Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 153 — The Mathematician
az első teljesen jó, a 2. nekem is véleményes
a 3. pedig vágási eszköüz
Negritis
Ugyanez a véleményem, bár a 2. nekem túl szájbarágósan volt prezentálva...
Igor
igazából ha nem húzzák túl azt a jelenetet akkor sokkal jobban viselem

egyébként én imádtam a filmet
attól hogy van 1-2 hibája és a történet önmagában nem túl bonylult
nekem az egész nagoyn bejött

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
az első teljesen jó, a 2. nekem is véleményes
a 3. pedig vágási eszköüz
Negritis
Ugyanez a véleményem, bár a 2. nekem túl szájbarágósan volt prezentálva...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 153 — The Mathematician
az első teljesen jó, a 2. nekem is véleményes
a 3. pedig vágási eszköüz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Arrival:

Nekem hatalmas csalódás volt. Végig vártam a megváltást, ami aztán nem érkezett meg. Olyan érzésem van a filmmel, hogy nagyon nagyot akar mutatni, csak épp egyáltalán nem sikerül neki. | Biztos én vagyok a gyökér, de teljesen felidegesített, hogy minden kiderült a filmben, csak az nem ami érdekelt volna (konkrétan miért jöttek? Konkrétan mit mondott az amúgy rendíthetetlen Kínainak 1 percben telefonon amivel sikerült elkerülni a pusztulást?? Ráadásul ha még egy kisgyerekes jelenetet bevágtak volna, szerintem kimegyek a moziból...Persze minden ok, mert azt megtudtuk ki az apuka. 😀 |
dugo93
|
Azért jöttek mert szükségük lesz ránk később. De ahhoz hogy tudjunk ténylegesen segíteni meg kell ismerni a nyelvüket. Szal most jöttek megtanítani.

A Sang tábornoknak elmondta a felesége utolsó mondatát a halálos ágyán. Ami sztem is kicsit gáz, de kb ez az egyetlen dolog amivel volt esély megrendíteni. Ergo még egy diktátor is ember aki szereti a feleségét.
Nem az igazi megoldás, de elfogadom.

A gyerekes jelenetek mutatása meg azért kellett h bemutassák teljesen random érzékeli azidőt a csaj.
|
Negritis
Jó, ez így megvolt, de számomra ezek borzasztó gyenge magyarázatok.

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 153 — The Mathematician
Arrival:

Nekem hatalmas csalódás volt. Végig vártam a megváltást, ami aztán nem érkezett meg. Olyan érzésem van a filmmel, hogy nagyon nagyot akar mutatni, csak épp egyáltalán nem sikerül neki. | Biztos én vagyok a gyökér, de teljesen felidegesített, hogy minden kiderült a filmben, csak az nem ami érdekelt volna (konkrétan miért jöttek? Konkrétan mit mondott az amúgy rendíthetetlen Kínainak 1 percben telefonon amivel sikerült elkerülni a pusztulást?? Ráadásul ha még egy kisgyerekes jelenetet bevágtak volna, szerintem kimegyek a moziból...Persze minden ok, mert azt megtudtuk ki az apuka. 😀 |
dugo93
|
Azért jöttek mert szükségük lesz ránk később. De ahhoz hogy tudjunk ténylegesen segíteni meg kell ismerni a nyelvüket. Szal most jöttek megtanítani.

A Sang tábornoknak elmondta a felesége utolsó mondatát a halálos ágyán. Ami sztem is kicsit gáz, de kb ez az egyetlen dolog amivel volt esély megrendíteni. Ergo még egy diktátor is ember aki szereti a feleségét.
Nem az igazi megoldás, de elfogadom.

A gyerekes jelenetek mutatása meg azért kellett h bemutassák teljesen random érzékeli azidőt a csaj.
|

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Arrival:

Nekem hatalmas csalódás volt. Végig vártam a megváltást, ami aztán nem érkezett meg. Olyan érzésem van a filmmel, hogy nagyon nagyot akar mutatni, csak épp egyáltalán nem sikerül neki. | Biztos én vagyok a gyökér, de teljesen felidegesített, hogy minden kiderült a filmben, csak az nem ami érdekelt volna (konkrétan miért jöttek? Konkrétan mit mondott az amúgy rendíthetetlen Kínainak 1 percben telefonon amivel sikerült elkerülni a pusztulást?? Ráadásul ha még egy kisgyerekes jelenetet bevágtak volna, szerintem kimegyek a moziból...Persze minden ok, mert azt megtudtuk ki az apuka. 😀 |

Szerkesztette: dugo93

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 153 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 153 — The Mathematician
nah megvolt a Legendás lények
és hát nekem tetszett a film alapvetően, a végén volt kis nyáltenger
valamint redmayne adta az autistát ami engem kb végig zavart
de alapvetően a film jó volt
a világ autentikusnak hatott, jó volt ahogy bővítették az univerzumot
fasza utalások
gyönyőrű látvány
és ideális humor - dráma arány (a végéig)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem nagy csalódás volt az Arrival, mert sztori azinten igazából egy olcsó trükk az egész. Ennek ellenére jól jellemzi az emberi gyarlóságot minden téren, sajnos.
Geeri
Mondjuk sztori téren bennem is van még mindig egy kis tüske, de még most se nagyon tudom hova tenni. Meg ha belegondolok mostanában milyen "története" van némelyik filmnek, ez bőven rendben van. Viszont a kozmetikázás a vágással, feszültségkeltéssel jót tett neki. Talán inkább csak az zavar, hogy rengeteg hasonlót tapasztaltam már könyvekből.

