EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
A mai kimarad nekem, megyünk a Vámpírok báljára, még tavaly októberben vettük a jegyet.
warr_b
Lehet te jársz ma jól ezzel.

A mai kimarad nekem, megyünk a Vámpírok báljára, még tavaly októberben vettük a jegyet.
warr_b
majd kiderül, hogy ez most jó vagy rossz nekünk 😊
gyerekek kivel lesznek? 😊
NB2
Szivacskival, ki mással? 😀
iktriad
Hogyisne, még elkummantaná a legóikat 🤣

Anyám átjön és vigyáz a fiúkra.
warr_b
Csak nehogy valaki megint lezuhanjon....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A mai kimarad nekem, megyünk a Vámpírok báljára, még tavaly októberben vettük a jegyet.
warr_b
Lehet te jársz ma jól ezzel.

A mai kimarad nekem, megyünk a Vámpírok báljára, még tavaly októberben vettük a jegyet.
warr_b
majd kiderül, hogy ez most jó vagy rossz nekünk 😊
gyerekek kivel lesznek? 😊
NB2
Szivacskival, ki mással? 😀
iktriad
Hogyisne, még elkummantaná a legóikat 🤣

Anyám átjön és vigyáz a fiúkra.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai kimarad nekem, megyünk a Vámpírok báljára, még tavaly októberben vettük a jegyet.
warr_b
Lehet te jársz ma jól ezzel.

A mai kimarad nekem, megyünk a Vámpírok báljára, még tavaly októberben vettük a jegyet.
warr_b
majd kiderül, hogy ez most jó vagy rossz nekünk 😊
gyerekek kivel lesznek? 😊
NB2
Szivacskival, ki mással? 😀

Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
A mai kimarad nekem, megyünk a Vámpírok báljára, még tavaly októberben vettük a jegyet.
warr_b
majd kiderül, hogy ez most jó vagy rossz nekünk 😊
gyerekek kivel lesznek? 😊
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A mai kimarad nekem, megyünk a Vámpírok báljára, még tavaly októberben vettük a jegyet.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 080 — Kinek mit intézett a kormánya
Mai lehetséges kezdő Botkával és Styles-al a Sport szerint. Nagy Ádám nem kezdene, ilyen lehetséges? 😀

iktriad
Én inkább a skót kezdőt néztem, ami sztem inkább ugyanolyan felállásban lesz, mint mi.
ScottyMcT és McGinn duplatizes és Che Guevara Adams elől centerben.
2 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan
Mai lehetséges kezdő Botkával és Styles-al a Sport szerint. Nagy Ádám nem kezdene, ilyen lehetséges? 😀

iktriad
Lesznek szerintem bőven meglepetések a csapatban, az alapkezdő nagy része fizikálisan nem hiszen hogy készen áll 3 meccsre.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Mai lehetséges kezdő Botkával és Styles-al a Sport szerint. Nagy Ádám nem kezdene, ilyen lehetséges? 😀

iktriad
Mivel Nagy Ádi kiskedvenc így játszani fog 100%
ThundersNFL a Paraszt
Rossi mondta, hogy Styles kellene, és vagy Schafer, vagy Nagy helyett tud beállni, szóval Nagy helyére no brainer lenne.
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Mai lehetséges kezdő Botkával és Styles-al a Sport szerint. Nagy Ádám nem kezdene, ilyen lehetséges? 😀

iktriad
Mivel Nagy Ádi kiskedvenc így játszani fog 100%

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 107 — The Mathematician
Mai lehetséges kezdő Botkával és Styles-al a Sport szerint. Nagy Ádám nem kezdene, ilyen lehetséges? 😀

iktriad
ha callum tud kezdeni én is inkább őt raknám fel mint Ádit
skótok ellen az a stílus kell
Botkát nemtokm

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai lehetséges kezdő Botkával és Styles-al a Sport szerint. Nagy Ádám nem kezdene, ilyen lehetséges? 😀
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 554
🎙️ José Mourinho: "Játékosok, akiket szomorúan kell nézni az Eb-n? Azt mondanám, hogy Toni Kroos, Luka Modrić és Cristiano Ronaldo. Mert úgy gondolom, hogy ez az utolsó EB számukra. És azért mondom, hogy szomorúsággal, mert ilyen játékosokat, mint ők, nem sokszor látunk. Cristiano és Modrić esetében a futball szép volt számukra, és büszkeséggel töltötte el őket, hogy a világ legjobbjainak tartják őket. Úgy gondolom, Kroost nem értékelték eléggé, figyelembe véve, hogy milyen játékos. Számomra ő egy abszolút hihetetlen játékos"

