Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 323 — The Mathematician
Thor:Ragnarok

megtalálták Thor-nak is a humor faktorát
látom mibe lehet belekötni, de én nem fogok mert a lényeg hogy iszonyat jól éreztem magam és lehet még1x elmék moziba érte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 077 — nabege2@yahoo.com
Akinek esetleg tetszett a Bérhaverok (én konkrétan szakadtam rajta), annak az Alibi.com is fog.
JC6
Szombaton láttam, jókat röhögtem. Szombat esti limonádénak bőven jó!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Akinek esetleg tetszett a Bérhaverok (én konkrétan szakadtam rajta), annak az Alibi.com is fog.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kingsman Golden Circle
annyira nem új mint az első rész, de számomra így is hatalmas fun volt

ami nekem kicsit sok volt: | az Elton John |
Negritis
Nekem nagyon bejött 😀 Biztos öregszem már, hogy nem kellenek bonyolult filmek, de már ennyi, nekem való: szerintem jól vannak a karakterek megint, a történetük felépítve, humor. Nekem még Elton is rendben volt 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 323 — The Mathematician
 twitter.com/SamuelLJackson/status/924453546082349056

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 794 — Слава Україні! Героям слава!
igazából a double header miatt lett Allee, és a vicc h a Borg/McEnroe-n nem is voltak sokan
csak sztem egy nyugger volt aki nem tudta mit kell csinálni h kikapcsolja a telefont
Negritis
Most itt amúgy 2 ember kb. 40 percig bírta a Blade Runnert. Gondolom rettenetesen vontatott volt nekik, vagy nem is látták az első részt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 323 — The Mathematician
igazából a double header miatt lett Allee, és a vicc h a Borg/McEnroe-n nem is voltak sokan
csak sztem egy nyugger volt aki nem tudta mit kell csinálni h kikapcsolja a telefont

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 794 — Слава Україні! Героям слава!
@Vrij6
én láttam még hó elején és nekem tetszett, nemrég láttam az elsőt és nekem az annyira nem jött be
Leto
| ő egy másik android alkótó zseni, aki mellesleg egy megalomán isten komplexusos őrült is |

ma a moziünnepnek köszönhetően toltunk kollégámmal egy doubleheadert Allee-ban

Borg/McEnroe
sport dráma, sztem egész jól adták vissza a 2 karakter és Löböf elemében volt
stilisztikára is tökéletesen passzolt

Suburbicon
beteg film, nem kicsit azt mondjuk h IMDB miért 5 pontos csak azzal tudom magyarázni hogy a balfaszok lepontozzák mert Damon nem ítélte élből el Weinsteint
nem mondom h 10/10, de azért sztem ez egy 6-8 közötti film attól függően hogy ki mennyire vevő a groteszk stílusára

--
csak annyit tennék hozzá, hogy egy jó darabig sztem megint max a Duna Plaza, Toldi és Corvin moziba megyek mert mind2 film alatt csörgött telefon és a Suburbicon alatt még volt aki folyamatosan facebookozott is
Negritis
Igen, valami ilyesmire gondoltam én is. | Ugyanakkor nem nagyon volt kibontva ez a karakter,
igazából arányait nézve nem sokat szerepelt a filmben.[/spoiler

Ezt a Suburbicont láttam plakáton, azonnal feltűnt, hogy ez jó kis film lehet.

Én a Duna Plázában néztem. Alig voltak már hála az égnek. 😀 Azt szoktam preferálni általában.
|

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 323 — The Mathematician
@Vrij6
én láttam még hó elején és nekem tetszett, nemrég láttam az elsőt és nekem az annyira nem jött be
Leto
| ő egy másik android alkótó zseni, aki mellesleg egy megalomán isten komplexusos őrült is |

ma a moziünnepnek köszönhetően toltunk kollégámmal egy doubleheadert Allee-ban

Borg/McEnroe
sport dráma, sztem egész jól adták vissza a 2 karakter és Löböf elemében volt
stilisztikára is tökéletesen passzolt

Suburbicon
beteg film, nem kicsit azt mondjuk h IMDB miért 5 pontos csak azzal tudom magyarázni hogy a balfaszok lepontozzák mert Damon nem ítélte élből el Weinsteint
nem mondom h 10/10, de azért sztem ez egy 6-8 közötti film attól függően hogy ki mennyire vevő a groteszk stílusára

