Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Annyira nem bírom, mikor valaki nem bírja felfogni mit miért pofázok, és még engem tart köcsögnek... :mad:
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Vannak kigyúrt cigány ismerőseim 😛
Mégiscsak itt nőttem fel angyalföldön 😛
de nem az volt a lényeg hogy hozok-e cigányokat, hanem hogy az emlegetésük elég volt arra hogy jobb belátásra térjenek házszerelők
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha másnap is hasonló időbeosztásban próbálkoznak, akkor rájukuszítok 5 kigyúrt cigányt.
haromt
Elképzelem, ahogy haromt megpróbál rávenni a 5 kigyúrt cigányt a közreműködésre.
Gyertek, van itt a szomszédban egy fájin kis albérlet, csak valahogy nem találom a kulcsot.vadibandi
elkiáltja magát az utca végén:
"hejj ti kigyúrt cigányok, gyertek csak ide"

több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ha másnap is hasonló időbeosztásban próbálkoznak, akkor rájukuszítok 5 kigyúrt cigányt.
haromt
Elképzelem, ahogy haromt megpróbál rávenni a 5 kigyúrt cigányt a közreműködésre.
Gyertek, van itt a szomszédban egy fájin kis albérlet, csak valahogy nem találom a kulcsot.




több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jó hát nekem nyáron volt ebben részem. A szomszéd lakásfelújít.
A VB második napja. A csempeleverés a soros. Természetesen jómunkásembereket fogadott. Ők reggel fél7kor nekiálltak csempétverni. Természetesen jött a kurvaanyázás tőlem, de csak a szobámban.
Verték-verték, fúrtak faragtak fél 7-től, délután fél kettőig. Ekkor hirtelen rejtélyes csönd ült a házra és meglepő módon jött az MTV VB-dala. Lement egymás után 2 meccs, 6kor vége lett.
18:02 perckor dirr-durr csitt-csatt megint verik a csempét és fúrnak.
Minő meglepetés hogy a meccsnézés miatt kimaradó 4 órát azzal próbálták behozni, hogy hajnali fél 7kor már bontanak. Amikor ez megvilágosult bennem, kiáltam az erkélyre, merthogy 30 centi választ el tőlük, átkiabáltam hogy ezzel a felfogással legközelebb részesítsék anális örömökben az anyjukat. Ha másnap is hasonló időbeosztásban próbálkoznak, akkor rájukuszítok 5 kigyúrt cigányt.
Meglepő módon másnap csak 9-kor kezdték...
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Haszi:

Mondjuk így nem véletlenül alakulnak a dolgok. De ebbe ne menjünk bele. Nyilván megvan a nyomós oka, ami megint csak érthető.

De azért jó, hogy elbeszélünk egymás mellett. Én olyan lakásfelújításról beszélek, amikor az ember kicseréli a nyílászárókat, kifest, és a többi... nem részletezem, biztos mindenki el tudja képzelni milyen az. Te meg most olyanról, amikor azért teszel valamit, hogy más ne tudjon bemenni a tesódékhoz... az megint más dolog... az érthető is. De egy vezeték járat kivésése nem olyan életbevágóan fontos dolog, hogy szombaton reggel 7-kor kelljen csinálni.

De akkor a két szomszédom példáját konkrétan leírom. Az egyiknek három lakása van a lépcsőházban, abból kettő a saját kis számítógépjavítós cégének az irodája, az egyikben pedig lakik. Valami baszottnagy Audival jár, szóval biztosan jól megy neki. Na most ő persze fel is bérelt szakembereket, hogy teljesen felújítsák mindhárom lakását. És ezek csinálták hétközben este 9-ig, hétvégén reggel 7-kor, vasárnap délután 4-kor a falvésést, és egyebeket. Ez meg úgy működik, hogy akkor csinálják, amikor én mondom, mert én fizetek nekik.
Kérdem én, rá volt szorulva ő arra, hogy ilyen fasz időpontokban csináltassa ezeket a munkákat? Lóf.szt volt rászorulva. Főleg, hogy két lakását több mint fél éven át vésték, fúrták... fél éven át, na ne már... most abba ne menjünk bele, hogy a "szakemberek" balfaszok voltak, de mi megkértük a szomszédot többször, hogy értelmes időben csinálják, de nem... szart ő rá magasról. Ez szimpla gerinctelenség, és nem azért csinálta, mert rá volt szorulva.

