Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Van baj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már megint az a rohadt sok technikai hiba, egál lehetne 😬
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Csak van Klujber 😊
Bruce
Kb 5 percet volt

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Zácsik mi a faszért nem lő? Kurva nagy alibi játékos.

több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Csak van Klujber 😊
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Puerto Rico -72-es gólkülönbséggel középdöntős 🤣
warr_b
Ezért rossz a 32 csapatos VB.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ma este nem lesz Klujber, a dánoknál Anne Mette Hansen és Rikke Iversen beteg.
Elvileg a dán védekezés jobban fekszik nekünk, mint a német, de mivel teljesen elfogyott a belső rotáció, benne van h ma mondhatunk le végleg a negyeddöntőről.
empty taxi
Talán nem, ès èn örülök is, hogy a dánok ellen kezdünk, legyünk túl rajta. Mert ha itt papírforma szerint ki is kapunk, mèg lehet javítani, ès Dèl Korea hátha meglepi a nèmeteket (nem tudom van e erre esèly) Akkor az utolsó fordulónak lehet tètje. Hajrá!
dande
A jó öreg számolás 😊 mi lenne velünk magyarokkal egy csapat-világversenyen ha nem lehetne számolnunk 😊 oda lenne a nagy népi móka. (Én is matekolok mindig még mielőtt!!)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Puerto Rico -72-es gólkülönbséggel középdöntős 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adja valamelyik TV csatorna az esti meccset? M4-en elvileg focsi lesz...
clbass
Duna Worldön lesz.
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Adja valamelyik TV csatorna az esti meccset? M4-en elvileg focsi lesz...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma este nem lesz Klujber, a dánoknál Anne Mette Hansen és Rikke Iversen beteg.
Elvileg a dán védekezés jobban fekszik nekünk, mint a német, de mivel teljesen elfogyott a belső rotáció, benne van h ma mondhatunk le végleg a negyeddöntőről.
empty taxi
Talán nem, ès èn örülök is, hogy a dánok ellen kezdünk, legyünk túl rajta. Mert ha itt papírforma szerint ki is kapunk, mèg lehet javítani, ès Dèl Korea hátha meglepi a nèmeteket (nem tudom van e erre esèly) Akkor az utolsó fordulónak lehet tètje. Hajrá!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ma este nem lesz Klujber, a dánoknál Anne Mette Hansen és Rikke Iversen beteg.
Elvileg a dán védekezés jobban fekszik nekünk, mint a német, de mivel teljesen elfogyott a belső rotáció, benne van h ma mondhatunk le végleg a negyeddöntőről.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
ez a magyar top3 legerősebb bajnoksága meg elég fake abban a fényében hogy évek óta nincs értékelhető teljesítményünk világversenyeken.
petey
Illetve, hogy nem is olyan rég még egy Siófok vagy Érd is félig idegenlégiós csapat volt 😀
pont mint a magyar fociban, fiatal itt nagyon nem fejlődhet, menni kell külföldre... kevesebb pénzt kap, de iszonyat előny kint szocializálódni, a pályán.
#JC6
Győr/Fradi van pénz megvenni mindenkit is. Érd/Siófok ugyanez volt. Érden elzárták a pénzcsapot, Siófokon is elmaradtak a fizuk, elmentek a légiósok oszt most egy Loki a 3. Móvár meg a 4. 😀
amúgy itthon hiába vannak tehetséges fiatalok akik nem ifi, junior válogatott kerettagok, egyszerűen nem kapnak játékperceket, mert elveszik a légiósok a helyet. lásd foci.

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
ez a magyar top3 legerősebb bajnoksága meg elég fake abban a fényében hogy évek óta nincs értékelhető teljesítményünk világversenyeken.
petey
Illetve, hogy nem is olyan rég még egy Siófok vagy Érd is félig idegenlégiós csapat volt 😀
pont mint a magyar fociban, fiatal itt nagyon nem fejlődhet, menni kell külföldre... kevesebb pénzt kap, de iszonyat előny kint szocializálódni, a pályán.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
nyilván dühítő, de már mondtam az elején is, ez a vb a tanulásról kell, hogy szóljon és nem az eredménykényszerről
azért az látszik, hogy jó úton vagyunk
NB2
Én elfogadom, ha a lányok mindent beleadva, szoros meccsen kikapnak a németektől, de miért is a tanulásról kell szóljon ez a VB? Ki tanul itt? Ez egy fiatal(abb) gárda, de ifi Európa bajnokok, világbajnokok sora játszik egy olyan válogatottban, amelyik lényegében minden világversenyen ott van az elmúlt évtizedekben, kivéve 1-1 olimpiát. A most keretben levő játékosoknak sem ez az első felnőtt világversenyük. Ráadásul ismerik is egymást, mert ifiben is együtt játszottak a válogatottban. Plusz a legtöbb játékos olyan nemzetközi kupás csapatokban játszik, ahol rendszeresen a világ élvonala ellen játszanak, tehát a színvonalnak sem szabadna ismeretlennek lennie. Arról nem is beszélve, hogy a magyar bajnokság is világ top3 legerősebb bajnoksága.

