NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Viszont ami király volt, az a Teljesen idegenek. Olasz film kis költségvetéssel, de nagyon el lett találva. Utólag is lehet rajta agyalni.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Mekkora ertelmetlenseg a John Wick 2. Puff puff puff puffff John .... puff puff puff John, es ennyi a film.
ulpianus
Amikor az ezredik embert kinyírta és még mindig nem tudtam, hogy miért csinálja -mindezt a 30. perc körül- én fordultam egyet és inkább aludtam.
dugo93
Mi ebben a meglepő? Az első részben is az 10 perc "felvezetés" után kinyírják a kutyát meg elviszik a kocsit és onnantól gyilkolás. Nem várok mást a 2. résztől se.
Matthew99
Az 1 még azt mondom tetszett is, de valahogy ez a második rész totál nem jött át.
dugo93
Én majd holnap nézem meg. De én el tudom fogadni az ilyen agy nélkül nézhető filmeket. Néha jó, hogy nincs bonyolult történet csak gyakás vagy poénhegyek.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Mekkora ertelmetlenseg a John Wick 2. Puff puff puff puffff John .... puff puff puff John, es ennyi a film.
ulpianus
Amikor az ezredik embert kinyírta és még mindig nem tudtam, hogy miért csinálja -mindezt a 30. perc körül- én fordultam egyet és inkább aludtam.
dugo93
Mi ebben a meglepő? Az első részben is az 10 perc "felvezetés" után kinyírják a kutyát meg elviszik a kocsit és onnantól gyilkolás. Nem várok mást a 2. résztől se.
Matthew99
Az 1 még azt mondom tetszett is, de valahogy ez a második rész totál nem jött át.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Mekkora ertelmetlenseg a John Wick 2. Puff puff puff puffff John .... puff puff puff John, es ennyi a film.
ulpianus
Amikor az ezredik embert kinyírta és még mindig nem tudtam, hogy miért csinálja -mindezt a 30. perc körül- én fordultam egyet és inkább aludtam.
dugo93
Mi ebben a meglepő? Az első részben is az 10 perc "felvezetés" után kinyírják a kutyát meg elviszik a kocsit és onnantól gyilkolás. Nem várok mást a 2. résztől se.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Mekkora ertelmetlenseg a John Wick 2. Puff puff puff puffff John .... puff puff puff John, es ennyi a film.
ulpianus
Amikor az ezredik embert kinyírta és még mindig nem tudtam, hogy miért csinálja -mindezt a 30. perc körül- én fordultam egyet és inkább aludtam.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Szerencsére pár havonta mindig jön egy-egy alkotás, ami fenntartja a reményt, hogy még 2017-ben is van filmművészet

 www.musicboxfilms.com/filebin/films/frantz/frantz_mbf_site_banner.jpg
baggio
Igen!

 index.hu/kultur/cinematrix/2017/06/28/a_konyvelo_the_accountant_ben_affleck_folytatas_masodik_resz/
Sobri Jóska
Nem különösen kedvelem Afflecket,de ez a filmje tetszett.Kíváncsian várom a folytatást.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Szerencsére pár havonta mindig jön egy-egy alkotás, ami fenntartja a reményt, hogy még 2017-ben is van filmművészet

 www.musicboxfilms.com/filebin/films/frantz/frantz_mbf_site_banner.jpg
baggio
Igen!

 index.hu/kultur/cinematrix/2017/06/28/a_konyvelo_the_accountant_ben_affleck_folytatas_masodik_resz/

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora ertelmetlenseg a John Wick 2. Puff puff puff puffff John .... puff puff puff John, es ennyi a film.
ulpianus
Pont, mint az elso resz. 8-)

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mekkora ertelmetlenseg a John Wick 2. Puff puff puff puffff John .... puff puff puff John, es ennyi a film.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Szerencsére pár havonta mindig jön egy-egy alkotás, ami fenntartja a reményt, hogy még 2017-ben is van filmművészet

 www.musicboxfilms.com/filebin/films/frantz/frantz_mbf_site_banner.jpg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
😕
 24.hu/kultura/2017/06/20/daniel-day-lewis-felhagy-a-szineszettel/
empty taxi
Így meg lesz a negyedik Oscar is. 😉

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
😕
 24.hu/kultura/2017/06/20/daniel-day-lewis-felhagy-a-szineszettel/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=I0-DqN2XEb4
ez elég jónak néz ki.elég elcsépelt a story,de mégis valahogy úgy érzem,hogy jó lesz.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Tegnap megvolt a Trainspottig 2. Nekem nagyon bejött. A visszaemlékezések is tök jól sikerültek. Akár kicsit többet is elbírt volna a film. Kedvet is kaptam az első részhez.
dugo93
wégre vlk... akkó nem egyedül nézem tem

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Tegnap megvolt a Trainspottig 2. Nekem nagyon bejött. A visszaemlékezések is tök jól sikerültek. Akár kicsit többet is elbírt volna a film. Kedvet is kaptam az első részhez.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Kincsemet csak most sikerült elkapni még moziban. Parádés lett! Kis elfogultság biztos van bennem a magyar vonatkozás miatt, de igyekeztem objektív maradni, és még így is patent!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
underworld : blood wars

omfg, annyira nem szar mint az előző rész, de hihetetlenül összecsapott és szánalmas
az első részt szerettem, de azóta olyan lejtmenet amit a korosodó Beckinsale sem tud megmenteni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
olyan gyengusz ez a Trainspotting 2 ,hogy gyorsan megnéztem az elsőt is😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
imádom Ellen Page-t, de az egészség ellenszere miatt vannak félelmeim:


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
aki látta a Bebukottakat és hozzám hasonlóan nem tudott a folytatásáról
annak ajánlani tudom a Káin gyermekeit...ezzel lesz | sajnos | teljes a történet!
érdekes hogy ezek az emberek a maguk módján sokszor milyen jól látják a dolgok "rendjét"
és rájövünk hogy milyen szerencsések vagyunk...

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Szrimai odavan a WW-ért...

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
wonder woman, oké hogy jobb mint a poszt-Nolan DC filmek, de ez se lett jó. eleje uncsi, közepe még elmegy-nem rossz, de hogy a végén megint hozzák a szokásos sötétben a CGI dragonballozást az már fekúrt. hanyadjára már DC? nem képesek egy normális "bossfightot" összehozni...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
szóval söralátét....

meghagyom porosodni és oda adom az ikreknek 12 év múlva,hogy ezeket látni kell.... 😊

több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Kicsit off:

Festjük a házat pakolászás és a tény:
Van kb 300 db eredeti dvd-m amit már nem nézek,szerintem lejátszóm sincs de kidobni nem szeretném.

Mit lehet tenni?

Vatera meg ilyesmi nem mozgat ezek javarészt azért nem mainstream filmek...persze van benne az is.
Janek
 www.boredpanda.com/recycled-cd-diy/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
havonta látok ilyen kissebb-nagyobb gyüjteményeket a kuka mellett... 😊
általában a költözés se segít nekik 😊