Aki hasonlóra vágyik annak a Childhood's endet tudom ajánlani, amit Clarke regényéből a Syfy vitt képernyőre 3x1 részes mini széria keretein belül. Valami hasonló kidolgozásban lett volna igazán ütős az Arrival is.
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nekem nagy csalódás volt az Arrival, mert sztori azinten igazából egy olcsó trükk az egész. Ennek ellenére jól jellemzi az emberi gyarlóságot minden téren, sajnos.

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
az év filmje gyanús

 images.mymovies.net/images/film/cin/350x522/fid16719.jpg

... de hogy a legjobb "kortárs" western, az biztos. Ez 2016 A Perfect Day-e nálam, bár a Hell or High Water nincs is méltatlanul lepontozva az imdb-n, sőt.

Az egyik kedvenc szövegem belőle: (Jeff Bridges mondja mexikói-indián rendőrtársának, mikor a tv-n egy Texas Longhorns meccsre kapcsol) "Now, this, this is what god watches right here. Don't worry, they're gonna have soccer highlights on soon enough."

És hát mily meglepő, ám a Jesse James meggyilkolásához hasonlóan ennek a zenéjét is Nick Cave és Warren Ellis szerezte.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 153 — The Mathematician
Érkezés

imádom, rohadtul tetszett a csavar benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
youtube.com/watch?feature=share&v=B4X8P_x2AbQ
DiCaprios dokumentumfilm.
Érdemes megnézni

egy kis BP is van benne
 www.kephost.com/images/2016/11/16/hh.jpg
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jó kezekben van a Szárnyas fejvadász folytatása.

Érkezés szerintem baromi jól sikerült, egy kerek egész jó történet, jól előadva, számomra érdemes témákat felvetve és megoldásokban való kutakodásokat pedig részben a nézőre bízva. Mikortól kibontakozik a cselekmény teljesen magába szippant az egész és másra eszed ágában sincs figyelni, nehogy egy kis részt is kihagyj belőle.

Kisebb negatívum, hogy a nálam a zene ismerős lövöldözős jelenetekkel, meg egy kis Sunshine theme-mel. Így akaratlanul is kiszedett párszor az elmélkedésből. Másrészt,
CSAK HA LÁTTAD A FILMET: | Igaz 2 filmen kívül nem tudnék mást mondani aki ezt az időmanipulálós fejlődést vizionálja, de így kijőve a moziból és kicsit ülepedve hagyva kicsit levon az értékéből, szinte érdemtelenül. |

Összességében maximálisan megérte a pénzét és csak ajánlani tudom azoknak akik szeretik a sci-fit, vagy a mélyebb témákat pedzegető, okos, gondolkodó filmeket. Jó látni, hogy végre megtalálta az útját a műfaj.
süti
Nekem is tetszett, bár a zene nekem néha sok volt, főleg a Hans Zimmeres, orgonalefejelős részeknél. 😀
Mással nem volt igazán bajom, sőt pozitív meglepetésként ért több dolog is.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vegyes érzések - kicsit sok a "meztelenkedés", és ScarJo még mindig nem tetszik igazán (#notmymajor), de a képi világ elég igéretes, és talán a sztori is használható lesz (bár a fiatal Batou nagyon fura...)
Lehet mégis elzarándokolok majd rá moziba, viszont a zene remélem jobb lesz a filmben majd, elég messze van akár Kawai mester, akár Origa a mérce...



Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 153 — The Mathematician
ha már fent van ncore tékában megnéztem a Virsliparti-t ma haverral
háát, nem mondom hogy rossz film volt
de elég sok felesleges öncélú dolog volt benne és az a típusú suttyó vígjáték volt ami a baszós,szarós,fingós, drogos vicceknél többet nem is akar nyújtani
ha mégis az nem működik - pl a zsidó/iszlám balhé és a keresztény marhaság
valamint az orgia is nem kicsit lett túltolva
egyszer nézhető
Negritis
Mondjuk nem tudom, mit vársz Seth Rogenéktől, minden filmjük ugyanezekről szól, mindig ugyanazokat a poénokat sütik el. Az meg alap volt, hogy az orgiát őt keményen bele is teszik, és nem maradnak meg a célozgatásoknál, meg a témáról való beszélgetésnél.

