Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
és lehet h utoljára látjuk itt a BatFlecket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 573 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én is ma láttam. Ami engem a legjobban zavart, hogy 200 statisztával próbálják meg eladni a 400.000 embert, 4 repülővel a több százat és 10 hajóval a több ezret. Nem szeretem az ilyet. Tom Hardy gázsijából kijött volna a CGI.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 946 — nabege2@yahoo.com
Dunkirk: jó volt, de többet vártam. Több harcot, több háborút, nekem sok volt a dráma.
(nem sűrűn járok moziba, de hogy a hangokkal nem tudnak mit kezdeni az valami őrületes, a csöndbe belerobbanó hanghatások totálisan kikészítik az ember dobhártyáját)
NB2
imax-ben nézted? én hétfőn megyek rá, eddig csak jókat olvastam róla, erre most hirtelen jön két ilyen komment 😊
baggio
nem, sima egyszerű plaza😊
én több gyilokot akartam volna, valahogy túl steril volt a film, kizárt, hogy az egész így zajlott😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Dunkirk: jó volt, de többet vártam. Több harcot, több háborút, nekem sok volt a dráma.
(nem sűrűn járok moziba, de hogy a hangokkal nem tudnak mit kezdeni az valami őrületes, a csöndbe belerobbanó hanghatások totálisan kikészítik az ember dobhártyáját)
NB2
imax-ben nézted? én hétfőn megyek rá, eddig csak jókat olvastam róla, erre most hirtelen jön két ilyen komment 😊
baggio
a kritikusok el vannak tőle ájulva, lehet nekem is az volt a legnagyobb baj, hogy túl lett hypolva
Negritis
amitől én jobban tartok, hogy a Batman: Begins óta Nolan egyetlen filmje se tetszett igazán, ez is inkább a háborús téma miatt érdekel, plusz épp attól féltem, hogy túl sok játékidőt tölt ki a látvány helyett a drámázás
baggio
106 perc a film de én így is találtam benne 2-3 szálat amit ki lehetne venni mert teljesen felesleges

valamint a végét megint túlhúzzák, ami vicc de a Majmok és a Baby Driver sem tudta rendesen lezárni

amúgy a Batman filmjeit szeretem, a Mementot és az Insomnia-t meg akarom nézni, de az Inception és az Interstellar nem kicsit meh számomra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Dunkirk: jó volt, de többet vártam. Több harcot, több háborút, nekem sok volt a dráma.
(nem sűrűn járok moziba, de hogy a hangokkal nem tudnak mit kezdeni az valami őrületes, a csöndbe belerobbanó hanghatások totálisan kikészítik az ember dobhártyáját)
NB2
imax-ben nézted? én hétfőn megyek rá, eddig csak jókat olvastam róla, erre most hirtelen jön két ilyen komment 😊
baggio
a kritikusok el vannak tőle ájulva, lehet nekem is az volt a legnagyobb baj, hogy túl lett hypolva
Negritis
amitől én jobban tartok, hogy a Batman: Begins óta Nolan egyetlen filmje se tetszett igazán, ez is inkább a háborús téma miatt érdekel, plusz épp attól féltem, hogy túl sok játékidőt tölt ki a látvány helyett a drámázás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Dunkirk: jó volt, de többet vártam. Több harcot, több háborút, nekem sok volt a dráma.
(nem sűrűn járok moziba, de hogy a hangokkal nem tudnak mit kezdeni az valami őrületes, a csöndbe belerobbanó hanghatások totálisan kikészítik az ember dobhártyáját)
NB2
imax-ben nézted? én hétfőn megyek rá, eddig csak jókat olvastam róla, erre most hirtelen jön két ilyen komment 😊
baggio
a kritikusok el vannak tőle ájulva, lehet nekem is az volt a legnagyobb baj h túl lett hypolva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Dunkirk: jó volt, de többet vártam. Több harcot, több háborút, nekem sok volt a dráma.
(nem sűrűn járok moziba, de hogy a hangokkal nem tudnak mit kezdeni az valami őrületes, a csöndbe belerobbanó hanghatások totálisan kikészítik az ember dobhártyáját)
NB2
imax-ben nézted? én hétfőn megyek rá, eddig csak jókat olvastam róla, erre most hirtelen jön két ilyen komment 😊

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Dunkirk: jó volt, de többet vártam. Több harcot, több háborút, nekem sok volt a dráma.
(nem sűrűn járok moziba, de hogy a hangokkal nem tudnak mit kezdeni az valami őrületes, a csöndbe belerobbanó hanghatások totálisan kikészítik az ember dobhártyáját)
NB2
nekem az kifejezetten tetszett, hogy: | a repülők viszonylag csöndben repülnek ami ad egy nyugtató hangulatot majd berobban a golyószóró |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 946 — nabege2@yahoo.com
Dunkirk: jó volt, de többet vártam. Több harcot, több háborút, nekem sok volt a dráma.
(nem sűrűn járok moziba, de hogy a hangokkal nem tudnak mit kezdeni az valami őrületes, a csöndbe belerobbanó hanghatások totálisan kikészítik az ember dobhártyáját)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Dunkirk

ahhoz képest minek van beharangozva, eléggé közepes film lett szerintem

Nolan továbbra is az egyik legtúlértékeltebb rendező számomra

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 764 — Слава Україні! Героям слава!
Időhurok 2014

Ez valami elképesztően zseniális egy film szerintem.

