Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Na hát nem nagyon számítottam arra, hogy 4. kiemelt lesz az Anaheim nyugaton.
Egyáltalán arra nem nagyon számítottam, hogy meglesz a playoff, szóval emiatt kb. a fellegekben járok.

Amit Perry művelt az utolsó másfél hónapban, az valami félelmetes.
Gólkirály lett 50 góllal, és második a pontlistán 98 ponttal.
Számomra egyértelműen ő az MVP, persze a sok nyomi úgyis Sedint választja majd.

Amit a BIG line, azaz Ryan, Getzlaf és Perry dominált február óta a meccseken, az szintén félelmetes.
A liga jelenlegi legjobb sora. És még csak 24 ill. 25 évesek...

Selänne 40 évesen 30+ gól, 80+ pont úgy, hogy kihagyott 9 meccset.
Visnovsky a legponterősebb védő lett, Fowler a legponterősebb rookie d-man.

...

Innentől pedig minden meccset ajándékként fogok fel a második sorban írtak miatt.
Jó lenne ezt a néhány ajándék meccset a Chicago ellen tolni.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
kár a bebukott döntőért.a szezon viszont így is király volt.a big chill meg felejthetetlen 😊Joci
szerintem nagyszerű meccs volt, telt ház, jó hangulat, szóval a hokifanoknak elméletileg Frozen Fournak is kötelező programnak kellene lennie, hiába szólják le sokan a college színvonalát

én a Bulldogsnak drukkoltam, mert ez a Minnesota-Duluth első bajnoki címe jégkorongban, pedig csak ebben a sportban elsőosztályú valamelyik férfi és női programuk 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
kár a bebukott döntőért.a szezon viszont így is király volt.a big chill meg felejthetetlen 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
kezdődik a college döntő, ha érdekel valakit, itt a stream
http://www.firstrowsports.eu/watch/49039/1/watch-espn-sportscenter.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
adam foote visszavonulJoci
http://denversports.blog.hu/2011/04/09/visszavonult_adam_foote

Vasárnap még játszani fog! 😊

Közben eldőlt, hogy 29-ek leszünk, eddig 464 db sérüléssel, fél tucat out-for-season-nel, 11 aktív kimaradóval nem rossz ebben az ócska favágóligában.
Mellesleg a Monsters bejutott az AHL-playoff-ba, szóval vígan és hígan szarhatok bele a sok szánalmas gyilkos nihiles pléhoffkájába.
Ma éjjel Michigan vs. Minnesota-Duluth Frozen Four Final, kicsit perverz, de muszáj a Wolverines-nek szurkolnom Moffatt, és Hunwick kisöccse miatt. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
adam foote visszavonul


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
With the two points the Wings clinched a playoff spot for the 20th consecutive season, the longest current such streak in North American pro sports.
They also reached the 100-point mark for the 11th straight season.
:cool:


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Nem is kell annyi góllövő, kell néhány védekező csatár is. Pedró meg tavaly is szar volt aztán a válogatottban tízszer olyan jó mindig. De a lényeg, hogy csatárban megvagyunk rendesen, csak bekkek kellenének.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Nálam:

Kapus: Szuper, Hetényi

Hátvédek: Tokaji, Szélig, Horváth, Svasznek, Orbán, Sille, Hegyi, Jobb.

Csatárok: Palkovics, Vas J., Vas M., Sofron, Ladányi, Kóger, Kovács, Benk, Fekete, Sikorcin, Galanisz, Magosi.

Hátul borzasztó, Szirányinak lehet még esélye, a többieknek nem hiszem, bár igazából tökmindegy, nincs értelmes megoldás. Elöl viszont nagyon jó, Peterdi még ott lehet mint tavaly, de a jelenelgi keretből is elférne még Vaszjunyin, Holéczy vagy Bartalis, őt is megnézném egyszer magamnak.Rajna
Pedrónak a teljesítménye idén nem volt vmi meggyőző. Benk be van oltva gól ellen, én kedvelem mert megy harcol, küzd, de gólt ütni képtelen. Inkább Nagy Gergő, aki ki lett rakva az EBEL csapatból fegyelmezetlenség miatt, de Kógerrel és Sofronnal nagyon jó sort alkottak. Holéczy jöhet, Vaszjunyin és Fekete sajnos kevés. Azarit, Magosit beraknám.

Nemsokára okosabbak leszünk

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Nálam:

Kapus: Szuper, Hetényi

Hátvédek: Tokaji, Szélig, Horváth, Svasznek, Orbán, Sille, Hegyi, Jobb.

Csatárok: Palkovics, Vas J., Vas M., Sofron, Ladányi, Kóger, Kovács, Benk, Fekete, Sikorcin, Galanisz, Magosi.

