NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Régebben a mom cc ben adtak szinte csak felirattal mindent. Amióta bezárt a cc nem csinált ilyen helyet. A cinemapink pedig a hangzásra és a komfortra ment rá.
Ez van. 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Srácok, ez komoly, hogy nincsenek feliratos filmek a mozikban? 😀 Dunkirk-et meg akarnánk nézni, de se sugárban, se arénában sehol. Alleban van összesen 3 feliratos film???? Ezt én nem akarom elhinni. Nem csak elcseszek valamit? Eszem ágában nincs szinkronnal nézni filmet az a helyzet.
kristóf17
Az a baj hogy a plázás mozik pont arra mennek rá (gondolom) hogy minél kevesebbet kelljen feliratosan adni, ugyanis a suttyóknak lehet már az is baj hogy olvasni kell 😊 Én speciel ezért várom meg amíg jó minőségben van torrent a filmekhez, a szinkron rengeteget elvesz belőlük.
davemayer
Pontosan ugyanez. De én ezzel most szembesültem, mert annyit nem járok moziba, csak, ami kiemelkedő lenne számomra. Hát ez szomorú 😕
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Srácok, ez komoly, hogy nincsenek feliratos filmek a mozikban? 😀 Dunkirk-et meg akarnánk nézni, de se sugárban, se arénában sehol. Alleban van összesen 3 feliratos film???? Ezt én nem akarom elhinni. Nem csak elcseszek valamit? Eszem ágában nincs szinkronnal nézni filmet az a helyzet.
kristóf17
Az a baj hogy a plázás mozik pont arra mennek rá (gondolom) hogy minél kevesebbet kelljen feliratosan adni, ugyanis a suttyóknak lehet már az is baj hogy olvasni kell 😊 Én speciel ezért várom meg amíg jó minőségben van torrent a filmekhez, a szinkron rengeteget elvesz belőlük.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Srácok, ez komoly, hogy nincsenek feliratos filmek a mozikban? 😀 Dunkirk-et meg akarnánk nézni, de se sugárban, se arénában sehol. Alleban van összesen 3 feliratos film???? Ezt én nem akarom elhinni. Nem csak elcseszek valamit? Eszem ágában nincs szinkronnal nézni filmet az a helyzet.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
FF 8

Hát ennyi bőrt is le lehet húzni a dologról.(Vicc)
Szerintem a második után be kellett volna fejezni.


SPOILER







De szerintem már egyre silányabb,ebbán már lassan autóban sem ülnek... egy komolyabb jelenet van abban pl sofőr nélkül potyognak az égből....

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
hibátlan



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Atomic Blonde
messze nem a női John Wick, a film maga érdekes bár egy csomó hülyeség van benne
legjobb szó rá a szórakoztató

amúgy hihetetlen milyen gyenge a mozi időszak, Dunkirk óta nem volt mit nézni
pedig idén már 29 filmet láttam már mozikban és júniusban volt még ilyen aszáj

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Megnéztem az Alient. Nem is volt rossz, bár a végén a csavar rohadtul felhúzott..

Abban segítsetek, hogy | David amikor mesélt a másik robotnak az esőben, akkor a bevillanó képsorok azok mik voltak? Valami tömegmészárlás, de miért, meg kik voltak azok, meg hogy került oda David? | .

Thx
JC6
ez benne volt a filmben; | a Prométhuszból következik, oda mentek a tudós csajjal az ősök bolygójára akikre David ledobta ezt a black tart (ezt az alienes anyagot), és majd később ezzel kezdett kísérletezni.. |
sapka
| hogy fejlesztette ki és miért nyírta ki a csajt? |
JC6
Szerintem sem volt rossz film! A rossz kritikák miatt eleve kevés elvárással ültem be a moziba, de volt ennél bőven rosszabb film idén.
| A fekete trutyit nem ő fejlesztette ki, hanem a Prometheus filmben már benne van. A teremtők alkották, David továbbfejlesztette. A Prometheus végén a csajjal együtt indultak megkeresni a teremtőket. Valószínűleg a tömegmészárlás miatt összekülönböztek (nekem legalábbis erre utal, hogy egyedül van abban a jelentben, illetve az űrhajó is lezuhant és használhatatlanná vált), ezért David megölte és/vagy kísérletezésre használta fel. |

Szerintem az alien filmek közül a 4. rész messze rosszabb, de a Promethus se jött be nekem. Ennek viszont nem biztos, hogy lesz már folytatása, amiért kár lenne, mert az eredeti cél az volt, hogy A nyolcadik utas a halál űrhajós jelenetéig eljussunk, de attól még messze vagyunk.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
az Alien: C talán a legszarabb alien film
Negritis
az Alien: C talán a legszarabb film az elmúlt évekből.
Sobri Jóska
Ne már! Még a Mad Max Harag utjanal is szarabb! 😛☺️
yooker
Szarabb!

