Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Justice League-
Nagyon korrekt popcorn mozi! Karakterek jók, poénok 1-2 kivétellel nagyon rendbe vannak. A (jó) zenéket hiányoltam kicsit! ..és kicsit kilóg a cgi lóláb, de nem nagy ügy!
steelwolf
Tyű apám, szerintem viszont borzasztó 😀
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 903 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Justice League-
Nagyon korrekt popcorn mozi! Karakterek jók, poénok 1-2 kivétellel nagyon rendbe vannak. A (jó) zenéket hiányoltam kicsit! ..és kicsit kilóg a cgi lóláb, de nem nagy ügy!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 332 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=yxfZBun1uBU

Bob Ross 😀😀
Kenny
“Remember, hugs not drugs!”
Amugy jó kis műsor lehetett ez anno 😊

Várós nagyon maga a film is persze 😊
Cowboykarcsi90
twitchen bármiikor nézheted,én szoktam néha meló mellé hallgatni az öreg Bob Rosst 😀
Kenny
Nerd-nek is van ilyesmi stílusú videója ahol LJN meg egyéb NES borítókat mutat be 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=yxfZBun1uBU

Bob Ross 😀😀
Kenny
“Remember, hugs not drugs!”
Amugy jó kis műsor lehetett ez anno 😊

Várós nagyon maga a film is persze 😊
Cowboykarcsi90
twitchen bármiikor nézheted,én szoktam néha meló mellé hallgatni az öreg Bob Rosst 😀

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 080 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.youtube.com/watch?v=yxfZBun1uBU

Bob Ross 😀😀
Kenny
“Remember, hugs not drugs!”
Amugy jó kis műsor lehetett ez anno 😊

Várós nagyon maga a film is persze 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!


Bob Ross 😀😀

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 085
Én a spoiler után hirtelen azt hittem az alteregója 😀

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 875 — Cowboys fan
oké ez az ember tényleg nem komplett 😊 na ki tudja, hogy ki van a képen?
| hint: a gépész... |


baggio
Jézus. Én nem ismertem meg... Pedig a spoilert is megneztem😀
yooker
neki még az imdb adatlapja is úgy fog kinézni, hogy "súly: 80 +/- 30 kg"
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
oké ez az ember tényleg nem komplett 😊 na ki tudja, hogy ki van a képen?
| hint: a gépész... |


baggio
Jézus. Én nem ismertem meg... Pedig a spoilert is megneztem😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
| Christian Bale, ki más, a feje elárulja. 😀 Melyik filmre gyúrt rá ennyire?😀 |
Vrij6
 www.imdb.com/title/tt6266538/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 795 — Слава Україні! Героям слава!
oké ez az ember tényleg nem komplett 😊 na ki tudja, hogy ki van a képen?
| hint: a gépész... |


baggio
| Christian Bale, ki más, a feje elárulja. 😀 Melyik filmre gyúrt rá ennyire?😀 |

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
oké ez az ember tényleg nem komplett 😊 na ki tudja, hogy ki van a képen?
| hint: a gépész... |



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Thor 3:

Valóban talán a legviccesebb Marvel film, de jónak nem nevezném, mert nekem nagyon nem áll össze az, hogy a főbb story események azok, hogy | jön a világpusztulást hozó ragnarök, jön egy halál istennő, meghal Odin, meghalnak mellék szereplők, megsemmisül Asgard ezzel oda az uccsó földet védelmező hely is a kívülállókkal szemben(welcome Thanos), ennek ellenére a film már inkább egy vígjáték. Ezeket így leírva a legdrámaibb, legtöbb halállal, pusztulással járó Marvel film, de mivel az egészet elpoénkodják így ebből elsőre kb. nem is éreztem semmit, csak utólag esett le, hogy bazz ebbe a filmbe történt eddig a legtöbb drámai dolog Marvelek közül, de ezt a sok jó/rossz poén totál elhomályosítja. Meg ez a Jack Sparrow-Deadpool keverék Thor nekem totál idegen volt, csak így a semmiből mindenféle előzmény nélkül megváltoztatni egy karaktert, hogy igazodjon a mai menő poénkodó főhős divathoz.....Hemsworthnek jól állt a szerep csak ez nagyon nem az a Thor volt, mint akit eddig megalkottak . A "jó" szereplők közül egyedül Loki tetszett igazán, akit azért meghagytak továbbra is a sunyi nyomorék karakternek, kapott Ő is 1-2 vicces jelenetet, de nem estek vele túlzásba. Hela meg a hatásos belépő után megkapta a szokásos 1 részes Marvel főgonosz szerepet, pedig Cate kifejezetten jó volt abban a kevés időben amit kapott. Igazán csinálhatnának már egy normális főgonoszt, mert Loki óta mindenki egy totál jelentéktelen 1 részes senki lett. (már előre félek ahogy Thanost majd a röhögcsélő Pókember behálózza és a 2 humorherold Thor-Hulk duó azt ordítva, hogy hulkpöröly!!! elüti Őt egy másik univerzumba és boom világmegmentve...) Tanulhatnának a sorozataikból Shieldbe és Jessica Jonesba is marha jó gonoszokat raktak az elmúlt években. |
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 903 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Thor:Ragnarok

