Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kaptunk egy ellenfél féleséget, meg is van az eredménye
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
10 perc alatt kaptunk annyit mint egy félidő alatt
zacknorb
ja az is kemény, de közben dobhatnánk is 😀 mert 13 percenként kevés az az 1 szerzett gól, ennél iráán is jobb volt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
10 perc alatt kaptunk annyit mint egy félidő alatt
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
összeomlottunk

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szokásos remek kezdés 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csipkelli 4 010
Nem véletlenül rühelli az ember kéziben a dánokat, norvégokat...

 m.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-a-rendezok-kikoveztek-maguknak-az-utat-az-elodontoig-kiakadt-a-korabbi-sved-kapitany-2992245

Remélem beszopják mind 😁
warr_b
Mi biztos nem így csinálnánk 😀
3-ból 2 tuti top 4 erősségű csapat.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem véletlenül rühelli az ember kéziben a dánokat, norvégokat...

 m.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-a-rendezok-kikoveztek-maguknak-az-utat-az-elodontoig-kiakadt-a-korabbi-sved-kapitany-2992245

Remélem beszopják mind 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
"Hogy van a két sérült szélső, Győri-Lukács Viktória és Márton Gréta, akiket elővigyázatosságból kihagyott a keretből a második meccsen? Hétfőn már pályára léphetnek?
– Gyógytornát végeztek, megnézte őket az orvosi stáb, ám terhelést egyelőre nem kaptak. Márton Grétának még van egy kis fájdalma. Két szélsővel azért elég nehéz, persze megoldható a helyzet, de idő kell a gyakorláshoz. A mérkőzés előtt derül ki, hogy ott lehetnek-e a pályán."


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Frankón nívótlan eddig ez a Magyarország-Kamerun meccs..
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
mi a fasznak veszi meg az mtv a kézi vb-t ha napi 1 meccs a max amit adnak?
Negritis, a vajda
Online lehet nézni kb az összes meccset, nem?
warr_b
hol?
mer az NSO szokta közölni hogy ha vmi online is van
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/szombati-sportmusor-2991821
Negritis, a vajda
m4sport.hu/elo

Jobb oldalt ott vannak végig a feed-ek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
mi a fasznak veszi meg az mtv a kézi vb-t ha napi 1 meccs a max amit adnak?
Negritis, a vajda
ezért szeretem ha a sporttv veszi meg ezeket, mert ők tényleg adják
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
mi a fasznak veszi meg az mtv a kézi vb-t ha napi 1 meccs a max amit adnak?
Negritis, a vajda
Online lehet nézni kb az összes meccset, nem?
warr_b
hol?
mer az NSO szokta közölni hogy ha vmi online is van
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/szombati-sportmusor-2991821

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
mi a fasznak veszi meg az mtv a kézi vb-t ha napi 1 meccs a max amit adnak?
Negritis, a vajda
Online lehet nézni kb az összes meccset, nem?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
mi a fasznak veszi meg az mtv a kézi vb-t ha napi 1 meccs a max amit adnak?

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért a végére szépen megtolták a dánokat...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dánok hazai pályán félidőben kettővel égnek a szerbek ellen, az is érdekes...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szenegál kettővel megy a horvátok ellen a félidőben 😀

Az amúgy volt már, hogy a kameruni csapatból a párizsi átszállásnál többen megpattantak, emiatt csak 14 emberrel tudtak kiállni Montenegró ellen? 😀
warr_b
Az egyik szenegáli hölgy jöhet az Eagles védőfalba.
csipkelli
Laura Kamdop? 😀

Ő amúgy volt francia válogatott is, meg játszott a Krim Ljubljanában.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csipkelli 4 010
Szenegál kettővel megy a horvátok ellen a félidőben 😀

Az amúgy volt már, hogy a kameruni csapatból a párizsi átszállásnál többen megpattantak, emiatt csak 14 emberrel tudtak kiállni Montenegró ellen? 😀
warr_b
Az egyik szenegáli hölgy jöhet az Eagles védőfalba.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szenegál kettővel megy a horvátok ellen a félidőben 😀

Az amúgy volt már, hogy a kameruni csapatból a párizsi átszállásnál többen megpattantak, emiatt csak 14 emberrel tudtak kiállni Montenegró ellen? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
Tudja valaki mi és miért történt a Veszprém Barca meccsen hogy még közlemény is lett?
A kommentekből ítélve a hazai “szurkolók” skandáltak valamit a veszprém kapusának.
Gorcsev
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/kezi-a-veszpremi-kozonseg-lecserelte-volna-de-ilics-mahe-es-vajlupau-kiallt-corrales-mellett-2991669
több mint 2 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 524
Tudja valaki mi és miért történt a Veszprém Barca meccsen hogy még közlemény is lett?
A kommentekből ítélve a hazai “szurkolók” skandáltak valamit a veszprém kapusának.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 24.hu/sport/2023/11/27/kezilabda-barcelona-carlos-ortega-veszelyes-korulmenyek-hideg-piszkos-palya/?fbclid=IwAR2oTdrGjQGiG2DQ_YgiNgwVfiooFp53RdEVwPGBo9Y8Su9sxDg5D1qin_s#
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Istenem, csak most esett le, hogy a Királyi TV adja a vb.
Nem sok meccset fogok nézni, az ziher... az a fajta "kommentálás" (60 perces szurkolás) ami ott megy, az a szakma legalja.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
paraguayiak átlagmagasság 150 cm kb. a 8-as nem is tudom, kicsi is és "erős" testalkat. kemény 😀
petey
Illene azért ezt a "falat" átlőnünk... meg nem állandóan eladni a labdát


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Franciák igen álmosan kezdtek...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"