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
az Alien: C talán a legszarabb alien film
Negritis
az Alien: C talán a legszarabb film az elmúlt évekből.
Sobri Jóska
Ne már! Még a Mad Max Harag utjanal is szarabb! 😛☺️
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
az Alien: C talán a legszarabb alien film
Negritis
az Alien: C talán a legszarabb film az elmúlt évekből.
Sobri Jóska
legalább 2 szarabbat tudok:
5. hullám, egészség ellenszere
Negritis
Azokat senki se veszi komolyan.
De az Alien: C-ről úgy beszélnek, mintha nem ZS-kategoria lenne.
Sobri Jóska
az egészség ellenszerét gore verbinski követte el, és sok helyről hallottam hogy kicsit vontatott de ettől még zseniális és előrelátó

hát nem, egy idióta agymenés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
az Alien: C talán a legszarabb alien film
Negritis
az Alien: C talán a legszarabb film az elmúlt évekből.
Sobri Jóska
legalább 2 szarabbat tudok:
5. hullám, egészség ellenszere
Negritis
Azokat senki se veszi komolyan.
De az Alien: C-ről úgy beszélnek, mintha nem ZS-kategoria lenne.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
az Alien: C talán a legszarabb alien film
Negritis
az Alien: C talán a legszarabb film az elmúlt évekből.
Sobri Jóska
legalább 2 szarabbat tudok:
5. hullám, egészség ellenszere
Negritis
Az egyiptom istenei alulmúlhatatlan szvsz.
peach
ezek szerint te se láttad az általam említett 2 filmet 😀
az egyiptom isteneinek csak azért tudok megbocsátani mert alig kapunk politeista (görög, római, egyiptomi ..) mitológiai filmeket
ettől még max 1x nézős buta és vacak film

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
az Alien: C talán a legszarabb alien film
Negritis
az Alien: C talán a legszarabb film az elmúlt évekből.
Sobri Jóska
legalább 2 szarabbat tudok:
5. hullám, egészség ellenszere
Negritis
Az egyiptom istenei alulmúlhatatlan szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
az Alien: C talán a legszarabb alien film
Negritis
az Alien: C talán a legszarabb film az elmúlt évekből.
Sobri Jóska
legalább 2 szarabbat tudok:
5. hullám, egészség ellenszere

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
az Alien: C talán a legszarabb alien film
Negritis
az Alien: C talán a legszarabb film az elmúlt évekből.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician


cruise nálam az oblivionnal fullon leírta magát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Hát igen, zavaros. Ezt a jelzőt kerestem. Annyi kérdőjel van, hogy sírok. Mindenesetre nem vagyok fanatikus, szóval lekötött és mostanság ez a lényeg 😀

Viszont ami szó szerint kínzott az Cruise új filmje, a Múmia volt.
Borzalmas.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
óóó, akinek az alien covenant zavaros és fárasztó az nem látta moziban a Cure for Wellnesst 😀

attól függetlenül hogy az Alien: C talán a legszarabb alien film
a Prometheus kb tudta mit akar még ha néha kicsit beleakadt is
az Alien 3 elég meh volt, de ott főleg a CGI felesleges használata meg a koppintós lezárás csapta ki nálam a biztosítékot
a 4 pedig igazi trash és ha úgy nézed teljesen jó

a C komolyan veszi magát, de mire?! egy zavaros katyvasz az egész
még azt se éri meg h spoileresen beszéljetek róla, mert annyira mindenki szét szedte már hogy mint ahogy tudjuk h Willis egy szellem a vak lány faluja pedig a jelenben van

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Megnéztem az Alient. Nem is volt rossz, bár a végén a csavar rohadtul felhúzott..

Abban segítsetek, hogy | David amikor mesélt a másik robotnak az esőben, akkor a bevillanó képsorok azok mik voltak? Valami tömegmészárlás, de miért, meg kik voltak azok, meg hogy került oda David? | .

