Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
megnéztem a Hivatali Karácsonyt
és egy bugyuta trash ivós hányós vígjáték, ami engem felmérgelt és ami miatt 4 pont a 6 helyett
az az áltudományos okoskodás ami nagyon gáz
a cloud, net hálózat ... még csak távolról sem így működik és nagyon gáz
ahogy a zongorázás is a klaviatúrán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Dunkirk
Sok helyen olvasni,hogy látványos.
Nekem semmi extrát nem adott pedig nagy a vászon a moziban.
A hangok már igen sokat dobtak illetve főleg amikor nem volt hang....
A cselekmény rendben volt csak olyan sterilnek tűnt az egész.

Gold
Na ez viszont rendben volt nagyon, mettyú lassan értékes férfiszínész lesz ahogy korosodik.
Jól áll neki a piás suttyó is -már a free state ben is tetszett- ahogy átváltozott a beszéde.
A történet is el van találva ,és valahogy imponálnak ezek a régi kocsik nekem....

Artur
Igazi G Ricsikés kameraorgia ami viszont már szerintem túlzás.
Hová lett a humora azt viszont nem tudom.
Ez tőle nekem már nagyon kevés ,egy két olcsó poén,némi látványos patás ördög meg nagy elefánt azért még nem lesz a filmezés netovábbja ...

Alapvetően a Gold nagyon jó film szerintem idén nem láttam jobbat a tavasz óta... most vagy én öregszem vagy ilyen a filmhullám ezen a nyáron.

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Nekem is megvolt a Dunkirk. Hagytam is pár napot ülepedni, de nekem is nagyon hiányzik belőle valami. Nem volt rossz egyébként, de összességében jobbat vártam.

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
 i-cdn.embed.ly/1/display?key=fd92ebbc52fc43fb98f69e50e7893c13&url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2F0tleidrblt6z.jpg

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 1 174
Shot caller --> MUST-WATCH film!! Jamie Lannisterrel a főszerepben.
Elérhető már a "ráadás"-on! 😊
Val Kilmeres Felonhoz lehetne hasonlítani, csak jobb [Ric Roman Waugh írta s rendezte mindkettőt]
Trailert nem feltétlen ajánlott megnézni, szerintem.

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Maximálisan egyetértek azokkal, akiknek hiányérzetük van a Dunkirk után. Én is hasonlóan érzek, és tényleg jó volt a film, de én személyes érdeklődés okán is kicsit több hitelességet várok minden háborús filmtől. A fő történések vonatkozásában és a részletekben is.
Pl az 100 méteren repkedő Heinkelek, az őket 20 méterre kísérő Meszák, és a kötelékező Spitek, a 2 méterre lévő szárnyvégekkel. | Meg hősünk, miután ide-oda vitorlázott a partvonal felett álló motorral 100 méteren, leszáll a német vonalak mögött. Miért nem szállt le a katonák mellett, és szállt fel egy hajóra. Mert akkor nem lett volna akkora hős? Nekem így csak egy balf@sznak tűnik. |
Azt már nem is értem, hogy a Spitek rádiózásában mi a tököm az a "szög 2"???
Az ok hogy a magasság "Angels 2", azaz 2000 láb, de ezt hogy lehet szögnek fordítani? Vagy hallás alapján írták a szinkront, vagy a szövegkönyvet látva a fordító úgy gondolta, hogy "áááá biztos elírták, és angles akart az lenni."
Na mindegy... Ezen csak én akadok fent, meg 100-ból még két másik ember. Emiatt tényleg nem érdemes szakértőket foglalkoztatni sem a filmnél, sem a szinkronnál.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Hujjuj, elég izgisnek tűnik...

 www.youtube.com/watch?v=9_cgSeMmx8Y

...és betegnek.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
a Valeriant ha valaki még megnézi rajtam kívül érdekelne, hogy csak nekem volt-e egy laza Mass Effect feelingem tőle

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Nekem is megvolt ma este a Dunkirk.És személy szerint,én nagyon rég óta nem láttam olyan filmet ami a nulladik perctől az utolsóig fenntartja a figyelmet és leköt. A zene,az effektek,az operatőri munka egyszerűen hibátlan(gyanús hogy mindhárom Oscart befogja húzni). Nekem nagyon tetszett.
Ha nézitek,lehetőleg IMAX-ben tegyétek.Nekem top3 moziélmény között van.
Kenny
A zene, az effektek, és az operatőri munkával egyetértek, ezek tényleg vérprofin meg lettek csinálva, de hát ezt el is vártuk szerintem. 😊

