NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem tetszik a kristóf féle verzió. sanco túl bonyolultHöri
jó, akkor legyen az, csak a győzelemért/vereségért is kapjon plusz vagy mínusz pontot a játékosHurka
arra ott van a head coach, a játékosokat ne büntessük csak azért mert a társaik rosszak.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nekem tetszik a kristóf féle verzió. sanco túl bonyolultHöri
jó, akkor legyen az, csak a győzelemért/vereségért is kapjon plusz vagy mínusz pontot a játékos
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem tetszik a kristóf féle verzió. sanco túl bonyolult

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha van ki aki xl autista akkor csak be kellene írni a függvényeket egy táblázatba és az eredmény beírása után rögtön kalkulálja a pontokat. így mindenki vissza is tudja magának ellenőrizni.

de vmi olyan pontrendszert találjatok ahol esélyetek is van 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Mivel még nincs kialakult pontrendszer, lenne nekem is néhány javaslatom:
a védő, akinek csapata 3 gólt kap -1pont
- || - 4 gólt kap -2pont
- || - 5+ gólt kap -3pont
Ha a játékos nem játszotta végig a meccset, akkor a kapott gól(oka)t arányosan 90percre kivetítve lehetne a mínusz pontot kiszámolni pl. 45 perc játék - 2 kapott gól => 90 perc - 4 gól = -2pont
Esetleg a kp-sok fele pontokkal ue. A csatároknál meg lehetne fordítva, lőtt gólok alapján +1, 2, 3 pont (kp ennek a fele) és így már nem is annyira értéktelenek a csatárok. 😉
Lehetne pluszpontot adni a győztes gól szerzőjének.
Ja! És a kapus gólja nehogy már csak annyit érjen, mint a balbunkóé! 😀 Meg szerintem egy 11-es gól is érjen kevesebbet egy mezőnygólnál.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
mondjuk magáért a pályára lépésért én nem adnék pontot, meg többet kaphatna a csatár, ha gólt szerez 😊
+ még lehetne pontot adni azért, ha a csapat nyer, és értelemszerűen levonni, ha veszít
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha van olyan oldal, amelyen ilyen részletes statok is fent vannak (tehát 100%-ban, hogy ki adta a gólpasszt, stb) fetomy
hát ezt az élő közvetítésekből kéne kinyerni, mert nsen, nb1.hun, pepsifocin az összes meccsről van szöveges közvetítés így sztem az ilyen adatokat meg lehet találni majd, de kb ennyi macera van vele, ezt meg elvállalom én

szerk. Hurka, miben változtatnál a pontozásban?
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
sztem hagyjuk a magic11et ahogy nézem elég érdekes rendszerben pontoz. helyette használhatnánk a premier leagues fantasy pontozását, kicsit bowl.hu-ra szabva. tehát draft után mindenkinek lenne 15 játékosa egy csapatból 3 játékos a maximum, posztonként pedig lehetne megkötés h 2 kapus 5 védő 5 kp 3 csatár, waiverezés esetén ki kell baszni vkit. Forduló elején kijelölsz egy kezdő 11et cskval (dupla pont) és a játékosaid kapják a pontokat ez alapján:
pályára lépés - 1 pont
több mint 60 perc játék +1 pont (tehát összesen 2 pont ha végig játssza a meccset)
kapus v védő gólt szerez - 6 pont
középpályás gólt szerez - 5 pont
csatár gólt szerez - 4 pont
gólpassz - 3 pont
kapus v védő nem kap gólt a meccsen (és legalább 60 percet játszott) - 4 pont
kp-val ugyanez - 1 pont
tizenegyes fogás - 5 pont
tizenegyes kihagyás - -2 pont
sárga - -1 pont
piros - -3 pont
öngól - -2 pont

forduló végén összegezném a játékosok pontjait és így mindenki csapata kapna egy pontot a fordulóra. nyilván attól függ h h2h v overall számít a végén ez alapján hirdetünk csoportonként egy győztest.

egyéb ötlet/javaslat/ellenvetés ?kristof
nekem tetszik, csak kicsit másképpen kéne csinálni a pontozást, mert így a csatárok jóval kevesebbet érnek, mint a kapusok vagy a védők, de sztem is hanyagoljuk a magic11-et
forduló előtt mindenkinek be kéne írnia ide a kezdő 11-ét, majd a forduló után én összeszámolnám a pontokat
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha van olyan oldal, amelyen ilyen részletes statok is fent vannak (tehát 100%-ban, hogy ki adta a gólpasszt, stb) akkor én ezt nagyon támogatnám. Viszont úgy kéne, hogy az első csoportból valaki számolja a második csoport pontjait, és a második csoportból valaki számolja az első csoport pontjait, hogy nehogy véletlenül valaki elfogult legyen 😊 Vagy nem is kell, csak alapvetően össze kell szedni egyes játékosok pontjait, és akkor úgy kell csapatokra bontva összeszámolni. Ebben szerintem tudnék is segíteni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sztem hagyjuk a magic11et ahogy nézem elég érdekes rendszerben pontoz. helyette használhatnánk a premier leagues fantasy pontozását, kicsit bowl.hu-ra szabva. tehát draft után mindenkinek lenne 15 játékosa egy csapatból 3 játékos a maximum, posztonként pedig lehetne megkötés h 2 kapus 5 védő 5 kp 3 csatár, waiverezés esetén ki kell baszni vkit. Forduló elején kijelölsz egy kezdő 11et cskval (dupla pont) és a játékosaid kapják a pontokat ez alapján:
pályára lépés - 1 pont
több mint 60 perc játék +1 pont (tehát összesen 2 pont ha végig játssza a meccset)
kapus v védő gólt szerez - 6 pont
középpályás gólt szerez - 5 pont
csatár gólt szerez - 4 pont
gólpassz - 3 pont
kapus v védő nem kap gólt a meccsen (és legalább 60 percet játszott) - 4 pont
kp-val ugyanez - 1 pont
tizenegyes fogás - 5 pont
tizenegyes kihagyás - -2 pont
sárga - -1 pont
piros - -3 pont
öngól - -2 pont

