Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 14 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
Sztem az év vihara készülődik. Pár perc és lecsap. Persze itt nálunk best of, máshol nyilván volt durvább.szaba
http://www.youtube.com/watch?v=4rFML2nl9XY


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Sztem az év vihara készülődik. Pár perc és lecsap. Persze itt nálunk best of, máshol nyilván volt durvább.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Legalja bakker, hogy valakinek van egy tanult szakmája, és sült hülye hozzá - mégis a szakmában marad nyugdíjas koráig és fizetést is kap minden hónapban.

több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
pont ugyanez a helyzet nálam isJJ Tiller
Voltak kint vmikor jun elején, nagy fejtörés árán rájöttek, hogy ott ahol jelenleg van az antenna, nem lehet a megfelelő pozicióba fordítani, mert akkor a házfalat fogja nézni. Persze előtte azért próbálkoztak vele, hátha jó lesz. Nem lett jó. Aztán azt mondták majd jönnek, úgyis van augusztusig még idő. Még jó, hogy van még adás ezen a műholdon is, mert eredetileg azt mondtálk szept. 1-gyel lekerül arról végleg.
több mint 14 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
buzi upc.Höri
Csatlakozom. Több, mint egy hete írtam az ügyfélszolgálatnak, de azóta sem tudtak érdemben válaszolni arra, hogy vajh mikor jönnek átállítani végre az antennát. Amit egyébként 2 hónapja meg kelett volna tenni.GRAFI
pont ugyanez a helyzet nálam is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
gyűlölöm a Digi-t....Pfejjjj (igaz h nem vette meg az F1 es közvetitéseket, de akkoris)
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
buzi upc.Höri
Csatlakozom. Több, mint egy hete írtam az ügyfélszolgálatnak, de azóta sem tudtak érdemben válaszolni arra, hogy vajh mikor jönnek átállítani végre az antennát. Amit egyébként 2 hónapja meg kelett volna tenni.GRAFI
kummantanak folyamatosan, akárhová küldesz nekik mailt, visszaírják, hogy ez a cím már nem él.

több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
buzi upc.Höri
Csatlakozom. Több, mint egy hete írtam az ügyfélszolgálatnak, de azóta sem tudtak érdemben válaszolni arra, hogy vajh mikor jönnek átállítani végre az antennát. Amit egyébként 2 hónapja meg kelett volna tenni.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
buzi upc.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Telibevert kurva ESPN 3/ESPN Player

Gecisok pénzért nem képesek megcsinálni szezonkezdetre azt a szart. Élőben nem lehet nézni a meccseket, mert error, felvételről meg 120*120-as felbontásban nyomják. Elmennek ezek a gecibe...

Kurva életbe
több mint 14 éve
neuw 271 — Patriots fan
Utálok várakozni :S

--------------------------------------------------
több mint 14 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
http://www.youtube.com/watch?v=OGvT_VnE7IA
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ha már itt vagyok: mocskos csaló buzi phillies... :mad:TheMileHighCity
melyik csapat lesz a következő? hihetetlen vagyHurka
Fáj az igazság?
Tracy-t másodszor állították ki a szezonban, véletlen megint pont ellenetek, és véletlen megint pont kurvára igaza volt egy végeredményt befolyásoló call vitatása kapcsán -> RBI HBP helyett SO-t kellett volna ítélni, nem mindegy. És akkor ne is beszéljünk már az olyan kamu call-okról, amikor a GS AB-ben Reynolds a négy labdából hármat a zónán belülre vágott, mégis 3-1 lett a count, és kényszerhelyzetbe került, amiből a GS-t lőttétek, holott addigra már rég meg kellett volna lennie az inning-ending strikeout-nak... De annyira nem idegesített, már hozzászoktam.

Jó, néha kicsit én is úgy érzem, hogy kezdek megőrülni, de valamibe muszáj meghalni, és legalább teszek érte.TheMileHighCity
jó hát a csapat nyílván megvette a bírót, nem vitatkozok
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ha már itt vagyok: mocskos csaló buzi phillies... :mad:TheMileHighCity
melyik csapat lesz a következő? hihetetlen vagyHurka
Fáj az igazság?
Tracy-t másodszor állították ki a szezonban, véletlen megint pont ellenetek, és véletlen megint pont kurvára igaza volt egy végeredményt befolyásoló call vitatása kapcsán -> RBI HBP helyett SO-t kellett volna ítélni, nem mindegy. És akkor ne is beszéljünk már az olyan kamu call-okról, amikor a GS AB-ben Reynolds a négy labdából hármat a zónán belülre vágott, mégis 3-1 lett a count, és kényszerhelyzetbe került, amiből a GS-t lőttétek, holott addigra már rég meg kellett volna lennie az inning-ending strikeout-nak... De annyira nem idegesített, már hozzászoktam.

Jó, néha kicsit én is úgy érzem, hogy kezdek megőrülni, de valamibe muszáj meghalni, és legalább teszek érte.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
mennyivel szarabb az új Espn america tv schedule, mint a korábbi volt...

faszomért kellett változtatni rajta?!Höri
ez annyira jogos, hogy a likeon kívül még ide is be kell írnom, hogy +1
egyszerűen borzalom
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a sok játék(főleg a zynga borzalmai) meg a rengeteg értelmetlen alkalmazás (filmes/standupos idézetek, milyen lesz a mai napod, mennyire leszel szerencsés, ki lennél ebből a filmből, abból a sorozatból, stb) illetve a chat is le tudja kötni az embert.JSanyo
jól van, féltem hogy valami értelmes dologról maradok leJJ Tiller
Plusz 😊
Csak az NLL Fantasy miatt regisztráltam (mellesleg ötödik lettem a több száz emberből a világon, ha nem a ligautolsó csapatnak szurkolnék, vagy nem lettünk volna ligautolsók, jobb is lehettem volna 😛 ), mert csak ott volt játék, de azóta töröltem, sok fasz jelölget meg reklámszarokat küldözget, és közben buziságokat írogat - divatfaszság az egész, szerintem csicska dolog, majd kinövik, és megunják.