Philipp Kessler

#FCBayern #MiaSanMia #Bayern #EURO2024
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
egyébként ez a belga csapat simán lőhetett volna a 2 meccsen 10 gólt is, de nem lőtt...
kérdés, hogy vajon egyszer kiszakad a gólzsák vagy kiesnek, mert nem tudnak gólt lőni
ilyen szempontból a románoknak nagy mákjuk van, mert a +1-es gk-jük simán lehetett volna ma -2 is
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 080 — Kinek mit intézett a kormánya
Most likely R16 matchups through MD2

🇮🇹 ITA v SUI 🇨🇭 - 47.5%
🇳🇱 NED v TUR 🇹🇷 - 31.4%
🇩🇪 GER v DEN 🇩🇰 - 31.0%
🇭🇷 CRO v SUI 🇨🇭 - 29.9%
🇫🇷 FRA v TUR 🇹🇷 - 25.8%
🇩🇪 GER v SRB 🇷🇸 - 24.8%
🇵🇹 POR v HUN 🇭🇺 - 23.8%
🇫🇷 FRA v BEL 🇧🇪 - 23.3%
🇵🇹 POR v SCO 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 - 21.1%
🇫🇷 FRA v ROM 🇷🇴 - 20.5%
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 080 — Kinek mit intézett a kormánya
Az utolsó kapus Casteels előtt, aki gólpasszt adott, Rüştü volt 2008-ban
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Már csak az kellene hogy az ukránok meglepjék Belgiumot

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Mindenki 3 pontos akkor. Ha az utolso kor mindket meccse x, akkor 4 ponttal is lehet utolsonak lenni. Nem tudom volt e mar ilyen, erzesre nem.
Zsellér van de Vrij
épp ezért a román-szlovák tuti x
és akkor mindkettő továbbmegy, hatalmas siker lenne az nekik
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Mindenki 3 pontos akkor. Ha az utolso kor mindket meccse x, akkor 4 ponttal is lehet utolsonak lenni. Nem tudom volt e mar ilyen, erzesre nem.
Zsellér van de Vrij
'94-es vébén az ír-olasz-norvég-...mexikói csoport?
slowmotion
Jajaja, az igen, de nem irtam hogy EB-re gondoltam. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 080 — Kinek mit intézett a kormánya
Kettő 0 pontos tippem volt. Az egyiket dupláztam, másiknál a kollégák a kurva jó saját tippjeiket.
Faszom.
zacknorb
Nézz a visszapillantóba, valaki közeledik.
Sixo
Schumit se foglalkoztatta, ha Zsolti 50 másodpercről 45re közelített🤣
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Mindenki 3 pontos akkor. Ha az utolso kor mindket meccse x, akkor 4 ponttal is lehet utolsonak lenni. Nem tudom volt e mar ilyen, erzesre nem.
Zsellér van de Vrij
'94-es vébén az ír-olasz-norvég-...mexikói csoport?
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Kettő 0 pontos tippem volt. Az egyiket dupláztam, másiknál a kollégák a kurva jó saját tippjeiket.
Faszom.
zacknorb
Nézz a visszapillantóba, valaki közeledik.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 080 — Kinek mit intézett a kormánya
Kettő 0 pontos tippem volt. Az egyiket dupláztam, másiknál a kollégák a kurva jó saját tippjeiket.
Faszom.
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Mindenki 3 pontos akkor. Ha az utolso kor mindket meccse x, akkor 4 ponttal is lehet utolsonak lenni. Nem tudom volt e mar ilyen, erzesre nem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 080 — Kinek mit intézett a kormánya
 i.ibb.co/cvv8LmP/z95m0yd6n68d1.jpg
deyell
az összes ilyet meg kéne adni/tovább kéne engedni.. röhej ez így, ez a szabály nem erre lett kitalálva
Szesze
Szóval az egyetlen objektív szabályt engedjük el objektívnak lenni, hogy aztán megint hitviták legyenek hogy kéz/nem kéz, les/nem les
zacknorb
ez így objektív? 😀 5 percig nézegetik, aztán behúznak egy kamu vonalat
minden egyvonal közelit el kéne engedni és kész
Szesze
Ezt gép húzza be nem ember.
És akkor mi az egyvonal közeli?
Akkor azon fogunk vitatkozni, hogy ez az volt-e vagy nem, mert megint kiveszik az objekivitást.
A kéz szabályt is nonstop variálják, gecire nem egyértelmű és nonstop viták vannak róla hogy mindenki máshogy fújja.