forduló végén összegezném a játékosok pontjait és így mindenki csapata kapna egy pontot a fordulóra. nyilván attól függ h h2h v overall számít a végén ez alapján hirdetünk csoportonként egy győztest.

egyéb ötlet/javaslat/ellenvetés ?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Ha jól olvasom akkor július 10. 20.00 lesz a dátum, nekem az jó de korábban ne legyen mert jövök vissza Balatonról 😛

Valaki esetleg tudna abban segíteni hogy megy ez a magic 11 mert én most látom először ezt az oldalt. Kell rajta regisztrálni, hol található a bowl-os fantasy stb. ? köszi előre is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
azon gondolkoztam, hogy ne számoljunk majd valamilyen külön pontot pl. gólpasszért, vagy stb.? mert ilyen szempontból a magic11.hu elég szar szvsz, csak a gól és a győzelem/vereség számít..
ja, és minden héten be kell állítani egy csk-t, akinek a pontjai kétszereződnek
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezt ilyen grundfocis draftolásos módszerrel sikerült, vagy hogy? 😀
Nekem egyébként tetszik a csoportom.Schleck
pontosan.

"ha nem passzolsz, én se passzolok"

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezt ilyen grundfocis draftolásos módszerrel sikerült, vagy hogy? 😀
Nekem egyébként tetszik a csoportom.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
felosztottuk a divíziókat, itt van é:

LEADERS
Divat
Farky
fetomy
Hurka (c)
Joci
JoeyPorter
Rataxess
Sanco
Schleck
Zavi
Zolika

LEGENDS
Bazzani
Dayemayer
Emptytaxi
Fake
Gabtsi
Habi
Höri (c)
Iktriad
Kristóf
Peach
Szokol

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ne jelentkezzen senki, elég a 22

hurka, tárgyaljunk msn-n

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
oké, akkor eddig 23-an vagyunk, aki akar, még nyugodtan jelentkezhet
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Ha csak egy ember kell, akkor jönnék szívesen.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha esetleg bővül a létszám és jut hely nekem is akkor az ex-lombard Tatabányai Bányász szívesen összeméri erejét a Lombard FC Hurka csapatával 😊 (gondolom ehhez még minimum 3 jelentkező kéne, hogy mindkét divízióban páros legyen a létszám).Rataxes
Roto ligába nem kell páros létszám. Szóval 1 ember elég. Raiderben nem bízok eléggé 😛

vagy ha valakit lebezélsz az indulásról, az is jó 😂

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ha esetleg bővül a létszám és jut hely nekem is akkor az ex-lombard Tatabányai Bányász szívesen összeméri erejét a Lombard FC Hurka csapatával 😊 (gondolom ehhez még minimum 3 jelentkező kéne, hogy mindkét divízióban páros legyen a létszám).Rataxes
Raider 89-et úgysem írta fel Höri, szal márcsak 2 ember kell
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ha esetleg bővül a létszám és jut hely nekem is akkor az ex-lombard Tatabányai Bányász szívesen összeméri erejét a Lombard FC Hurka csapatával 😊 (gondolom ehhez még minimum 3 jelentkező kéne, hogy mindkét divízióban páros legyen a létszám).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
úgyis mindenki Hörivel akar 1 csoportban lenni 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Valamiért úgy emlékeztem hogy 12-én kezdődik a szezon (?), ezért volt hétfő az uccsó időpont... Módosítva!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jövő hét már nem fér bele ? (kedd-szerda)
nekem tk csak a két hétfő jó a felkínáltakból, de miután második hétfőre zamárdiból esek be az se annyira raj.
én fékkel és hörivel szeretnék mindenképpen egy csoportba kerülni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igazán nincsmit 😊 Remélem nem lőttem nagyon mellé az időpontokkal, bár gondolom Neked du. négynél korábban egyébként sem túl jó - vagy ilyenkor focis holtidényben átáll a bioritmusod? 😊Rataxes
ja, tegnap pont átállt mert ébren kellett töltenem a délelőttöt, de ma sikerült visszakapcsolni, most keltem fel fél órája.