Ha már itt vagyok: mocskos csaló buzi phillies... :mad:TheMileHighCity
melyik csapat lesz a következő? hihetetlen vagy
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mennyivel szarabb az új Espn america tv schedule, mint a korábbi volt...

faszomért kellett változtatni rajta?!

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
én is elkezdtem facebookozni, de árulja el már valaki, mi ebben az olyan addiktív?JJ Tiller
a sok játék(főleg a zynga borzalmai) meg a rengeteg értelmetlen alkalmazás (filmes/standupos idézetek, milyen lesz a mai napod, mennyire leszel szerencsés, ki lennél ebből a filmből, abból a sorozatból, stb) illetve a chat is le tudja kötni az embert.JSanyo
jól van, féltem hogy valami értelmes dologról maradok leJJ Tiller
nekem lassacskán egy éve van. legtöbb ismerősöm imádja, nekem meg kb azért van mert manapság elvárt. de gyak. nem csinálok rajta semmit

twitter > FB, előbbin nincs felesleges sallang 😛
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
én is elkezdtem facebookozni, de árulja el már valaki, mi ebben az olyan addiktív?JJ Tiller
a sok játék(főleg a zynga borzalmai) meg a rengeteg értelmetlen alkalmazás (filmes/standupos idézetek, milyen lesz a mai napod, mennyire leszel szerencsés, ki lennél ebből a filmből, abból a sorozatból, stb) illetve a chat is le tudja kötni az embert.JSanyo
jól van, féltem hogy valami értelmes dologról maradok leJJ Tiller
Plusz 😊
Csak az NLL Fantasy miatt regisztráltam (mellesleg ötödik lettem a több száz emberből a világon, ha nem a ligautolsó csapatnak szurkolnék, vagy nem lettünk volna ligautolsók, jobb is lehettem volna 😛 ), mert csak ott volt játék, de azóta töröltem, sok fasz jelölget meg reklámszarokat küldözget, és közben buziságokat írogat - divatfaszság az egész, szerintem csicska dolog, majd kinövik, és megunják.

Ha már itt vagyok: mocskos csaló buzi phillies... :mad:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
én is elkezdtem facebookozni, de árulja el már valaki, mi ebben az olyan addiktív?JJ Tiller
a sok játék(főleg a zynga borzalmai) meg a rengeteg értelmetlen alkalmazás (filmes/standupos idézetek, milyen lesz a mai napod, mennyire leszel szerencsés, ki lennél ebből a filmből, abból a sorozatból, stb) illetve a chat is le tudja kötni az embert.JSanyo
jól van, féltem hogy valami értelmes dologról maradok leJJ Tiller
Én is ugyanígy vagyok. Elkerült a facebook és twitter fertőzés. Már az iwiwet is csak nagyritkán használom.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
Kb mióta itt dolgozom lettem facebook függő 😀adam3577
én is elkezdtem facebookozni, de árulja el már valaki, mi ebben az olyan addiktív?JJ Tiller
a sok játék(főleg a zynga borzalmai) meg a rengeteg értelmetlen alkalmazás (filmes/standupos idézetek, milyen lesz a mai napod, mennyire leszel szerencsés, ki lennél ebből a filmből, abból a sorozatból, stb) illetve a chat is le tudja kötni az embert.JSanyo
jól van, féltem hogy valami értelmes dologról maradok le


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Kb mióta itt dolgozom lettem facebook függő 😀adam3577
én is elkezdtem facebookozni, de árulja el már valaki, mi ebben az olyan addiktív?JJ Tiller
a sok játék(főleg a zynga borzalmai) meg a rengeteg értelmetlen alkalmazás (filmes/standupos idézetek, milyen lesz a mai napod, mennyire leszel szerencsés, ki lennél ebből a filmből, abból a sorozatból, stb) illetve a chat is le tudja kötni az embert.

több mint 14 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
Kb mióta itt dolgozom lettem facebook függő 😀adam3577
én is elkezdtem facebookozni, de árulja el már valaki, mi ebben az olyan addiktív?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Kb mióta itt dolgozom lettem facebook függő 😀

több mint 14 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Erős röhögés 😂

Ti nem szoktatok úgy bemenni dolgozni hogy egész nap unjátok magatokat? 😀 én kezdem unni...._aDaM_
De, csak a főnök mindig megzavar unatkozás közben 😀Matthew99
Ismerős, csak ez már egy pár hónapja így van, szinte várom, h mikor jönnek rá h fölösleges vagyok, nem kell fizetni havonta...adam3577
Ne menj szabadságra! Nálunk volt egy csaj - fedőneve: Szobanövény - aki itt dolgozott, nem kevés fizetésért, majd mikor elment szabadságra, akkor tűnt fel mindenkinek, hogy nincs is itt, és senkinek nem lett több a dolga 😊 miután visszajött meg is köszönték neki a közreműködést! El tudom képzelni, milyen szar lehetett neki éveket tölteni a facebook előtt 😀