--
csak annyit tennék hozzá, hogy egy jó darabig sztem megint max a Duna Plaza, Toldi és Corvin moziba megyek mert mind2 film alatt csörgött telefon és a Suburbicon alatt még volt aki folyamatosan facebookozott is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 794 — Слава Україні! Героям слава!
Blade Runner 2049 - ki látta már?

| Tele vagyok gondolatokkal és kérdésekkel, mégse tudom megfogalmazni őket rendesen. tetszett a hangulat, a sok visszatekintés az első részre, az érzések, amelyek az eredetit juttatták eszembe. Egész melankolikus volt itt végig a hangulat. Ne egy pörgős sci-fire készüljön az ember. Többször nézős, az tuti.
Villeneuve tisztelgett az első rész előtt, ez egyértelmű, emiatt kicsit karakter nélkülinek éreztem végig a filmet. Ami persze nem baj. Jared Leto akkor most micsoda a filmben? Alkotó? Teremtő? Megannyi érzés és gondolat, amit éreztem a film nézése közben. Látványilag rendben van, a női szereplők is igen szépek és dekoratívak benne. Természetesen megéri megnézni, aki szereti az első részt. Úgy érzem, a befejezéssel megágyaztak a 3. résznek.
|

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 323 — The Mathematician
Ez a nyomd bébi nyomd vagy micsoda, igazából micsoda? Pff.
JC6
Végre, köszönöm!

Én még moziban néztem meg, de nekem végig szenvedés volt.
ervinator
Az ilyen filmeknek én már neki se merek ugrani. Addig már eljutottam, hogy a szuperhős filmeket teljes mértékben kizártam a repertoárból.

Ezt ugyan meg akartam nézni, mivel sok jót írtak itt róla, de egyre kevesebb a kedvem hozzá 😀
dugo93
kérdés h szereted-e edgar wright filmjeit
én csak ezt láttam tőle, de haver akivel néztem ő jobban ismeri és azt mondta h aki szereti a rendezőt szeretni fogja a filmet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 084
Ez a nyomd bébi nyomd vagy micsoda, igazából micsoda? Pff.
JC6
Végre, köszönöm!

Én még moziban néztem meg, de nekem végig szenvedés volt.
ervinator
Az ilyen filmeknek én már neki se merek ugrani. Addig már eljutottam, hogy a szuperhős filmeket teljes mértékben kizártam a repertoárból.

Ezt ugyan meg akartam nézni, mivel sok jót írtak itt róla, de egyre kevesebb a kedvem hozzá 😀

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Ez a nyomd bébi nyomd vagy micsoda, igazából micsoda? Pff.
JC6
Végre, köszönöm!

Én még moziban néztem meg, de nekem végig szenvedés volt.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!


nem tudom miért fikázzák ezt a trailert,Michael B. Jordan pl kifejezetten badass.

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 902 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 323 — The Mathematician
Help.
Majmok bolygója, háború.
| ki ez az ezredes? meg a csapata? ellenállók, akik a vírust az összes majom kinyírásával akarják megállítani? és kik a film végén a "fehérek" serege, miért nyomulnak az ezredes ellen? |
Thx.
JC6
az ezredes
| a 2. rész végén hívtak katonai segítséget, nah az ezredes meg a többiek voltak akik arra válaszoltak és jöttek
egy militáns 'őrült', aki úgy gondolja hogy mivel az intelligens majmoktól indult a vírus ezért ha kipusztítod őket akkor "nyertél"
főleg mivel a vírus mutálódik is
|
a végén
|
a falat azért kell építeni mert egy az ezredessel már korábban is balhéban álltak
|

a szerepe a végének:
| alapvetően az a lényeg hogy a mutálódott vírus ami az ezredes gyerekét és a végén őt is megfertőzte az fertőzze meg a többi túlélőt is és az emberiség ténylegesen fejlődjön vissza állati szintre és valamennyire szinkronban legyen a film az eredeti Heston féle film alapszitujával |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Remember

