Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Vettem egy kurva Canon nyomtató/scanner/fénymásolót. De persze egy kurva USB kábelt képtelenek voltak adni hozzá, így ma már nem tudok nyomtatni. Komolyan mondom, minek is az hozzá...tenorx
mit akartál nyomtatni - vodkát vagy kisfröccsöt?sutianap
VBKt. Amúgy neptun órarendet akartam holnapra, hogy tudjam, hogy mikor hova kell mennem.tenorx
pesti helyeket nem ismerem, szegeden a Béke Tanszéken kell kezdeni, aztán Tiszavirág, Bárka ilyesmik szép sorjában felvenni a tárgyakat, leöbliteni a torkunkon 😀
p.s. baszki a Sárkányt már bezárták 😕


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vettem egy kurva Canon nyomtató/scanner/fénymásolót. De persze egy kurva USB kábelt képtelenek voltak adni hozzá, így ma már nem tudok nyomtatni. Komolyan mondom, minek is az hozzá...tenorx
mit akartál nyomtatni - vodkát vagy kisfröccsöt?sutianap
VBKt. Amúgy neptun órarendet akartam holnapra, hogy tudjam, hogy mikor hova kell mennem.tenorx
Felírod kézzel egy kis papírra... 😉 Vagy suli előtt bemész az egyik suli melletti helyre ahol lehet nyomtatni, aztán nyomtatod. Én legalábbis így szoktam.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vettem egy kurva Canon nyomtató/scanner/fénymásolót. De persze egy kurva USB kábelt képtelenek voltak adni hozzá, így ma már nem tudok nyomtatni. Komolyan mondom, minek is az hozzá...tenorx
mit akartál nyomtatni - vodkát vagy kisfröccsöt?sutianap
VBKt. Amúgy neptun órarendet akartam holnapra, hogy tudjam, hogy mikor hova kell mennem.
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Vettem egy kurva Canon nyomtató/scanner/fénymásolót. De persze egy kurva USB kábelt képtelenek voltak adni hozzá, így ma már nem tudok nyomtatni. Komolyan mondom, minek is az hozzá...tenorx
mit akartál nyomtatni - vodkát vagy kisfröccsöt?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vettem egy kurva Canon nyomtató/scanner/fénymásolót. De persze egy kurva USB kábelt képtelenek voltak adni hozzá, így ma már nem tudok nyomtatni. Komolyan mondom, minek is az hozzá...
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Csak az én családomban és ismerősi körömben tartja magát az a nézet, hogy a hétvége a pihenésé, tehát a csendé, a nyugalomé?
Tehát nem fúrunk, vésünk, kalapálunk, és semmi olyan tevékenységet nem végzünk, ami zavarhatja a szomszédokat.
Mi is dolgozunk (én mondjuk pont nem, de a többiek igen), de az ilyen jellegű dolgainkat megoldjuk hét közben.
Csak szerintem hatalmas nagy parasztság mások hétvégéjét elbaszni?Mikey
Hét közben dolgoznak ezek a fa és egyéb nyűvők .Egyszer te is megtudod ne aggódj milyen az, amikor nem jut máskor időd zavarni a szomszédokat, mint hétvégén és este... Nem szórakozásból csináljuk mi se adott esetben...kishaszi
még majd az se zavar, ha komplett TVGM zenekar próbákat rendez a hálószoba falánál?! 😛
(segítségként TVGM - TotálisVéresGennyesMegsemmisülés, mint a NIN csak durvább)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Csak az én családomban és ismerősi körömben tartja magát az a nézet, hogy a hétvége a pihenésé, tehát a csendé, a nyugalomé?
Tehát nem fúrunk, vésünk, kalapálunk, és semmi olyan tevékenységet nem végzünk, ami zavarhatja a szomszédokat.
Mi is dolgozunk (én mondjuk pont nem, de a többiek igen), de az ilyen jellegű dolgainkat megoldjuk hét közben.
Csak szerintem hatalmas nagy parasztság mások hétvégéjét elbaszni?Mikey
Hét közben dolgoznak ezek a fa és egyéb nyűvők .Egyszer te is megtudod ne aggódj milyen az, amikor nem jut máskor időd zavarni a szomszédokat, mint hétvégén és este... Nem szórakozásból csináljuk mi se adott esetben...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Csak az én családomban és ismerősi körömben tartja magát az a nézet, hogy a hétvége a pihenésé, tehát a csendé, a nyugalomé?
Tehát nem fúrunk, vésünk, kalapálunk, és semmi olyan tevékenységet nem végzünk, ami zavarhatja a szomszédokat.
Mi is dolgozunk (én mondjuk pont nem, de a többiek igen), de az ilyen jellegű dolgainkat megoldjuk hét közben.
Csak szerintem hatalmas nagy parasztság mások hétvégéjét elbaszni?
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Dögöljön meg minden nyomorult köcsög seggfej, aki vasárnap délben fúr, csempét ver le és falat bont!Black_Adder
mikor verje le, éjjel?
hétköznap gondolom dolgozik.Höri
A lakóház házirendje tiltja a zajos háztartási gépek használatát és a lakásfelújítást este hétköznap este 10 után, reggel 6 előtt és hétvégéken. Szóval hétköznap munka után, vagy vegyen ki szabadságot, vagy ne újítson fel. De vasárnap ebédidőben akkor is parasztság lenne, ha nem tiltaná a házirend szvsz...
Dögöljön meg minden nyomorult köcsög seggfej, aki vasárnap délben fúr, csempét ver le és falat bont!Black_Adder
légy gonosz, vágj vissza és éjjel csutka hangerőn bömböltesd az NFL/NCCA derbiketkonqueror
Meglessz 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 677 — no es importante
légy gonosz, vágj vissza és éjjel csutka hangerőn bömböltesd az NFL/NCCA derbiketkonqueror
Én éjszaka a szomszéd udvarába járok át hugyozni, szerintem az se rossz, és még a feelingje is megvan. 😀TheMileHighCity
miért nem a saját WC-d használod?konqueror
ez a kérdés most vicc?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Dögöljön meg minden nyomorult köcsög seggfej, aki vasárnap délben fúr, csempét ver le és falat bont!Black_Adder
légy gonosz, vágj vissza és éjjel csutka hangerőn bömböltesd az NFL/NCCA derbiketkonqueror
Én éjszaka a szomszéd udvarába járok át hugyozni, szerintem az se rossz, és még a feelingje is megvan. 😀TheMileHighCity
miért nem a saját WC-d használod?
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
anyámék fölött meg folyamatosan valamit húzgáltak, olyan reggel 6tól, aztán fúrás, húzgálás, fúrás. Pizsibe még elmentem egy komplett elektonyik gitárfeszerelésért. Torzító megteker, pick-uppel betámasztva a 80W-s erősítőnek, erősítő belő úgy, hogy szépen gerjedjen, aztán mondtam faternak, most már ideje lenne megnézni a szöllőt. Egy óra múlva, mikor visszaértünk volt egy remekbeszabott ordibálás és azóta sincs se fúrás, se faragás, se húzgálás. Mer csak az a jó zaj, amia mienk!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nekem amúgy mindegy mert én jól alvó vagyok, nem kelek fel semmire sem (ébresztőre sem sokszor :rolleyes: )Little Jarry
Nem arról van szó amúgy, de alvástól függetlenül is tud zavaró lenni.szaba
akkor úgy mondom, hogy engem nem zavar akármit is csinálok 😊
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
nekem amúgy mindegy mert én jól alvó vagyok, nem kelek fel semmire sem (ébresztőre sem sokszor :rolleyes: )Little Jarry
Nem arról van szó amúgy, de alvástól függetlenül is tud zavaró lenni.
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
mikor verje le, éjjel?
hétköznap gondolom dolgozik.Höri
szombat vagy vasárnap délutánLittle Jarry
Egy kicsit én is hektikus vagyok. Lehet, hogy csak akkor ér rá. Én is porszívóztam nem sokkal dél után. Egyszerűen nem fér bele máskor.szaba
ezé kőtöztünk falura, minden 10esben van két-három hülye, aki folyamatosan fúr, hogy mit, faszom tugya, furkájjon munkaidőben, tetvedék németeknél még füvet sem lehet nyirni hétvégin. a nehogyámmánekemmegmongyad emberek meg bekaphassák