megtalálták Thor-nak is a humor faktorát
látom mibe lehet belekötni, de én nem fogok mert a lényeg hogy iszonyat jól éreztem magam és lehet még1x elmék moziba érte
Negritis
Nagyon nehezen vettek rá, hogy moziban megnézzem, de utólag nem bántam meg. A legjobb Marvel film amit valaha láttam. Az elejétől a végéig jól szórakoztam. A film humora nagyon rendben van...(párszor majdnem kiestem a székből) 😊 .
Greengo
pont a túlzott humor miatt nem mondom rá hogy a legjobb
de talán a legszórakoztatóbb
Negritis
Ezt úgy mondod mintha a szórakoztatáson kívül bármilyen értékük lenne.
Geeri
Sztem tele volt szánalmad poénokkal! Az 1. 10 percben kb 4 is volt...
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Thor:Ragnarok

megtalálták Thor-nak is a humor faktorát
látom mibe lehet belekötni, de én nem fogok mert a lényeg hogy iszonyat jól éreztem magam és lehet még1x elmék moziba érte
Negritis
Nagyon nehezen vettek rá, hogy moziban megnézzem, de utólag nem bántam meg. A legjobb Marvel film amit valaha láttam. Az elejétől a végéig jól szórakoztam. A film humora nagyon rendben van...(párszor majdnem kiestem a székből) 😊 .
Greengo
pont a túlzott humor miatt nem mondom rá hogy a legjobb
de talán a legszórakoztatóbb
Negritis
Ezt úgy mondod mintha a szórakoztatáson kívül bármilyen értékük lenne.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 332 — The Mathematician
The Babysitter

horrorkomédia, hálisten a jobbik fajta
kár h egyedül néztem meg, társaságban talán nagyobbat üt
de aki szereti ezeket a filmeket annak javaslom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 332 — The Mathematician
Thor:Ragnarok

megtalálták Thor-nak is a humor faktorát
látom mibe lehet belekötni, de én nem fogok mert a lényeg hogy iszonyat jól éreztem magam és lehet még1x elmék moziba érte
Negritis
Nagyon nehezen vettek rá, hogy moziban megnézzem, de utólag nem bántam meg. A legjobb Marvel film amit valaha láttam. Az elejétől a végéig jól szórakoztam. A film humora nagyon rendben van...(párszor majdnem kiestem a székből) 😊 .
Greengo
pont a túlzott humor miatt nem mondom rá hogy a legjobb
de talán a legszórakoztatóbb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Thor:Ragnarok

