Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Kalózok 5

Korrekt kalandfilm, aki szerette az 1-2t sztem kb hozza azoknak a szintjétNegritis
akkor erre a Sobris reakciót nem tudom megállni

 cdn29.us1.fansshare.com/pictures/pirates/pirates-movie-41590007.jpg

 www.technogypsie.com/photogallery/reviews/pirates2.jpg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Kalózok 5

Korrekt kalandfilm, aki szerette az 1-2t sztem kb hozza azoknak a szintjét

bár sztem van jópár rész amire semmi szükség: |
az egész nyitó jelent teljesen felesleges
Uncle Jack a börtönben szintén értelmetlen
és a britek a vízen is elég felesleges
|

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Nagyon rákaptam a koreai, orosz háborús filmekre (Amikor a tesók 3 hadseregben is végigtolják a II. vh-t, az valami eszméletlen, és úgy tudom True Story).
Vannak most újak, nem tudjátok? Hol tudnék utánanézni? Sokszor kerestem IMDb-n, de nem leltem őket...lehet bennem van a hiba.
Thx
JC6
Akkor ezt se hagyd ki
9. Rota
True story alapján készült, de eredeti nyelven, oroszul és magyarvfelirattal szabad csak megnézni.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Nagyon rákaptam a koreai, orosz háborús filmekre (Amikor a tesók 3 hadseregben is végigtolják a II. vh-t, az valami eszméletlen, és úgy tudom True Story).
Vannak most újak, nem tudjátok? Hol tudnék utánanézni? Sokszor kerestem IMDb-n, de nem leltem őket...lehet bennem van a hiba.
Thx
JC6
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Korean_War_films
Negritis
Ezek a koreai haborus filmek (1950-53), nem koreai, haborus filmek 😊

Ezek kozul a Dongmakgol (nemi komédiával kevert, talan a MASH-hoz hasonlithato, bar azert mas kaliber), es a Taegukgi (ez classic haborus film) nekem bejott, es az Ode to my Fatherrol is eleg jokat hallottam, bar az inkabb egy hosszabb élettörténetre/egesz 2. VH utani tortenelemre fokuszal

Ha egyeb koreai, haborus filmeket kell ajanlani, ket masik eleg "kozepkori" film jott be nekem a legjobban, foleg a latvany miatt

- az Admiral - Roaring Current eleg alap (mert Yi Sun-Shin sztorija alapbol eleg legendas ugye..)
- a War of the Arrows - ez is eleg latvanyos
Igor
a Taegukgi nekem is bejött (magyarul harcosok szövetsége)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Nagyon rákaptam a koreai, orosz háborús filmekre (Amikor a tesók 3 hadseregben is végigtolják a II. vh-t, az valami eszméletlen, és úgy tudom True Story).
Vannak most újak, nem tudjátok? Hol tudnék utánanézni? Sokszor kerestem IMDb-n, de nem leltem őket...lehet bennem van a hiba.
Thx
JC6
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Korean_War_films
Negritis
Ezek a koreai haborus filmek (1950-53), nem koreai, haborus filmek 😊

Ezek kozul a Dongmakgol (nemi komédiával kevert, talan a MASH-hoz hasonlithato, bar azert mas kaliber), es a Taegukgi (ez classic haborus film) nekem bejott, es az Ode to my Fatherrol is eleg jokat hallottam, bar az inkabb egy hosszabb élettörténetre/egesz 2. VH utani tortenelemre fokuszal

Ha egyeb koreai, haborus filmeket kell ajanlani, ket masik eleg "kozepkori" film jott be nekem a legjobban, foleg a latvany miatt