A mostani pedig apám munkatársa, ergo pontosan tudom, mire kell ráérnie a munkája miatt. Sőt, ő még többet is keres, mint apám, tehát simán megtehetné, hogy ne vasárnap délelőtt fúrjon, mert neki még annyira sem okozna gondot a szabadság kivétele... plusz ott a felesége is dolgozik, gyerekük sincs...

Egy szó, mint száz. Elhiszem, hogy van olyan helyzet, amikor rászorul az ember arra, hogy hétvégén csinálja. De ha nincs, akkor legyen már annyi gerinc benne, hogy mások nyugalmát nem zavarja hétvégén. Bennünk van. Bár mi eléggé konzervatív gondolkodású emberek vagyunk, ahogy észrevettem. Még én is a magam 21 életévével, szóval lehet ez a baj.Mikey
Világos, én csak azt írtam, hogy sokan vannak, akik nem tudják máshogy megoldani, és nem minden esetben tudhatja az ember, hogy milyen szituban van a másik. Én ugyanúgy gyűlölöm, ha fél tízkor mást se hallok, mint rendezkedést a felttünk lévő szomszédtól, aki hónapok óta beköltözött, ettől még köszönök nekik. Ráadásul nálunk igen magas az egy főre jutó gyökér szomszéd aránya....

konkveror: nem én, a tesóm😊 nem is sport, csak idézőjelben, mert tulképp másodállás, de végülis mozgás is. Maradjunk annyiban, hogy csíkos😀😀😀, de ez most egyébként lényegtelen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Ezt a szomszédos témát nagyon adom.
Megjegyzés: el nem tudom képzelni az arcotok, amikor a lépcsőházban köszönni kell annak az illetőnek, aki megkeseríti az életeteket, amikor fúj - farag - felújít 😀JC6
Ha szemmel ölni lehetne... 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ezt a szomszédos témát nagyon adom.
Megjegyzés: el nem tudom képzelni az arcotok, amikor a lépcsőházban köszönni kell annak az illetőnek, aki megkeseríti az életeteket, amikor fúj - farag - felújít 😀
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ne írjátok, hogy köcsög!
Inkább népművészeti fülesedény!
(Múlt héten hallottam! 😊 )




több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
egyrészt egyik dolog húzza a másikat, pölö ha a köcsög szomszéd szombat este kilenckor fúrt, akkor vazze ÉÉÉÉÉn mér ne fúrhatnék fél tízkor, és igy göngyölődik szépen egy 30lakásos közösséget simán szétbombáz öt hülye.
másrész, amit kábé átlátok az a vízvezetékszerelés (elvagyunk átkozva vízügyileg) Szóval az nem más, mint legózás, az énis megtudnám csinálni kategória, de nem fogok szarozni vele, meg kitalálni, beszerezni a dolgokat, még egyszer kitalálni, szarozni az összerakással - órákon át, vagy esetleg több napig. Hanem kigyön a szerelő mondjuk egyszer ránéz, másodszorra megcsinálja- osztkétszer 10-20perc alatt vége. és igaz pénzbe került, de azt a pár órát megspóroltam amit a gyerekeimmel tölthetek.
harmadrészt, van egy típus, akit én világesze-szindrómának hívok "a szaki", nekem ne mondjad, hogy én nem tudom megcsinálni, hadd nézzem csak. azt szétbasz mindent és a büdös életbe nem tuggya többé összerakni, de bántja ezér mindig kicsit farag rajta, fúrogatja, csiszolgatja
negyedrészt mi a húgommal 12 éves koromig a konyhába laktunk, mert csak egyszobás lakásunk volt, azt nem kell ezzel jönni, fel lehet nőni tisszeségben, annélkül, hogy előhúzogatnánk bizonyítandó valamit. attó hogy valaki szegény, még nem kell bunkónak lennie


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Nyilván, ha van bármi jele annak, hogy jó okkal teszi a hétvégi zajkeltést, akkor nem anyázom miatta. De itt erről szó nincs.