megtalálták Thor-nak is a humor faktorát
látom mibe lehet belekötni, de én nem fogok mert a lényeg hogy iszonyat jól éreztem magam és lehet még1x elmék moziba érte
Negritis
Nagyon nehezen vettek rá, hogy moziban megnézzem, de utólag nem bántam meg. A legjobb Marvel film amit valaha láttam. Az elejétől a végéig jól szórakoztam. A film humora nagyon rendben van...(párszor majdnem kiestem a székből) 😊 .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Éjszakai ragadozók: (thriller)
akinek eddig elkerülte a figyelmét (ahogyan nekem is ) azoknak nagyon erősen tudom ajánlani!
minden tekintetben különleges a film ! jó, csavaros de nem széthulló story , remek főszereplők (ne ijedjetek meg Amy Adamstől sem ó is rendben van ),még jobb mellékszereplők, keményen meggyomrozó hangulat (főleg a Texasi részek)
igen hatásos ,sokáig a fejben marad !
yooker
Nekem nem tetszett. Nagyon nyomasztó, főleg kétgyerekes apukaként nézni..
JC6
Akkor elérte a hatását, tehát jó.
Stez
egyik legjobb film az utóbbi 1-3 évben.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 078 — nabege2@yahoo.com
Éjszakai ragadozók: (thriller)
akinek eddig elkerülte a figyelmét (ahogyan nekem is ) azoknak nagyon erősen tudom ajánlani!
minden tekintetben különleges a film ! jó, csavaros de nem széthulló story , remek főszereplők (ne ijedjetek meg Amy Adamstől sem ó is rendben van ),még jobb mellékszereplők, keményen meggyomrozó hangulat (főleg a Texasi részek)
igen hatásos ,sokáig a fejben marad !
yooker
Nekem nem tetszett. Nagyon nyomasztó, főleg kétgyerekes apukaként nézni..
JC6
Nálam is megvan a kettő de ez csak még inkább növelte a hatást...
yooker
Komolyan elgondolkoztam utána a fegyvertartásin.. 😊
JC6
elcseszted, mert előbb nézted meg a miss sloane-t 😊
(ami ütős film amúgy elsőre, de másodikra...)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Éjszakai ragadozók: (thriller)
akinek eddig elkerülte a figyelmét (ahogyan nekem is ) azoknak nagyon erősen tudom ajánlani!
minden tekintetben különleges a film ! jó, csavaros de nem széthulló story , remek főszereplők (ne ijedjetek meg Amy Adamstől sem ó is rendben van ),még jobb mellékszereplők, keményen meggyomrozó hangulat (főleg a Texasi részek)
igen hatásos ,sokáig a fejben marad !
yooker
Nekem nem tetszett. Nagyon nyomasztó, főleg kétgyerekes apukaként nézni..
JC6
Akkor elérte a hatását, tehát jó.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Éjszakai ragadozók: (thriller)
akinek eddig elkerülte a figyelmét (ahogyan nekem is ) azoknak nagyon erősen tudom ajánlani!
minden tekintetben különleges a film ! jó, csavaros de nem széthulló story , remek főszereplők (ne ijedjetek meg Amy Adamstől sem ó is rendben van ),még jobb mellékszereplők, keményen meggyomrozó hangulat (főleg a Texasi részek)
igen hatásos ,sokáig a fejben marad !
yooker
Nekem nem tetszett. Nagyon nyomasztó, főleg kétgyerekes apukaként nézni..
JC6
Nálam is megvan a kettő de ez csak még inkább növelte a hatást...
yooker
Komolyan elgondolkoztam utána a fegyvertartásin.. 😊
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Éjszakai ragadozók: (thriller)
akinek eddig elkerülte a figyelmét (ahogyan nekem is ) azoknak nagyon erősen tudom ajánlani!
minden tekintetben különleges a film ! jó, csavaros de nem széthulló story , remek főszereplők (ne ijedjetek meg Amy Adamstől sem ó is rendben van ),még jobb mellékszereplők, keményen meggyomrozó hangulat (főleg a Texasi részek)
igen hatásos ,sokáig a fejben marad !
yooker
Nekem nem tetszett. Nagyon nyomasztó, főleg kétgyerekes apukaként nézni..
JC6
Nálam is megvan a kettő de ez csak még inkább növelte a hatást...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Éjszakai ragadozók: (thriller)
akinek eddig elkerülte a figyelmét (ahogyan nekem is ) azoknak nagyon erősen tudom ajánlani!
minden tekintetben különleges a film ! jó, csavaros de nem széthulló story , remek főszereplők (ne ijedjetek meg Amy Adamstől sem ó is rendben van ),még jobb mellékszereplők, keményen meggyomrozó hangulat (főleg a Texasi részek)
igen hatásos ,sokáig a fejben marad !
yooker
Nekem nem tetszett. Nagyon nyomasztó, főleg kétgyerekes apukaként nézni..
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 332 — The Mathematician
nekem semmi bajom Amy Adams-el
J-Law jobban idegesít

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!