Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
nah pótoltam egy régi elmaradésomat és végre megnéztem az Oldboy-t

erős film, és rohadék is, mert nincs igazi feloldása
Negritis
remélhetőleg nem a  www.imdb.com/title/tt1321511/ Oldboy (2013) hanem  www.imdb.com/title/tt0364569/ Oldboy (2003) filmet láttad 😊
ozibozi
nyilván az eredetit néztem meg és Koreai hanggal 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
szerk.:
Ja az lemaradt, hogy ezt legalább végig tudtam nézni, a jc6-nak említett trióval (War machine, Okja, Lost city of Z) ellentétben... Ezért se fogják a streamelős szolgáltatások soha felvenni a versenyt a mozikkal.
baggio
Valahogy felemás érzéseim vannak a Z-vel kapcsolatban... kicsit kifejtenéd bővebben?
JC6
Nem beszélnék le senkit róla, akit kicsit is érdekel az alapsztori, az hogy hamar meguntam inkább az én saram, mert az őserdőkben való kalandozás nagyon nem az én világom (még az Aguirre sem fogott meg). Talán "Indiana Jones-osabb" megvalósítást vártam, de mivel mégis csak igaz történeten alapul, nyilván sokkal jobban meg volt kötve az alkotók keze. Meg hát Charlie Hunnam se egy színészóriás, a nulla karizmája is rásegített, hogy 30 perc alatt világossá váljon számomra, roppant módon nem érdekel az ő kálváriája.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
nah pótoltam egy régi elmaradésomat és végre megnéztem az Oldboy-t

erős film, és rohadék is, mert nincs igazi feloldása
Negritis
remélhetőleg nem a  www.imdb.com/title/tt1321511/ Oldboy (2013) hanem  www.imdb.com/title/tt0364569/ Oldboy (2003) filmet láttad 😊
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
szerk.:
Ja az lemaradt, hogy ezt legalább végig tudtam nézni, a jc6-nak említett trióval (War machine, Okja, Lost city of Z) ellentétben... Ezért se fogják a streamelős szolgáltatások soha felvenni a versenyt a mozikkal.
baggio
Valahogy felemás érzéseim vannak a Z-vel kapcsolatban... kicsit kifejtenéd bővebben?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
nah pótoltam egy régi elmaradésomat és végre megnéztem az Oldboy-t

erős film, és rohadék is, mert nincs igazi feloldása

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Zseniális.
Annyira nem, mint a teniszes, de majdnem:

 www.imdb.com/title/tt5886510/
Sobri Jóska
kösz a tippet, nekem még valahogy a 7 Days in Hell is kimaradt, pedig Andy Samberg nálam nem tud hibázni 😊 ezt is ajánlom akkor már:  www.imdb.com/title/tt3960412/
baggio
Megnéztem, ez is kurva jó, kösz a tippet.
Van még neki ilyen jó áldokumentum-vígjátéka ezen a hármon kívül?
Sobri Jóska
Nem tudok róla, de a Brooklyn 99 sorozatát is tudom erősen ajánlani, most ment le a negyedik évad, szerintem a legjobb comedy a jelenlegi felhozatalban.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Zseniális.
Annyira nem, mint a teniszes, de majdnem:

 www.imdb.com/title/tt5886510/
Sobri Jóska
kösz a tippet, nekem még valahogy a 7 Days in Hell is kimaradt, pedig Andy Samberg nálam nem tud hibázni 😊 ezt is ajánlom akkor már:  www.imdb.com/title/tt3960412/
baggio
Megnéztem, ez is kurva jó, kösz a tippet.
Van még neki ilyen jó áldokumentum-vígjátéka ezen a hármon kívül?

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
az amazon nagy dobása a The Lost City of Z, az se kapott olyan rossz kritikákat
baggio
nekem be is jött. teljesen hiteles és élvezetes kalandfilm
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Gru 3

semmivel nem rosszabb mint az előzőek
Trey Parker zseniális karaktert rakott össze, alig várom h angolul lássam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Gold:
Nekem nagyon bejött. Főleg, hogy nem vártam tőle sokat. Matthew pedig hatalmas tanár már megint.
dugo93
én mondtam 😛
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Gold:
Nekem nagyon bejött. Főleg, hogy nem vártam tőle sokat. Matthew pedig hatalmas tanár már megint.

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
a héten sorra került a Könyvelő amiről elég sok pozitívumot lehetett errefelé is olvasni
de sajnos nekem teljesen mellé ment ez a dolog..
A brilliáns elme és bármelyik tetszőleges Segal film keveréke egy szirupos sztorival a végére teljesen beleuntam...
de hát minden nem lehet tökéletes!

a Logan (bár itt is vannak nyilván bakik) viszont annál inkább levett a lábamról..
Jackman nagyon nagyot tol benne! és jó volt újra látni Benton dokit is! 😊

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Baby Driver

Egy újabb remekül megvalósított, technikailag mondhatni hibátlan darab, mely az elképesztő buta forgatókönyvön hasal el... Az alapötlet pedig a klisék ellenére is jó, a főhős is szerethető karakter, de egy órányi játékidő után elfogyott a szufla, és manapság divatos, "2 óra alatt nincs film" mantra miatt túlnyújtott akció olyan blődségbe csapott át, hogy az ember a viccesnek szánt egysorosok helyett inkább csak kínjában mosolyog.

szerk.:
Ja az lemaradt, hogy ezt legalább végig tudtam nézni, a jc6-nak említett trióval (War machine, Okja, Lost city of Z) ellentétben... Ezért se fogják a streamelős szolgáltatások soha felvenni a versenyt a mozikkal.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Zseniális.
Annyira nem, mint a teniszes, de majdnem:

 www.imdb.com/title/tt5886510/
Sobri Jóska
kösz a tippet, nekem még valahogy a 7 Days in Hell is kimaradt, pedig Andy Samberg nálam nem tud hibázni 😊 ezt is ajánlom akkor már:  www.imdb.com/title/tt3960412/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Zseniális.
Annyira nem, mint a teniszes, de majdnem:

 www.imdb.com/title/tt5886510/

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 935
par hete sikerult belefutnom a holtpont remakejebe.
kik hogyan es miert talaltak ki nem tudom.Termeszetesen ritka gyenge volt de persze trandi lett.

annyira lebutitottak a mai feldolgozasok mint a pop zenek ujrahangszerelese.