Hátul borzasztó, Szirányinak lehet még esélye, a többieknek nem hiszem, bár igazából tökmindegy, nincs értelmes megoldás. Elöl viszont nagyon jó, Peterdi még ott lehet mint tavaly, de a jelenelgi keretből is elférne még Vaszjunyin, Holéczy vagy Bartalis, őt is megnézném egyszer magamnak.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Ha befér 😊 csatároknál nagy versengés lesz, védőknek viszont híján vagyunk...Rajna
lövünk 10 gólt, akkor kaphatunk ötöt is 😛

viszont ja, Toki, Balu, Sille(?), Svasznek, Szélig a veteránok, aztán nincs utánuk senki csak a következő generáció. Muszáj lesz így bedobni Orbánékat a mélyvízbe.petey
Sille vaze 42 éves, sosem volt egy szélvész de ma már eszméletlen lassú, szörnyű, hogy még mindig kellhet. Igazából Balu és Svaszi is csak a gyenge hátvédfelhozatal miatt számítanak alapembernek, ők is gyengék már a szintünkön, Szélig és Toki a két jóféle bekkünk aztán szevasz.Rajna
jó, mondjuk Sille a bő keretben van, szerintem nem lesz bent.
amúgy itt van a szombati nagyon bő keret.

Kapusok: Bálizs Bence (Sapa Fehérvár AV19), Hetényi Zoltán (Sapa Fehérvár AV19), Rajna Miklós (Vasas HC), Szuper Levente (Arizona Sundogs, USA)

Hátvédek: Hegyi Ádám (Dab.Docler), Horváth András (Sapa Fehérvár AV19), Jobb Dávid (Sapa Fehérvár AV19), Kiss Dániel (Dab.Docler), Láda Balázs (Miskolci JJSE), Orbán Attila (Sapa Fehérvár AV19), Pozsgai Tamás (Dab.Docler), Sille Tamás (Vasas HC), Svasznek Bence (Vasas HC), Szélig Viktor (Briancon, FRA), Szirányi Bence (Vasas HC), Tokaji Viktor (Sapa Fehérvár AV19)

Csatárok: Azari Zsolt (Dab.Docler), Bartalis István (Troja-Ljungby, SWE), Benk András (Sapa Fehérvár AV19), Fekete Dániel, (Sapa Fehérvár AV19), Galanisz Nikandrosz (Dab.Docler), Holéczy Roger (Sapa Fehérvár AV19), Jánosi Csaba (FTC-Orangeways), Kiss Ákos (Dab.Docler), Kóger Dániel (Laredo Bucks, USA), Kovács Csaba (Sapa Fehérvár AV19), Ladányi Balázs (Sapa Fehérvár AV19), Magosi Bálint (Dab.Docler), Palkovics Krisztián (Sapa Fehérvár AV19), Sikorcin Ladislav (HSC Csíkszereda, ROM), Sofron István (Sapa Fehérvár AV19), Somogyi Balázs (Vasas HC), Tóth Adrián (Sapa Fehérvár AV19), Vas János (Tingsryd, SWE), Vas Márton (Sapa Fehérvár AV19), Vaszjunyin Artyom (Sapa Fehérvár AV19)

Tartalékok: Berta Ákos (Vasas HC), Hüffner Adrián (Vasas HC), Nagy Gergő (Sapa Fehérvár AV19)

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
zsír, Sikorcin magyar lett 😊 játszhat is a VB-n, jövőre meg jöhet Mihály Árpi is 😊 jó kis válogatottunk leszpetey
Ha befér 😊 csatároknál nagy versengés lesz, védőknek viszont híján vagyunk...Rajna
lövünk 10 gólt, akkor kaphatunk ötöt is 😛

viszont ja, Toki, Balu, Sille(?), Svasznek, Szélig a veteránok, aztán nincs utánuk senki csak a következő generáció. Muszáj lesz így bedobni Orbánékat a mélyvízbe.petey
Sille vaze 42 éves, sosem volt egy szélvész de ma már eszméletlen lassú, szörnyű, hogy még mindig kellhet. Igazából Balu és Svaszi is csak a gyenge hátvédfelhozatal miatt számítanak alapembernek, ők is gyengék már a szintünkön, Szélig és Toki a két jóféle bekkünk aztán szevasz.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
zsír, Sikorcin magyar lett 😊 játszhat is a VB-n, jövőre meg jöhet Mihály Árpi is 😊 jó kis válogatottunk leszpetey
Ha befér 😊 csatároknál nagy versengés lesz, védőknek viszont híján vagyunk...Rajna
lövünk 10 gólt, akkor kaphatunk ötöt is 😛

viszont ja, Toki, Balu, Sille(?), Svasznek, Szélig a veteránok, aztán nincs utánuk senki csak a következő generáció. Muszáj lesz így bedobni Orbánékat a mélyvízbe.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Én még úgy tudom döntésre vár a dolog, hogy akkor most mi legyen a japánok nélkül. Ugye pl.: a magyar válogatottnak 4 nap szünete lenne.
Lehet bedobnak valami más válogatottat, bár azzal a színvonal nem emelkedni.
Azért ilyen eset nem sűrűn fordul elő.danyly
A menetrendet lehet, hogy átdolgozzák, de nem hiszem, max a 12:30-as idősávot törlik. Új csapat tuti nem jön, mindenkinek megvan a helye... és hivatalos, hogy bennmaradhatnak, viszont kevés ranglistapontjuk lesz szóval jövőre alsóház.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
zsír, Sikorcin magyar lett 😊 játszhat is a VB-n, jövőre meg jöhet Mihály Árpi is 😊 jó kis válogatottunk leszpetey
Ha befér 😊 csatároknál nagy versengés lesz, védőknek viszont híján vagyunk...