- az Admiral - Roaring Current eleg alap (mert Yi Sun-Shin sztorija alapbol eleg legendas ugye..)
- a War of the Arrows - ez is eleg latvanyos
Igor
vannak ott original Koreai filmek is a háborúról 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyon rákaptam a koreai, orosz háborús filmekre (Amikor a tesók 3 hadseregben is végigtolják a II. vh-t, az valami eszméletlen, és úgy tudom True Story).
Vannak most újak, nem tudjátok? Hol tudnék utánanézni? Sokszor kerestem IMDb-n, de nem leltem őket...lehet bennem van a hiba.
Thx
JC6
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Korean_War_films
Negritis
Ezek a koreai haborus filmek (1950-53), nem koreai, haborus filmek 😊

Ezek kozul a Dongmakgol (nemi komédiával kevert, talan a MASH-hoz hasonlithato, bar azert mas kaliber), es a Taegukgi (ez classic haborus film) nekem bejott, es az Ode to my Fatherrol is eleg jokat hallottam, bar az inkabb egy hosszabb élettörténetre/egesz 2. VH utani tortenelemre fokuszal

Ha egyeb koreai, haborus filmeket kell ajanlani, ket masik eleg "kozepkori" film jott be nekem a legjobban, foleg a latvany miatt

- az Admiral - Roaring Current eleg alap (mert Yi Sun-Shin sztorija alapbol eleg legendas ugye..)
- a War of the Arrows - ez is eleg latvanyos

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Nagyon rákaptam a koreai, orosz háborús filmekre (Amikor a tesók 3 hadseregben is végigtolják a II. vh-t, az valami eszméletlen, és úgy tudom True Story).
Vannak most újak, nem tudjátok? Hol tudnék utánanézni? Sokszor kerestem IMDb-n, de nem leltem őket...lehet bennem van a hiba.
Thx
JC6
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Korean_War_films

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nagyon rákaptam a koreai, orosz háborús filmekre (Amikor a tesók 3 hadseregben is végigtolják a II. vh-t, az valami eszméletlen, és úgy tudom True Story).
Vannak most újak, nem tudjátok? Hol tudnék utánanézni? Sokszor kerestem IMDb-n, de nem leltem őket...lehet bennem van a hiba.
Thx
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Szerintem teljesen rendben vannak a harcjelemetek az Arthurban. Nagyon tetszett, hogy midig a főhős van a centrumban, és ugy követi a kamera hogy tisztán látható mi történik, es mi fog történni.
Ez a film a Marvel futoszalag cimeivel van egy ligában, és mindenben veri őket. Egy percig nem unalmas, végig feszes film. Kozrejátszik, hogy a soundtrack a legjobbak köze való, nem háttérben van hanem szinte egyedül festi a hangulatot.

A "kritikusok" kimondták, hogy ez egy szar film. Szar mert a karekterek motivacioja nem kidolgozott. Mert nincsennek emberi érzelmek, csak felületes utálások rá. Nem hű a mondavilagbol eredő gyökereihez mert CGI elefántok meg kígyók vannak.

Nem tudom aki ilyet leír olvasott-e mondát valaha? Feltűnt-e neki a tény, hogy azokban az érzelmek nem mások mint cselekvések attribútumai. ?Tisztában van-e azzal hogy a mondák szájról szájra terjedve alakulnak mesélőről mesélőre?

Ritchie Arthurja egy szórakoztató, őszinte film, ajánlom mindenkinek. Ami meg történt vele görbe tükre a fogyasztói tarsadalom krémjének szakbarbárságának, és a plebs igényének arra hogy csak azt elvezze amit mondanak neki hogy kell.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
amekkora bukta sztem nem lesz sajnos
pedig nagyon várnám 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Arthur

tipikus Guy Ritchie film,
értem hogy miért nem tetszik sokaknak, mert brutálisan Ritchie-s lett a történetvezetés
ettől még én imádtam

ami nem tetszett:
- kicsit túltolt CGI harcok közben is
- a karakterek neveit nem sikerült rendesen elmondani, így nehéz volt az archoz(személyiséghez) nevet is társítani ami sokat elvett nekem