A baywatch is parodia lett.A sorozat nem volt egy nagy bumm de ilyet nem erdemelt.Jumanji?rohej.Majmok bolygoja csihi-puhi...

haat ez igy eleg rossz😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Volt egyszer egy Venice

agyatlan idióta marhaság, twitteren olvastam h ennél jobb GTA filmet nehéz összehozni
nem biztos h vitatkoznék a dologgal 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Sírva röhögök a trailer-en, remélem a film is jó lesz..

 www.youtube.com/watch?v=JIO_BFCf8fU
JC6
ez netflixes produkció, szóval már be is szerezhető az Okja-hoz hasonlóan

az amazon nagy dobása a The Lost City of Z, az se kapott olyan rossz kritikákat
baggio
épp tegnap került fel encékáórra, húzom is, thx.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Sírva röhögök a trailer-en, remélem a film is jó lesz..

 www.youtube.com/watch?v=JIO_BFCf8fU
JC6
ez netflixes produkció, szóval már be is szerezhető az Okja-hoz hasonlóan

az amazon nagy dobása a The Lost City of Z, az se kapott olyan rossz kritikákat

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Baby Driver

a magyar címe büntetni valóan szar, cserébe a film legalább annyira jó
apró problémáim akadtak vele - és sikerült hosszú idő után megint lemaradni egy film elejéről - de az egyik legjobb film eddig idén
Negritis
Baby Driver, ahogy én láttam!

Pár éve sokat foglalkozom a japán irodalommal, és egyre inkább azt érzem, hogy az egész egy mű az ősi japán verseléstől a Ghost in the shellig. Ez persze szubjektív, a gondolatiság időtől helyszíntől való egységességére gondolok.

Ennek a filmnek van egyfajta lírája, és az esmények láncolata a deus ex machina nélküliség, a megváltás lehetősége és egyszerre lehetetlenség, a jellemek kaizen mentes tetteken, és a pillanat hatása alatti fejlődése mind mind affelé vezet engem, hogy ez valójában egy távol-keleti alkotás. Ezért nem írom, hogy műfajok hatarán billegő, kiegyensúlyozatlan film.
Bár unatkoztam, bár papírsúlyú a legtöbb jellem, bár közhelyes (Bróker nagyobb fabló, mint a fegyveres rablógyilkos...) a líraiság tetszett, és Baby nagyon szerethető.

+1 sajnos a15 perctől úgy voltam, mint Chandler azon az ominózus randin...Istenem milyen, nagy a feje, szép a szeme, jó a haja, nagy a feje, nagy a feje, nagy a feje!!

Én csak arra tudtam figyelni, hogy Debbben van valam nagyon "kiszeltündés" 😊 ezért én kérek elnézést!

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Baby Driver

a magyar címe büntetni valóan szar, cserébe a film legalább annyira jó
apró problémáim akadtak vele - és sikerült hosszú idő után megint lemaradni egy film elejéről - de az egyik legjobb film eddig idén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Sírva röhögök a trailer-en, remélem a film is jó lesz..

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
John Wick 2 = újkori Rambo. Megöl kb 40 perc alatt 200 embert, közben szarrá verik, fojtják, rúgják, ütik,nyúzzák, vágják, lövik és nem hal meg, hallod, NEM HAL MEG.
Nekem az 1 úgy ahogy volt, bejött, lekötött, kikapcsolt, pedig ott is voltak érdekes dolgok...de a kettő, hallod... amikor | mindenki megkapja az sms-t a vérdíjról és kb 10 méterenként lesből valaki letámadja, az meg az összes profit kibelezi | ,na nekem ott lett elegem... ilyen nincs..ennyire hülyének ne nézzenek.

Amit viszont melegen ajánlok az a Hunt for the Wilderpeople és a Gold. Az elsőn sírtam a röhögéstől és még értelme is volt, a másodikban meg amit leművel McC, hihetetlen. Nálam ez az ember - egyelőre - nem tud hibázni..
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
Ez volt már?

 www.youtube.com/watch?v=Ogf2uuTo0LE

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mekkora ertelmetlenseg a John Wick 2. Puff puff puff puffff John .... puff puff puff John, es ennyi a film.
ulpianus
Amikor az ezredik embert kinyírta és még mindig nem tudtam, hogy miért csinálja -mindezt a 30. perc körül- én fordultam egyet és inkább aludtam.
dugo93
Mi ebben a meglepő? Az első részben is az 10 perc "felvezetés" után kinyírják a kutyát meg elviszik a kocsit és onnantól gyilkolás. Nem várok mást a 2. résztől se.
Matthew99
Az 1 még azt mondom tetszett is, de valahogy ez a második rész totál nem jött át.
dugo93
Én majd holnap nézem meg. De én el tudom fogadni az ilyen agy nélkül nézhető filmeket. Néha jó, hogy nincs bonyolult történet csak gyakás vagy poénhegyek.
Matthew99
Az elso se nagy szám.. sokan az ujdonsag varazsa miatt kajaltak (lásd meg L. Neeson/Taken) de se Reeves, se a film maga nem tud ujat mutatni/hozni semmilyen teren, es nekem az akcio is elég kozepes volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)