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
zsír, Sikorcin magyar lett 😊 játszhat is a VB-n, jövőre meg jöhet Mihály Árpi is 😊 jó kis válogatottunk lesz

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A várva várt Presidents' Trophy megérkezett Vancouver-be. 😀 Persze csak képletesen.
Le a kalappal a fiúk előtt. Most már lehet egy kicsit tartalékolni, már csak 4 meccs van. A java április 13-tól kezdődik.
Már csak a Dallasnak szurkolok, hogy bejusson, mert őket szívesebben látnám 8-ik helyen mint a Chicagot de persze ez is változhat az utolsó pillanatban.
Az Anaheim, Nashville jó passzban van nem hinném, hogy lecsúsznak. A 8-ik helyért még azért lesz egy kis küzdelem. A Calgary-nak még van egy halovány esélye, de több meccset játszott így egy kicsit a Dallas v. a Chicago kezében a sorsa. De ha persze a Dallas úgy játszik mint most a San Jose ellen akkor nem sok esélye van becsússzani a PO-ba.

Keleten már húzósabb a helyzet, bár ott is még két vonal alatti csapat küzd a PO-s helyért. A Toronto-nak és Carolina-nak még van esélye, főleg úgy, hogy a Rangers nagyon fontos meccseket puskázott el egymásután.
Először egy szoros meccsen kikapott a rivális Sabres-től, majd a siralmas Islanders-től kapott egy hatost. Most törne meg a NY-ak lendülete?

A kanadai csapatok aránya a PO-ban v. annak szempontjából eddig sajnos elég siralmas. Biztosan csak a Canucks van benn, a Canadiens azért borítékolható és a Maple Leafs valamint a Flames-nek van egy halovány esélye. A többi kilőve. Hol van már az amikor egymás után 3 Stanley-in is kanadai csapat volt a döntőben (sajnos mind kikapott)?
Utóbb időben nem nagyon villogtak a kanadai csapatok.
Remélem idén lesz olyan akiért sokáig lehet szorítani...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én még úgy tudom döntésre vár a dolog, hogy akkor most mi legyen a japánok nélkül. Ugye pl.: a magyar válogatottnak 4 nap szünete lenne.
Lehet bedobnak valami más válogatottat, bár azzal a színvonal nem emelkedni.
Azért ilyen eset nem sűrűn fordul elő.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az milyen már, hogy a japánok nem jönnek a vb-re? Nem tudom csinálná ezt bármely más nemzet is, hogy két hónappal a tragédia után sem engedi a sportolóit sehová. Az IIHF meg valszeg mesterségesen benntartja őket. Én meg mit csináljak a japán jegyeimmel? 😀Rajna
egessuk el az enyeimmel egyutt ritualisan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Az milyen már, hogy a japánok nem jönnek a vb-re? Nem tudom csinálná ezt bármely más nemzet is, hogy két hónappal a tragédia után sem engedi a sportolóit sehová. Az IIHF meg valszeg mesterségesen benntartja őket. Én meg mit csináljak a japán jegyeimmel? 😀

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én nem vagyok oda a Detroit-ért de ahogy az utóbbi hetekben játszik az tényleg kritikán aluli.
Mondjuk ez a rossz teljesítmény csak minket segített, mert így nyugati első lettünk.
De a PO első körében nem szeretném ha a Chicago-t kapnák. A Dallas annál inkább megfelelne. 😀
Go Canucks!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
10et kapni, hátte...
remélem, hogy ez a vereség rendezi a fejekben a dolgot, mert ilyen játékkal amit mostanában előadunk, nem sokra fogunk menni...Habi
tartalékolnak a fiúk a playoffraJoci
December óta 50% a HAZAI mérleg. ez minden csak nem tartalékolás szerintem. Lélektelen játék az van bőven, remélem ez a szégyen rendbetesz mindenkit.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
10et kapni, hátte...
remélem, hogy ez a vereség rendezi a fejekben a dolgot, mert ilyen játékkal amit mostanában előadunk, nem sokra fogunk menni...Habi
tartalékolnak a fiúk a playoffra


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Kopitar Season ending injury akkor. Érdekes lesz a Western Conference, hogy ki tudja betuszkolni magát a 8-ba, illetve ki esik ki. A Pacific div. elég keményen nyomja idén, 4 csapat is bent van jelenleg.petey
Ahogy nézem a Flames ezzel a zacsival búcsuzik. Számomra sajnos. 😕
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
10et kapni, hátte...
remélem, hogy ez a vereség rendezi a fejekben a dolgot, mert ilyen játékkal amit mostanában előadunk, nem sokra fogunk menni...


JT Daniels fan