Nekem továbbra is megvan az a furcsa érzés, hogy végig lekötött engem is, és mégis van hiányérzetem. Végül is, ezt nem sok filmnél éreztem, tehát mondhatom szubjektíven, hogy mindenképpen egyedi filmről van szó, és nyilván magasra tettem a lécet a filmnézés előtt, ez is bőven okozhatja a hiányérzetemet. 😊

De mindenképpen érdemes moziban nézni, aki esetleg ezen filózik. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Nekem is megvolt ma este a Dunkirk.És személy szerint,én nagyon rég óta nem láttam olyan filmet ami a nulladik perctől az utolsóig fenntartja a figyelmet és leköt. A zene,az effektek,az operatőri munka egyszerűen hibátlan(gyanús hogy mindhárom Oscart befogja húzni). Nekem nagyon tetszett.
Ha nézitek,lehetőleg IMAX-ben tegyétek.Nekem top3 moziélmény között van.

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Jó, akkor nemcsak én éreztem ezt, még hagyom azért ülepedni. De amit előzetesen írtak róla, azt túlzónak érzem.

A két kedvenc filmem Nolantől továbbra is a Tökéletes trükk és a Mementó. Utána jön a Csillagok között, Eredet kettős, majd a Sötét Lovag.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Megnéztem ma én is a Dunkirköt.

Nem mondom, hogy rossz film, mert élveztem végig, valami azonban mégis hiányzott nekem. Egyelőre túl friss az élmény, de végig hiányérzetem volt úgy, hogy mégis tetszett végülis a film, elég furcsa.
( | Nem volt igazán főszereplő, nem volt elég statiszta, nem tudtam senkivel sem valamiért együttérezni, kicsit pátoszos volt, stb. |

Van ennél jobb háborús film is, nyilvánvaló, de a témaválasztás az rendben van.

De Nolantől én mégis többet várok, egy korrekt 8-as így elsőre.
Vrij6
a főszereplő témára
| itt ugye maga a háború volt a főszereplő ami jó dolog
és sokan mondják, hogy minden szereplőért lehet izgulni, ami igaz is lett volna ha nem éreztem volna mindenkin a "plot armor"t, ha legalább 1-2 fontosabb szereplő meghalt volna ténylegesen tudtam volna izgulni
|

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Megnéztem ma én is a Dunkirköt.

Nem mondom, hogy rossz film, mert élveztem végig, valami azonban mégis hiányzott nekem. Egyelőre túl friss az élmény, de végig hiányérzetem volt úgy, hogy mégis tetszett végülis a film, elég furcsa.
( | Nem volt igazán főszereplő, nem volt elég statiszta, nem tudtam senkivel sem valamiért együttérezni, kicsit pátoszos volt, stb. |

Van ennél jobb háborús film is, nyilvánvaló, de a témaválasztás az rendben van.

De Nolantől én mégis többet várok, egy korrekt 8-as így elsőre.
Vrij6
ugyanezt éreztem, tetszett, nagyon is, de valamit hiányoltam,magam se tudom mit.
és valahogy ez a jelenet még jobb:
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Megnéztem ma én is a Dunkirköt.

Nem mondom, hogy rossz film, mert élveztem végig, valami azonban mégis hiányzott nekem. Egyelőre túl friss az élmény, de végig hiányérzetem volt úgy, hogy mégis tetszett végülis a film, elég furcsa.
( | Nem volt igazán főszereplő, nem volt elég statiszta, nem tudtam senkivel sem valamiért együttérezni, kicsit pátoszos volt, stb. |

Van ennél jobb háborús film is, nyilvánvaló, de a témaválasztás az rendben van.

De Nolantől én mégis többet várok, egy korrekt 8-as így elsőre.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
sajnálom h a Valerian bukásnak indul
a főszereplő miss 1-2 apróbb baki de egy teljesen fasza űr fantasy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Dr. Strange

Szerintem az eddigi legjobb Marvel film lett.
Annyira beteg, hogy már jó. és módfelett pörgős és szórakoztó.
És a faszságaiban (mágia) koherens, logikus. Ez elég ritka.
Az meg, ahogy a jelenkor két legjobb nem amerikai színésze (Cumberbatch, Mikkelsen) egy nonszensz helyzetben futkározik egyszerűen zseniális.