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nekem amúgy mindegy mert én jól alvó vagyok, nem kelek fel semmire sem (ébresztőre sem sokszor :rolleyes: )
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Dögöljön meg minden nyomorult köcsög seggfej, aki vasárnap délben fúr, csempét ver le és falat bont!Black_Adder
mikor verje le, éjjel?
hétköznap gondolom dolgozik.Höri
szombat vagy vasárnap délutánLittle Jarry
Egy kicsit én is hektikus vagyok. Lehet, hogy csak akkor ér rá. Én is porszívóztam nem sokkal dél után. Egyszerűen nem fér bele máskor.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dögöljön meg minden nyomorult köcsög seggfej, aki vasárnap délben fúr, csempét ver le és falat bont!Black_Adder
mikor verje le, éjjel?
hétköznap gondolom dolgozik.Höri
szombat vagy vasárnap délutánLittle Jarry
de akkor meg meccs van.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Dögöljön meg minden nyomorult köcsög seggfej, aki vasárnap délben fúr, csempét ver le és falat bont!Black_Adder
mikor verje le, éjjel?
hétköznap gondolom dolgozik.Höri
szombat vagy vasárnap délután
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dögöljön meg minden nyomorult köcsög seggfej, aki vasárnap délben fúr, csempét ver le és falat bont!Black_Adder
mikor verje le, éjjel?
hétköznap gondolom dolgozik.

több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Dögöljön meg minden nyomorult köcsög seggfej, aki vasárnap délben fúr, csempét ver le és falat bont!Black_Adder
légy gonosz, vágj vissza és éjjel csutka hangerőn bömböltesd az NFL/NCCA derbiketkonqueror
Én éjszaka a szomszéd udvarába járok át hugyozni, szerintem az se rossz, és még a feelingje is megvan. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Dögöljön meg minden nyomorult köcsög seggfej, aki vasárnap délben fúr, csempét ver le és falat bont!Black_Adder
légy gonosz, vágj vissza és éjjel csutka hangerőn bömböltesd az NFL/NCCA derbiket
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Dögöljön meg minden nyomorult köcsög seggfej, aki vasárnap délben fúr, csempét ver le és falat bont!Black_Adder
Valamelyik itteni szomszéd is valami ilyesmit szöszöl. Vasárnap. Ez se tanult illemet.
Leírhatatlan, mennyire utálok tömbházban lakni.
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Dögöljön meg minden nyomorult köcsög seggfej, aki vasárnap délben fúr, csempét ver le és falat bont!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Sztem az év vihara készülődik. Pár perc és lecsap. Persze itt nálunk best of, máshol nyilván volt durvább.szaba
http://www.youtube.com/watch?v=4rFML2nl9XYJJ Tiller
Hiába, én mindig is érzékeny voltam rá. Szerencsére úgy néz ki megússzuk egy olcsó esővel. 😊