Szóval végezzünk is akárhol, ha a lányok megtesznek mindent a pályán, és az edző sem szúrja el, akkor lesz ami lesz. De nekem ez a "tanulni jöttünk" nem jön be. Egy magyar válogatott ilyen múlttal soha, sehova ne tanulni menjen, hanem versenyezni.
peterk2005
szerintem arra gondolt a költő, hogy egy FELNŐTT VB/EB hangulatát és intenzitását kell szokni. hiába játszanak klubszinten erős csapatokkal amikor egy full elit dán/norvég/francia/horvát csapattal kerül szembe az tök más.
ezen kívül mindenki változik, fejlődik, kell az összeszokás.
ez a magyar top3 legerősebb bajnoksága meg elég fake abban a fényében hogy évek óta nincs értékelhető teljesítményünk világversenyeken.

több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Franciakat gyanusan segitik a birok.

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
nyilván dühítő, de már mondtam az elején is, ez a vb a tanulásról kell, hogy szóljon és nem az eredménykényszerről
azért az látszik, hogy jó úton vagyunk
NB2
Én elfogadom, ha a lányok mindent beleadva, szoros meccsen kikapnak a németektől, de miért is a tanulásról kell szóljon ez a VB? Ki tanul itt? Ez egy fiatal(abb) gárda, de ifi Európa bajnokok, világbajnokok sora játszik egy olyan válogatottban, amelyik lényegében minden világversenyen ott van az elmúlt évtizedekben, kivéve 1-1 olimpiát. A most keretben levő játékosoknak sem ez az első felnőtt világversenyük. Ráadásul ismerik is egymást, mert ifiben is együtt játszottak a válogatottban. Plusz a legtöbb játékos olyan nemzetközi kupás csapatokban játszik, ahol rendszeresen a világ élvonala ellen játszanak, tehát a színvonalnak sem szabadna ismeretlennek lennie. Arról nem is beszélve, hogy a magyar bajnokság is világ top3 legerősebb bajnoksága.

Szóval végezzünk is akárhol, ha a lányok megtesznek mindent a pályán, és az edző sem szúrja el, akkor lesz ami lesz. De nekem ez a "tanulni jöttünk" nem jön be. Egy magyar válogatott ilyen múlttal soha, sehova ne tanulni menjen, hanem versenyezni.
peterk2005
Valószínűleg, ha össze lennének szokva és 1-2 éve készülnének Golovinnal, akkor nem vétenének ennyi hibát egy meccsen és tegnap vertük volna minimum hárommal a németeket, akik nézd meg hogy ünnepeltek, miután legyőztek minket: mintha VB-t nyertek volna.
Nekem sem első számú cél most a legjobb 8 meg az érem meg minden...
Két év múlva leszek nagyon kíváncsi erre a csapatra.
Persze teljesen érthető, amit írsz.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
nyilván dühítő, de már mondtam az elején is, ez a vb a tanulásról kell, hogy szóljon és nem az eredménykényszerről
azért az látszik, hogy jó úton vagyunk
NB2
Én elfogadom, ha a lányok mindent beleadva, szoros meccsen kikapnak a németektől, de miért is a tanulásról kell szóljon ez a VB? Ki tanul itt? Ez egy fiatal(abb) gárda, de ifi Európa bajnokok, világbajnokok sora játszik egy olyan válogatottban, amelyik lényegében minden világversenyen ott van az elmúlt évtizedekben, kivéve 1-1 olimpiát. A most keretben levő játékosoknak sem ez az első felnőtt világversenyük. Ráadásul ismerik is egymást, mert ifiben is együtt játszottak a válogatottban. Plusz a legtöbb játékos olyan nemzetközi kupás csapatokban játszik, ahol rendszeresen a világ élvonala ellen játszanak, tehát a színvonalnak sem szabadna ismeretlennek lennie. Arról nem is beszélve, hogy a magyar bajnokság is világ top3 legerősebb bajnoksága.

Szóval végezzünk is akárhol, ha a lányok megtesznek mindent a pályán, és az edző sem szúrja el, akkor lesz ami lesz. De nekem ez a "tanulni jöttünk" nem jön be. Egy magyar válogatott ilyen múlttal soha, sehova ne tanulni menjen, hanem versenyezni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
Kivagyok ettől a Planétától, minden téren öcsém..
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Nekem az a kérdésem hogy:

- Planéta miért nem tud/mer lőni?
- Ha Albek ennyire nincs kész fejben, akkor miért kellett kivinni a vb-re?
- Háfra miért nem tudja megjátszani a szélsőket egyáltalán? Amelyik oldalon ő volt, ott szélső játék nem volt. Kipróbáltam volna irányítóként, hátha Vámos egy kicsit jobb a szélsők megjátszásában.
- Mi történt Lukáccsal, teljesen formán kívül van.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
nyilván dühítő, de már mondtam az elején is, ez a vb a tanulásról kell, hogy szóljon és nem az eredménykényszerről
azért az látszik, hogy jó úton vagyunk
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Ennyi eladott labdával megkxurtuk magunkat.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Háfrát túl sokat hagytuk hibázni, ma lehet jegelni kellett volna, ha nem megy neki
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Így már nagyon nehéz lesz bejutni a 8ba.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ehh, ez magyarosra sikerült.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...