NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 478
Carlos Sanchez szerintetek kezdő lesz? érdemes lecserélni egy 2 pontos játékost miatta?
kristof
kezdőnek kezdő, de gólt meg asszisztot ne nagyon várj tőle. esetleg 3 pontot hozhat, ha a kolumbiaiak nem kapnak gólt.

choose life
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Carlos Sanchez szerintetek kezdő lesz? érdemes lecserélni egy 2 pontos játékost miatta?
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Pogbától meg úgy néz ki elvették a gólját..
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Azért az mennyire ciki már hogy egy nap alatt két kihagyott tizi miatt bukok 12 pontot? (Cueva és Messi csk szalaggal)
katonadani
Cueva engem is megszivatott 😕
peach
Elég sokunkat...
amúgy Cuevánál -7 pont, Messinél -6 a kihagyott tizi (mert jár érte -2 pont még pluszban, csakhogy jó legyen...)
Igor
Igen kozben rajottem hogy nem 2 pont a gol... szoval akkor csk szalaggal egyutt 19 pontot buktam a ket esetnel 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért az mennyire ciki már hogy egy nap alatt két kihagyott tizi miatt bukok 12 pontot? (Cueva és Messi csk szalaggal)
katonadani
Cueva engem is megszivatott 😕
peach
Elég sokunkat...
amúgy Cuevánál -7 pont, Messinél -6 a kihagyott tizi (mert jár érte -2 pont még pluszban, csakhogy jó legyen...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Azért az mennyire ciki már hogy egy nap alatt két kihagyott tizi miatt bukok 12 pontot? (Cueva és Messi csk szalaggal)
katonadani
Cueva engem is megszivatott 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Azért az mennyire ciki már hogy egy nap alatt két kihagyott tizi miatt bukok 12 pontot? (Cueva és Messi csk szalaggal)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Így külön megköszönöm én is a remek rendszernek, hogy Messiről hogy a picsába ugrott Bappéra a CSK szalag. Remélem a kis törpe ma rúg egy ötöst 😒
Hanni
Tegnap már írtam (nekem simán működik minden továbbra is...)

"továbbra is az érzésem, hogy szerintem rossz fül alatt raktátok át (mert alapból a GW2-re visz mostmár a játék, amikor belépsz...)"

be kell tenni ezt a végére, kész...
myteam?roundid=1

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Így külön megköszönöm én is a remek rendszernek, hogy Messiről hogy a picsába ugrott Bappéra a CSK szalag. Remélem a kis törpe ma rúg egy ötöst 😒
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 995 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az a 77. hely 0 ponttal 4 meccs után csodásan fest. de látom mnem én v agyok az egyetlen ilyen Jags fan...

Remélem Leckie és Cante hoz legalább 1-2 pontot ma...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ronaldo csak 3 embernél volt ott, huhhh.. ennél rosszabbra számítottam.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Na Muslera hozott 7 pontot...ajándék volt 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nekem egyelőre a csapatom sem látszik, és a pontjaim se 😀
Nem egy nagy sikerű oldal eddig sajnos.
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
A pontozás közben speciel megjavult.

A CSK szalagra nem tudok mit mondani... én ui. végül visszaraktam Cavanira, de továbbra is az érzésem, hogy szerintem rossz fül alatt raktátok át (mert alapból a GW2-re visz mostmár a játék, amikor belépsz...)

Majd holnap váltok Cavaniról, kiderül h nekem működik-e...
Igor
Most megnéztem újra, és igazad van. A GW2-n vannak a változtatások. Majd legközelebb jobban figyelek. Nem számítottam arra, hogy ma már a 2. kört teszi ki alapból

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
A pontozás közben speciel megjavult.

A CSK szalagra nem tudok mit mondani... én ui. végül visszaraktam Cavanira, de továbbra is az érzésem, hogy szerintem rossz fül alatt raktátok át (mert alapból a GW2-re visz mostmár a játék, amikor belépsz...)

Majd holnap váltok Cavaniról, kiderül h nekem működik-e...
Igor
majd kíváncsi leszek.. nekem végül hagyta Pogbán confirm ide vagy oda
összességében ez az egész rendszer egy határ szar sztem
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A pontozás közben speciel megjavult.