ettől még imádtam és aki szereti Richie-t annak javaslom
sztem jobb lett mint az UNCLE de ha követni akarod mi történik akkor érdemes figyelni
Negritis
Én is tegnap láttam, amit még érdemesnek tartanék hozzátenni. Brutálisan jók voltak a zenék, nagyon hozták a hangulatot. (Az elején Camelot ostromnál az a The politics & the life szám, hát insta libabőr)
CGI a harcokban nekem sem tetszett annyira, ráadásul ez a rángatós összevissza harc nekem sosem tetszett... a felét nem lehet felfogni a mozgásoknak.
Várom a folytatást, mert biztos vagyok benne, hogy lesz. Már csak a vége miatt is.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Arthur

tipikus Guy Ritchie film,
értem hogy miért nem tetszik sokaknak, mert brutálisan Ritchie-s lett a történetvezetés
ettől még én imádtam

ami nem tetszett:
- kicsit túltolt CGI harcok közben is
- a karakterek neveit nem sikerült rendesen elmondani, így nehéz volt az archoz(személyiséghez) nevet is társítani ami sokat elvett nekem

ettől még imádtam és aki szereti Richie-t annak javaslom
sztem jobb lett mint az UNCLE de ha követni akarod mi történik akkor érdemes figyelni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem az Alien 3 a kedvencem,
Sobri Jóska
Akkor nem egyedül vagyok ezzel, nekem is az a kedvenc részem a sorozatból. Nem tudom David Fincher (állítólag) miért nem büszke arra a munkájára, szerintem minden szempontból remek részt rakott le az asztalra.
iktriad
Te is szerelmes lettél a kopasz Sigourney Weaverbe? 😊
Nálam az Alien 3 egy igazi 10/10-es film, a Fiona Fury feelingje, meg a szereplők mind zseniálisak. Charles Dance "fiatalon", Dutton, Postlethwaite, a fegyencek, telitalálat karakterek, szuper film, önállóan is megállná a helyét simán, kiragadva az Alien mitológiából.
Talán azért nem büszke rá Fincher, mert | egyedül nála hal meg a végén | Ripley. 😊
Sobri Jóska
Azt azért nem, de nagyon badass volt kopaszon. És engem is az atmoszféra és fegyencek karakterei fogtak meg. Meg persze a 85-ös. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Most néztem csak meg a Prometheust.

Nos bennem van a hiba de én valahogy semmit nem éreztem utána,hogy ezen mit kéne gondolkodni olyan sokat azon kívül,hogy | honnan gondolták,hogy itt találnak még túlélőt?
Honnan kapott a Robi ennyi infot?
Aki a legtöbbet tudta róluk miért őt áldozta fel ?(Ugye itt nincs robotika törvény?)
Hogy fejlődött tovább az alien a műtőben ha nincs mit táplálkozzon?
Hogy a pékbe élte túl az ütközést?
stb
|

Öreg vagyok én már szerintem az Alien 1-2 magasan jobb volt mint ez...
Janek
és a Prometheus még mindig jobb mint a Covenant

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem az Alien 3 a kedvencem,
Sobri Jóska
Akkor nem egyedül vagyok ezzel, nekem is az a kedvenc részem a sorozatból. Nem tudom David Fincher (állítólag) miért nem büszke arra a munkájára, szerintem minden szempontból remek részt rakott le az asztalra.
iktriad
Az is egy remek darab mert szinte eszközök nélkül tud végig izgalmas lenni kvázi ahol egyenlő fair a küzdelem.

De itt?
nincs is küzdelem...

