Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
egyébként ugyanez a template alapú építkezés megfigyelhető a modern horrorfilmek és vígjátékok esetében is
Negritis
Ahhoz képest a családi üzelmek óta nem láttam olyat amin visítva tudtam volna röhögni. Ha van még ilyen, ne fojtsd magadba...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
egyébként ugyanez a template alapú építkezés megfigyelhető a modern horrorfilmek és vígjátékok esetében is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
az alapminőség magas és a jelenlegi blockbustereket bőven veri
Negritis
Ezt megint nem tudom értelmezni, egyik pontot se.

Szerintem 1) a non-cbm blockbusterek színvonala magasabb és 2) alpminőség alatt mit értesz? Hogy elfogadható/közepes cgi van a filmben, meg beleöltek 10-15 milliót az effektekbe? Please..
Igor
cbm?

alapminőség alatt azt érzem h van kis túlzással egy marvel template ami alapján lehet csinálni jó filmeket
ahogy pl ott van a dr house, supernatural és egyéb sorozatok csomó része 1-1 template alapján épül fel és jók, élvezetesek

egy Baywatch, Transformers, FnF hol van az avengers, cap am ... szintjétől? sztem mérföldekre

a DC ezt a templatet még nem tudta normálisan kidolgozni ezért (is) vannak bajban
a Fox meg nem igazán akar ilyet használni (inkább full jeleneteket alkotnak újra és újra)

az MCU filmek hoznak egy alap szintet ami jó (10ből 7) és 1-1 jobb ennél többet ér, de alá ritkán esnek (Thor filmek mondjuk)
hogy ez jó vagy rossz az iparnak az teljesen más kérdés (én sem feltétlen örülök neki)

de ugyanilyen formula várható a Star Wars terén is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
az alapminőség magas és a jelenlegi blockbustereket bőven veri
Negritis
Ezt megint nem tudom értelmezni, egyik pontot se.

Szerintem 1) a non-cbm blockbusterek színvonala magasabb és 2) alpminőség alatt mit értesz? Hogy elfogadható/közepes cgi van a filmben, meg beleöltek 10-15 milliót az effektekbe? Please..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Wonder Woman.
Borzasztó 😀
JC6
minek nézel képregény filmet ha egyik se tetszik?
Negritis
mert nincs más.
neked mindegyik tetszik?
JC6
nem nem tetszik minden képregény film
viszont kevés az ami NEM borzasztó

Negritis
Fixed that for you..
Igor
továbbra is nézőpont kérdése

igazán kiemelkedőből kevés van, és azt is sokan nem szeretik vagy ezért vagy azért
viszont (főleg a marvel-disney vonalon) az alapminőség magas és a jelenlegi blockbustereket bőven veri

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Wonder Woman.
Borzasztó 😀
JC6
minek nézel képregény filmet ha egyik se tetszik?
Negritis
mert nincs más.
neked mindegyik tetszik?
JC6
nem nem tetszik minden képregény film
viszont kevés az ami NEM borzasztó

Negritis
Fixed that for you..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Wonder Woman.
Borzasztó 😀
JC6
minek nézel képregény filmet ha egyik se tetszik?
Negritis
mert nincs más.
neked mindegyik tetszik?
JC6
nem nem tetszik minden képregény film
viszont kevés az ami borzasztó

én pl a krimi, dráma, romantikus baromság vonalat nem szeretem
és nagy részüket unalmasnak is tartom
viszont nem is nézem meg őket általában

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Wonder Woman.
Borzasztó 😀
JC6
minek nézel képregény filmet ha egyik se tetszik?
Negritis
mert nincs más.
neked mindegyik tetszik?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Wonder Woman.
Borzasztó 😀
JC6
minek nézel képregény filmet ha egyik se tetszik?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Wonder Woman.
Borzasztó 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
The Shot Caller.
Nem tudom, látta-e közületek valaki, de nekem hatalmas csalódás. Rég láttam ilyen kesze-kusza, értelmetlen valamit. 120 perc faarc.
JC6
Szerintem egyáltalán nem kesze-kusza, egyszerűen csak a hangsúly a múlton van, nem a jelenen, és ahogy beindul az a szál, onnantól többet kapsz belőle, ennyi. De azért szerintem épp emiatt élvezhető, hogy szépen lassan megérted, mit és miért tesz a faszi.

Nyilvánvalóan lehetett volna jobb is, de összességében szerintem teljesen jó. Ráadásul azért olyan csattanóval a végén, amire én személy szerint például nem számítottam.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
imádom Matt Damon-t 😀



a végén a biciklinél hangosan röhögtem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
The Shot Caller.
Nem tudom, látta-e közületek valaki, de nekem hatalmas csalódás. Rég láttam ilyen kesze-kusza, értelmetlen valamit. 120 perc faarc.
JC6
Nekem tetszett, néha az ugrások hülyén voltak megcsinálva, de egynek elment.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
The Shot Caller.
Nem tudom, látta-e közületek valaki, de nekem hatalmas csalódás. Rég láttam ilyen kesze-kusza, értelmetlen valamit. 120 perc faarc.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Life - klisé klisé hátán? - igen. Logikátlan baromságok vannak? - vannak. Ha ezeken nem ragad le az ember akkor viszont egy izgalmas, jópárszor karfa markolós parázást kap másfél órában ami be fog jönni a legtöbbeknek akik szeretik az ilyesmit 😊

| csak a legvégét ne barmolták volna ennyire el a 2. rész remnyében... |
peach
life
| van bármi a földön ami megállítja? nem hiszem szal sztem nem lesz második rész
de jah a vége el van barmolva
|
Negritis
King Kong és a Bosszúállók.
Stez
ők fasorba sincsenek!
Fin Sheperd!!!!!!!!!