Erősen ajánlom, aki bírja az időutazásos filmeket. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Kicsit el vagyok veszve. Ennek a majmok bolygója filmnek, melyik film a modern kori előzménye? Vagy ez teljesen különálló? Mert meglesném ha már ilyen jókat mondtok egy sci-fi-ről, de elég sok hasonlót/régebbit találok neten össze-vissza.
kristóf17
Első:
 port.hu/adatlap/film/tv/a-majmok-bolygoja-lazadas-rise-of-the-planet-of-the-apes/movie-117483
Második:
 port.hu/adatlap/film/tv/a-majmok-bolygoja-forradalom-dawn-of-the-planet-of-the-apes/movie-147444
dugo93
Köszönöm szépen!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
még annyit a cgi-hoz, hogy sztem semmivel nem volt jobb a majmok megvalósítása mint az orkok a warcraft filmben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Kicsit el vagyok veszve. Ennek a majmok bolygója filmnek, melyik film a modern kori előzménye? Vagy ez teljesen különálló? Mert meglesném ha már ilyen jókat mondtok egy sci-fi-ről, de elég sok hasonlót/régebbit találok neten össze-vissza.
kristóf17
Első:
 port.hu/adatlap/film/tv/a-majmok-bolygoja-lazadas-rise-of-the-planet-of-the-apes/movie-117483
Második:
 port.hu/adatlap/film/tv/a-majmok-bolygoja-forradalom-dawn-of-the-planet-of-the-apes/movie-147444

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Kicsit el vagyok veszve. Ennek a majmok bolygója filmnek, melyik film a modern kori előzménye? Vagy ez teljesen különálló? Mert meglesném ha már ilyen jókat mondtok egy sci-fi-ről, de elég sok hasonlót/régebbit találok neten össze-vissza.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
nekem ami bajom volt a majmokkal az hogy 2vel túlhúzták a befejezést

valamint a | comic relief karakter nélkül is bőven jó lett volna a film |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Nekem is megvolt a Majmok bolygója. Mit ne mondjak nem erre számítottam. A trailer után úgy voltam vele meg se nézem. Az, hogy halomra lövik egymást már nem a majmok bolygója. Ehhez képest pozitívan csalódtam. Tök jól visszaadta a sztorit. Elment egy előzményrésznek is az eredetihez. | Jól tudom, hogy nem annak volt szánva ugye? 😀😀 | .
Király volt amikor | oda adta a lánynak a "Novát", vagy ahogy elkezdtek elbutulni az emberek. Plusz még mindig valahogy a hideg futkos a hátamon amikor meglátom a majmokat fekete lovon lovagolni. | Szóval visszaadta sokszor az eredeti hangulatát.

Ami nem feltétlen tetszett, hogy volt amikor leült egy kicsit és 20 perccel simán lehetett volna rövidebb is.

