VB Játék 2018

12 feliratkozó

10 hónapja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 558
na indul a fantasy:
 fantasy.fifa.com/en/leagues?code=426262626262315F232331323436392323626F776C687523234A4D5234474D4D39

jelszó a ligához: JMR4GMM9

gyertek sokan.

topict átlehetne nevezni, ezt a hsz-t meg kitűzni.

9 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 14 570 — TODDHERREMANS79
na egyelőre így nézek ki, aztán meglátjuk mit változtatok még holnapig...

Courtois - Subasic
Boyata - Lovren - Fagner - Granqvist - Rodriguez
Coutinho - Modric - Eriksen - Claesson - Quintero
Costa - Lukaku - Hazard

Bench boost bekapcsolva

Mit szóltok? Ti hogy vágtok neki az egyenes kiesésnek?
katonadani
nálam suarez, neymar, lukaku a csatársor, kapusok egyelőre ugyanezek, védelem is majdnem, kpályán saka, sakiri inui ami nincs nálad.

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Solomon Thomas, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
9 hónapja
Ok. Akkor magyarán 120 percig tart a fantasy pontozás.
dawyd728
igen, ugyanúgy ahogy a góllövőlistába se számít bele ha mondjuk CR gólt lő a tizenegyespárbajban.

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Solomon Thomas, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
9 hónapja
katonadani Philadelphia Eagles 410
na egyelőre így nézek ki, aztán meglátjuk mit változtatok még holnapig...

Courtois - Subasic
Boyata - Lovren - Fagner - Granqvist - Rodriguez
Coutinho - Modric - Eriksen - Claesson - Quintero
Costa - Lukaku - Hazard

Bench boost bekapcsolva

Mit szóltok? Ti hogy vágtok neki az egyenes kiesésnek?
9 hónapja
dawyd728 2 294
Ok. Akkor magyarán 120 percig tart a fantasy pontozás.
9 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 11 981 — God's Own Sling fan
Nem számít a 11-es párbajnál semmi... az se ha valaki gólt lő, az se ha véd a kapus.

Valaki véd 2-3 tizit, teljesen eltorzítaná a pontozást...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
9 hónapja
dawyd728 2 294
Vajon ki mer belga, brazil, horvát és spanyol játékosokon kívül mást játszatni?
Wildcardot el nem lövőkön kívül persze.

Más!
Aki már játszott ilyet, az megmondaná, h a tizenegyespárbaj során rúgott/kapott gól, kivédett tizi, kihagyott tizi beleszámít vagy sem?
Mondjuk elég furcsa lenne, ha védőktől levonnának pontokat a tizenegyes párbaj során, amikor kb semmi ráhatásuk nincs az egészre.
dawyd728
tizipárbaj nem játszik kapott gólnál, szóval no para.

Igazából védőknél most már nem nagyon lesz eltérés egyes csapatokban, kérdés hogy eltaláljuk-e hogy kik lövik a gólokat.
eaglesmcnabb
Akkor 11-es párbajnál ezek számítanak?
Goal scored by a goalkeeper or defender 6
Goal scored by a midfielder 5
Goal scored by a forward 4
Penalty miss -2
Penalty save 5
Every three saves made by a goalkeeper 1
Own goal scored -2 (pl. Sommer öngólja)

Ez viszont nem?
For every two goals conceded by a goalkeeper or defender -1
Goalkeeper not conceding while on pitch (must play at least 60 minutes) 4
Defender not conceding while on pitch (must play at least 60 minutes) 4
Midfielder not conceding while on pitch (must play at least 60 minutes) 1

Ha jól értelek persze.
9 hónapja
nekem tuti ez lesz a bench boostos köröm, de még meg kell álmodni a csapatot, jelenlegi vázlat szerint van még 1,8 millió szabad pénzem 😮
9 hónapja

Más!
Aki már játszott ilyet, az megmondaná, h a tizenegyespárbaj során rúgott/kapott gól, kivédett tizi, kihagyott tizi beleszámít vagy sem?
Mondjuk elég furcsa lenne, ha védőktől levonnának pontokat a tizenegyes párbaj során, amikor kb semmi ráhatásuk nincs az egészre.
dawyd728

Igazából védőknél most már nem nagyon lesz eltérés egyes csapatokban, kérdés hogy eltaláljuk-e hogy kik lövik a gólokat.
eaglesmcnabb
Én amúgy egyelőre a horvát/brazil csapatoknál nem mertem duplázni se... csapdaszagot érzek, főleg a horvátoknál...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
9 hónapja

Más!
dawyd728

9 hónapja
dawyd728 2 294

Más!
9 hónapja
90 perc szamit csak innentol? vagy a hosszabbitas is? tegyuk fel kapus clean sheetet bukhat igy?
Borbinho
"Goalkeeper not conceding while on pitch (must play at least 60 minutes)"
"Defender not conceding while on pitch (must play at least 60 minutes)"

Szerintem ebben a hosszabbítás is benne van...

