NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Golf

6 feliratkozó

több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Van itt valaki, aki játsza is ezt a szép sportot?

Néhány hónapja egy 49-ers törölközős srácot láttam a Highlanden, de eddig ennyi. Az én Packersös headcoverjeim sem mondanak senkinek semmit,
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Akkor hiába drukkoltunk. 😊
78-t ütött 65 helyett?
Sobri Jóska
78-at 72 helyett. meg 74-et 72 helyett. csinált a -2-ből +6-ot.
slowmotion
De 65 kellett volna, hogy ne cutolják, nem?
De mindegy végtére is.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Akkor hiába drukkoltunk. 😊
78-t ütött 65 helyett?
Sobri Jóska
78-at 72 helyett. meg 74-et 72 helyett. csinált a -2-ből +6-ot.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Akkor hiába drukkoltunk. 😊
78-t ütött 65 helyett?

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mindenesetre nagy sztori lenne, drukkolok neki.
Jakehomer
A 10+ évét nem tudtam, azt hittem csak a foci után állt neki komolyabban ütögetni.
De nagy sztori lenne, én is drukkolok neki. 😊
Sobri Jóska
Rövidjátéka egész jó láttam róla videókat, swingje is a helyén van, szerintem van reális esélye hosszútávon sikeresnek lenni a Golfban.
Kenny
A Touron pont annyi esélye van, mint Sobri példájában a random srácnak az mlb-ben megragadni. Egy q schoolon olyanok ellen kellene játszania, akik ezerszer annyi labdát ütöttek el, és a versenyrutinjukban még nagyobb a különbség.

Tegnap is kijött a valóság, nagyon gyorsan elszállt.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Mindenesetre nagy sztori lenne, drukkolok neki.
Jakehomer
A 10+ évét nem tudtam, azt hittem csak a foci után állt neki komolyabban ütögetni.
De nagy sztori lenne, én is drukkolok neki. 😊
Sobri Jóska
Rövidjátéka egész jó láttam róla videókat, swingje is a helyén van, szerintem van reális esélye hosszútávon sikeresnek lenni a Golfban.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Mindenesetre nagy sztori lenne, drukkolok neki.
Jakehomer
A 10+ évét nem tudtam, azt hittem csak a foci után állt neki komolyabban ütögetni.
De nagy sztori lenne, én is drukkolok neki. 😊

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Romo lehet, hogy a hétvégén nem fog közvetíteni 😊 Szabadkártyát kapott a Safewayen és az első kör után T28 -2-vel, egyelőre simán továbbjutó helyen. Mondjuk az új szezonra megváltoztatták a cut szabályt, mostantól T65 kell, valszeg -2 lesz, szóval part kéne ma játszani, lesz rajta nyomás rendesen, neki ez a Superbowlja 😀
Jakehomer
Ez nem olyan, mintha egy random srác beállna egy MLB baseball csapatba ütni, és tolna 3 homerunt?
Mert az oké, hogy itt a pályát kell legyőzni, és akár ha én konstans hoznám a birdieket, akkor ott lennék a topon, tehát az eredményem nem függ a többiekétől, de az ilyen profi versenypályák olyan nehezek, hogy egy amatőr egyszerűen képtelen végigütni úgy, mint egy profi.
Sobri Jóska
Romo azért nem egy random srác. nem kiemelkedő golfban, de azért nem is fogalmatlan.
slowmotion
A profikhoz képest egy random srác.
Pár éve játszik, oké, meg mégiscsak legmagasabb szinten játszó sportoló volt, de egy profihoz képest egy random, nem tök kezdő.
Ahogy pl. egy profi, erős sakkversenyen, te is, én is, meg a 2300 pontos egyébként nem random sakkozó is random sakkozónak számítana, akkor a különbség.
Sobri Jóska
Alapvetően igazad van (bár nem pár éve játszik, hanem elég régóta, már tíz éve is nyomta US Open selejtezőkön, tovább is jutott nem egyszer a helyi selejtezőkből, és oda is kell már egy korrekt szint), és egy egész szezonon keresztül ki is jönne a nagy különbség, de egy jó nap golfban jobban benne van, mint olyan sportágakban, ahol van egy (erős) ellenfél. Simán el tudom képzelni, hogy match playben kb mindenkitől kikapna Romo is.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Romo lehet, hogy a hétvégén nem fog közvetíteni 😊 Szabadkártyát kapott a Safewayen és az első kör után T28 -2-vel, egyelőre simán továbbjutó helyen. Mondjuk az új szezonra megváltoztatták a cut szabályt, mostantól T65 kell, valszeg -2 lesz, szóval part kéne ma játszani, lesz rajta nyomás rendesen, neki ez a Superbowlja 😀
Jakehomer
Ez nem olyan, mintha egy random srác beállna egy MLB baseball csapatba ütni, és tolna 3 homerunt?
Mert az oké, hogy itt a pályát kell legyőzni, és akár ha én konstans hoznám a birdieket, akkor ott lennék a topon, tehát az eredményem nem függ a többiekétől, de az ilyen profi versenypályák olyan nehezek, hogy egy amatőr egyszerűen képtelen végigütni úgy, mint egy profi.
Sobri Jóska
Érdekes felvetés, de kvázi lehetetlen összehasonlítani az egyéni sportot a csapattal. Romo egy plusz hcp-s amatőr, ráadásul golfhoz (is) remek fizikai adottságokkal, tehát olyan "random srácnak" felel meg, aki alapból tehetséges és 15-20 éve napi szinten gyakorol az év hat hónapjában. Ergo nem random srác 😊