Ráadásként már értem mire gondolt peach. Én is megfontolnám azt az Oscart Serkisnek. Legalább a jelölést.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Hiába cgi, az a majom olyan érzelmi skálákat mutatott meg az arcával ami mindenképpen figyelemre méltó és nincs az a számítógépes effekt ami ezt meg tudná valósítani ha nem lenne mögötte egy kiemelkedő színészi teljesítmény. Ezt miért ne lehetne akár jutalmazni egy színészi jelöléssel?
peach
Mert cgi.
És mert ezzel az erővel összerakhatnának egy filmet -képes már erre a technika-, ahol mondjuk Spencer Tracy együtt játszik Mila Kunissal. És ha az olyan jól sikerül, akkor kapjon Tracy Oscar-t azért a szerepért, ami a szemnek valóságos, de a valóságban szemtelenség? 😊
Egyébként van az a számítógépes effekt ami ezt meg tudja már valósítani színész nélkül is. Mitöbb, 10 év múlva már olyan is lesz, hogy utólag bele lehet nyúlni egy nem animációs filmbe is könnyedén.
Sobri Jóska
Ja, jó példa volt erre az ébredő erő is tarkinnal meg leiaval...gondolom pénz nem volt rá, azért lett olyan hitvány mind2.
peach
Szerintem Tarkin jobb volt.
És innentől a vita ízlésről folyik.
És pont ezért a cgi-nek színészi Oscart adni nevetséges és védhetetlen.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Hiába cgi, az a majom olyan érzelmi skálákat mutatott meg az arcával ami mindenképpen figyelemre méltó és nincs az a számítógépes effekt ami ezt meg tudná valósítani ha nem lenne mögötte egy kiemelkedő színészi teljesítmény. Ezt miért ne lehetne akár jutalmazni egy színészi jelöléssel?
peach
Mert cgi.
És mert ezzel az erővel összerakhatnának egy filmet -képes már erre a technika-, ahol mondjuk Spencer Tracy együtt játszik Mila Kunissal. És ha az olyan jól sikerül, akkor kapjon Tracy Oscar-t azért a szerepért, ami a szemnek valóságos, de a valóságban szemtelenség? 😊
Egyébként van az a számítógépes effekt ami ezt meg tudja már valósítani színész nélkül is. Mitöbb, 10 év múlva már olyan is lesz, hogy utólag bele lehet nyúlni egy nem animációs filmbe is könnyedén.
Sobri Jóska
Ja, jó példa volt erre az ébredő erő is tarkinnal meg leiaval...gondolom pénz nem volt rá, azért lett olyan hitvány mind2.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Hiába cgi, az a majom olyan érzelmi skálákat mutatott meg az arcával ami mindenképpen figyelemre méltó és nincs az a számítógépes effekt ami ezt meg tudná valósítani ha nem lenne mögötte egy kiemelkedő színészi teljesítmény. Ezt miért ne lehetne akár jutalmazni egy színészi jelöléssel?
peach
Mert cgi.
És mert ezzel az erővel összerakhatnának egy filmet -képes már erre a technika-, ahol mondjuk Spencer Tracy együtt játszik Mila Kunissal. És ha az olyan jól sikerül, akkor kapjon Tracy Oscar-t azért a szerepért, ami a szemnek valóságos, de a valóságban szemtelenség? 😊
Egyébként van az a számítógépes effekt ami ezt meg tudja már valósítani színész nélkül is. Mitöbb, 10 év múlva már olyan is lesz, hogy utólag bele lehet nyúlni egy nem animációs filmbe is könnyedén.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Hiába cgi, az a majom olyan érzelmi skálákat mutatott meg az arcával ami mindenképpen figyelemre méltó és nincs az a számítógépes effekt ami ezt meg tudná valósítani ha nem lenne mögötte egy kiemelkedő színészi teljesítmény. Ezt miért ne lehetne akár jutalmazni egy színészi jelöléssel?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Ha hajlandó lenne nyitni az akadémia a jövő felé ( tudom h nem ) akár egy oscart is eltudnék képzelni andy sarkis/cézárnak a legjobb főszereplő kategóriában.
peach
És Shrek is kaphatna életmű Oszkárt lassan...

És igen, láttam én is a videót, hogy ez egy az egyben az ő mimikája, hangja, stb.
De attól még számítógépes animáció.
Ennek a szerepmegformálásnak a jutalmazása egy szinkronszínészi díj lenne, vagy egy olyan díj, ahol azt jutalmazzák, hogy ki tud ilyen jól alapot játszani különféle animációkhoz.
De azért összevetni egy Jack Nicholson, De Niro, Day-Lewis féle színészi teljesítménnyel, filmes jelenléttel, hogy is mondjam finoman; módfelett komikus.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Tegnap megnéztem a majmok bolygója új részét és bátran mondhatom, hogy továbbra is ez a kedvenc blockbuster szériám. Ha hajlandó lenne nyitni az akadémia a jövő felé ( tudom h nem ) akár egy oscart is eltudnék képzelni andy sarkis/cézárnak a legjobb főszereplő kategóriában. Amúgy a film kicsit túl lett húzva emiatt párszor le-le csüccsent, ill. majdnem túl szaladt a giccs ezért nem ér fel a második rész szintjéhez, mégis méltó lezárása ez a történetnek. | az meg, hogy az alcím mekkora megvezetés külön pacsit érdemel |



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nem beszélnék le senkit róla, akit kicsit is érdekel az alapsztori, az hogy hamar meguntam inkább az én saram, mert az őserdőkben való kalandozás nagyon nem az én világom (még az Aguirre sem fogott meg). Talán "Indiana Jones-osabb" megvalósítást vártam, de mivel mégis csak igaz történeten alapul, nyilván sokkal jobban meg volt kötve az alkotók keze. Meg hát Charlie Hunnam se egy színészóriás, a nulla karizmája is rásegített, hogy 30 perc alatt világossá váljon számomra, roppant módon nem érdekel az ő kálváriája.
baggio
Igen, az egyik negatív az volt számomra, hogy faarccal csinálta végig a filmet. Nagyon unalmas volt, bármennyire is érdekelt a sztori.