No akkor ezt megbeszéltük. 😊
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mikey: a "máskor nincs lehetősége" stb.. dolog amit írtam, mert úgy látom félig-meddig nekem is szántad, nyilván nem a tervezett lakásfelújításra vonatkozik. Egyrészt a szegénység eléggé bekorlátolja a lakásfelújítást, másrészt ha szét van verve az egész lakás, tehát több napos meló, akkor nyilván az ember kénytelen szabit kivenni.

Én is csak arra szerettem volna utalni, mint haszi, hogy nem kell rögtön arra gondolni mindig, ha valaki fúr, hogy azért teszi mert akkora geci, hanem igenis sokszor van úgy, hogy nincs választása az embernek, és nem úgy működik, hogy majd hétköznap munka után megcsinálom, mert van hogy az embernek már állni nincs ereje. Valamint arra, hogy az igenis örüljön, mint majom a farkának, akinek úgy működik az élete, hogy a hétvége, vagy akár csak a vasárnap a pihenésé...

Azt továbbra is tartom, hogy aki megtehetné máskor is, de mégis vasnap délben teszi, az egy köcsög. Csak néha nem árt nem rögtön azt feltételezni, hogy mindenki csak ki akar baszni velünk.
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Tudod, az ember átértékel bizonyos dolgokat, mikor gyereke lesz, 11 órát dolgozik mindennap és emellett aktívan sportol, nemzetközi szinten érdekelt egy sportban, és emellett mondjuk még pl. lakást kell építeni, csinálni, lakhatóvá tenni...kishaszi
OFF: mit sportolsz nemzetközi szinten? 😊
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Haszi:

Mondjuk így nem véletlenül alakulnak a dolgok. De ebbe ne menjünk bele. Nyilván megvan a nyomós oka, ami megint csak érthető.

De azért jó, hogy elbeszélünk egymás mellett. Én olyan lakásfelújításról beszélek, amikor az ember kicseréli a nyílászárókat, kifest, és a többi... nem részletezem, biztos mindenki el tudja képzelni milyen az. Te meg most olyanról, amikor azért teszel valamit, hogy más ne tudjon bemenni a tesódékhoz... az megint más dolog... az érthető is. De egy vezeték járat kivésése nem olyan életbevágóan fontos dolog, hogy szombaton reggel 7-kor kelljen csinálni.

De akkor a két szomszédom példáját konkrétan leírom. Az egyiknek három lakása van a lépcsőházban, abból kettő a saját kis számítógépjavítós cégének az irodája, az egyikben pedig lakik. Valami baszottnagy Audival jár, szóval biztosan jól megy neki. Na most ő persze fel is bérelt szakembereket, hogy teljesen felújítsák mindhárom lakását. És ezek csinálták hétközben este 9-ig, hétvégén reggel 7-kor, vasárnap délután 4-kor a falvésést, és egyebeket. Ez meg úgy működik, hogy akkor csinálják, amikor én mondom, mert én fizetek nekik.
Kérdem én, rá volt szorulva ő arra, hogy ilyen fasz időpontokban csináltassa ezeket a munkákat? Lóf.szt volt rászorulva. Főleg, hogy két lakását több mint fél éven át vésték, fúrták... fél éven át, na ne már... most abba ne menjünk bele, hogy a "szakemberek" balfaszok voltak, de mi megkértük a szomszédot többször, hogy értelmes időben csinálják, de nem... szart ő rá magasról. Ez szimpla gerinctelenség, és nem azért csinálta, mert rá volt szorulva.

