Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
paraguayiak átlagmagasság 150 cm kb. a 8-as nem is tudom, kicsi is és "erős" testalkat. kemény 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma kezdődik a VB, vajon idén hogyan lőjük tökön magunkat?

Ugyanitt hajrá Grönland!
warr_b
Kezdésnek az első meccset nem adja a királyi tv, mert a nemzet csapata mindennél fontosabb
Stoki
duna world
több mint 2 éve
csipkelli 4 010
Ma kezdődik a VB, vajon idén hogyan lőjük tökön magunkat?

Ugyanitt hajrá Grönland!
warr_b
Kezdésnek az első meccset nem adja a királyi tv, mert a nemzet csapata mindennél fontosabb
Stoki
De adja.
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ma kezdődik a VB, vajon idén hogyan lőjük tökön magunkat?

Ugyanitt hajrá Grönland!
warr_b
Kezdésnek az első meccset nem adja a királyi tv, mert a nemzet csapata mindennél fontosabb
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 24.hu/sport/2023/11/30/noi-kezi-vb-bundazas-felelem-ihf/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ma kezdődik a VB, vajon idén hogyan lőjük tökön magunkat?

Ugyanitt hajrá Grönland!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
VB előtt két meccs a hollandok ellen, mindkettő szoros, egy W egy L, naívnak kell lennie az embernek, hogy elkezdjen reménykedni, de legalább nem törölték fel velünk a parkettát...
gabokocka
ne reménykedj, a szokásos vesszőfutás lesz 😕
1 nyert - 1 bukott meccsel, persze nyilván a fontosakat veszítjük majd el, kezdve Montenegró ellen.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
VB előtt két meccs a hollandok ellen, mindkettő szoros, egy W egy L, naívnak kell lennie az embernek, hogy elkezdjen reménykedni, de legalább nem törölték fel velünk a parkettát...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Az addig oké, hogy az ETO az utóbbi években nem győzni jár hozzánk, de erre azért felvontam a szemöldököm 😊

több mint 2 éve
csipkelli 4 010
Fradi-Győr, azért jó helyre pattant minden.
Debrecenben vagy Mosonmagyaróváron erősebb csapatok is tudnának botlani. De hátha nem.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
 24.hu/sport/2023/11/13/kezilabda-mathe-dominik-tavozik-psg/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Amennyire papírforma volt a Veszprém győzelme a Szeged ellen akkora szenzáció a DVSC pontszerzés Bukarestben
zacknorb
a hangulat jó volt. mondjuk szvsz a szeged alul vagy túl van edzve, mert kb magukat verték meg töménytelen mennyiségű faszsàggal
peach
bánhidi kiesése nagyon érződött
azt meg tarkón basznám aki nem tartotta meg mindenképp Rostát

mondjuk hogy a nyakra könyökös az miért csak 2 perc az megint egy más kérdés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Amennyire papírforma volt a Veszprém győzelme a Szeged ellen akkora szenzáció a DVSC pontszerzés Bukarestben
zacknorb
a hangulat jó volt. mondjuk szvsz a szeged alul vagy túl van edzve, mert kb magukat verték meg töménytelen mennyiségű faszsàggal



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 665 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Amennyire papírforma volt a Veszprém győzelme a Szeged ellen akkora szenzáció a DVSC pontszerzés Bukarestben
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kari Brattset még 3 évig marad Győrben.
Line Haugsted viszont távozik.
nagir
Broch is kirándult ma, a nulláson előztem meg mert elég lassan ment, nyomhatta volna jobban a vadiúj A4-esnek 😊
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Kari Brattset még 3 évig marad Győrben.
Line Haugsted viszont távozik.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 24.hu/sport/2023/10/30/szikora-melinda-sulyos-terdserules-kihagyhatja-a-kezilabda-vilagbajnoksagot/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
a foci árnyékában a veszprémi srácok először nyertek Barcelonában!!!
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
 telex.hu/sport/2023/10/25/magyar-noi-kezilabda-valogatott-eronleti-edzo-szucs-martin-beszamolo-felmeres

Remekül állunk...
warr_b
Évek óta tudja mindenki, hogy ez van, mondjuk azon én is meglepődtem, hogy a Nemzeti Szar le mert hozni egy ilyen cikket a szokásos hozsannázás helyett. (meg az "irány a top 5 a VB-n, EB-n.")
Egyébként meg olyan ez, mint a korrupciós hírek. Már fel se kapja rá a fejét az ember...