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Dunkirk: jó volt, de többet vártam. Több harcot, több háborút, nekem sok volt a dráma.
(nem sűrűn járok moziba, de hogy a hangokkal nem tudnak mit kezdeni az valami őrületes, a csöndbe belerobbanó hanghatások totálisan kikészítik az ember dobhártyáját)
NB2
imax-ben nézted? én hétfőn megyek rá, eddig csak jókat olvastam róla, erre most hirtelen jön két ilyen komment 😊
baggio
a kritikusok el vannak tőle ájulva, lehet nekem is az volt a legnagyobb baj, hogy túl lett hypolva
Negritis
amitől én jobban tartok, hogy a Batman: Begins óta Nolan egyetlen filmje se tetszett igazán, ez is inkább a háborús téma miatt érdekel, plusz épp attól féltem, hogy túl sok játékidőt tölt ki a látvány helyett a drámázás
baggio
106 perc a film de én így is találtam benne 2-3 szálat amit ki lehetne venni mert teljesen felesleges

valamint a végét megint túlhúzzák, ami vicc de a Majmok és a Baby Driver sem tudta rendesen lezárni

amúgy a Batman filmjeit szeretem, a Mementot és az Insomnia-t meg akarom nézni, de az Inception és az Interstellar nem kicsit meh számomra
Negritis
Én a Memento istenítését nem értem. Számomra messze az a legtúlértékeltebb filmje. Pedig 2x is megnéztem, mert úgy voltam vele, hogy biztos én néztem be, de akkor sem jött át igazán. Az Insomnia pedig nem rossz, de semmi extra. Mondjuk én az Insterstellart is nagyon bírom. Na meg a Tökéletes trükköt.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=DblEwHkde8U
empty taxi
embertelen gagyi.kivéve momoat.
Megnézed ezt,és már a trailerek közt is zongorázni lehet a különbséget.
 www.youtube.com/watch?v=e5HP-iUvlC4
Kenny
és akkor az infinity war trailer még ki se jött 😀
hatalmas homályban van a DC...
braxa88
redditre felpakolták azt is,elég ütős lesz.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.youtube.com/watch?v=DblEwHkde8U
empty taxi
embertelen gagyi.kivéve momoat.
Megnézed ezt,és már a trailerek közt is zongorázni lehet a különbséget.
 www.youtube.com/watch?v=e5HP-iUvlC4
Kenny
és akkor az infinity war trailer még ki se jött 😀
hatalmas homályban van a DC...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
van ám retro bomba
 www.youtube.com/watch?v=dtwpjnuaVTE
Negritis
O M G

Nem vagyok benne biztos, hogy megfilmesíthető, sőt.. (lásd, összes hasonló témájú könyv/manga), és úgy látom kevésbé lesz geek mint vártam, inkább az eksön... meg az autósüldözés most nem ugrott be melyik része a könyvnek (?? - Akira bringa miatt elnézem egyelőre), de ezek az utalások, OMG.

Adok neki 25% esélyt..
Igor
nem vágom mi alapján készül, de a trailer maga ígéretes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Üdv!

Az volna a kérdésem, hogy a Greater című filmhez készült magyar felirat?
Előre is köszönöm a segítséget!
MirrMurr
Yep én azzal láttam | filmezz.eu |


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv!

Az volna a kérdésem, hogy a Greater című filmhez készült magyar felirat?
Előre is köszönöm a segítséget!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=DblEwHkde8U
empty taxi
embertelen gagyi.kivéve momoat.
Megnézed ezt,és már a trailerek közt is zongorázni lehet a különbséget.


Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
van ám retro bomba
 www.youtube.com/watch?v=dtwpjnuaVTE
Negritis
O M G

Nem vagyok benne biztos, hogy megfilmesíthető, sőt.. (lásd, összes hasonló témájú könyv/manga), és úgy látom kevésbé lesz geek mint vártam, inkább az eksön... meg az autósüldözés most nem ugrott be melyik része a könyvnek (?? - Akira bringa miatt elnézem egyelőre), de ezek az utalások, OMG.

Adok neki 25% esélyt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
van ám retro bomba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!