A mostani pedig apám munkatársa, ergo pontosan tudom, mire kell ráérnie a munkája miatt. Sőt, ő még többet is keres, mint apám, tehát simán megtehetné, hogy ne vasárnap délelőtt fúrjon, mert neki még annyira sem okozna gondot a szabadság kivétele... plusz ott a felesége is dolgozik, gyerekük sincs...

Egy szó, mint száz. Elhiszem, hogy van olyan helyzet, amikor rászorul az ember arra, hogy hétvégén csinálja. De ha nincs, akkor legyen már annyi gerinc benne, hogy mások nyugalmát nem zavarja hétvégén. Bennünk van. Bár mi eléggé konzervatív gondolkodású emberek vagyunk, ahogy észrevettem. Még én is a magam 21 életévével, szóval lehet ez a baj.
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Az m1 levette a Szomszédokat a műsorról!vadibandi
.s ez most ilyen gyűlölködős lépés?😊kishaszi
Igen, mert rendszeresen néztem.




több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az m1 levette a Szomszédokat a műsorról!vadibandi
.s ez most ilyen gyűlölködős lépés?😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Az m1 levette a Szomszédokat a műsorról!




több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tudnék kisregényt is írni (írtam is az előbb, de inkább kitöröltem), de csak annyit szeretnék hozzáfűzni ehhez a dologhoz, hogy mi pl. pontosan tudjuk, milyen a nemgazdagok élete, és mégis meg tudjuk oldani. Mert bennünk van annyi, hogy meg akarjuk oldani.

Jelzem, tervezett lakásfelújításról van szó, és nem arról, hogy juj, vasárnap reggel szétmegy a cső a falban. Ami miatt én morogtam már korábban is (a csuklás jöjjön rá kedves szomszédomra) meg most is, az mind előre tervezett lakásfelújítás.

Az meg már csak értetlenkedés részemről, hogy nem is értem azokat, akik úgy lakásfelújítanak, hogy hétvégente két napot, aztán egész héten a félig szétvert lakásban élnek, majd következő hétvégén megint ügyködnek. Nem fogja nekem senki megmagyarázni, hogy ez így egyszerűbb és jobb és könnyebb, és csak így teheti meg.Mikey
Nem is akarom megmagyarázni, mert nem vagy abban a helyzetben, hogy meg tudd ítélni.- Majd, ha egyedül keresel a gyerekedre, kutyákra meg az asszonyra, miközben folyamatosan mínuszban vagy, a bankkártyádon mínusz 300K alsó hangon, úgy hogy mindenki a családban még így is kölcsön ad. Emellett október óta dolgozol úgy, hogy a gyereked szinte nem lát, mert annyi dolgod van, emellett "dolgozol másodállásban". Majd ha ezek így meg lesznek egyben, akkor véleményezz.

Amit süti is ír: nyilván nem azzal van baj, aki néha zajol, de sok esetben nem tudhatod milyen körülmények kényszerítik rá a másikat arra, hogy hétvégén zajoljon. Pl. múltkor tesóméknál 9 fele hagytam abba a flexelést, mert még lehetett látni az utcán és, hogy azért mégse járhassanak be éjszaka a dzsippók egy éjszakára se... Ez csak egy példa, ezer ilyet lehetne mondani. Sokkal egyszerűbb azt gondolni persze, hogy a szomszég csak gecizni akar ám mindenkivel.,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Tudnék kisregényt is írni (írtam is az előbb, de inkább kitöröltem), de csak annyit szeretnék hozzáfűzni ehhez a dologhoz, hogy mi pl. pontosan tudjuk, milyen a nemgazdagok élete, és mégis meg tudjuk oldani. Mert bennünk van annyi, hogy meg akarjuk oldani.

Jelzem, tervezett lakásfelújításról van szó, és nem arról, hogy juj, vasárnap reggel szétmegy a cső a falban. Ami miatt én morogtam már korábban is (a csuklás jöjjön rá kedves szomszédomra) meg most is, az mind előre tervezett lakásfelújítás.