A CSK szalagra nem tudok mit mondani... én ui. végül visszaraktam Cavanira, de továbbra is az érzésem, hogy szerintem rossz fül alatt raktátok át (mert alapból a GW2-re visz mostmár a játék, amikor belépsz...)

Majd holnap váltok Cavaniról, kiderül h nekem működik-e...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Direkt cseréltem meg átraktam C szalagot is a forduló előtt, azután meg is erősítettem, de most látom hogy mégsem történt semmi...
Gorcsev
ugyan ez. delelott csereltem, C szalagot atraktam. raneztem 1kor, meg minden zsir. raneztem meccs elott 5 perccel, minden a korabbi (reggeli valtoztatas elotti) allapotban. Es modositani sem engedett mar.
Jo ez a rendszer, a nevezok egy resze nem tudja h van a pontozas, masik reszenek beszarik az egesz, aztan maradnak akik pontokat is szereznek 😀...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Direkt cseréltem meg átraktam C szalagot is a forduló előtt, azután meg is erősítettem, de most látom hogy mégsem történt semmi...

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
PS: empty(?) A-betűs csapata zseniális, de needs more Saudi footballers 😀
Igor
Nem kell olaj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
esanders10 Denver Broncos 449
Gimenez csk szalaggal. Fincsi.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 995 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
beküldtem Dzagojevet mint CSK, hátha a vakok ellen alkot valamit, erre 20. percben nonkontakt IR és a helyére beálló nyomorult 2 goal. Erős kezdés.
Höri
Az én CSK-m, Szalah meg pályára se lép ma. #Andrewlucking
iktriad
Tudod, hogy lehet/lehetett volna CSK-t váltani... ?

És garantálom h Szalah-t be fogják cserélni, szóval lehetett itt még cseresznye Cheryshev-effekt a végén...
Igor
Igen, de későn tudtam meg az infót. (10 perccel kickoff előtt). És legyen igazad.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
beküldtem Dzagojevet mint CSK, hátha a vakok ellen alkot valamit, erre 20. percben nonkontakt IR és a helyére beálló nyomorult 2 goal. Erős kezdés.
Höri
Az én CSK-m, Szalah meg pályára se lép ma. #Andrewlucking
iktriad
Tudod, hogy lehet/lehetett volna CSK-t váltani... ?

És garantálom h Szalah-t be fogják cserélni, szóval lehetett itt még cseresznye Cheryshev-effekt a végén...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 995 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
beküldtem Dzagojevet mint CSK, hátha a vakok ellen alkot valamit, erre 20. percben nonkontakt IR és a helyére beálló nyomorult 2 goal. Erős kezdés.
Höri
Az én CSK-m, Szalah meg pályára se lép ma. #Andrewlucking
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
my team-ben üresnek jelzi a csapatot.. szar ez az egész
Szesze
Így se jó?
 fantasy.fifa.com/en/myteam?roundid=1

Szerintem ez egyébként onnan van, h különböző loginekkel variáltok, bár én is 2 gépről szoktam nézni, s nekem (kopp-kopp) szerencsére eddig nem volt gond...
Igor
közben behozta nekem is (hogy mitől azt nemtom)
Szesze
Sztem csak simán instabil az oldal...
Igor
csak azt nem értem, h azt jelzi, h pogba a csk, közben meg átállítottam már régen cavanira, ha belépek a módosításba akkor meg eleve cavanit jelez..
Szesze
Van egy 'Confirm' button jobboldalt, felül....

Ezt a fantasy noob-ot 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
my team-ben üresnek jelzi a csapatot.. szar ez az egész
Szesze
Így se jó?
 fantasy.fifa.com/en/myteam?roundid=1

Szerintem ez egyébként onnan van, h különböző loginekkel variáltok, bár én is 2 gépről szoktam nézni, s nekem (kopp-kopp) szerencsére eddig nem volt gond...
Igor
közben behozta nekem is (hogy mitől azt nemtom)
Szesze
Sztem csak simán instabil az oldal...
Igor
csak azt nem értem, h azt jelzi, h pogba a csk, közben meg átállítottam már régen cavanira, ha belépek a módosításba akkor meg eleve cavanit jelez..