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Nekem az Alien 3 a kedvencem,
Sobri Jóska
Akkor nem egyedül vagyok ezzel, nekem is az a kedvenc részem a sorozatból. Nem tudom David Fincher (állítólag) miért nem büszke arra a munkájára, szerintem minden szempontból remek részt rakott le az asztalra.
iktriad
Te is szerelmes lettél a kopasz Sigourney Weaverbe? 😊
Nálam az Alien 3 egy igazi 10/10-es film, a Fiona Fury feelingje, meg a szereplők mind zseniálisak. Charles Dance "fiatalon", Dutton, Postlethwaite, a fegyencek, telitalálat karakterek, szuper film, önállóan is megállná a helyét simán, kiragadva az Alien mitológiából.
Talán azért nem büszke rá Fincher, mert | egyedül nála hal meg a végén | Ripley. 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem az Alien 3 a kedvencem,
Sobri Jóska
Akkor nem egyedül vagyok ezzel, nekem is az a kedvenc részem a sorozatból. Nem tudom David Fincher (állítólag) miért nem büszke arra a munkájára, szerintem minden szempontból remek részt rakott le az asztalra.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Akkor az Alien:Covenant-ot még véletlenül se nézd meg.
Kibaszott fos egy film, tele idegesítő, illogikus dolgokkal, kevés történéssel, sok nyűglődéssel.
Nekem az Alien 3 a kedvencem, majd a 4, majd a 2, és még az 1 is 75/100 pontos.
Namost ehhez képest a Prometheus mondjuk 10 pontos, és a Covenant 1 pontos, csakhogy érzékeltessem mennyire megaergyaszar.
Csak egy kis spoilertelen spoilerezés, hogy elvegyem tőle a kedved: a lófasznyi méretű alien kb. fél óra alatt nő meg háromszoros lóméretűre. Csak úgy magától, amíg nem látjuk. Majd az egyik "hős" futtában, mig az alien kergeti kitalálja, hogy becsalja egy űrteherautó vezetőülésébe, az egyik ajtón bemegy, az alien utána, majd a másikon kimegy, és rácsukja az ajtót. És ennyi a terv. Végülis működött...

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Most néztem csak meg a Prometheust.

Nos bennem van a hiba de én valahogy semmit nem éreztem utána,hogy ezen mit kéne gondolkodni olyan sokat azon kívül,hogy | honnan gondolták,hogy itt találnak még túlélőt?
Honnan kapott a Robi ennyi infot?
Aki a legtöbbet tudta róluk miért őt áldozta fel ?(Ugye itt nincs robotika törvény?)
Hogy fejlődött tovább az alien a műtőben ha nincs mit táplálkozzon?
Hogy a pékbe élte túl az ütközést?
stb
|

Öreg vagyok én már szerintem az Alien 1-2 magasan jobb volt mint ez...

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
A halál jele (Dél-Korea 2003)
/Salinui chueok/
dugo93
Ha ez tetszett, ajánlom még Az Üldöző (2008) és a Láttam az Ördögöt (2010). Nagyon kemények ezek is.
Zolee23
Igen, a filmhez kapcsolódó kommentek már engem is rávezettek 😀 köszi😊

több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
A halál jele (Dél-Korea 2003)
/Salinui chueok/
dugo93
Ha ez tetszett, ajánlom még Az Üldöző (2008) és a Láttam az Ördögöt (2010). Nagyon kemények ezek is.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Tizenhárom nap:
Most jó szériám van, megint sikerült egy igen jó filmet elkapnom. Persze ehhez a filmhez nem árt ha valaki szereti a hidegháború témáját. A kubai rakétaválságot dolgozza fel, elég jól. Nekem nagyon bejött. Neki is ugrok valamelyik nap a JFK - A nyitott dosszié-nak is.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Hunt for the wilderpeople

most jöttem a Toldiból, nagyon jól működött a kémia a srác és sam neil között
igazi feelgood buddy/road movie

mindenkinek ajánlom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
A halál jele (Dél-Korea 2003)
/Salinui chueok/

Tegnap este néztem meg, de utána elaludni is alig tudtam, úgy pörgött rajta az agyam. Igaz történetes krimi, abból is a nagyon jó fajta. Fél spoiler | Eléggé hajaz a Zodiákusra. Vagyis fordítva, mert ez volt előbb (persze mindkettő külön igaz történet alapján készült). |

Plusz 1-2 jó poént is ellőnek benne.

Nálam 9es körül mozog, de még emészteni kell azért.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
hoppá:



ettől függetlenül utólag is rip snyder lányának

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!