A PGA Tour pályák az átlag amatőröknek nagyon nehezek, de van egy szűk elit amatőr réteg (17-22 éves srácok, akik profiknak készülnek, többnyire valamelyik amerikai egyetemen), akik hozzá vannak szokva az ilyen kihívásokhoz. Romo játéktudása ha ezt nem is éri el, de nincs is fényévekre lemaradva, tehát megvan a távolsága és a technikai tudása, hogy ha kihozza magából a maxot, akkor ezeken is tud par körül, optimális esetben alatta játszani. Ez történt tegnap, a papírforma azért az, hogy ma par fölött fog ütni.

Két okból: egyrészt mert két egymást követő napon közel játszani a legjobbjukhoz még a top játékosoknak is nehéz, másrészt itt már bejön a nyomás, ami az első körben még nem volt rajta. Biztos,hogy sokat segített neki, hogy ez már asszem a negyedik szabadkártyás startja, az eddigi tornáin persze meg se tudta közelíteni a legjobbját, ami teljesen normális, ahogy írod, ezek a versenykörülmények teljesen mások, mint amihez szokva van. Ebben pedig benne vannak a játékostársak is, biztos vagyok benne, hogy néhányszor azt érezte korábban, hogy ez egyszerűen nem az ő ligája és ezért alapból nem volt esélye megjátszani azt, amit amúgy tud.

