Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
Milyen remek minőségű lehet ez a turul mez a Veszprémnél, Blagotiseknél az első védekezés során belekapaszkodott a beálló és a köldökéig megnyúlt, majd úgy maradt...🤔
nagir
"Mint jég a határt, úgy elverte a Veszprém a Dinamo Bucuresti-et" - NSO

Még szerencse, a tökutolsót (akiknek 2 győzelmük van 9 meccsből és az egyik a Veszprém ellen).
Sebaj, éljen a NER! 😀
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Hú baszki a védekezésünk vállalhatatlan

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Mennyire szar az üres stadion hangulata 😕 Nem tudom megszokni...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Jó lenne a csoportból két pontot tovább vinni, de nagyon nehéz lesz a 8 közé is kerülni, mert a dánok szerintem esélytelen a koreaiak meg nem tudom milyen formában vannak. Cseheket szlovákot verni kell meg a németek ellen kellene meglepi. Aztán meglássuk. Legyen jó játék, ne szokásos szerencsétlenkedés, és akkor elégedettek lehetünk. Hajrá Vova 😊
dande
Dánok több polccal feljebb vannak.
Koreaiak stìlusa nem fekszik.
Németek most jobbnak tűnnek.
Csehek ki-ki meccs, kb napi forma.
A nemlétező országot verni kell.
Willie Parker
A cseheknél sztem jobbak a csajok a németek tehetségben szvsz nem többek, viszont stabilabb a játékuk, nehéz lesz, de hozható.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eddig minden papírforma 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Milyen remek minőségű lehet ez a turul mez a Veszprémnél, Blagotiseknél az első védekezés során belekapaszkodott a beálló és a köldökéig megnyúlt, majd úgy maradt...🤔
nagir
Érzek némi pesszimizmust és előítéletet felőled az új magyar világmárka iránt😊

Steelers fan
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Milyen remek minőségű lehet ez a turul mez a Veszprémnél, Blagotiseknél az első védekezés során belekapaszkodott a beálló és a köldökéig megnyúlt, majd úgy maradt...🤔
nagir
Ezt hívják elasztikusnak😏, majd meglátod, hogy ebben is forradalmárok vagyunk!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Jó lenne a csoportból két pontot tovább vinni, de nagyon nehéz lesz a 8 közé is kerülni, mert a dánok szerintem esélytelen a koreaiak meg nem tudom milyen formában vannak. Cseheket szlovákot verni kell meg a németek ellen kellene meglepi. Aztán meglássuk. Legyen jó játék, ne szokásos szerencsétlenkedés, és akkor elégedettek lehetünk. Hajrá Vova 😊
dande
Dánok több polccal feljebb vannak.
Koreaiak stìlusa nem fekszik.
Németek most jobbnak tűnnek.
Csehek ki-ki meccs, kb napi forma.
A nemlétező országot verni kell.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Mi ez a sok negatívság? 😀
warr_b
Női sport.
empty taxi
Zsiga Gyula mondta egyszer véletlenül (bekapcsolva maradt mikrofonnal), hogy "bazd meg hogyan időzítsek formát, ha ők rosszkor időzítik a havibajt".😄
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
Milyen remek minőségű lehet ez a turul mez a Veszprémnél, Blagotiseknél az első védekezés során belekapaszkodott a beálló és a köldökéig megnyúlt, majd úgy maradt...🤔
nagir
erőelvezető zóna, úgy híjják szaknyelven. inkább elszakad, mintsem hogy a játékosnak baja essen.

olyan ez, mint a kocsik elején a gyűrődési zóna: szarrá törik az egész, de közben az utascellát kisebb erőhatás éri.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Milyen remek minőségű lehet ez a turul mez a Veszprémnél, Blagotiseknél az első védekezés során belekapaszkodott a beálló és a köldökéig megnyúlt, majd úgy maradt...🤔



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Pár óra és kezdődik a vébé 🥰

Tippek, urak?
warr_b
Idegesítő lesz.
Mikey
Bocs, de tippekről volt szó, nem evidenciákról....😉🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 424 — The Mathematician
Jó lenne a csoportból két pontot tovább vinni, de nagyon nehéz lesz a 8 közé is kerülni, mert a dánok szerintem esélytelen a koreaiak meg nem tudom milyen formában vannak. Cseheket szlovákot verni kell meg a németek ellen kellene meglepi. Aztán meglássuk. Legyen jó játék, ne szokásos szerencsétlenkedés, és akkor elégedettek lehetünk. Hajrá Vova 😊
dande
sztem pont az lesz hogy hozzuk a dánokat a többin meg nyelünk 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó lenne a csoportból két pontot tovább vinni, de nagyon nehéz lesz a 8 közé is kerülni, mert a dánok szerintem esélytelen a koreaiak meg nem tudom milyen formában vannak. Cseheket szlovákot verni kell meg a németek ellen kellene meglepi. Aztán meglássuk. Legyen jó játék, ne szokásos szerencsétlenkedés, és akkor elégedettek lehetünk. Hajrá Vova 😊
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Pár óra és kezdődik a vébé 🥰

Tippek, urak?
warr_b
Idegesítő lesz.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
HAjrá 😊
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Pár óra és kezdődik a vébé 🥰

Tippek, urak?
warr_b
Megnyerjük



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Mi ez a sok negatívság? 😀
warr_b
Női sport.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi ez a sok negatívság? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 424 — The Mathematician
Pár óra és kezdődik a vébé 🥰

Tippek, urak?
warr_b
Ki sem állunk
slowmotion
nemtom érdekel-e most egyáltalán 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 424 — The Mathematician
a tegnapi aalborg meccsre aludva egyet nemtom hogy ez bíztató vagy siralmas volt
úgy voltunk "közel" hogy borzalmasan játszottunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
Pár óra és kezdődik a vébé 🥰

Tippek, urak?
warr_b
Ki sem állunk
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pár óra és kezdődik a vébé 🥰

Tippek, urak?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Schatzl covidos.
S ahol találtak egyet egy csapatban, ott lesz több is.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 24.hu/sport/2021/11/25/noi-kezilabda-valogatott-vb-keret-golovin-vlagyimir/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...