9 hónapja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 7 226 — Megrögzött Colts Fan
90 perc szamit csak innentol? vagy a hosszabbitas is? tegyuk fel kapus clean sheetet bukhat igy?

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning

"You don't say good luck,
You say don't give up!"
9 hónapja
Na kb 3 perc alatt összeraktam a nyolcaddöntős csapatot... nem volt túl nehéz. Van benne 2 olcsó ember (INUIIIIIII!!!!!!), de nem érzem hogy túl nehéz lenne. (Persze biztos átírom még szombatig legalább hétszer...)

Höri persze mákolt még egyet Courtois-val, csakhogy megint küszködni kelljen, áh... szép volt Lewa/James.

9 hónapja
dawyd728 2 294
28 pont. Terített betli. Pedig Suarez és Isco góljaival milyen szépen indult..
9 hónapja
 i.imgur.com/9fKYpaQ.png

ezt csak itthagyom...wild card + bench boost 😀
Borbinho
fogadd őszinte gratulációmat!
mondjuk khazri szerintem lő gólt ma, és ha quintero hint egy mesterhármast akkor már jó is vagy. 😀

az el hadary<--->neuer csere nekem is bejött, főleg így hogy gimenez bent maradt a 0 pontjával...

Még nem tudom hogy a bench boostot most vagy a kövi körben használjam-e el. Kövi kör az lutri, hogy össze lehet-e annyi párharcot kukázni ahol sima meccsek lesznek
eaglesmcnabb
hahh, Quintero 90perc + assist + clean sheet, duplazva 12. 😀 ossz van 34 pontom, elso heten lett majdnem ennyim a mostanihoz kepest tre csapattal...

sot, ha behoztam volna Khazrit CR helyett, akk meg rarakhattam vna a CSK szalagot.

Szerkesztette: Borbinho

You say don't give up!"
9 hónapja
 i.imgur.com/9fKYpaQ.png

Borbinho
nekem se sokkal jobb, 16 pontom van plusz Inui + Sabaly + Meunier. Mondjuk a bench boostot legalább nem lőttem el (hozott volna 2 pontot össz 😀), meg a wild cardot egyel korább használtam fel.

szerk.: És ugye Meunier nem is játszik 😀

Szerkesztette: katonadani
9 hónapja
 i.imgur.com/9fKYpaQ.png

Borbinho
fogadd őszinte gratulációmat!
mondjuk khazri szerintem lő gólt ma, és ha quintero hint egy mesterhármast akkor már jó is vagy. 😀

az el hadary<--->neuer csere nekem is bejött, főleg így hogy gimenez bent maradt a 0 pontjával...

Még nem tudom hogy a bench boostot most vagy a kövi körben használjam-e el. Kövi kör az lutri, hogy össze lehet-e annyi párharcot kukázni ahol sima meccsek lesznek

9 hónapja

You say don't give up!"
9 hónapja
dawyd728 2 294
Vajon Trippier játszik ma? Azért érdekel, mert kemény 1 pontot kockázatok, ha berakom. Nem röhög. Harminc körüli kör esetén, az igen is számít. 😀
9 hónapja
dawyd728 2 294
Fúj de utáltam a nem tanultam semmit a zh-ra/vizsgára és mégis évfolyam legjobb eredményei között van a nevem embereket. 😀
9 hónapja
nyugi, mindenki szar lesz ezen a héten... (legalábbis kurvára remélem 😀)

csomó játékosom nem csinált semmit, csak arra kapott pontot hogy végignyomta a meccset, de legalább kapott sárgát mindegyik 😀
eaglesmcnabb
Jah, nekem talán meglesz a 40-45, de kíváncsi leszek 50 felett hányan lesznek... mondjuk ha valaki belenyúlt Granqvistbe (én sajnos a rossz tizirúgó védőért mentem), vagy Augustinssonba, talán.
Vagy majd Kane holnap 😕

szerk:
Ja, most látom, hogy Mócsa te már 44 ponttal (holtversenyes első helyen) sírsz.... na tudod mit, takarodjá innen.

Szerkesztette: Igor

9 hónapja
nyugi, mindenki szar lesz ezen a héten... (legalábbis kurvára remélem 😀)

csomó játékosom nem csinált semmit, csak arra kapott pontot hogy végignyomta a meccset, de legalább kapott sárgát mindegyik 😀

9 hónapja
dawyd728 2 294
Na ezzel a mai produkciómmal (8 játékos 9 pont..) nem a top10, de a mezőny első fele is necces lesz.
9 hónapja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 901 — 2 & done, here we come
Faszomat h elfelejtettem Granqvistet csk-zni pedig akartam...

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
9 hónapja
peach Atlanta Falcons 9 001 — return of the falcons
Timo Werner 1/1.

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...