Mondjuk engem nem zavar, láttam a Virslipartit, néhol jót röhögtem rajta, én is úgy gondolom, hogy egyszer nézhető. De alapból úgy is ülök le a slepp filmjeire, hogy tudom, ne várjak azért túl sokat. 8)
Stez
nem vártam sokat, egyszer nézhető cuccot azt meg is kaptam
ezen kívül cska a this is the end-et láttam amit lefekvéshez szivesen beteszek
ezt nem fogom, sőt instant delete

és volt 1-2 ember aki istenítette hogy mennyire előrelátó, mélyenszántó, merész ...
hát nem, nincs is ezzel baj de én többször nem nézem meg 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ha már fent van ncore tékában megnéztem a Virsliparti-t ma haverral
háát, nem mondom hogy rossz film volt
de elég sok felesleges öncélú dolog volt benne és az a típusú suttyó vígjáték volt ami a baszós,szarós,fingós, drogos vicceknél többet nem is akar nyújtani
ha mégis az nem működik - pl a zsidó/iszlám balhé és a keresztény marhaság
valamint az orgia is nem kicsit lett túltolva
egyszer nézhető
Negritis
Mondjuk nem tudom, mit vársz Seth Rogenéktől, minden filmjük ugyanezekről szól, mindig ugyanazokat a poénokat sütik el. Az meg alap volt, hogy az orgiát őt keményen bele is teszik, és nem maradnak meg a célozgatásoknál, meg a témáról való beszélgetésnél.

Mondjuk engem nem zavar, láttam a Virslipartit, néhol jót röhögtem rajta, én is úgy gondolom, hogy egyszer nézhető. De alapból úgy is ülök le a slepp filmjeire, hogy tudom, ne várjak azért túl sokat. 8)

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 153 — The Mathematician
ha már fent van ncore tékában megnéztem a Virsliparti-t ma haverral
háát, nem mondom hogy rossz film volt
de elég sok felesleges öncélú dolog volt benne és az a típusú suttyó vígjáték volt ami a baszós,szarós,fingós, drogos vicceknél többet nem is akar nyújtani
ha mégis az nem működik - pl a zsidó/iszlám balhé és a keresztény marhaság
valamint az orgia is nem kicsit lett túltolva
egyszer nézhető

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jó kezekben van a Szárnyas fejvadász folytatása.

Érkezés szerintem baromi jól sikerült, egy kerek egész jó történet, jól előadva, számomra érdemes témákat felvetve és megoldásokban való kutakodásokat pedig részben a nézőre bízva. Mikortól kibontakozik a cselekmény teljesen magába szippant az egész és másra eszed ágában sincs figyelni, nehogy egy kis részt is kihagyj belőle.

Kisebb negatívum, hogy a nálam a zene ismerős lövöldözős jelenetekkel, meg egy kis Sunshine theme-mel. Így akaratlanul is kiszedett párszor az elmélkedésből. Másrészt,
CSAK HA LÁTTAD A FILMET: | Igaz 2 filmen kívül nem tudnék mást mondani aki ezt az időmanipulálós fejlődést vizionálja, de így kijőve a moziból és kicsit ülepedve hagyva kicsit levon az értékéből, szinte érdemtelenül. |

Összességében maximálisan megérte a pénzét és csak ajánlani tudom azoknak akik szeretik a sci-fit, vagy a mélyebb témákat pedzegető, okos, gondolkodó filmeket. Jó látni, hogy végre megtalálta az útját a műfaj.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
 www.imdb.com/title/tt0120586/

Sokadszorra megnézve is nagyot üt a film,az egyik legmegrázóbb,legkatartikusabb élmény amit a vászonra álmodtak az elmult 30 éveben...

E Norton zseniális,a film majdnem az.

amikor a feka srác foga a járdaszegélyen .... és a vége pedig irgalmatlan...
Janek
Melyik végre gondolsz? Mert emlékeim szerint a tv-ben sosem adják le, de a rendezői változatban van egy plusz jelenet, ami a hab a tortán (szerintem legalábbis).
Stez
Azt csak olvastam látni nem sikerült soha sem....

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.imdb.com/title/tt0120586/

Sokadszorra megnézve is nagyot üt a film,az egyik legmegrázóbb,legkatartikusabb élmény amit a vászonra álmodtak az elmult 30 éveben...

E Norton zseniális,a film majdnem az.

amikor a feka srác foga a járdaszegélyen .... és a vége pedig irgalmatlan...
Janek
Melyik végre gondolsz? Mert emlékeim szerint a tv-ben sosem adják le, de a rendezői változatban van egy plusz jelenet, ami a hab a tortán (szerintem legalábbis).

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
 www.youtube.com/watch?v=EsozpEE543w
empty taxi
Na ez tényleg nagyon jónak tűnik az előzetes alapján!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
 www.imdb.com/title/tt0120586/

Sokadszorra megnézve is nagyot üt a film,az egyik legmegrázóbb,legkatartikusabb élmény amit a vászonra álmodtak az elmult 30 éveben...

E Norton zseniális,a film majdnem az.

amikor a feka srác foga a járdaszegélyen .... és a vége pedig irgalmatlan...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 153 — The Mathematician
Dr Strange
ez a látványvilág eszméletlen, nekem nagyon adta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!