Mindenesetre nagy sztori lenne, drukkolok neki.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Romo lehet, hogy a hétvégén nem fog közvetíteni 😊 Szabadkártyát kapott a Safewayen és az első kör után T28 -2-vel, egyelőre simán továbbjutó helyen. Mondjuk az új szezonra megváltoztatták a cut szabályt, mostantól T65 kell, valszeg -2 lesz, szóval part kéne ma játszani, lesz rajta nyomás rendesen, neki ez a Superbowlja 😀
Jakehomer
Ez nem olyan, mintha egy random srác beállna egy MLB baseball csapatba ütni, és tolna 3 homerunt?
Mert az oké, hogy itt a pályát kell legyőzni, és akár ha én konstans hoznám a birdieket, akkor ott lennék a topon, tehát az eredményem nem függ a többiekétől, de az ilyen profi versenypályák olyan nehezek, hogy egy amatőr egyszerűen képtelen végigütni úgy, mint egy profi.
Sobri Jóska
Romo azért nem egy random srác. nem kiemelkedő golfban, de azért nem is fogalmatlan.
slowmotion
A profikhoz képest egy random srác.
Pár éve játszik, oké, meg mégiscsak legmagasabb szinten játszó sportoló volt, de egy profihoz képest egy random, nem tök kezdő.
Ahogy pl. egy profi, erős sakkversenyen, te is, én is, meg a 2300 pontos egyébként nem random sakkozó is random sakkozónak számítana, akkor a különbség.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Romo lehet, hogy a hétvégén nem fog közvetíteni 😊 Szabadkártyát kapott a Safewayen és az első kör után T28 -2-vel, egyelőre simán továbbjutó helyen. Mondjuk az új szezonra megváltoztatták a cut szabályt, mostantól T65 kell, valszeg -2 lesz, szóval part kéne ma játszani, lesz rajta nyomás rendesen, neki ez a Superbowlja 😀
Jakehomer
Ez nem olyan, mintha egy random srác beállna egy MLB baseball csapatba ütni, és tolna 3 homerunt?
Mert az oké, hogy itt a pályát kell legyőzni, és akár ha én konstans hoznám a birdieket, akkor ott lennék a topon, tehát az eredményem nem függ a többiekétől, de az ilyen profi versenypályák olyan nehezek, hogy egy amatőr egyszerűen képtelen végigütni úgy, mint egy profi.
Sobri Jóska
Romo azért nem egy random srác. nem kiemelkedő golfban, de azért nem is fogalmatlan.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Romo lehet, hogy a hétvégén nem fog közvetíteni 😊 Szabadkártyát kapott a Safewayen és az első kör után T28 -2-vel, egyelőre simán továbbjutó helyen. Mondjuk az új szezonra megváltoztatták a cut szabályt, mostantól T65 kell, valszeg -2 lesz, szóval part kéne ma játszani, lesz rajta nyomás rendesen, neki ez a Superbowlja 😀
Jakehomer
Ez nem olyan, mintha egy random srác beállna egy MLB baseball csapatba ütni, és tolna 3 homerunt?
Mert az oké, hogy itt a pályát kell legyőzni, és akár ha én konstans hoznám a birdieket, akkor ott lennék a topon, tehát az eredményem nem függ a többiekétől, de az ilyen profi versenypályák olyan nehezek, hogy egy amatőr egyszerűen képtelen végigütni úgy, mint egy profi.

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Romo lehet, hogy a hétvégén nem fog közvetíteni 😊 Szabadkártyát kapott a Safewayen és az első kör után T28 -2-vel, egyelőre simán továbbjutó helyen. Mondjuk az új szezonra megváltoztatták a cut szabályt, mostantól T65 kell, valszeg -2 lesz, szóval part kéne ma játszani, lesz rajta nyomás rendesen, neki ez a Superbowlja 😀

Perception is reality.
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Én itt nézem mindig

 123tvgo.club/golf-channel/

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Golfot akkor adott a sporttv mikor nem volt más😊 Ahogy bejöttek a fociligák, NFL már nem volt hely.
(mondjuk a sporttv is bevezethetné, hogy ami jog nála van és nincs a műsorrendben helye, azt adná a neten ahogy pl az m4 csinálja)

