Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nekem nagyon ugy tunik hogy most egy egeszen mas ,modern stilusu valogatott kezd alakulni szemely szerint regota vartam egy ilyenre....nincs igazan dominans atlovo ,beallos a fal elleni jateknal kb minden gol klasszis ....gyorsak agilisek vagxunk probalunk mi diktalni a tempot! Skandinav stilus?😀Ezzel barkit meglephetunk ....

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek a csehek most mennyire jók a mezőnyhöz képest? Szép a 2 győzelemmel indulás, de nem nagyon tudom hova tenni az értékét.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Szép volt csajok 😊

Pályaszéli riporter vállalhatatlan...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
picit elszúrtuk a végét, de a lényeg a W
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Tyű, ez a Szabó Laura nagyon durva.. hány kiló, 130?
#JC6
Sok felesleg nincs rajta amúgy
petey
Csak hogy mire felér, vége a támadásnak, aztán védekezésben -1 ember.
Lenyeg a W, jó lesz ez.

Szerkesztette: - JC6
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha nem a magyar női kéziválogatottról lenne szó kezdenék megnyugodni 😊
bcsarli
Most már megnyugodhatsz 😛 remèljük Kácsor rendben van. A vègèt kicsit elsiettük.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Tyű, ez a Szabó Laura nagyon durva.. hány kiló, 130?
#JC6
Sok felesleg nincs rajta amúgy

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha nem a magyar női kéziválogatottról lenne szó kezdenék megnyugodni 😊

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Tyű, ez a Szabó Laura nagyon durva.. hány kiló, 130?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
kurva szar a védelem, folytatjuk a 2 nappal ezelőttit
petey
Amíg Keagan fèle Newcastlet tudunk jàtszani, nincs gond 😏
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
kurva szar a védelem, folytatjuk a 2 nappal ezelőttit

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
nem követtem a felkészülést, de Kovacsics, Zácsik, Szucsánki? öregek voltak ide?
petey
Zácsik elvileg van, Kovacsics sérült, Zizi meg a Fradiba is csak védekezésben fér be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Egy ideje nem követem a női kézit. Ezen a meccsen ki az esélyesebb?
bcsarli
rutin cseheknél van, de ha okosan és fegyelmezetten játszunk akkor meglehet.
petey
Eddig jó 😊

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Egy ideje nem követem a női kézit. Ezen a meccsen ki az esélyesebb?
bcsarli
rutin cseheknél van, de ha okosan és fegyelmezetten játszunk akkor meglehet.

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Egy ideje nem követem a női kézit. Ezen a meccsen ki az esélyesebb?

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
nem követtem a felkészülést, de Kovacsics, Zácsik, Szucsánki? öregek voltak ide?