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2023/10/25/magyar-noi-kezilabda-valogatott-eronleti-edzo-szucs-martin-beszamolo-felmeres

Remekül állunk...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Vártam egy bizonyos fejlődést a MMVártól erre az évre. De ez meglepett. Erős.
Gyurka jól összerakta ezt a csapatot...

több mint 2 éve
csipkelli 4 010
Ha marad a pali, akkor az összes játékos fizetését inkább a Dunába kellett volna szórni, annyi értelme lett volna a szezonnak.
Mondjuk nem bánnám, ha lenne következménye ezeknek a melléfogásoknak.
csipkelli
Következmény? Majd jön egy morcos FB-poszt kubatovtól és el van intézve. Már ha érdekli egyáltalán.
Bálesz
Hétvégi BL-meccs előtt nem a Mester, hanem a szakosztály-vezető nyilatkozott a Sport1-nek(alapból wtf).
De attól a pár perctől lett egy Torgyán-Szabadi Béla életérzésem. Jó kezekben a kézilabda!

 videa.hu/videok/sport/paal-laszlo-2023.09.30-ferencvaros-ferencvarosi-torna-club-daDmmOKTDEa3C4YU

Szerkesztette: csipkelli
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ez a komment tetszik, látszik, hogy van pénz rogyásig:
DrotbolHajtogatottBalbekk2023-10-04 11:04:51
Csercseszov nem dolgozik a Fradinak, de kapja a fizetését (legalábbis egy részét ). Csercseszov stábja nem dolgozik a Fradinak, de kapják a fizetésüket (legalábbis egy részét). Máté Csaba nem dolgozik a Fradinak, de kapja a fizetését. A dán már nem dolgozik a Fradinak, de már kifizették a svájci szerződéséből, és még az is lehet, hogy kap még lóvét... Hiába, ilyen vezetők mellett álommeló Fradiedzőként dolgozni
NB2
európai komoly klub, noncs itt semmi látnivaló
peach
mint a Bayern. amely mar nincs szerzodeses kapcsolatban Nagelsmannal de azert fizet neki, hogy valogatott edzo legyen.
csebi
azt is közpénzből? mert ha a sajátjukat szarnák el a kutyát nem érdekelné...
peach
ajjjaj, mindjart megjelenik dave es felelenkul a kezilabda topik is 😊
csebi
Edzőbuktatás is lesz? 😊 Vagy már volt?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
ez a komment tetszik, látszik, hogy van pénz rogyásig:
DrotbolHajtogatottBalbekk2023-10-04 11:04:51
Csercseszov nem dolgozik a Fradinak, de kapja a fizetését (legalábbis egy részét ). Csercseszov stábja nem dolgozik a Fradinak, de kapják a fizetésüket (legalábbis egy részét). Máté Csaba nem dolgozik a Fradinak, de kapja a fizetését. A dán már nem dolgozik a Fradinak, de már kifizették a svájci szerződéséből, és még az is lehet, hogy kap még lóvét... Hiába, ilyen vezetők mellett álommeló Fradiedzőként dolgozni
NB2
európai komoly klub, noncs itt semmi látnivaló
peach
mint a Bayern. amely mar nincs szerzodeses kapcsolatban Nagelsmannal de azert fizet neki, hogy valogatott edzo legyen.
csebi
azt is közpénzből? mert ha a sajátjukat szarnák el a kutyát nem érdekelné...
peach
ajjjaj, mindjart megjelenik dave es felelenkul a kezilabda topik is 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Ha marad a pali, akkor az összes játékos fizetését inkább a Dunába kellett volna szórni, annyi értelme lett volna a szezonnak.
Mondjuk nem bánnám, ha lenne következménye ezeknek a melléfogásoknak.
csipkelli
Következmény? Majd jön egy morcos FB-poszt kubatovtól és el van intézve. Már ha érdekli egyáltalán.