viszont fura, mert most már nem látom shoppynál a golftv-t, pedig isten bizony eddig volt
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sobri, az embered második helyen kezdi egy óra múlva az utolsó kört a Greenbrieren 😊
Jakehomer
Irsz egy linket hozzá?
Sobri Jóska
Én fizetősön nézem, a golf channel közvetíti, ha ez segít. Sajnos Lashley visszaesett, nem ma nyeri meg a másodikat.
Jakehomer
Akkor nem fontos. 😊
De majd megnezem ezt a golf channel-t, mert szívesen nézek golfot, megtettszett. 😊 A sportTV-n meg eléggé random van csak.
Sobri Jóska
Egyébként én is rá tudnék függeni 😊 azt hittem ez lesz a sport tv újabb dobása, hogy behozza a golfot. Mint tette azt annó a pókerrel, nfl-el és a dartssal 😊
peach
Írjatok nekik, hogy több golfot szeretnétek 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Sobri, az embered második helyen kezdi egy óra múlva az utolsó kört a Greenbrieren 😊
Jakehomer
Irsz egy linket hozzá?
Sobri Jóska
Én fizetősön nézem, a golf channel közvetíti, ha ez segít. Sajnos Lashley visszaesett, nem ma nyeri meg a másodikat.
Jakehomer
Akkor nem fontos. 😊
De majd megnezem ezt a golf channel-t, mert szívesen nézek golfot, megtettszett. 😊 A sportTV-n meg eléggé random van csak.
Sobri Jóska
Egyébként én is rá tudnék függeni 😊 azt hittem ez lesz a sport tv újabb dobása, hogy behozza a golfot. Mint tette azt annó a pókerrel, nfl-el és a dartssal 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Sobri, az embered második helyen kezdi egy óra múlva az utolsó kört a Greenbrieren 😊
Jakehomer
Irsz egy linket hozzá?
Sobri Jóska
Én fizetősön nézem, a golf channel közvetíti, ha ez segít. Sajnos Lashley visszaesett, nem ma nyeri meg a másodikat.
Jakehomer
Akkor nem fontos. 😊
De majd megnezem ezt a golf channel-t, mert szívesen nézek golfot, megtettszett. 😊 A sportTV-n meg eléggé random van csak.
Sobri Jóska
shoppy azt is ad olcsón😊
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sobri, az embered második helyen kezdi egy óra múlva az utolsó kört a Greenbrieren 😊
Jakehomer
Irsz egy linket hozzá?
Sobri Jóska
Én fizetősön nézem, a golf channel közvetíti, ha ez segít. Sajnos Lashley visszaesett, nem ma nyeri meg a másodikat.
Jakehomer
Akkor nem fontos. 😊
De majd megnezem ezt a golf channel-t, mert szívesen nézek golfot, megtettszett. 😊 A sportTV-n meg eléggé random van csak.
Sobri Jóska
Csak nyáron ad a sporttv golfot, amikor nincs elég foci... (és akkor is sokszor felvételről ment sajna), idén már valszeg nem lesz. Pedig a Solheim ma pl bitang izgalmas volt.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Sobri, az embered második helyen kezdi egy óra múlva az utolsó kört a Greenbrieren 😊
Jakehomer
Irsz egy linket hozzá?
Sobri Jóska
Én fizetősön nézem, a golf channel közvetíti, ha ez segít. Sajnos Lashley visszaesett, nem ma nyeri meg a másodikat.
Jakehomer
Akkor nem fontos. 😊
De majd megnezem ezt a golf channel-t, mert szívesen nézek golfot, megtettszett. 😊 A sportTV-n meg eléggé random van csak.

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sobri, az embered második helyen kezdi egy óra múlva az utolsó kört a Greenbrieren 😊
Jakehomer
Irsz egy linket hozzá?
Sobri Jóska
Én fizetősön nézem, a golf channel közvetíti, ha ez segít. Sajnos Lashley visszaesett, nem ma nyeri meg a másodikat.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Sobri, az embered második helyen kezdi egy óra múlva az utolsó kört a Greenbrieren 😊
Jakehomer
Irsz egy linket hozzá?