 www.youtube.com/watch?v=ckflBroMB44

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Life - klisé klisé hátán? - igen. Logikátlan baromságok vannak? - vannak. Ha ezeken nem ragad le az ember akkor viszont egy izgalmas, jópárszor karfa markolós parázást kap másfél órában ami be fog jönni a legtöbbeknek akik szeretik az ilyesmit 😊

| csak a legvégét ne barmolták volna ennyire el a 2. rész remnyében... |
peach
life
| van bármi a földön ami megállítja? nem hiszem szal sztem nem lesz második rész
de jah a vége el van barmolva
|
Negritis
King Kong és a Bosszúállók.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Sötét titkok
/Dom zly/
lengyel krimi, 105 perc, 2009

nagyon ott van, hatalmas arcokkal...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Life - klisé klisé hátán? - igen. Logikátlan baromságok vannak? - vannak. Ha ezeken nem ragad le az ember akkor viszont egy izgalmas, jópárszor karfa markolós parázást kap másfél órában ami be fog jönni a legtöbbeknek akik szeretik az ilyesmit 😊

| csak a legvégét ne barmolták volna ennyire el a 2. rész remnyében... |
peach
life
| van bármi a földön ami megállítja? nem hiszem szal sztem nem lesz második rész
de jah a vége el van barmolva
|

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Life - klisé klisé hátán? - igen. Logikátlan baromságok vannak? - vannak. Ha ezeken nem ragad le az ember akkor viszont egy izgalmas, jópárszor karfa markolós parázást kap másfél órában ami be fog jönni a legtöbbeknek akik szeretik az ilyesmit 😊

| csak a legvégét ne barmolták volna ennyire el a 2. rész remnyében... |



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
a Hackshaw Ridge 55x kenterbe veri ezt a Dunkirk-et 😀
mind "szakmailag", mind karakterekben és látványban sem bukik el

de nem akarok még1x belemenni, elég nagy csalódás volt így is a film
1x megnézhető de igényli a mozit, és míg Gibsonnál számomra csak a legvége volt sok | mikor a srácot hozzák le a hágóról |
Nolannél elég sok minden kicsapta a biztosítékot, de az h én mennyire túlértékeltnek tartom Nolan-t az teljesen más kávéház, viszont itt a stílusa sztem többet ártott a filmnek mint használt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Srácok, ez komoly, hogy nincsenek feliratos filmek a mozikban? 😀 Dunkirk-et meg akarnánk nézni, de se sugárban, se arénában sehol. Alleban van összesen 3 feliratos film???? Ezt én nem akarom elhinni. Nem csak elcseszek valamit? Eszem ágában nincs szinkronnal nézni filmet az a helyzet.
kristóf17
Nem vagyok mozi fan, de elkattingattam jó pár percet mire tudatosult bennem, hogy nem én vagyok a hülye, hanem tényleg nem adnak eredeti nyelven semmit. Jobb országokban meg már szinkronosan a tv-ben se lehet találni semmit, hogy a gyerek tanulja az angolt. Mindegy, "a hanyatló nyugat ópiuma".

Amúgy Dunkirköt tudom ajánlani szinkronosan is. Amúgy sincs benne sok szöveg, meg minden más elviszi a filmet. Igazából szöveg nélkül is megállta volna a helyét. Szóval ha bírod Nolan stílusát, és nem egy sokadik agyatlan lövöldét akarsz látni akkor hajrá.

Annyival kiegészíteném az előttem írók véleményét, hogy a Hacksaw Ridge egy ZS kategóriás film mellette (de semmii esetre se említhető egy lapon a két film). Legalábbis számomra, pedig úgy ültem be a moziba, hogy elég szkeptikus voltam az "év filmje", meg 9.5+-os ratingekkel kapcsolatban, de tényleg hozza. Nekem ez kell, én ezt keresem egy filmben. Az egyedüli ami "megtört" az a | szárnyra szerelt kameraállások. Annyival szebb képeket lehetne lőni, mint ilyen "ócska trükkhöz" folyamodni. |
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Egy napja próbálom kevesebb sikerrel feldolgozni ezt a hírt igen 😀
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
nekem is amúgy 😀 de kb sz / ov a tendencia mostanában

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Igen, de az OV azért még kicsit erős sajnos nekem. 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Toldi, Puskin?

amúgy mikor bejött több helyen is volt Dunkirk OV vetítés
felirat nem sűrűn van mostanában, inkább OV

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!