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Számoljuk majd meg, hogy hányszor írjuk le a kiakaszt, bosszantó, zavaró, borzalmas szétesett, vállalhatatlan, langyos szar, felbassza az agyam, zavarodott, összetört, rossz felfogású, kapkodó, tróger, kókler és hasonló társait!
Willie Parker
Mindegy, csak nyerjünk. Golovin szerintem 2 év múlva lesz a toppon ezzel a csapattal.
#JC6
A kérdés, hogy mit jelent majd a top?
Mert belül nincs extra játékosunk, inkább csak ügyeskék vannak. Beállóban szegény Kulcsár Anita óta nincs top játékosunk. Szélsőkben vagyunk egyedül a nemzetközi elitben.
tüsi91
Nem kell annyi extra meg klasszis játékos, mentálisan elég jó csapatokat rakott eddig össze, ismeri a közeget, de nem simulékony. Én azt várom, hogy fejben erősítse meg őket, mert fizikálisan és taktikailag is még fejleszhetőek, vagy ha van is lemaradás, azt lehet pótolni. De ha együtt vannak, nincs klikkesedés meg széthúzás, az csak előrébb viszi a válogatottat. Álljanak be a sorba és küzdjenek, akkor jók leszünk.
#JC6
Nekünk jelenleg egy sincs. Ami nem feltétlenül baj, de akkor a max amit ki lehet hozni évek alatt az ilyen top 8as, esetleg top 6os pozíció.
több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Számoljuk majd meg, hogy hányszor írjuk le a kiakaszt, bosszantó, zavaró, borzalmas szétesett, vállalhatatlan, langyos szar, felbassza az agyam, zavarodott, összetört, rossz felfogású, kapkodó, tróger, kókler és hasonló társait!
Willie Parker
én pl a trógert nem fogom egyszer sem, azt csak férfiakra használom. mármint, fizilailag láthatóan férfiakra.
slowmotion
Az edző férfi.
Willie Parker
Ja, de Golovin ilyen seggvédős, felelősség-áthárítós valaki az akolból?
slowmotion
Nem mondanám annak. Vannak elképzelései és ragaszkodik is hozzá. Régebben is akarták már, csak nem tudtak megegyezni.
Nekem tetszik a munkássága, mert ha van bizonyos alapanyaga, jó kézilabdát tud összerakni és mentálisan erős csapatot.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
haver linkelte a sérülést a dán meccsen
ne nézze meg senki
Negritis
Szerencsére nem olyan vészes mint gondolták, nem szakadt szalag.

Amúgy ebben a formában nem sok értelme van a vb-nek, persze föl kellett emelni itt is a létszámot...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
haver linkelte a sérülést a dán meccsen
ne nézze meg senki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hollandia-Puerto Rico 55-15 😳
Hollandok csak a második félidőben dobtak 32-t...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy a három kapus a keretben dolgot minek erőltetjük megint?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Remek meccsek lesznek ma, igazából csak a gólkülönbség a kérdés kb minden.... Egyedül talán a szerb-lengyel lehet szoros.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Számoljuk majd meg, hogy hányszor írjuk le a kiakaszt, bosszantó, zavaró, borzalmas szétesett, vállalhatatlan, langyos szar, felbassza az agyam, zavarodott, összetört, rossz felfogású, kapkodó, tróger, kókler és hasonló társait!
Willie Parker
én pl a trógert nem fogom egyszer sem, azt csak férfiakra használom. mármint, fizilailag láthatóan férfiakra.
slowmotion
Az edző férfi.
Willie Parker
Ja, de Golovin ilyen seggvédős, felelősség-áthárítós valaki az akolból?
slowmotion
Nem ismerem ennyire
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Számoljuk majd meg, hogy hányszor írjuk le a kiakaszt, bosszantó, zavaró, borzalmas szétesett, vállalhatatlan, langyos szar, felbassza az agyam, zavarodott, összetört, rossz felfogású, kapkodó, tróger, kókler és hasonló társait!
Willie Parker
Mindegy, csak nyerjünk. Golovin szerintem 2 év múlva lesz a toppon ezzel a csapattal.
#JC6
A kérdés, hogy mit jelent majd a top?
Mert belül nincs extra játékosunk, inkább csak ügyeskék vannak. Beállóban szegény Kulcsár Anita óta nincs top játékosunk. Szélsőkben vagyunk egyedül a nemzetközi elitben.
tüsi91
Nem kell annyi extra meg klasszis játékos, mentálisan elég jó csapatokat rakott eddig össze, ismeri a közeget, de nem simulékony. Én azt várom, hogy fejben erősítse meg őket, mert fizikálisan és taktikailag is még fejleszhetőek, vagy ha van is lemaradás, azt lehet pótolni. De ha együtt vannak, nincs klikkesedés meg széthúzás, az csak előrébb viszi a válogatottat. Álljanak be a sorba és küzdjenek, akkor jók leszünk.
#JC6
Meg eredménytől függetlenül(bár én is úgy gondolom,hogy jó a csapat most),esetleg valamiféle állandóság a kapitányi poszton mind nőiben mind férfiben nem ártana. Mondjuk így 5 évig.

Egy jéghideg mit kérsz?