Thx
JC6
ez benne volt a filmben; | a Prométhuszból következik, oda mentek a tudós csajjal az ősök bolygójára akikre David ledobta ezt a black tart (ezt az alienes anyagot), és majd később ezzel kezdett kísérletezni.. |
sapka
| hogy fejlesztette ki és miért nyírta ki a csajt? |
JC6
Nem is volt rossz? Én pozitívat nem tudok róla mondani.
Nulla feszültség. Kiszámítható. A végső 'csavar' tényleg meglepett? (sőt, tekintve, hogy ez egy előzményfilm)... Csomó bullshit. Mindent 'poént' egyből lelőttek | az sem ütött amikor kiderült, hogy David nyírta ki a dokit (egyébként csak azért mert kísérletezett rajta, hogy megalkossa remekművét) pedig ott lehetett volna fokozni az izgalmakat | . Az egyetlen jelenet ami igazán tetszett az | pont a bevillanó képsorok (a mészárlás, amikor a fekete katyvasz szép dns-lánc alakban lehull) | . | Tök jó lett volna, ha kicsit jobban megmutatják David 'személyiségét' és egy David-vs-Walter filozófiai összekülönbözésre jobban vágytam volna (erre csak egy bugyuta/kellemetlen furulyás jelenetet kaptunk szinte...) |
Rég volt ilyen rossz mozis élményem mint akkor. Aztán beültem legutóbb majmok bolygójára, szóval most zsinórban két csalódás...

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem az Alient. Nem is volt rossz, bár a végén a csavar rohadtul felhúzott..

Abban segítsetek, hogy | David amikor mesélt a másik robotnak az esőben, akkor a bevillanó képsorok azok mik voltak? Valami tömegmészárlás, de miért, meg kik voltak azok, meg hogy került oda David? | .

Thx
JC6
ez benne volt a filmben; | a Prométhuszból következik, oda mentek a tudós csajjal az ősök bolygójára akikre David ledobta ezt a black tart (ezt az alienes anyagot), és majd később ezzel kezdett kísérletezni.. |
sapka
| hogy fejlesztette ki és miért nyírta ki a csajt? |
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Megnéztem az Alient. Nem is volt rossz, bár a végén a csavar rohadtul felhúzott..

Abban segítsetek, hogy | David amikor mesélt a másik robotnak az esőben, akkor a bevillanó képsorok azok mik voltak? Valami tömegmészárlás, de miért, meg kik voltak azok, meg hogy került oda David? | .

Thx
JC6
ez benne volt a filmben; | a Prométhuszból következik, oda mentek a tudós csajjal az ősök bolygójára akikre David ledobta ezt a black tart (ezt az alienes anyagot), és majd később ezzel kezdett kísérletezni.. |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem az Alient. Nem is volt rossz, bár a végén a csavar rohadtul felhúzott..

Abban segítsetek, hogy | David amikor mesélt a másik robotnak az esőben, akkor a bevillanó képsorok azok mik voltak? Valami tömegmészárlás, de miért, meg kik voltak azok, meg hogy került oda David? | .

Thx
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
megnéztem a Hivatali Karácsonyt
és egy bugyuta trash ivós hányós vígjáték, ami engem felmérgelt és ami miatt 4 pont a 6 helyett
az az áltudományos okoskodás ami nagyon gáz
a cloud, net hálózat ... még csak távolról sem így működik és nagyon gáz
ahogy a zongorázás is a klaviatúrán
Negritis
Megkérdezem, hogy miért adtál mégis 4 pontot neki... mert az alapján amit írtál, abszolút nulla környéki tartományba illene/lehetne rakni....
Igor
én szeretem a hangover típusú vígjátékokat és a poénok jelentős részével nem volt gondom
sőt volt 1 ami kifejezetten hangosan röhögős volt anélkül hogy a proszto vonalon mozgott volna (alkohol, drog, sex ...)
ezek alapján simán belefért volna a 6 pont amit a nagyfiúk mind2 részének is adtam - mivel jól szórakoztam rajta - de ahogy az egészet lezárják az annyira meh h hihetetlen


a film amúgy szépen összelopta magát a förtelmes főnökök, hangover ... sikeres és jó vígjátékokból

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
megnéztem a Hivatali Karácsonyt
és egy bugyuta trash ivós hányós vígjáték, ami engem felmérgelt és ami miatt 4 pont a 6 helyett
az az áltudományos okoskodás ami nagyon gáz
a cloud, net hálózat ... még csak távolról sem így működik és nagyon gáz
ahogy a zongorázás is a klaviatúrán
Negritis
Megkérdezem, hogy miért adtál mégis 4 pontot neki... mert az alapján amit írtál, abszolút nulla környéki tartományba illene/lehetne rakni....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)