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sobri, az embered második helyen kezdi egy óra múlva az utolsó kört a Greenbrieren 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Most volt hétvégén egy PGA verseny Detroitban.
Óriási sztorit hozott.
Nem vagyok golfrajongó, de elkezdtem pénteken nézni, és beszippantott.
Egy Nate Lashley nevű 36 éves ember nyerte úgy, hogy végig vezetett mind a 4 napon keresztül.
Úgy, hogy életében először nyert PGA versenyt.
Úgy, hogy mivel a világranglistán 350+, csak tartalékként volt ott, és az egyik résztvevő visszalépése miatt indulhatott el egyáltalán, amit a verseny elött egy nappal tudott meg.
Lashley egyetemistaként tehetséges golfozó volt, és 2004-ben egy versenyére elutazott a családja, édesapja, édesanyja és a barátnője, majd a versenyről hazafelé lezuhant a repülőjük, és mind meghaltak. Ekkor volt 22 éves, és teljesen érthetően eléggé megzuhant, olyannyira, hogy még játszott évekig, de fejben sose állt össze (ugye a golf az kb. erről szól, ki mennyire tud fókuszálni), magát hibáztatta, mivel az ő versenye miatt repültek államokkal odébb, és 2012-ben, 30 évesen, végül abba is hagyta a golfozást, és ingatlanosnak állt.
De aztán 2015-ben mégis visszatért, és -bár sose volt még top10-es eredménye se egy olyan közegben, ahol van kb 500 erős golfozó, és 100 rettenetesen erős-, megnyerte a most hétvégi versenyt, végig vezetve, 63-67-63-70 eredménysorral (72 az alap, a 63 brutálisan erős), 6 ütés előnnyel egy -szintén nagy sztori volna- selejtezőből felkerült, világranglistán 500+ játékos előtt. PGA győztesek, sztárok mind a vert mezőnyben.
Sose nyert még senki tartalékként versenyt, se 36 évesen először, tegnapig kb. senki se tudott róla semmit, nyert 1.314.000 dollárt (egész eddig pályafutása alatt ennek a tizedét se), és meg lennék lepődve, ha nem lenne róla hollywoodi film. Meg is érdemelné.
Szerintem az ő sikerére kábé százszor kisebb sansz lehetett, mint a Leicester angol bajnoki címére.
Sobri Jóska
En a munkambol kifolyolag kovetem az osszes PGA versenyt illetve nehany Symmetra Tourt is Csicsi miatt. Mar az elso nap utan felkaptak kint a sracot, de hatalmas hypeot kapott. Ebbol film lesz fixen.
Kenny
Én most néztem így többórányi golfközvetítést egyben először.
De az utolsó napon, pláne, hogy Lashley beragadt parokra, Redman meg Reed meg jókat ütöttek kimondottan izgultam és szorítottam, hogy ne bénázza el.
Közben néztem youtube videókat is, és volt korábban egy francia fickó, 99-ben, aki Opent nyerhetett volna dupla bogeyval, de ütöt mindenhova, csak a lukba nem, lekaszálta a green környékét, és második is lett, szóval nem éreztem biztosnak kb. a 17. lukig, amikor már csak Poston volt kint, ő meg lemaradva, hogy meglesz neki. De sikerült és kurvára örültem neki.
Sose gondoltam volna, hogy a golf ilyen emocionális tud lenni. 😊
És legyen is film Lashleyről, megérdemli.
Matt Damon játszhatja is. 😊
Szerinted -vagy bárki szerint aki ért hozzá- nyer még az életben valaha valamit?
Átszakad egy gát, és beáll egy stabil top100 szintre, vagy ez egyszeri csoda volt, és megy vissza 200-500 közé?
Néztem más pályák statjait (tudom, azok más pályák, ez meg elvileg könnyű volt) és a két 63 az iszonyat ritka, nem is láttam nagyon ilyet.
Van egyébként olyan, hogy valaki 55-58 közötti szakaszt üt? Mert olyat se találtam eleddig, bár amennyi verseny, meg játékos van, tuti vannak ilyenek azért.
Sobri Jóska
Jean Van de Velde volt az a francia fickó, vitán felül a legnagyobb betliző a golf történelmében 😊

Lashley nyerhet minden további nélkül újabb versenyeket (mindig az első a legnehezebb 😊 ), mert bár tényleg a "semmiből" jött, de igazából mégsem. Random ember PGA Tour versenyen nem állhat rajthoz. Inkább ahhoz hasonlítanám, mintha valakit felhoznak sérülés miatt a PS-ből és egy meccsen fut 200 yardot 😊

A PGA Touron 58 a legalacsonyabb ütésszám egy körben, de 60 a mágikus szám, az alá nagyon ritkán kerülnek. Egy major nagyon más szint, szinte mindig sokkal nehezebb pályákon játszanak, ott 62 a rekord.