Egoyan film, kibaszott jó, maximálisan ajánlott.
Olyan szépen építkezik, hogy spoiler nélkül nem is mondok többet.
Aki megnézte, és nem tetszett neki, reklamálhat.
Sobri Jóska
rákerestem kíváncsiságból.
2 sorban ír csak róla mielőtt letölteném azt áruld el hogy ugye | nem az a brilliáns fordulat hogy a papa kideríti a végére hogy ő maga egy gyilkos... | 😊
yooker
En rászoktam az utóbbi időben, hogy semmit nem olvasok könyvek hátulján, filmek leírásában.
Látok egy szimpi írót, színészt, rendezőt, és már olvasom, nézem is.
Egy nagyságrenddel szórakoztatóbb így, sima kriminél is, hogy nem kombinálok, azt se tudom az elején kin lesz a fókusz.
| Nem derít ki a papa semmit, tök demens. Mondjuk úgy, hogy az a zseniális fordulat, hogy nem arról szól a film, amiről végig azt hiszed, hogy szól. És nem a végétől jó. Ne nyomozz előre, nézd meg. 😊 . |

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Remember

Egoyan film, kibaszott jó, maximálisan ajánlott.
Olyan szépen építkezik, hogy spoiler nélkül nem is mondok többet.
Aki megnézte, és nem tetszett neki, reklamálhat.
Sobri Jóska
rákerestem kíváncsiságból.
2 sorban ír csak róla mielőtt letölteném azt áruld el hogy ugye | nem az a brilliáns fordulat hogy a papa kideríti a végére hogy ő maga egy gyilkos... | 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Remember

Egoyan film, kibaszott jó, maximálisan ajánlott.
Olyan szépen építkezik, hogy spoiler nélkül nem is mondok többet.
Aki megnézte, és nem tetszett neki, reklamálhat.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Help.
Majmok bolygója, háború.
| ki ez az ezredes? meg a csapata? ellenállók, akik a vírust az összes majom kinyírásával akarják megállítani? és kik a film végén a "fehérek" serege, miért nyomulnak az ezredes ellen? |
Thx.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 323 — The Mathematician
Blade Runner 2049:
az első rész nem volt rossz, de nem volt olyan nagy hatással rám mint be volt harangozva az alapján h mekkora kult film
a folytatás jobb számomra, de ehhez hozzátartozik Villeneuve is, a csávó számomra jelenleg a legjobb sci-fi rendező

a film lassú, de nem öncélú
sajnos a mai trendeknek megfelelően kicsit szájbarágós, de ettől még igényel még 1 nézést minimum

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
oké, akkor valszeg életem egyik legrosszabb pillanatában néztem meg (Baby).
Sorry all 😀
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
Hátha ez nem lesz olyan elcseszett, mint az előző 😊)
kristóf17
Az első (VII.) is szerethető volt szvsz.
iktriad
Számomra rengeteg rendezésbeli, és karakterbeli csalódást tartalmazott. Bár szerethetőnek tényleg szerethető volt, de nekem csalódást okozott. Ellenben mondjuk a Zsivány egyessel, amiért meg epedezek, olyannyira tetszett. Hajazzon inkább arra hatásban, és akkor virulni fogok.
kristóf17
Még lesz egy IX. rész is, így nem lehet kinyírni a szereplők 80%-át. 😊
iktriad
ez nem a trónok harca... 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hátha ez nem lesz olyan elcseszett, mint az előző 😊)
kristóf17
Az első (VII.) is szerethető volt szvsz.
iktriad
Számomra rengeteg rendezésbeli, és karakterbeli csalódást tartalmazott. Bár szerethetőnek tényleg szerethető volt, de nekem csalódást okozott. Ellenben mondjuk a Zsivány egyessel, amiért meg epedezek, olyannyira tetszett. Hajazzon inkább arra hatásban, és akkor virulni fogok.
kristóf17
Itt is éreztem a trailerben egy-két áthallást/párhuzamot a korábbi trilógiával, de egész igéretes a cucc, a porgot leszámitva.... WTF, man.
A két fö karakter sztorija elég tiszta sornak tünik, Finn ésa Sólyom fejvakarós, Snokeból megint nem kapunk eleget (hacsak Luke nem rá utalt..), Leia meg... 😕

Viszont jégfarkasok és a "Hothos" lépegetös csata az nyàlcsorgatósan várós részemröl 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
megvolt a transformers LK....

Hát igazából én semmi változást nem látok egyik részben sem,logikai bukfencek sorozata ám a 7-14 éves fiúk biztos imádják...

Amit nem értek,hogy pár rész fel volt húzva milyen jó ez pl meg milyen unalmas stb...

szerintem egy közepes szintet hoz mind.