Az meg már csak értetlenkedés részemről, hogy nem is értem azokat, akik úgy lakásfelújítanak, hogy hétvégente két napot, aztán egész héten a félig szétvert lakásban élnek, majd következő hétvégén megint ügyködnek. Nem fogja nekem senki megmagyarázni, hogy ez így egyszerűbb és jobb és könnyebb, és csak így teheti meg.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Persze, én meg majd felrobbantok egy kórházat, mert útban van nem? Azért amiket te felsoroltál Black_Adder nagyon nem ugyanazok...

Az én szüleim páréve, mikor még panelban laktunk, napi 12 órát dolgoztak. Reggel 6-este 6 vagy fordítva. És nem irodában ücsörögtek, hanem gyárban robotoltak. Nem tudom, lehet neked pl. 12 óra folyamatos robotolás után még hazaérsz, lenne kedved szerelgetni otthon, nekik nem volt. Főleg, hogy akkor még kellett főzni, takarítani, stb.. Spec mondjuk mi nemigen fúrtunk vagy ilyesmi, de ha festés, vagy bármi munka volt otthon, azt rendre hétvégén csináltunk. Az egy szép utópia, hogy a vasárnap a pihenésé, de aki egy 5 fős családot pár tízezer forintból tart fent egy hónapban, az nemigen endgethet meg magának olyan luxust, hogy pihenőnap. Hetente legalábbis tuti nem. És örültünk, ha arra megvolt a pénz, hogy megvegyük a festéket, csapot, szekrényt, akármit, nemhogy még fizessünk valami szerelőnek, akit tök fölösleges kihívni, ha magunk is meg tudjuk oldani ingyen.

Eszemben sincs felmenteni azokat, akiknek jó poén vasárnap délben fúrogatni, mert azok faszok. De igenis ahogy a közlekedési szabályokat áthágod, ha mondjuk rohansz a gyerekeddel kórházba, ugyanúgy nem pazarolsz szerelőre, és szabadnapra, ha még az a pénz is k.vakevés, ami úgy megmarad.

De kívánom, hogy sose tapasztald meg, hogy milyen, amikor nulla pénzből tartasz el folyamatos robotolás mellett 3 gyereket, és hogy majd a jövőben (is) megtehesd azt, hogy a napi teendőid mellé még beszúrogatsz hétköznap házi barkácsolást.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem itt az öregasszonyokból van sokszor nagyon elegem. Reggel, kb. fél 5-kor nekiáll most meg hasonlók. Régebbi szembeszomszédjával volt nagy szokása, hogy szinte olyankor hajnalban nekiállnak főzni, "kellemes" illatok egyből fel, ajtót kinyit, és egymásnak átordibál...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
ja de minden másnap kiszakad a csap? hmm.......
inkább vazz adnék pénzt neki, hogy hívjon szakit, mint tízszer-hússzor annyi ideig összebalfaszkodja az egészet. igen, ha az időd pénz, akkor hívj egy vízszerelőt, gázszerelőt, villanyszerelőt, asztalost - mert sokkal rövidebb idő alatt megoldja.
és azt is olyan kurva nehéz felfogni, hogy más meg nem azért él ott, hogy téged hallgasson, hogy neked jó legyen, hanem hogy NEKI jó legyen.
nem azokról beszélek aki egyszer-kétszer bezajonganak a lépcsőházi kanyarba, hanem akik vazz ipraszerűen űzik - vagy a balfaszságot vagy valami faszomtuggya fusi munkát. Aztat mondtam, minden tizesben van két-három ilyen krapek, őket hallgatja mindenki.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Most tényleg olyan nehéz felfogni, hogy valaki csak akkor ér rá? Vagy ha mondjuk ti napi 10-12 órákat dolgoztok, és kiszakad a falból a csap pl. vagy akármi leesik szétesik, amit fúrni kell, és fontos, akkor azt ti nem rakjátok vissza? Na meg 2010-ben Magyarországon pont olyan világot élünk, ahol ha nekem fúrni kell egyet, akkor gondolok egyet, és kiveszek miatta egy szabadnapot.. Valószínűleg a legtöbben nem jókedvükben poénból fúrkálnak vasárnap délben, ők is inkább pihennének, de nyilván nem érnek rá.fetomy
A házirend tiltja. Mi nagyszülőket kértünk meg rá, h legyenek ott, amíg a szakemberek dolgoznak rajta, mert mi se értünk rá, csak úgy gondoltuk bunkóság lenne Vasárnap ebédidőben csinálni.
Vasárnap még Isten is megpihent miután megteremtette a világot, /*pedig ő biztos jobban elfoglalt mint bárki ember a földön*/ és ezért már kurva régóta kialakult, h az ember se dolgozik vasárnap.
Azt meg nem hiszem el, sőt adott esetben tudom is, h hétköznap nem dolgoznak este 10ig /*Egyébként kíváncsi vagyok, h k az aki hétköznap reggel 6tól este 10ig dolgozik, ti biztos mindannyian, és csak nekem van ilyen fene jó dolgom*/, hétköznap munka után meg tudták volna csinálni. És akkor el fogadom, h valamikor meg kell, de a vasárnap ebédidő az Magyarországon az ebédé. Nyílván ezért tiltja a házirend is, amit ha 150 ember be tud tartani, akkor a maradék 50 is tartsa be.
Csak mert akkor legközelebb az úton ott fordulok balra, ahol nem engedi, arra hivatkozva, h dolgozok és nincs időm kerülni, átmegyek a piroson, mert dolgozok is nincs időm várakozni, betolakodok elétek a sorban arra hivatkozva, h dolgozok és nincs időm sorba állni, vagy nem fizetek a boltban, mert dolgozok és nincs időm rá. Ezek ugyanolyan szabálysértések.

