EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 190 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Réthy Béla már nem kommentál, de a véleményét elmondta a válogatottról.
 www.nemzetisport.hu/foci-eb-2024/2024/06/rethy-bela-tulsagosan-rossi-kozpontu-a-magyar-valogatott
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
Holnap de trágya meccsek lesznek. Georgia - Csehország, Román - Belga, Török - Portugál. A holnapi nap legjobb meccse a Peru - Chile a Copáról.
Sixo
A georgiai - cseh meccs szerintem jó lesz.
Mikey
Georgia Bulldogs VS Czech Republic...
How?
ThundersNFL a Paraszt
Kivagyok tőle hogy már nem Grúzia. 😀 Nekem is mindig a Bulldogs jut eszembe róla, akárhányszor olvasom-hallom.
Mikey
Ha tudnák hogy a magyaroknak milyen lelki traumát okoznak ezzel 😁😏 èn is rühellem ezt a változatot ès bajban lennèk ha mondjuk riporterkènt ezt kellene használni....
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 512 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pedig annyira jól indult ez a meccs. Hol rontottuk el? Warrb a hibás. El kellett volna a gyerekkel mennie játszótérre, meg már nem is emlékszem mi mindent kellett vonla csinálnia.
Sixo
Bocs, az én hibám. Az egész heti 5kor kelés, 4-5 óra alvás megtette hatását... már az első félidőbe is bele-vmbelealudtam, aztán a 70. Petc körül feladtam és elhúztam aludni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Holnap de trágya meccsek lesznek. Georgia - Csehország, Román - Belga, Török - Portugál. A holnapi nap legjobb meccse a Peru - Chile a Copáról.
Sixo
A georgiai - cseh meccs szerintem jó lesz.
Mikey
Georgia Bulldogs VS Czech Republic...
How?
ThundersNFL a Paraszt
Kivagyok tőle hogy már nem Grúzia. 😀 Nekem is mindig a Bulldogs jut eszembe róla, akárhányszor olvasom-hallom.
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Jól van meg is van az első kihúzott.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan
Én nagyon várom a mai napot, az utolsó nap, amikor 3 meccset egymás után megnézhetek, és eddig az EB meccseit nem a nagy rangadók adták,hanem pont az ilyen semmit mondó párosítások.
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
Holnap de trágya meccsek lesznek. Georgia - Csehország, Román - Belga, Török - Portugál. A holnapi nap legjobb meccse a Peru - Chile a Copáról.
Sixo
A georgiai - cseh meccs szerintem jó lesz.
Mikey
Georgia Bulldogs VS Czech Republic...
How?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Holnap de trágya meccsek lesznek. Georgia - Csehország, Román - Belga, Török - Portugál. A holnapi nap legjobb meccse a Peru - Chile a Copáról.
Sixo
A georgiai - cseh meccs szerintem jó lesz.
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Tegnap Ukran gyozelem, teli,Osztrak gyozelem pipa, esti meccs dontetlen pipa. Csak hat en is egy 2-2 tippeltem, nem nagyon vartam ide 0-0t, nah mindegy.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Holnap de trágya meccsek lesznek. Georgia - Csehország, Román - Belga, Török - Portugál. A holnapi nap legjobb meccse a Peru - Chile a Copáról.
Sixo
Trágya?
A belga-román konkrétan életem egyik legfontosabb meccse lesz, muszáj helyretenniük a szőröstalpúakat!
Átjöttem Belgiumba nézni, mindenki IS gólt fog lőni és 4-0 minimum. És igen, még Lukaku is lő egyet biztos! Életük meccse lesz, legázolják őket!

#Duvaltneigyatoksoha

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 551
Mondjuk ez sok mindent megmagyaráz

Nagy Ádám magyar Eb-rekorder lett. 🔝🇭🇺
Kleinheislert előzte😕

A magyar válogatott középpályásnak a németek elleni már a 8️⃣. Európa-bajnoki mérkőzése volt, így Szalai Ádámot (és a most már szintén 7 meccsen pályára lépő Kleinheisler Lászlót) megelőzve egyedül vezeti az örökranglistát. 👏
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
A 3. kör tele lesz ilyen meccsekkel.
Aztán a nyolcaddöntőktől pedig szinte már csak ez lesz. Persze lehet néhány kivétel, mint a vébé döntő volt.
Kampman
Joga bonito!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
Faszom ,annyira jó a meccs, hogy kb 3an nézzük.
Sixo
Én 💩 közben is néztem😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 551
Holnap de trágya meccsek lesznek. Georgia - Csehország, Román - Belga, Török - Portugál. A holnapi nap legjobb meccse a Peru - Chile a Copáról.
Sixo
Nyuscsu-Belga simán lehet jó meccs a
Rebrov mai win miatt
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 096 — The Mathematician
1 pont, jó szar nap volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
Nem a magyarok estek ki elsőnek 😀
Heisman nádor
index?

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 190 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem a magyarok estek ki elsőnek 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Holnap de trágya meccsek lesznek. Georgia - Csehország, Román - Belga, Török - Portugál. A holnapi nap legjobb meccse a Peru - Chile a Copáról.
Sixo
török-portugál meccs okozhat meglepit.
shagi0206
3 EB-n volt már ez a meccs, ha jól emlékszek, a törökök még nem lőttek gólt.
Kampman
most fiatalabbak 😀
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
Holnap de trágya meccsek lesznek. Georgia - Csehország, Román - Belga, Török - Portugál. A holnapi nap legjobb meccse a Peru - Chile a Copáról.
Sixo
török-portugál meccs okozhat meglepit.
shagi0206
Törökök gatyák. Ha a fórumról összeszednénk egy csapatot valszeg mi is elkennénk őket.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Holnap de trágya meccsek lesznek. Georgia - Csehország, Román - Belga, Török - Portugál. A holnapi nap legjobb meccse a Peru - Chile a Copáról.
Sixo
török-portugál meccs okozhat meglepit.
shagi0206
3 EB-n volt már ez a meccs, ha jól emlékszek, a törökök még nem lőttek gólt.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
A 3. kör tele lesz ilyen meccsekkel.
Aztán a nyolcaddöntőktől pedig szinte már csak ez lesz. Persze lehet néhány kivétel, mint a vébé döntő volt.
Kampman
Ha az egyik Griezmann helyzet az elején beakadt volna, akkor talán a hollandok is akartak volna focizni és akkor maga a meccs is jobb lett volna.

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 393 — nabege2@yahoo.com
hát ez borzalom volt 😕
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Holnap de trágya meccsek lesznek. Georgia - Csehország, Román - Belga, Török - Portugál. A holnapi nap legjobb meccse a Peru - Chile a Copáról.
Sixo
török-portugál meccs okozhat meglepit.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 700 — LIGHTS OUT!
Holnap de trágya meccsek lesznek. Georgia - Csehország, Román - Belga, Török - Portugál. A holnapi nap legjobb meccse a Peru - Chile a Copáról.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
A 3. kör tele lesz ilyen meccsekkel.
Aztán a nyolcaddöntőktől pedig szinte már csak ez lesz. Persze lehet néhány kivétel, mint a vébé döntő volt.