Perception is reality.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Most volt hétvégén egy PGA verseny Detroitban.
Óriási sztorit hozott.
Nem vagyok golfrajongó, de elkezdtem pénteken nézni, és beszippantott.
Egy Nate Lashley nevű 36 éves ember nyerte úgy, hogy végig vezetett mind a 4 napon keresztül.
Úgy, hogy életében először nyert PGA versenyt.
Úgy, hogy mivel a világranglistán 350+, csak tartalékként volt ott, és az egyik résztvevő visszalépése miatt indulhatott el egyáltalán, amit a verseny elött egy nappal tudott meg.
Lashley egyetemistaként tehetséges golfozó volt, és 2004-ben egy versenyére elutazott a családja, édesapja, édesanyja és a barátnője, majd a versenyről hazafelé lezuhant a repülőjük, és mind meghaltak. Ekkor volt 22 éves, és teljesen érthetően eléggé megzuhant, olyannyira, hogy még játszott évekig, de fejben sose állt össze (ugye a golf az kb. erről szól, ki mennyire tud fókuszálni), magát hibáztatta, mivel az ő versenye miatt repültek államokkal odébb, és 2012-ben, 30 évesen, végül abba is hagyta a golfozást, és ingatlanosnak állt.
De aztán 2015-ben mégis visszatért, és -bár sose volt még top10-es eredménye se egy olyan közegben, ahol van kb 500 erős golfozó, és 100 rettenetesen erős-, megnyerte a most hétvégi versenyt, végig vezetve, 63-67-63-70 eredménysorral (72 az alap, a 63 brutálisan erős), 6 ütés előnnyel egy -szintén nagy sztori volna- selejtezőből felkerült, világranglistán 500+ játékos előtt. PGA győztesek, sztárok mind a vert mezőnyben.
Sose nyert még senki tartalékként versenyt, se 36 évesen először, tegnapig kb. senki se tudott róla semmit, nyert 1.314.000 dollárt (egész eddig pályafutása alatt ennek a tizedét se), és meg lennék lepődve, ha nem lenne róla hollywoodi film. Meg is érdemelné.
Szerintem az ő sikerére kábé százszor kisebb sansz lehetett, mint a Leicester angol bajnoki címére.
Sobri Jóska
En a munkambol kifolyolag kovetem az osszes PGA versenyt illetve nehany Symmetra Tourt is Csicsi miatt. Mar az elso nap utan felkaptak kint a sracot, de hatalmas hypeot kapott. Ebbol film lesz fixen.
Kenny
Én most néztem így többórányi golfközvetítést egyben először.
De az utolsó napon, pláne, hogy Lashley beragadt parokra, Redman meg Reed meg jókat ütöttek kimondottan izgultam és szorítottam, hogy ne bénázza el.
Közben néztem youtube videókat is, és volt korábban egy francia fickó, 99-ben, aki Opent nyerhetett volna dupla bogeyval, de ütöt mindenhova, csak a lukba nem, lekaszálta a green környékét, és második is lett, szóval nem éreztem biztosnak kb. a 17. lukig, amikor már csak Poston volt kint, ő meg lemaradva, hogy meglesz neki. De sikerült és kurvára örültem neki.
Sose gondoltam volna, hogy a golf ilyen emocionális tud lenni. 😊
És legyen is film Lashleyről, megérdemli.
Matt Damon játszhatja is. 😊
Szerinted -vagy bárki szerint aki ért hozzá- nyer még az életben valaha valamit?
Átszakad egy gát, és beáll egy stabil top100 szintre, vagy ez egyszeri csoda volt, és megy vissza 200-500 közé?
Néztem más pályák statjait (tudom, azok más pályák, ez meg elvileg könnyű volt) és a két 63 az iszonyat ritka, nem is láttam nagyon ilyet.
Van egyébként olyan, hogy valaki 55-58 közötti szakaszt üt? Mert olyat se találtam eleddig, bár amennyi verseny, meg játékos van, tuti vannak ilyenek azért.
Sobri Jóska
Szerintem nem, és azokkal akikkel dolgozom ( magyar PGA prok) sem.Nagyon nehéz top 100-ba kerülni, a következő majorra talán kap egy szabadkártyát ha a továbbiakban is így üti ahogy most. Bár Tiger is visszajött nem is akárhogy, de ő nyílván teljesen más kategória.Koepka ütött most brutál három első napot a PGA Championshipen(63-65-70), de az is 63 volt "csak".58 az rettentő űr score,pláne ilyen par 4-es 5-ös pályákon, az gyakorlatilag annyit jelent, hogy végig birdie-zed a pályát.