"Hiába, kedvemet elvették a bunkók, igen bunkót mondtam. Ez egy szép nagy magyar réteg. Annyian vannak már, mint a nyű". -Hofi Géza

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most tényleg olyan nehéz felfogni, hogy valaki csak akkor ér rá? Vagy ha mondjuk ti napi 10-12 órákat dolgoztok, és kiszakad a falból a csap pl. vagy akármi leesik szétesik, amit fúrni kell, és fontos, akkor azt ti nem rakjátok vissza? Na meg 2010-ben Magyarországon pont olyan világot élünk, ahol ha nekem fúrni kell egyet, akkor gondolok egyet, és kiveszek miatta egy szabadnapot.. Valószínűleg a legtöbben nem jókedvükben poénból fúrkálnak vasárnap délben, ők is inkább pihennének, de nyilván nem érnek rá.
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Csak az én családomban és ismerősi körömben tartja magát az a nézet, hogy a hétvége a pihenésé, tehát a csendé, a nyugalomé?
Tehát nem fúrunk, vésünk, kalapálunk, és semmi olyan tevékenységet nem végzünk, ami zavarhatja a szomszédokat.
Mi is dolgozunk (én mondjuk pont nem, de a többiek igen), de az ilyen jellegű dolgainkat megoldjuk hét közben.
Csak szerintem hatalmas nagy parasztság mások hétvégéjét elbaszni?Mikey
Hét közben dolgoznak ezek a fa és egyéb nyűvők .Egyszer te is megtudod ne aggódj milyen az, amikor nem jut máskor időd zavarni a szomszédokat, mint hétvégén és este... Nem szórakozásból csináljuk mi se adott esetben...kishaszi
még majd az se zavar, ha komplett TVGM zenekar próbákat rendez a hálószoba falánál?! 😛
(segítségként TVGM - TotálisVéresGennyesMegsemmisülés, mint a NIN csak durvább)sutianap
Tudod, az ember átértékel bizonyos dolgokat, mikor gyereke lesz, 11 órát dolgozik mindennap és emellett aktívan sportol, nemzetközi szinten érdekelt egy sportban, és emellett mondjuk még pl. lakást kell építeni, csinálni, lakhatóvá tenni...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."