 Számomra csak az a fontos, hogy a pontozás szabályai addigra legyenek meg véglegesen, mert azért az sok mindent befolyásol.

Szerintem nem lenne hülyeség elgondolkozni esetleg azon, hogy vagy a nemzeti sport vagy az nb1.hu értékelését is belevegyük a játékba, bár ezek ugye általában nem feltétlenül tükrözik egy-egy játékos valós teljesítményét, viszont növeli a szempontokat. Márpedig ha egy fordulóban esetleg nem csak maximum 40 pontot, hanem esetleg 70-et is lehet szerezni, akkor egy-egy jól sikerült forduló alapjaiban változtathatja meg a sorrendet, növelve az izgalmat.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Rendszeresen oldunk meg különféle draftokat az oldalon, személy szerint csak idén részt vettem itt az oldalon vagy 3-ban, és ha lesz fantasy, még nő is a szám. És akkor itt még nem is vagyunk 32-en. Az meg tényleg a másik, hogy ez az egész épp azért van, hogy ilyen legyen, ne olyan. Arra ott van a magic11, az éppen pontosan úgy működik, ahogy leírtátok.fetomy
Egyetértek.
Szerintem a legjobb megoldás: Megnézzük, hogy melyik időpont a legjobb a legtöbb embernek. Ki hozzuk azt draftidőpontnak, és aki tud jönni az jön. Nem akarok senkit megsérteni, de ha valakiknek egy egész hét nem jó, akkor azt szerintem felesleges is figyelembe venni.Schleck
mondjuk addig megint nem tudunk ezzel se kezdeni semmit, amíg van olyan, aki vissza sem jelez...
még 1-szer kérdezem: kisorsoljam a draft sorrendet vagy még várjunk egy plusz jelentkezőre leon mellé?

kicsit lehetnénk aktívabbak is, mert így nem lehet haladni szervezés terén...
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Sziasztok!
Semmilyen módon nem lehet már hozzátok csatlakozni?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rendszeresen oldunk meg különféle draftokat az oldalon, személy szerint csak idén részt vettem itt az oldalon vagy 3-ban, és ha lesz fantasy, még nő is a szám. És akkor itt még nem is vagyunk 32-en. Az meg tényleg a másik, hogy ez az egész épp azért van, hogy ilyen legyen, ne olyan. Arra ott van a magic11, az éppen pontosan úgy működik, ahogy leírtátok.fetomy
Egyetértek.
Szerintem a legjobb megoldás: Megnézzük, hogy melyik időpont a legjobb a legtöbb embernek. Ki hozzuk azt draftidőpontnak, és aki tud jönni az jön. Nem akarok senkit megsérteni, de ha valakiknek egy egész hét nem jó, akkor azt szerintem felesleges is figyelembe venni.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
lassan ki kéne sorsolni a draftsorrendet, megcsináljam mind2 ligáét? természetesen kígyódraft lenne
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rendszeresen oldunk meg különféle draftokat az oldalon, személy szerint csak idén részt vettem itt az oldalon vagy 3-ban, és ha lesz fantasy, még nő is a szám. És akkor itt még nem is vagyunk 32-en. Az meg tényleg a másik, hogy ez az egész épp azért van, hogy ilyen legyen, ne olyan. Arra ott van a magic11, az éppen pontosan úgy működik, ahogy leírtátok.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem lehetne az,hogy minden játékosnak lenne egy értéke és adott pénzért mindenki összeállítana egy csapatot? Akkor nem kellene draftolni,mert úgy néz ki,hogy nehéz lesz összehozni...Bazzani
a játékot azért szerveztük, hogy pont NE ilyen legyen. hanem mindenkinek 1 gazdája legyen.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Szerintem arra gondolt. VB alatt volt ilyen, meg a Touros fantasy is ilyen. Van x pénzed, Kis Jóska kerül y HUF-ba, Nagy Pista z összegbe. Megvan a tízenpár embered, csapatkapitányt nevezel, ő duplázik, meg kezdőt.Deny
Jahh... vágás... Hát, szerintem az élményszintje messze nem éri el egy draftos fantasyjét 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Őőő... Draftolni szvsz. akkor is kell. Vagy úgy érted hogy egy játékos akár minden csapatban ott lehetne? Mert az úgy nem túl érdekfeszítő szvsz...Rataxes
Szerintem arra gondolt. VB alatt volt ilyen, meg a Touros fantasy is ilyen. Van x pénzed, Kis Jóska kerül y HUF-ba, Nagy Pista z összegbe. Megvan a tízenpár embered, csapatkapitányt nevezel, ő duplázik, meg kezdőt.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Őőő... Draftolni szvsz. akkor is kell. Vagy úgy érted hogy egy játékos akár minden csapatban ott lehetne? Mert az úgy nem túl érdekfeszítő szvsz...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
vagy ha valakinek a késői időpont a megfelelő, akkor azok tömörüljenek egybe, akiknek másnap munka/elfoglaltság és nem tudnak ez miatt fent lenni későn, azok is egybe. Ez is egy alternatíva sztem.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem lehetne az,hogy minden játékosnak lenne egy értéke és adott pénzért mindenki összeállítana egy csapatot? Akkor nem kellene draftolni,mert úgy néz ki,hogy nehéz lesz összehozni...

több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
Kitöltöttem én is. Ha jövő héten draftolunk akkor nekem Höri listájából alakul ki a keretet, mert nem leszek itthon.

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
16 táblakitöltő van eddig a 22-ből.

az egyik renitens én vagyok, de a magam programját hozzá tudom kalkulálni.

úgy látom jövő hét hétfő aránylag jó lenne. de ezt vétózom egyből mert az espn-n monday night futball vintage van.Höri
Jövő hét hétfőn biztos off leszek,mert kezdődik az alapozás 19:00tól,max ilyen 22:00ás kezdésre lennék jó 😐

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
16 táblakitöltő van eddig a 22-ből.

az egyik renitens én vagyok, de a magam programját hozzá tudom kalkulálni.

úgy látom jövő hét hétfő aránylag jó lenne. de ezt vétózom egyből mert az espn-n monday night futball vintage van.Höri
Nekem hetvege barmikor lenne a biztos, vagy hetkoznap este kesobb, mindjuk 9 korul.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
16 táblakitöltő van eddig a 22-ből.

az egyik renitens én vagyok, de a magam programját hozzá tudom kalkulálni.

úgy látom jövő hét hétfő aránylag jó lenne. de ezt vétózom egyből mert az espn-n monday night futball vintage van.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nekem tetszik a kristóf féle verzió. sanco túl bonyolultHöri
jó, akkor legyen az, csak a győzelemért/vereségért is kapjon plusz vagy mínusz pontot a játékosHurka
arra ott van a head coach, a játékosokat ne büntessük csak azért mert a társaik rosszak.Höri
hát az nb1ben kevés az a játékos, aki nem érdemli meg a minuszt, ha kikapnak 😛